Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Wszystkim współczującym serdecznie dziękuję :) Kochane kobitki :) Jak widać trzymam się nieźle, bo wiem, że tym razem - o dziwo - nie była to moja wina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yamayeczka - a ja nie wspolczuje, z tego co widac to jakas ogromniasta tragedia to nie bylo, wiec mysle ze moze i dla Ciebie bedzie lepiej :) A jak poznasz jakiegos normalnego to mam nadzieje ze do nas wrocisz, albo chociaz bedziesz do nas zagladac :) Pozdrawiam Cieplo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WyjdźStąd, byliśmy razem 5 miesięcy, na pewno się z tego wyliżę. Jasne, że na początku będzie pusto i smutno, ale jako, że widywaliśmy się raz na miesiąc... chyba się pozbieram ;) I dzięki za ciepłe słowa, na pewno Was kobitki nie opuszczę, bo nawet jeśli sama nie będę miała problemów z Y. gdy przestanę je brać, to zawsze mogę posłużyć radą czy wsparciem ;) Jeszcze raz dzięki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:)!!! wczoraj zapomniałam wziąć tabletki, a zawsze biorę o 21,00 no czasami z opóźnieniem.... Dziś rano tabletkę wziełam o godz. 8,00 wiec minęło 11 godzin. Czytałam co robic w takim wypadku ale zastanawiam się, czy jeżeli minęło 11 godz. to brać dalej normalnie czy też ochrona sie obniżyła i zacząć odrazu nowy blister... co mam robić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala106 - skoro przeczytalas to powinnas wiedziec jak dalej postepowac :) tam to jest napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia281
Mała 106. mi sie tez wczesniej to zdarzylo jak bylam na Rigevidonie i o chrona byla zachowana.Teraz mam Yasminelle i w u lotce pisze,ze przyjac do 12godzin,prze uplywem 12 godzin i ochrona jest zachowana. Mam te dwa rodzaje tabsow przetestowane i mimo moich 38lat dzieci mialam wtedy kiedy chcielismy i kochamy sie bez gumki.ZAJRZYJ do ulotki,nie wiem jakie pigulki masz,ale w/g mnie jak wzielas zapomniana przed uplywem 12h to jest wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anenka
a ja mam takie pytanie, czy wy w 7 dniowej przerwie rowniez kochacie sie bez ogumienia? tak o ? nie stanowi to dla was zadnej bariery? jesli przyjmowalam tabletki normalnie, najwieksze spozniejnieni to bylo ok godziny, zdarzylo sie to dwa razy, nie mialam zadnych biedgunek itd, z lekami nie laczylam. To myslicie .. ze moge wykorzystac bez zadnych obaw swego chlopaka ?:P ( jestem w 2 dniu bez tabletek ). Prosze o jak najszybsze odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anenka
zaczne 4 blister

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
anenka możesz go spokojnie wykorzystać podczas 7 dniowej przerwy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
anenka oczywiście bez stosowania dodatkowego zabezpieczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anenka
:D:D super ... bocobybylogdyby - - uratowalas moj wieczor:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Anenka --- jezeli rozpoczniesz nowy blister w 8 dniu,to mozesz kochac sie z facetem 24/24 h przez cala przerwe.Rozpoczynajac nowy bliter blokujesz nastepna owulacje,wiec plemniki nie maja nic do roboty.Moga sobie siedziec w Tobie przez caly tydzien i nie bada mialy nic do roboty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
to życzę dobrej zabawy ;) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anenka
nie schlebiajcie mi... ja po 2 godzinach mam miesnie nog nadwyrezone a wy mi 24 zyczycie?:P Ale dziekuje , ta wiedza mi sie przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnuska26
Powiedzcie mi, zaczne brać pierwszy raz tabletki yasminelle, pierwszy raz stosuje tego typu antykoncpcje, czy mogę zacząc w drugim dniu krwawienia, czy knieczne jest aby rozpocząć w pierwszy dzień???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnuska26
proszę niech ktoś mi odp. Powiedzcie mi, zaczne brać pierwszy raz tabletki yasminelle, pierwszy raz stosuje tego typu antykoncpcje, czy mogę zacząc w drugim dniu krwawienia, czy knieczne jest aby rozpocząć w pierwszy dzień???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupa_maryny
