Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość czarownica-*
hej dziewczynki mam do Was takie pytanie:) czy jedzenie ananasa podczas brania jakichkolwiek tabetek antykoncepcyjnych osłabia ich działanie? wiem, ze grejfrut na pewno...jak wiec jest z ananasem...? slyszalam tez opinie ze wrecz odwrotnie intensyfikuje dzialanie tabletek...prosze o pomoc pozdawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
czarownica --- nie wiem ile bys musiala zjesc tego grejpfruta zeby wplynął na tabletki.....nie przesadzajmy,jeden grejpfrut na dzien nikomu krzywdy nie zrobi,ananas tym bardziej.Cytrusami tylko nie popija sie tabletek,ale to dotyczy wszystkich lekarstw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarownica-*
młoda położna ---- a jesli zjadlam ananasa godzine po polknieciu tabletki? czy powinnam sie martwic ze mogla ona calkowicie si nie wchlonac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
czarownica --- gdyby owoce mialy wplyw na tabletki to na pewno producent poinfromowal by o tym w ulotce.To jest glupi zabobon.Mozna jest grejpfruty,ananasy,pomarancze i inne, vit C tez mozna łykac !!Nie popadajmy w paranoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wika22
@ effinka i młoda położna: ja robiłam właśnie wywiad i wiele osób poleciło mi moja obecną ginkę, w tym 2 kobitki, którym prowadziła ona ciążę. Kiedy biorę pigułki, bóle miesiączkowe znikają jak ręką odjął, a kiedy odstawiam, UMIERAM. Od pół roku współżyję, więć teraz nie są to tylko tabletki na bóle, jak dotąd po prostu nie wynaleziono skuteczniejszej antykoncepcji i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keria
Prosze odpowiedźcie mi: Z powodu mojej biegunki wybrałam 21 tabletek, ale w 20 dni. Czyli dwie tabletki w ciągu jednego dnia. Czy po tych 20tu dniach brania mogę zrobić normalną 7 dniową przerwę, czy muszę ją skrócić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kordiak111
Fallenangell69 dzięki ci bardzo za odpowiedż lekarz rozmawiał ze mną oewentualnych moich chorobach zrobiłam też badania na krzepliwość krwi ale nie mówił nic o badaniach poziomu hormonów a dziewczyny o tym pisały dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kordiak111
Fallenangell69 dzięki za wsparcie będę się odzywała pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kordiak111
teraz dopiero przeczytałam że masz dwoje dzieci ja też!!!! tym bardziej mogę polegać na twoim zdaniu tylko nie kojarzę czy bierzesz yasminelle czy coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelllyyy
Dziewczyny mam pytanie zapomniałam ostatniej tab. z opakowania połknęłam ją ale już po upływie 12 h...w ulotce przeczytałam,że można skrocic okres 7 dniowej przerwy wiec jesli ostatniej tab nie łykłam w sobote do skrociłam sobie tą przerwe o jeden dzień mam pytanie czy nadal jest zabezpieczenie czy tez już nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAk ,mam dwójkę rozrabiaczków w domku :) Cieszę że nie jestem sama :) Biorę Yasminelle wpadaj do mnie na gg poplotkujemy jak matka z matką hahahha 11601431 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kordiak111
dobra do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fallenangell69 >>Fajnie ze są kobietki tu ktore jak Ty i ja maja dzieciaczki .Moje kochane urwiski dzis ubierały choinkę i juz czekaja na upominki :) A moje libido juz dobrze ,moze to stes ostatnio tak wpłynoł na mnie a nie tabletki :) Libido oki to i samopoczucie bradzo dobre .Jak wasza cera to Yasminelle ?Moja bardzo sucha sie zrobiła.Pozdrawiam bardzo serdecznie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pollyy88
