Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość sloneczko123
czyli krótko mowiac to bardzo zle ze sie tak dzieje:/ a juz myslalam ze trafilam na dobre tabletki :/ ja te tabletki biore nie tylko jako antykoncepcje ale tez dlatego ze mam PCO :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagucha
to chyba wlasnie tak zrobie jak jest zapisane na blistrze, po wzieciu tabletki po ponad 13 godzinach od prawidlowego czasu w 3 tygodniu, nie zrobie w ogole przerwy tylko bede 1 ciagiem brala kolejne opakowanie... tylko zastanwiam sie co z okresem wtedy???? w tym tyg na cale szczescie zapisana jestem tak czy tak do gina, bo mysle w ogole nad zmiana tabsow...te jakos tak dziwnie na mnie dzialaja, denrwuje sie, rozdrazniona jestem, placzliwa, podejrzliwa, wszystko srasznie analizuje, tylko nie wiem co mi doradzi lekarz.. moze plastry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *******++++++*****************
Moze okres dostaniesz mimo brania tabletek... bo przeciez musisz miec :) Dobrze by bylo jakby Młoda Położna sie wypowiedziala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Zacznijmy od tego,ze okres w czasie brania tabletek nie wystepuje.....Jest tylko krwawienie z odstawienia,a jak sie nie robi przerwy to krwawienia poprostu nie ma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagucha
no wiem ze to nie okres tylko krawienie z odstawienia ale mowi sie na to z przywyczajenia ze to okres; 0 wiem o co chodzi... czyli mloda polozno mam brac ciagiem te tabsy tak > bez zadnej przerwy ???? nic sie nie stanie jak nie dostane krawienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola265
Co się dzieje??? Biorę już trzecie opakowanie Yasminelle, i chyba muszę iść szybko do ginka...:( Z początku wszystko było ok, ale teraz? Nie wiem, co się ze mną dzieje??? Mam coraz częściej zawroty głowy, zmiany nastrojów, cera wygląda coraz gorzej, przytyłam jakieś 5 kg, ataki duszności i ból serca (być może to od czegoś innego?:(), włosy muszę myć co drugi dzień, bo inaczej są tłuste...Pomocy!!! :( Czuję się okropnie źle...Powiedźcie mi co się ze mną dzieje??? :( Karola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola265
Co się dzieje??? Biorę już trzecie opakowanie Yasminelle, i chyba muszę iść szybko do ginka...:( Z początku wszystko było ok, ale teraz? Nie wiem, co się ze mną dzieje??? Mam coraz częściej zawroty głowy, zmiany nastrojów, cera wygląda coraz gorzej, przytyłam jakieś 5 kg, ataki duszności i ból serca (być może to od czegoś innego?:(), włosy muszę myć co drugi dzień, bo inaczej są tłuste...Pomocy!!! :( Czuję się okropnie źle...Powiedźcie mi co się ze mną dzieje??? :( Karola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mloda polozno-dziekuje:* niepokoilo mnie to bo jeszcze nigdy nie mialam biegunki odkad zaczelam brac tabletki. Ciesze sie ze tamta sie wchlonela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mloda polozno-dziekuje:* niepokoilo mnie to bo jeszcze nigdy nie mialam biegunki odkad zaczelam brac tabletki. Ciesze sie ze tamta sie wchlonela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mloda polozno-dziekuje:* niepokoilo mnie to bo jeszcze nigdy nie mialam biegunki odkad zaczelam brac tabletki. Ciesze sie ze tamta sie wchlonela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola265
Co się ze mną dzieje?! Jestem w połowie 3 opakowania Yasminelle, z początku było wszystko ok. Są to moje pierwsze tabletki antykoncepcyjne, jakie zażywam. Ostatnio coraz gorzej się czuję, ciągłe zawroty głowy, mdłości, przyspieszona akcja serca (ból), zawroty głowy, nie wspominając już o tym, że moja cera wygląda coraz gorzej, przytyłam 7 kg, włosy muszę być co drugi dzień, bo wyglądają strasznie...Najgorsze są wahania nastroju, ostatnio coraz więcej płaczę, zaburzenia koncentracji i... ból podczas stosunku... Co mam robić?? Pomóżcie mi proszę...Chcę przestać je w końcu brać, czuję się zmęczona tym wszystkim. Lekarz mi powiedział, że Yasminelle podwyższa libido, nie powoduje zwiększenia wagi, i co???! Czuję się strasznie źle... Znacie jakieś inne tabletki, jakieś inne metody? Przecież miało być inaczej?? karola265

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
karola265 --- jezeli chcesz brac tabletki ,to zmien na inne.A przede wszystkim zrob sobie podstawowe badania krwi.Chcesz dobrac odpowiednie dla siebie tabletki?Zrob 3 miesiace przerwy i zbadaj sobie poziom progesteronu i estradiolu.Yasminelle ewidentnie nie sa dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka.....
