Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość totototo
DZIEWCZYNY. WCZORAJ WYLADOWALAM W SZPITALU Z PODEJRZNIEM ZTORU PLUC. GDY WSPOMNIALAM ZE GIEKOLOG KAZAL MI ODSTAWIC Y. LEKARZE OD RAZU POKIWALI GLOWA. OKAZALO SIE ZE TO NIESTETY OD HORMONOW... NA SZCZESCIE NIE SKONCZYLO SIE ZLE, ALE WYNIKI KRWI TEZ NIE SA NAJLEPSZE..DODAM ZE MIALAM DUSZNOSCI, SINIALAM I NIE MOGLA W PELNI ZLAPAC ODDECHU. UWAZAJCIE, HORMONY TO TRUCIZNA!!! NIE KATUJCIE SIE CHEMIA I NIE LEKCEWAZCIE ZADNYCH OBJAWOW.. POZDR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viktoria0712
Hej..proszę poradźcie mi:( skończyłam pierwszy blister w czwartek dziś 3 dzień przerwy a ja krwawienia nie mam :( stosowałam sie co do ulotki i przyjmowania..nie zabezpieczaliśmy sie dodatkowo..Boże mam nadzieje ze nie będę w ciąży..robi mi sie słabo na sama myśl..czy to jest możliwe ze coś będzie nie tak jeżeli brałam o stałej porze i tylko raz wzięłam 3 godz później..teraz sie dobrze czuje ale z tych nerwów już mam urojenia:(( Ps. Wesołych Świat Kobietki:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ololo
Wczoraj skonczylam 1 opakowanie Y. Kolejne mam zacząć w niedziele. Moje pytanie brzmi: czy moge w poniedzialek współzyc bez obaw? Rygorystycznie przestrzegam ulotki, jednak sa to moje 1 tabletki antykoncepcyjne i jestem do tylu w temacie ;) Z gory dziekuje za odpowiedź =*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raspberkaoo
dziewczyny pomózcie W sumie od lipca zazylam 3 blistry, teraz mam chyba 4 lub 5, więc to chyba niewiele. Przy pierwszym mialam okres a potem plamienia mniej wiecej do 10 tabletki. Wtedy zazywalam dwa blistry pod rzad i nie umiem sobie przypomniec czy zrobilam 7dniową przerwę po 1szym. Potem byl jeden blistr po przerwie ok 2miesiecznej. Tez mialam plamienie po okresie jeszcze troche trwalo. No i teraz jest identyczna sytuacja, jestem przy 9 tabletce i mam drobne plamienie. To wyglada tak ze konczy mi sie okres jako tako, a potem jest te plamienie wlasnie, ale nigdy nie trwalo "przez caly blister" Nie przeszkadza mi to, ale nie wiem czy jest normalne i co to oznacza. Nie mam żadnych skutków ubocznych Stosowalam jeszcze w razie czego prezerwatywę, choć sama nie wiem po co... Proszę o porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
raspberkaoo --- ale w czym mamy Ci poradzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kordiak111
totototo wystraszyłaś mnie swoją sytuacją zdrowotną bardzo boję się zacząć brać pigułki ale mam zlecone od lekarza na torbiel i co mam zrobić są dziewczyny że czują się dobrze i co doradziłabyś mi? może nie miałaś zdrowia na to żeby brać hormony? a to że są one trucizną to doskonale wiem i że brutalnie ingerują w pracę naszego organizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
totototo >> Powiedz nam czy zanmin zaczełaś brać tabletki robilaś badania i wywiad z lekarzem.Oby wszystkie kobiety tak szybko z objawami szly do lekarza czy na pogotowie .Nie każdy może brać tabletki ,jeden ogranizm zaakceptuje a drogi nie . Ja zinterpretuje to tak ,alkochol ,papierosty ,narkotyki co też trucizna .Hormony maja zapobieagać ciązy jest to wygoda.Jeśli kobieta jest zdrowa,zdrowo sie odżywia ,nie pali ,nie pije ,uprawia sport , to myśle ze śmiało moze podjąć decyzje o braniu tabletek .Tylko trzeba zwracać uwagę na to co sie dzieje i jak ogranizm znosi tą zmiane . Nie ma co sie bać zawsze mozna sprobować i odstawić tego nie trzeba ciągnąć w nieskończoność.Jak sie nie planuje dzieci a naprawde warto to przemyślec to wydaje mi sie ze tabletki sa odpowiednim sposobem na zabobieganie ciaży .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZYCZE WAM Wesołych i spokojnych Świąt oraz sterty miłych prezentów pod choinką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina8
