Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość DariSSa
Sorry zostalo mi 7 :) aha i jeszce 1 pytanko :P jakos 2-3 styczen powinnam miec juz nast. krwawienie i teraz nie wiem czy je dostane skoro teraz mam :/ juz sie zamotalam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Darissa --- radze Ci isc do lekarza bo mysle ze on juz bedzie wiedzial co zrobic.Te 7 tabletek jak najbardziej mozesz wziazc do konca, a czy potem bedziesz miala znowu krwawienie tego juz nikt nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kristi1984
mam pytanie. czy ta przerwe siedmiodniowa sie robi co miesiac, czy tylko pierwszy? Bardzo czekam na odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DariSSa
młoda położna Dziekuje Ci bardzo za wyczerpujace odpowidzi :) pojde po Swietach i zobaczymy co mi powie :) mam nadzieje ze wszystko bedzie oki :) Zycze Wesolych Swoiat !!!! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
kristi1984 --- co miesiąc... tak jak jest napisane w ULOTCE.Ale jak bys bardzo chciala to max mozesz wziazc 3 blistry pod rzad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aylaaa
Witam! Wczoraj zaczęłam brać yasminelle. Dziś pojawiła mi sie wysypka na twarzy (nie jest widoczna, ponieważ jest barwy skóry, ale wysypało mi całą twarz). Zastanawiam się, czy brać następną tabletke. Jeśli wysypka się pogłębi, czy to później zejdzie, jakbym ewentualnie odstawiła te tabletki? Czy miał ktoś podobny problem? Czy to mineło po iluśtam tabletkach? Martwi mnie to, gdyż nie chce jakichś trwałych śladów na twarzy. Z góry dziękuje za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstydniska
Dziewczyny, mam duży problem. Bo tabletki są kupione[pierwsze op.]. i .. czekają. bo okresu nie ma i nie ma. próbowałam już wszystkiego, dziurawce,czerwone winko, gorące kąpiele. na nic. jestem bardzo zdenerwowana tym faktem, ale myślę, że nie jestem w ciąży. czy tabletki anty można zacząć bez okresu?wiem, może to głupie pytanie,ale pomyślałam,że zapytam, może czegoś się dowiem. byłabym naprawdę zobowiązana, gdybyście mogły mi pomóc, niedługo Sylwester z Ukochanym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czy któraś z was brała 3-fazowe tabsy? czy przytyłyście? jak było z nastrojem? Boje sie, ze mi znow piersi strasznie urosną:(.Doradźcie cos, prosze... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikka88
Odpowie mi ktos? Odnosze wrazenie ze odpowiadacie tylko miedzy sobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikka88- yasminelle są tak samo pewne jak kazde inne pigułki, opinie o ich wpływie na smopoczucie są różne, nie spróbujesz to sie nie dowiesz jak zadzaiałaja na ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstydniska
Dziewczyny, naprawdę proszę o pomoc, nie wiem, co mam robić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
wstydniska ---- nie mozna.I na Twoim miejscu bym tak nie piła namietnie dziurawca jezeli masz zamiar zaczac brac tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstydniska
zależy mi po prostu na tym,żeby ten okres się pojawił w końcu.. bo zaczynam mieć czarne myśli o tym, że jednak zaszłam w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
wstydniska --- pamietaj,ze dziurawiec osłabia dzialanie tabletek.Stres tez nie jest bez znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy robiłyście już przerwę w braniu tabletek? Jestem przy 6. opakowaniu Yasminelle i 7 stycznia idę do lekarza - receptę miałam na 6 opakowań, więc to siłą rzeczy jest ostatnie... Nie chcę załatwiać sobie kolejnego na własną rękę, bo nie wiem jakby na to popatrzyła moja lekarka ;/ I kolejne pytanie - wcześniej nie dręczyły mnie plamienia tak jak teraz - jestem w ostatnim tygodniu 6. opakowania i nadal je mam!!!! wrrr! Czy też tak macie? Czy to normalne że trwają tak dłuuugo? A co do tej przerwy... - na jak długo trzeba zrobić przerwę? 2 miesące? Pół roku...? nie mam pojęcia dlatego pytam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
misia1983 ---nie jest to normlane,moze tabletki sa dla Ciebie za słabe.Co do przerwy, to nie trzeba zadnej robic,chyba,ze Twoj lekarz widzi jakies wskazania.Ilosc wypisanych opakowan o niczym nie swiadczy,akurat tyle opakowan lekarz moze maxymalnie wypisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenna090
Hej :* Jeszcze nigdy nie brałam tabletek antykoncepcyjnych, ale ginekolog przepisał mi Yasminelle ze względu na problemy hormonalne, bolesne okresy i nasilone objawy PMS. Powinnam zacząć je brać w przyszły piątek, aczkolwiek po przeczytaniu Waszych przeżyć, nie jestem co do tego przekonana. Sporo osób pisze, że przez pierwszy tydzień występowała u nich senność, zmiany nastrojów, boleść nóg, a co najgorsze, trądzik. Jak powszechnie wiadomo, w poniedziałek Sylwester (to byłby 3 dzień brania tabletek) ; nie chciałabym pojawić się na imprezie z wysypaną buźką i w niezbyt dobrym nastroju, wolę nie ryzykować zepsutą zabawą. Myślałam, żeby zacząć je brać od następnego miesiąca, ale już sama nie wiem. Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda Lul