karola-idz do lekarza ja przy 3 opakowaniu czulam sie juz znacznie lepiej niz na poczatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogas
hej dziewczyki ;) 3 dni temu odstawilam 2 opakowanie jasminell. i od razu sie poczulam dobrze,przynajmniej jesc mi sie chce i moge spac normalnie ;) wczoraj dostalam okres, ale to pewnie przez odstawienie tabletek. marwi mnie tylko to ze ginekolok powiedzial ze one sa dla mnie najodpowiedniejsze bo najmniej hormonow, w czwatek sie wybieram do niego znowu i martwie sie ze juz nic innegi mi nie bedzie pasowalo z tabletek ;(( bo jesli mam si tak czuc jak przy tych to ja podziekowala za nie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madllene
Hej wszystkim mam wazne pytanie: czy wziecie tabletek (1 opakowania ) w inny dzien niz w dniach okresu, moze cos zlego spodowowac? nie chodzi mi teraz o zabezpieczenie, bo domyslam sie ze zabezpieczon nie jestem. Zaczelo sie od tego ze mialam nieregularny okres zawsze, ale nigdy nie zdarzaly mi sie jakies plamienie poiedzyokresami, wiec gdy nadszedl 'okres' wzielam pierwsza tabletke, okres trwal 2 dni, no i teraz juz wiem ze to nie byl okres...ponad tydz je juz biore i zastanawiam sie co teraz, czy po tych 21 dniach w tej przerwie bede miec plamienia i moge znow wziasc nastepne opakowanie, czy powinnam teraz przerwac i czekac na prawdziwy okres? Jakie sa wasze opinie?? przypominam ze pytanie nie skupia sie na zabezpieczeniu, ale bardziej na kwestii zdrowia itd Pozdrawiam wszystkie panieee;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała22
MŁODA POLOZNO---- bardzo prosze napisz, czy mozliwe jest zajscie w ciaze podczas miesiaczki??? oczywiscie jezeli dziewczyna nie bierze tabletek, bo wiem ze biarac tabletki jest sie zabezpieczona w tej 7dniowej przerwie. zgory dziekuje za odp.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagusia
madllene---- wg mnie dostalas wtedy okres, ktory trwal krocej, bo przy 1opakowaniu moze sie tak zdarzyc. Nie jestem specjalistka w tym, ale na pewno nie powinnas przerywac brania tabletek.Musisz wybrac 21 zrobic 7dniowa przerwe i w niej powinno pojawic sie krwawienie z odstawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumulka
hej dziewczyny, moje pytanie - czy mogę zrobic przerwę w braniu tabletek ? (np. 1 miesiąc?). przyjechałam do chłopaka do warszawy, skręciłam tu nogę i mój powrót do krakowa musi zostac przełożony. a tam miałam się udac po receptę... czy ktoras moglaby mi pomoc ? chętnie też odkupiłabym w trybie superpilnym jakąś receptę lub jedno opakowanie yasminelle w wraszawie. proszę o pomoc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madllene
tagusia - dziekuje za odpowiedz, ale wydaje mi sie ze wlasnie to nie byl okres, bo jakos za wczesniego dostalam, tylko wtedy tego nie przeanalizowalam, bo cieszylam sie ze moge wziasc tabsy w koncu ;) dziewczyny czy ma ktos jeszcze jakies zdanie, i wie co sie dzieje jesli tabletki zaczelo sie brac w inne dni niz okres??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivvka
dziewczyny pytanko mam:) wybieram sie do dentysty oczywiscie musze miec znieczulenie. wpłynie to na tebletke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała22
WyjdzStad----dziekuje za odp. zajscie w ciaze jest chyba wtedy najmniej prawdopodobne??? i jesli nie dojdzie do wytrysku "w srodku"?? duzo o tym czytalam ale wszedzie pisza cos innego:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Araska
Cześć wam:) mam takie pytanko. Dzisiaj w nocy dostałam okres a dokładnie tak nad ranem i czy moge dopiero wieczorem wziasc pierwsza tabletke? tak ok. 22?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagusia
aras----mozesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Araska
dziekuje bardzo:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mukula
Witam! Mam taki mały problemik:) własnie zaczynam brać tabletki ale zastanawiam sie jak to z nimi jest przy leczeniu zęba kanałowo;/ zamierzam pogadac z dentystka ale nie wiem czy ona bedzie wiedziała na pewno. Może ktoś z was wie czy przy tym leczeniu tabletki normalnie działają? z góry dziękuje za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivvka
no laski prosze powiedzcie.;] młoda położna też proszę. niedługo muszę iść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezsensowna sowa jednooka
nie wplynie to na dzialanie tabletek zadne znieczulenie! a przy okazji polecam strone : forum.antykoncepcja.pl/printview.php?t=9211&start=475&sid=31368d730f37f0fc2e31af131a2d4ba trzbea skopiowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madllene-ginekolog mi powiedzial ze jesli chce zeby tabletki dzialaly antykoncepcyjnie, musze pierwsza wziac wraz z pierwszym dniem okresu. Jesli chce leczniczo (np.likwidacja napiecia, torbieli) to moge zaczac w dowolnym dniu. Mam nadz ze to Ci cos pomoze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×