mam pytanie czy stres moze wpływać na krwawienie z odstawienia? biore yasminelle od paru miesiecy. krawienie dostawalam zawsze tego samego dnia i mniej wiecej o tej samej porze natomiast dzisiaj dostalam o ponad 7h za pozno i do tego w bardzo sladowych ilosciach...mysle,ze powodem jest stres ale czy moze on wplywac na tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totototo
effinka: jasne, zgadzam sie co do trucizn typu alkohol, narkotyki, papierosy..ale..widzisz leki chyba w niektorych przypadkach potrafia wyrzadzic wiecej szkod niż korzysci.. Wracajac do innego pytania, oczywiscie mialam robione wszytskie badania i szczegolowy wywiad z lekarzem..No coz, dzis juz lepiej sie czuje, wczoraj myslalam ze nie dozyje swiat. Mama zby mnie nie denerwowac nic mi nie mowila, ale pozniej po powrocie ze szpitala powiedziala ze mialam sine usta i ogolnie bylam bardzo blada.. Wazne jest to zebyscie uwazaly i bardzo wsluchaly sie w swoj organizm kiedy bierzecie tabletki. Klucie w klatce piersiowej, dusznosci moga byc pierwszymi objawami zatoru pluc. Ja w pore odstawilam tabletki i nie doszlo do tragedii. POZDRAWIAM I ZYCZE WESOLYCH SWIAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikka88
Hej:) Niedlugo zamierzam zaczac brac Yasminelle i mam pare pytan do Was:) Jak się po nich czujecie,ogolnie jestescie zadowolone?Czytałam opinie ale jest ich tyle ze nie sposob to wszytsko ogarnąc...ja bym chciała tak ogolnie,w skrocie dowiedziec sie czy są ok,wiem ,ze kazdy reaguje inaczej,ale jesli wiekszosc jest zadowolona to mysle ze i ja tez bede...:) Miałyscie jakies skutki uboczne,typu pryszcze,dodatkowe kg,zmiany nastorjow?I najwazniejsze,czy te tabletki są pewne?Wiem ze to ze mają mniejsza ilosc hormonow niz pozostale teoretycznie nie zmiejsza ich skutecznosci,ale chcialabym poznac Waszą opinie. Z gory dziekuje za wszystkie odp. i zycze wszystkim Wesolych Swiat!pozdr.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DariSSa
hey dziewczyny mam ogromna prosbe do Was !! biore Yasminelle i wszystko bylo oki az do dzis. 2 tyg. btemu mialam okres,i jestem w trakcie brania tabletek ( polowa opakowania) i nast. krwawienie powinnam miec planow za 2 tyg . ale stalo sie inaczej i dostalam okres dzis i to nawet intensywne krwawieniw ... nie wiem co jest przyczyna, tabl. nie odstawialm ibiore regularnie. Czy WIT C moze miec wplyw na krwawieniw?? biore 2 tab dziennie .. prosze o odp. bo sie martwie :( Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położma
DariSSa ---- po 1 ktory blister bierzesz? Po 2 tylko uderzeniowa dawka vit C moze miec wplyw czyli 1000mg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położma
ololo --- chyba jednak nie przestrzegasz rygorystycznie ulotki skoro zadajesz takie pytania.....komu uwierzysz bardziej nam czy producentowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raspberkaoo
Mloda polozno:) No czy te plamienia są normalne? dziś ustaly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mufin