Czy jest jakas róznica jesli wezmie sie tabletki zaczynajac od tych siedmiu ostatnich na blistrze? przez przypadek pomylilam kolejnosc i nie wiem co teraz zrobic. Dzieki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena 1987
czesc. czy któraś z was przechodzila z plastrów na yasminelle? nurtujuje mnie to, gdyż nie wiem czy nie popelnilam błędu. tydzień temu w piatek zdjelam plaster i teraz nie wiem czy to wlasnie dziś powinnam wziasc pierwsza tabletkę, czy powinnam była zrobić to tydzień temu. .. jeśli któraś z pan moze mi pomóc, bardzo proszę o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnuska26, możesz zacząć drugiego dnia krwawienia, ale wtedy przez 7 dni należy zabezpieczać się dodatkowo - > patrz: ulotka. dupa_maryny, nie ma żadnej różnicy. Tygodnie porysowane tam są dla Twojej wygody, ale wszystkie tabletki Yasminelle, niezależnie z którego dnia, mają ten sam skład. Pozdrawiam. milena, niestety nie wiem jak to jest z tymi plastrami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
milena 1987 ---- warto bylo zapytac lekarza.Przechodzac z takiej duzej dawki hormonow na mala,nie robisz przerwy albo zaczynasz yasminelle w 1 dniu krwawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosiaa25
Mam pytanie do młodej położnej od 10 miesięcy biore yasminelle, jestem obecnie na 10 opakowaniu dostałam plamień od 13 tabletki byłam dzis u gin i dostałam jedno op yasmin na próbe, czy lepiej zostac przy yasminell mniejszej dawce hormonów i sie trochę pomęczyć z plamieniami? Bo skutków ubcznych po yasminelle nie miałam żadnych. Czasami co drugie opakowanie miałam przy 20 ,21 tabletce bardzo delikate plamienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena 1987
no właśnie pytałam i powiedział,ze normalna przerwa i wziąć tabletkę. tylko teraz jak poczytałam tu na forum to cos mi sie jednak nie zgadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Zosiaa25 -----skoro caly czas plamisz to znaczy,ze dawka jest dla Ciebie za slaba.Musisz zmienic na tabletki z wieksza dawka.Szanuj swoj organizm. milena 1987 --- moim zdaniem lekarz popenil bład.Ale to jest tylko moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosiaa25
Dzięki Młoda położno za odp. bo w sumie moj ginekolog chciał mi dac jeszcze jedno op yasminelle ale w koncu wziełam jedno yasmin chyba skutków ubocznych nie powinnam miec skoro skład jest ten sam tylko większa dawka zobaczymy jak będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosiaa25
Dzięki Młoda położno za odp. bo w sumie moj ginekolog chciał mi dac jeszcze jedno op yasminelle ale w koncu wziełam jedno yasmin chyba skutków ubocznych nie powinnam miec skoro skład jest ten sam tylko większa dawka zobaczymy jak będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mniam mniam am am ...
Hej Yasminellki :) jako jedna z osob zazywajacych ta pigulke llicze na pomoc :) podacie mi maile,zebym mogla Wam wyslac zaprosznie do konkursu?nic Was to nie kosztuje, rejestracja do niczzego nie zaoobowiazuje :) PROOOSZE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia281
Anenka,nawet w czasie siedmiodniowej jestes chroniona...Tak jak tez inni pisza.Ale rozbawilas mnie :D To nie chciejcie sie "napaść" w ciagu 2 godzin,tylko rozloozcie to sobie...Cha!cha!cha! Udanego wieczorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha1986
i okres jest;) moj beztabletkowy 1cykl trwal 27dni;] jak w zegarku...ciakawe na jak dlugo.pozdrawiam Was wszystkie;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie. Przeczytałam tutaj na forum, że jeśli ma sie plamienia to tabletki sa zbyt słabe. Brałam yassminelle pierwszy raz w życiu i miałam plamienia, ale nie współżyłam, teraz zaczęlam drugie opakowanie i nadal mam plamienia. Czy w takim razie nie powinnam współżyć? Te tabletki sa zbyt słabe dla mojego organizmu? Będe bardzo wdzięczna za odpowiedz, pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie. Przeczytałam tutaj na forum, że jeśli ma sie plamienia to tabletki sa zbyt słabe. Brałam yassminelle pierwszy raz w życiu i miałam plamienia, ale nie współżyłam, teraz zaczęlam drugie opakowanie i nadal mam plamienia. Czy w takim razie nie powinnam współżyć? Te tabletki sa zbyt słabe dla mojego organizmu? Będe bardzo wdzięczna za odpowiedz, pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×