Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość Indys
Moja przyjaciołka choruje na zaspoł jelita drazliwego-i ta choroba glownie objawia sie tym,ze sie biega do kibelka kilkanascie razy dziennie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indys
Moja przyjaciołka choruje na zaspoł jelita drazliwego-i ta choroba glownie objawia sie tym,ze sie biega do kibelka kilkanascie razy dziennie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila 88
Wesoła87---- oczywiście, że przeczytałam ulotkę! Chodziło mi o to, że niektórzy lekarze nie poświęcają dostatecznie dużo czasu pacjętce, by ją o wszystkim poinformować a (moim zdaniem) powinni to robić, zwłaszcza gdy za wizytę płaci się ciężkie pieniądze. Więc nie krytykuj, skoro nie rozumiesz co miałam na myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N-I-K-A
to chyba choruje na cos innego...poczytaj troche o tej chorobie a pozniej komentuj:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem tak chyba sie pogubiłam możecie mi to wyjaśnić??? biorę tabletki 21 dni robię sobie przerwę siedmiodniową i ósmego dnia znów biorę tabletkę z nowego opakowania i teraz tak sie zastanawiam czy ja przez te całe 7 dni jestem zabezpieczona przed ciążą mogę normalnie współżyć i wszystko bez żadnych konsekwencji??? czytałam w ulotce ze tak ze jestem zabezpieczona cały czas nawet podczas tej przerwy kiedy mam okres i kiedy go już nie mam i jeszcze nie biorę tych tabletek bo jest ta siedmiodniowa przerw ale już sie sama w tum wszystkim pogubiłam czy jestem zabezpieczone przed ciążą 24h na dobę cały miesiąc?? proszę o jak najszybszą odpowiedz bo chyba zaczęłam sie martwić:( nie chce być w ciąży:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klapa
hej dziewczyny mam pytanie, czy to moliwe ze od Lactulose moze byc slabsza skutecznosc tabletek? i czy to mozliwe ze przez takie srodki mogly wrocic plamienia, cz to normalne...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
klapa ---- jezeli przesadzisz z lactulosą to moze wplynac na yasminelle.Zreszta lactulosa nie jest lekiem,ktory mozna brac stale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem tak chyba sie pogubiłam możecie mi to wyjaśnić??? biorę tabletki 21 dni robię sobie przerwę siedmiodniową i ósmego dnia znów biorę tabletkę z nowego opakowania i teraz tak sie zastanawiam czy ja przez te całe 7 dni jestem zabezpieczona przed ciążą mogę normalnie współżyć i wszystko bez żadnych konsekwencji??? czytałam w ulotce ze tak ze jestem zabezpieczona cały czas nawet podczas tej przerwy kiedy mam okres i kiedy go już nie mam i jeszcze nie biorę tych tabletek bo jest ta siedmiodniowa przerw ale już sie sama w tum wszystkim pogubiłam czy jestem zabezpieczone przed ciążą 24h na dobę cały miesiąc?? proszę o jak najszybszą odpowiedz bo chyba zaczęłam sie martwić nie chce być w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jest tak współżyjecie w tym czasie czy raczej nie???? nie mogę zajść w ciążę a zdarzyły i sie takie sytuacje i teraz rano wstaje i zastanawiam sie czy jestem w ciąży czy nie wmawiam sobie ze brzuch mi urósł i wogóle??? odpowiedzcie czy współżyjecie w ten wolny czas od tabletek podczas tej przerwy i nie jesteście w ciąży???? proszę z góry wielkie dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serducho86
oollkkaa1986 ja tez mam takie cos:D ale wspolzyje takze w tez przerwie i w ciazy nie jestem chociaz caly czas mi sie wydaje ze brzuch mi urosl ze okres mam nie taki jak powinnam miec pojawiaja sie nie wiadomo skad mdlosci i nudnosci:D ale w ciazy nie jestem takze to takie cos ze sie boisz i od razu widzisz wszystkie objawy ciazy:) tak mi mowila moja gin:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RamonaRey
Rozumiem że leki takie jak zincetral ( cynk ) i witamina A + E nie wplywaja nie korzystanie na tabletki? takiej informacji udzielił mi zarówno farmaceuta jak i lekarza dermatolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mollynka
hejka mam do odstapienia 3 opakowania yasminelle prosze o info od dziewczyn z okolicy krakowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mollynka
sa oryginalnie zapakowane, a niestety ich nie zuzyje w najblizszym czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serducho86
a w jakiej cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mollynka
cena do indywidualnego ustalenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mollynka
wyslij mi maila na podany adres ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anjaa