witam:) od niedawna zacze lam bradz Y. dokładnie koncze pierwszy blister. zaczeły mi wychodzic ogromnie bolace pryszcze !!czy mi to przejdzie czy lepiej zaprzestac brac te tabl?? bardzo mi rowniez stwardnialy piersi oraz mam delikatne krwawienia co pare dni!!prosze o pomoc!!pozdrawiam:) WESOŁYCH SWIAT:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny cozrobić jeżeli po 7 -niowej przerwie przez 3 dni nie brałam tabletek pomóżcie błagam (to moje 5 opakowanie yasminelle)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
raspberkaoo --- jak się robi takie miesieczne przerwy to potem moga dziac sie takie rzeczy.Konkretnie ktory bierzesz blister konkrtenie po tej miesiecznej przerwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
anna _karina ---- do 5 dnia mozesz zaczac brac ale musisz sie juz do konca blistra musisz sie zabezpieczac dodatkowo. mufin -- na poczatku moga dziac sie takie rzeczy,daj sznase organizmowi na oswojenie sie z tabl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viktoria0712
Młoda położna proszę o poradę..zis 4 dzień przerwy a ja nie mam krwawienia..nie sadze żeby to była ciąża ponieważ nie wymiotuje nie mam biegunki..czytałam w ulotce i nic nie wskazuje na powikłania..brałam regularnie tabletki..nie przyjmowałam leków , czy to możliwe i normalne ze krwawienie sie tak spóźnia?prosze o odp. Wesołych Świat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Viktoria0712 ----- masz 7 dni na to zeby dostac krwawienia....nie musi ono byc regularne co do dnia.A jezeli dopiero zaczelas brac tabletki to krwawienie moze w ogole sie nie pojawic albo w bardzo skapych ilosciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem właśnie, że do 5 dnia, ale to chyba do 5 dnia cyklu? bo ja miałam teraz 7 dni przerwy plus te dni bez tabletek z nowego blistra - dziś jest trzeci dzien, a tabletkę zawsze biorę rano. co zrobić - wziąć dziś te trzy naraz??? czy wziąć trzecią??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
anna_karina --- bierzesz tak jak po 7 dniowej przerwie....tylko musisz sie zabezpieczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viktoria0712
Dziękuje za odp:) fałszywy alarm:) właśnie dostałam krwawienie..na szczęście wszystko oki. Święta mam uratowane:D:D:D Pozdrawiam Serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DariSSa
Do młoda położna !! Hey wczesniej bralam 9 mies, Jasmine i nic mi nie bylo,a Yasminelle biore teraz 3 opakowanie i jestem w polowie Tabletek, i okres powinnam miec dopiero za 2 tyg :( a tu juz..i nie wiem co jest przyczyna :( czy zmiana klimatu czy zmeczenie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
DariSSa --- zmiania klimatu tez moze wplynąć....ale najlepiej bedzie jak po swietach pojdziesz do lekarza bo byc moze yasminelle sa dla Ciebie za słabe.O zabezpieczenie sie nie martw,to jest tylko kwestia nietrzymania cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DariSSa
młoda położna :) Oki dzieki za odp. :) po Swietach ide i tak :) ale dziwi mnie to bo biore juz 3 czy 4 opakowanie i teraz takie cos mi sie przytrafilo :P a ogolnie po nich czuje sie super :] hmm..czyli co lepiej bedzie jak bede uprawiac sex z prezerwatywa ?? bo teraz sie troche boje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
DariSSa -- na zabezpieczenie nie ma to wplywu.Dawka jest wystarczajaca zeby zablokowac owulacje ale widocznie nie wystarczajaca zeby utrzymac Ci cykl.Takie nietrzymanie cyklu generalnie objawia sie w 3-4 blistrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DariSSa
młoda położna hmm..czyli radzisz mi zebym poszla do lekarza i zeby ,mi przepisala inne tabletki..?? bo ja te i tak bede brac jeszcze do konca z tego opakowania a zostalo mi jakie 14.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×