Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość Mila 88
Karolcia022---->jeśli (tak jak pisałaś) brałaś tabletki zgodnie z ulotką to jesteś zabezpieczona. Co do plamienia: jutro biorę ostatnią tabletkę z blistra i dziś jeszcze troszeczkę plamiłam, także spokojnie, to normalne. A krwawienie z odstawienia musi się pojawić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia022
Dziękuje slicznie Mila 88 :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noito---- ja właśnie też zmieniłam z yasminelle na cilest przez wystające żyły i bóle nóg i rąk biorę je już i na razie dalej odczuwam bóle ale jestem dobrej myśli lizę że mi przejdą :-) a co do ceny to są tańsze od yasminelle ok 20 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noito
kitty1234 ja na bóle stosuje aspargin. i powiem Ci że dosyć pomaga, ale żyły i tak widoczne i więcej pajączków... mam nadzieję że po cileście to minie. tym bardziej że nie chciałam już dłuzej brać yasminu, który niestety musze brać prawie cały czas, nie tylko ze względu antykoncepcyjnego ale też w związaku z moim pco, gigantycznym testosteronem i jak tylko robie np, połroczną przerwe w braniu tabletek od razu lecą mi strasznie włosy... to yasmin uratował moje łysienie plackowate i przywrócił połowę (!) moich włosów. pisz kochana jak będziesz znosić cilest. ja zaczynam dopiero po 7 dniowej przerwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michna
cześć dziewczyny. jestem przy drugim opakowaniu, a moj chlopak konczy we mnie od tej przerwy (odstawienia) przy pierwszym opakowaniu. wiem, ze ulotka pisze, ze jestem zabezpieczona od 1 tabletki jesli wzeialam z pierwszym dniem okresu, ale zawsze sa watpliwosci. co wy na to? z gory dzieki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No ja
krwawie juz 12 dzien ://////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia022
No ja - rozumiem Cię, mam tak samo :( Hmm we mnie wlasnie chlopak od 10 dnia konczy i mam nadzieje, ze ok bedzie:) Na insomnii tez się pytalam i niby ma byc ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia_0610
Hej! Przedłużył mi się niespodziewanie wyjazd i opuściłam 2 pierwsze tabletki z blistra (tabletki brałam już jakieś pół roku temu, miałam przerwę, teraz zaczęłam ponownie,a opóźnienie dotyczy drugiego blistra). Czy wziąc rano obie pominięte tabletki i popołudniu (kiedy biorę zazwyczaj) tą trzecią? Będę wdzięczna za odpowiedz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eenn
Hej, mam pytanie, może Mloda Polożna bedzie w stanie mi pomoc, ale jak ktos inny zna odpowiedz to tez prosze o pomoc: biore tabletki, nie yasminelle ale inne, chce przestac je brac, bo czuje sie po nich fatalnie, zwlaszcza psychicznie, kompletna depresja, niechec do zycia. Problem polega na tym, ze jestem w polowie opakowania, do konca nie wytrzymam, a nie wiem ile dni po stosunku mozna przerwac branie tabletek, prosze pomozcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina8711
jelsi pzrerwiesz teraz to rozregulujesz sobie cykl i w zasadzie nie nie wiadomo ile dni po stosunku mozesz je przerwac...mysle ze wystaczy 2 :) wiecej czasu plemnik w tobie nie przetrwa... ja proponowalabym jednak wytrzymac te 1,5 tygodnia ..to tylko tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, topic jest strasznie długi, więc pozwolicie, że zapytam (chociaż pewnie już pytanie to padło tu nie raz) czym się różni yasmin od yasminelle i po których jest mniej skutków ubocznych? Ja generalnie źle toleruję tabletki (brałam nivinette, cilest i jeanine) a teraz gin. przepisała mi yasmin... z góry dziękuję za odp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze
mam pytanie.zapomnialam kiedy mam wziasc tabletke :( chyba w czwartek(jutro) ale czy cos sie stanie jezeli wezme ja dzis?tak dla pewnosci chyba lepiej wczesniej niz pozniej :p prosze o odp.dziekuje.pozdrawiam wszystkie zakrecone kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maśka
biore yasminelle od 3 dni, w zasadzie wszystko jest ok tylko ten ból głowy maaatko;/ czy to normalne?? boli mnie na pulsie i cały tył głowy a jeszcze te egazminy przede mna ach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawodzi
Dzieczyny mam wesele za 2 tyg i chce iść na solarium a biore tabletki od 2 miesięcy i nie wiem czy moge iść na solarke ? nie dostane zadnch plan i czegos poważniejszego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze
ja biore dluzej i na solarium chodze-plam zadnych nie mam . prosze o odp na moje pyt :p z godz 13.04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do proszę - Musisz wziąć dokładnie co do dnia, jednodniowa różnica to przy tabletkach sporo i mogą nie zadziałać tak jak powinny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za odp blekitnooka .czyli musze wysilic ta swoja 27 letnia mozgownice i zastanowic sie w jakie dni (od pol roku ) przyjmuje pigulke.no zenada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"prosze" to ja :o tylko sie wstydzilam swojej glupoty ,a teraz mi sie wymsklo i napisalam na czarno :o cholera co za dzien :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaminka
skonczylam 3 blister yasminelle, czekam na krwawienie. Mam jednak pytanie, przez pierwsze opakowanie lykalam magnez, przez 2 rowniez, przez 3 aspargin, odstawilam go niedawno aby sprawic jak tam moje bole miesni, ale czuje, ze nie bardzo mi to pomoglo :/ czy to oznacza, ze yasminelle jednak nie sa dla mnie? poza tymi bolami miesni nie mam zadnych skutkow ubocznych.. czy moze jeszcze poczekac..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serducho86
hej dziewczyny mampytanie wiem ze moze głupie ale coz:D a konkretnie chodzi mi o capivit piekne wlosy czy maja te tabletki jakis wplyw na tabletki anty? pozdarwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakaOna - każdemu się może zdarzyć zapomnieć ;) ale lepiej wysil mózgownicę i przypomnij sobie dokładnie jaki to ma być dzien... A czy ktoras mi napisze czym się różni Yasmin od Yasminelle...? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
blekitnooka - zawartoscia hormonow.Dla mnie yasminelle mialy za mala dawke hormonow i musialam przejsc na yasmin.I generalnie lepiej sie czuje biorac yasmin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Mam takie pytanie odnośnie wyniku badania cytologicznego... Jakiś czas temu miałam po raz pierwszy robioną cytologię. Oczywiście już wtedy brałam Ysaminelle. Wcześniej podczas zwykłego badania nie miałam żadnych stanów zapalnych, nic. Dostałam grupę II wg Papanicolaou, ale niby też rozmaz mieści się w granicach normy... (AI BI) Ale ta II grupa mnie nurtuje, bo to znaczy, że mam jakieś zmiany.. no i nie wiem czy coś powinnam z tym robić, czy nie, bo ginekolog powiedziała mi tylko, że wszystko jest w porządku, ale jak sobie sama to przeanalizowałam i poszukałam w necie co dokładnie oznaczają te grupy, to mnie to zastanowiło... Byłabym wdzięczna za jakieś wypowiedzi na ten temat, bo co do tych badań to nie jestem specjalnie doświadczona i nie wiem co mam o tym myśleć... Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genie - dziękuję za odp. Mi lekarka przepisała teraz Yasmin (źle reagowałam na bovinette, ciles i jeanine) ale zastanawiam się, czy nie lepsze byłyby Yasminelle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gulkaaaaaa
czy turboslim 24+ - tabletki na odchudzanie, ma jakis wplyw na yasminelle? zmienijsza ich skutecznosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noito
blekitnooka zobaczysz jak zareagujesz na yasmin, może akurat dobrze, nie ma co ich skreślać na starcie. ja yasmin brałam przeszło 1,5 roku i innych skutków ubocznych oprócz bólu nóg i wychodzących zył nie miałam. Są to ogółem bardzo dobre tabletki, pomimo że dosyć drogie, ale moim zdaniem nie nadają się dla osób z problemamy naczynkowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia852
Funia wszystko jest ok to są jakieś tam małe bakterie ja też miałam przed tabletkami grupę I a teraz II ale to znaczy że jesteśmy zdrowe:) i do takaONA z tego co ja wiem to możesz wziąć wcześniej tabletkę tylko musisz o tym pamiętać bo przerwa może trwać tylko 7 dni a ni dłużej a skrócić ją możesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nini ni
czy ktos sie orientuje gdzie w ZAMOSCIU mozna dostac po niskiej cenie Yasminelle???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noito
kitty1234 a powiedz mi cyz pamiedzy opakowaniem Y a cilestem robisz 7 dni przerwy, czy krócej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×