czesc Kobitki! biore yasminelle od ponad roku i zaczęło sie..brak ochoty na sex...jak u was? poza tym wszystko okej i mam nadzieje ze sie nie pogorszy. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serducho86
eee tam ja bym mogla zawsze i wszedzie moj chlopak to sie nawet smieje ze mnie ze niedlugo on nie bedize mogl a jak dojdzie do 30 to bedize musial na viagrze leciec:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie wszególnie interesuje skutecznosc antykoncepcyjna. yasminelle biorę pierwszy raz- dzis zarzyłam 5 tabletkę. pierwszą, wziełam w pierwszym dniu cyklu, a w moim przypadku wyglądał on tak, ze wieczorem pojawiły mi się okresowe plamienia. \\\"prawdziwa\\\" miesiączka zaczęła mi się następnego dnia co jest w moim przypadku normalne. czy w przypadku stosunku, który nastąpi przed uplywem tygodnia, powinnam się dodatkowo zabezpieczyć? pytanie może banalne i z pewnością kilka razy powtórzone już, ale bylabym wdzięczna za dokładną odpowiedź:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
nieduza_mi --- nie ma czegos takiego jak prawdziwa i nieprawdziwa miesiaczka.Pierwszy dzien cyklu zaczyna sie wtedy,kiedy pojawia sie krew.Koniec,kropka.Nie wazne, czy jest to plamienie czy leci ciurkiem.Z kazdym dniem krwawienie sie rozkreca,ale nie czeka sie az okres sie rozkreci tylko tabletke bierze sie wtedy kiedy sie 'pierwsza' krew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RamonaRey
Mloda Polozna rozumiem ze jak nie odpowiedzialas mi na pytanie tzn ze lekarze maja racje i nie mam sie czym przejmowac? prosze odpowiedz to dla mnie wazne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem:), tak więc czy po tygodniu będę w 100% zabezpieczona? czy też przed upływem tygodnia tak będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
RamonaRey -- rozumiem,ze nie masz na mysli tego,ze ja musze odpowiadac na kazde pytanie?Zwlaszcza na takie,z ktorymi ulotka sobie swietnie radzi. Cynk i witaminy nie wchodza w interakcje z yasminelle. nieduza_mi ---- jezeli wzielas tabletke w 1 dniu okresu to jestes od razu zabezpieczona.A 100% da Ci tylko zycie w celibacie.Niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tygrysicaaaa
hej dziewczyny mam pytanie biore juz 2 miesiac yasminelle i w czasie 7 dniowej przerwy w 4 dzien zaczyna mi sie okres ale jest strasznie słaby czy to normalne?? przedtem mialam obfite krwawienia a teraz prawie wcale go nie ma ... pare kropelek krwi. ODPISZCZIE prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominalska
młoda połozna--chciałam Ci podziekowac za polecenie tabletek na usuniecie nadmiaru wody..faktycznie są bomba...zniknely obrzeki w okolicach kostek kolan i łokci,po 2 dniach brzuch wreszcie zaczął wyglądac tak jak zawsze znikneły te cholerne zastoje z ramion i o dziwo po zaledwie 3 dniach biust który w ostatnim czasie "powiekszył" mi sie dosc sporo sam wrócił do normy.. nie spodziewalam sie nawet ze w piersiach teżmoze sie jakis zastój zrobic ale chyba jednak moze...na szczescie już koniec upałow i moge zyc jak człowiek:)) jeszcze raz dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysicaaaa - roznica polega na tym że teraz OKRESU nie masz, to co Cie spotyka co 21 dni to krwawienie z odstawienia, a to podczas brania tabletek może być zdecydowanie mniejsze niż okres któy miałyśmy wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezorientowana28
Dziewczyny, ja z kolei mam inny problem - od chyba 2 lat biorę yasminelle, wszystko było zawsze mniej więcej ok, ale w tym miesiącu cos się porobiło. Przy 15 lub 16 tabletce, czyli w 18-19 dniu cyklu zaczęłam mieć bóle jajników (zawsze w połowie cyklu mam bóle jajników, ale mój gin powiedział że owulacji nie ma) i plamić i tak już przez tydzień. W środe wzięłam ostatnia tabletkę, czekam na miesiączke. Jak myślicie - czy powinnam poczekać czy wybrac sie do lekarza (nie bardzo chce tak często do niego chodzic bo płace 150zł). Aha - nadmienie że w zeszłym miesiącu jak brałam tabletki to wzięłam tylko 20 (bo zgubiłam jedną) i normalnie zrobiłam 7dniową przerwę - może to ma jakis wpływ na to? Ale dostałam potem normalnie miesiączke (po tych 20 tabletkach), a teraz plamie... nadmienie że regularnie współżyje.... o co chodzi?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!!! bylam w srode u gin. i zmienil mi yasminelle na cilest....czy wiecie cos o tych tabletkach?? zaczne je brac dopiero za dwa tygodnie bo mam jeszcze 7tabletek yasminelle do wziecia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×