co się dzieje z moim organizmem?? zawsze miałam 6 dni okresu i jeden albo 2 dni plamienia a teraz okres mam już 9 dzień :/ jestem przy pierwszym opakowaniu Yasminelle. czy to normalne? już powoli mam dość. wczoraj i dzisiaj tak do południa było praktycznie sucho, już myślałam, że koniec okresu a pod wieczór znowu to samo:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raspberkaoo
bardzo proszę, powiedzcie mi czy stosujecie biorąc yasminelle prezerwatywę? Czy to normalne że jestem w środku blistra, a mam lekkie plamienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chaleur
ja rowniez biore pierwszy blister i "dopadly" mnie plamienia (poki co jedyny skutek uboczny) no coz... pisza ze to normalne, moze sie przytrafic i trwac nawet do paru m-cy, nie ma sie co matrwic, ale ja bym sie najlepiej bez tego plamienia obeszla, czuje dyskomfort...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chaleur
przy okazji male pytanko:czy pomimo plamien kochalyscie sie bez oporow i czy moga sie przez to nasilic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
polly88 ---- to jest normalne na poczatku brania tabletek raspberkaoo -- a po co jeszcze stosowac prezerwatywe?Jezeli dopiero zaczynasz brac to plamienia sa norma. chaleur --- w momecie jak plamienia byly male to tak,ale jak naprawde byly male,natomiast po stosunku sie nasilaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raspberkaoo
chaleur, mnie te plamienia zupelnie nie przeszkadzaly podczas stosunku :) zabezpieczacie się jeszcze jakoś? czy ktoś mi wreszcie odpowie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raspberkaoo
to nie jest mój pierwszy blister, zawsze miewalam te plamienia, do pewnego czasu, czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
raspberkaoo -- to napisz konkretnie ktory blister bierzesz...Ja zaczlam plamic dopiero podczas 3 i 4 i okazalo sie ze yasminelle sa dla mnie za slabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raspberkaooo
Dziękuje :) W sumie od lipca zazylam 3 blistry, teraz mam chyba 4 lub 5, więc to chyba niewiele. Przy pierwszym mialam okres a potem plamienia mniej wiecej do 10 tabletki. Wtedy zazywalam dwa blistry pod rzad i nie umiem sobie przypomniec czy zrobilam 7dniową przerwę po 1szym. Potem byl jeden blistr po przerwie ok 2miesiecznej. Tez mialam plamienie po okresie jeszcze troche trwalo. No i teraz jest identyczna sytuacja, jestem przy 9 tabletce i mam drobne plamienie. To wyglada tak ze konczy mi sie okres jako tako, a potem jest te plamienie wlasnie, ale nigdy nie trwalo "przez caly blister" Nie przeszkadza mi to, ale nie wiem czy jest normalne i co to oznacza. Nie mam żadnych skutków ubocznych Stosowalam jeszcze w razie czego prezerwatywę, choć sama nie wiem po co... Proszę o porady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!Jesli zgodnie z ulotka bierzecie tabeletki to po co ta prezerwatywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Słoneczka Effinka moje Robaczki dopiero dzisiaj zdobią choimką ,zabawy przy tym mają po uszka:) CZłowiek dla takich radosnych chwil żyje, prawda? Pozrdawiam Wszystkie mamy na forum:) NAszły mnie teraz takie refleksje.. Dobrze mi tu z Wami:):**** Gdy przyjdą Święta w srebrnej bieli gdy Stary Rok w Nowy się zamieni przyjmijcie gorące moje życzenia niech się Ci spełnią wszystkie marzenia. z okazji Świąt Bożego Narodzenia:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kordiak111
Fallenangell69 dzięki za cie4płe pozdrowienia i też mamuśki was pozdrawiam i nie tylko mamuśki rzeczywiście też ogarnął mnie sentyment i cieszę się że jesteście że można kogoś się poradzić odpowiedzieć i się wie że się nie jest samą u mnie jeszcze dzieci nie ubierają choinki a sama biorę się za karpia i z utęsknieniem czekam kiedy dołączę do was z pigułeczkami pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kordiak111
ps.myślę że podleczę ten torbiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×