Mam pytanie, stosuję yasminelle dopiero od 1,5 tygodnia przyjmowałam tabletki codziennie ale nie \"poszłam\" zgodnie z kierunkiem strzałek na opakowaniu. Czy to ma znaczenie? Czy tabletki różnią się od siebie na kolejne dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy zielona herbata ma jakiś wpływ na działanie tabletek? Może to troche głupie, ale wolałabym zapytać niż się zastanawiac... Bede wdzieczna za odp. Pozdrawiam i zycze wesolych swiat :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda Lul ---> Nie ma to żadnego znaczenia, każda tabletka ma taki sam skład, wiec to w jakiej kolejnosci je wezmiesz, jest bez roznicy, byleby regularnie brac ;). Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolek2309
hej! chcialam sie dowiedziec czy stosujac yasminelle dokladnie wedlug zalecen czy jest mozliwe aby zajsc w ciaze . chcialabym zaczac wspolzyc z moim chlopakiem ale jednak obawiam sie ciazy. czy wy dziewczyny stosujecie jakies dodatkowe zabezpieczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula-stasia
czy mozna chodizc na solarium przy braniu tych tabletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolek2309
z tego co wiem to nie powinno sie chodzic na solarium:) ja kiedys poszlam i mi wyszly straszne pajaczki na nogach;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula-stasia
kurcze to lipa... wykupiłam karnet na solarium zeby opalic sie na studniowke i zupelnie zapomnialam ze przeciez biore tabletki... wogole jestem załamana to dostałam tradziku i strasznie piecze mnie twarz :( wogole to mam jescze jeden problem i jesli jestescie w stanie to blagam pomorzcie mi... Chodzi o to ze 20 grudnia u ginekologa i doktorka przepisala mi wlasnie yasminelle poprosiłam ja o rade jak przesunac badz wywolac wczesniej okres a wiec ona kazala mi 20 zaczac brac te tabletki i po 14 dniach przerwac i okres sie pojawi... ale mam problem... kiedys po tym przerwaniu tabletek mam je zaczac znowu brac?? błagam pomozcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
aniolek2309 --- pajaczki nie robia sie od solarium....pajaczki to poczatek zylakow. kasiula-stasia ----- przy solarium jest ryzyko ,ze wystapia przebarwienia w postaci bialych plackow.MOga sie pojawic od razu albo znacznie pozniej,nawet po odstawieniu tabletek.A co do twojego 2 pytania to najlpiej bedzie jak skontaktujesz sie z lekarzem i jego zapytasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kp
Droga \"Młoda położno\"! Adresuje pytanie do Ciebie, bo mimo szybkiego rzucenia okiem na rady, jakie otrzymuja od Ciebie dziewczyny \'z problemami\', jakos tak darze Cie zaufaniem :) mam pytanie, pewnie oklepane i powtarzajace sie nie raz... czy zarzywajac yasminelle, moge byc pewna tego,ze nie zajde w ciaze? Czy zarzywanie tych pigulek zwalnia mnie z koniecznosci stosowania innej antykoncepcji? (bo w ulotce przeciez nie napisza,jesli nie :P ) Bede niezmiernie wdzieczna jesli uzyskam odpowiedz :) Pozdrawiam, karolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaga
a ja mam pytanko co do oddzialywania na watrobe i reszte organizmu jestem w trakcie 4 opakowania y. czy jest mozliwe zeby mi juz od nich watroba siadla? boje sie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja biorek yasminelle od 2 tyg. 1opakowanie.. i po ok. tygodniu zaczelam bardzo plamic...jestem nerwowa i nie mam ochoty na wspolzycie.. po jakim czasie to minie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska_
ja miałam plamienia przez całe pierwsze opakowanie. po 7 dniowej przerwie minely jak reka odjał. ale dziewczyny powiedzcie o tym swoim gin moja np powiedziala ze szkoda ze sie nie zglosialam w ciagu tego pierwszego miesiaca bo cos by zaradzila na te plamienia co mi chciala przepisac niestety nie wiem. a ja od ostatniego stosunku odczuwam bole brzucha cos jakby skurcze. i sama siebie pocieszam ze to zaden wczesny objaw ciazy i nie wiem co to moze byc. moze nerwy bo pierwszy raz dopiero przy 5 opak odwazyłam sie zrobic to bez dodatkowego zabez. i sie denerwuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasmonka21
Witam...zaczełam barć Yasminelle miesiac temy..od samego poczatku brania wystepuje plamienie,a po stosunku krwawienie..czy to normalne?? :( Mam nadzieje ze nic zlego sie nie dzieje i ze to przejdzie!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×