Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość lovemusicher
-----Madeline 24 ---> ja jestem pod koniec 3 blistra zażywania.....od wczoraj czuję jakby chciało mi się siusiu. Kiedy kończę oddawać mocz tam w środku gdzie pęcherz czuje taki ucisk jakbym w ogóle nie wyprózniła pęcherza, ale jakby już lepiej. Przeziębiłam sie na dworze widocznie;/ trzeba się grubiej ubierac i pod spodnie rajstopy;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madeline24
lovemusicher---> jeśli bierzesz Furagin to powinno Ci przejść...trzeba jedynie cierpliwie czekac...wiem że to bardzo nieprzyjemny ból...ale coż robić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovemusicher
-----Madeline 24 ---> no wlasnie zamierzam zarzyc tabletke tego leku na noc, bo tato mi dal, mial kiedys od swojego lekarza.... Jak to stosowac? Wziac tylko jedna na noc i skonczyc zazywanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madeline24
lovemusicher---> mi moja lekarka kazała jesć je przez 2 dni, 3 razy dziennie po 2 tabletki....potem jeszcze w razie bólu jednorazowo brać 2 tabletki na raz...tylko uważaj jeśli nigdy nie brałaś tych tabletek bo strasznie jest po nich niedobrze, a czasem nawet można wymiotować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mira21
Madeline24---- z nieba mi spadłaś :) !Wielkie dzięki za info, mam nadzieję że nie potrwa to długo... Udało Ci się zrzucić te dodatkowe kg? A może więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madeline24
mira21----raczej nie zrzucałam ich "specjalnie" :) samo sie unormowało, a nawet udało się bez żadnej pomocy schudnąć tak z 1-2 kg. nie wiem czy to dzięki tabletkom czy z jakiejś innej przyczyny....ale niestety obżarstwo świąteczne :( niestety wszystko zniszczyło i pewnie znowu przytyłam z 1 kg... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenna090
jak już pisałam, to mój 2 dzień (ale zaczęłam brać tabletki dopiero 5 dnia cyklu - tak powiedziała mi ginka), w tej chwili mocno boli mnie dół pleców i jajniki - czuję się jak przed okresem. mam nabrzmiały brzuch i chce mi się jeść bardziej niż zwykle, czyli typowy PMS^^ zobaczymy jak będzie dalej, jestem nastawiona pozytywnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patyssska
pollyy88---- wiesz wlasnie o to chodzi ze w tym roku chodze cieplo ubrana normalne kurtki za pupke ;P a bol nie ustaje od prawie dwoch tygodni,wiec szukam we wszystkim powodu,nigdy nie mialam takiego bolu dlatego mysle sobie ze to moze byc od tych tabletek,no nie wiem moze pojde do jakiegos kregaza czy cos...ah i jeszcze powinnam dodac ze masciami to ja sie smaruje codziennie i nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Patyssska --- a nie łatwiej wybrac sie do lekarza rodzinnego niz do jakiegos znachora?Kregarz to Ci jeszcze krzywde zrobi...przez net trudno stawiac diagnozy a lekarz rodzinny zbada Cie fachowo i ewentualnie pokieruje dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łączenie . tematów . forever.
Yasminelle 22:29 niki2008 (niki20064@wp.pl) Witam ! Stosuje Yasminelle już od dwoh tygodni i musze przyzna ze jestem z tyh pigułek zadowolona ... jedyny efekt ubozny jaki u mnie wystapił raz to było krwawienie ... Ale mam pytanko: Czy alkohol osłabia działanie Yasminelle ... ?? I o jeszze może osłabic działanie Yasminelle oprócz leków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovemusicher
Madeline24---- to moze wziac teraz tabletke rano, a nastepna w nocy?? i zobaczyc co sie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madeline24
weź koniecznie , bo samo na pewno Ci nie przejdzie, a może i nawet przeszłoby, ale za jakiś czas ból powróci.... Nie martw się, aż tak strasznie nie jest po wzięciu furaginy :) mnie przynajmniej nudziło tylko.... Powodzenie, i głowa do góry... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totototo
mialam podobny problem z pecherzem, poniewaz Y. powoduja zapalenie drog moczowych, niestety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madeline24
totototo----- a czy ten problem z pęcherzem ustał....czy powtarzają się co pewien czas...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
madeline24 --- nie powoduja, tylko dziewczyny biorace tabletki sa bardziej narazone na infekcje,ale to bardziej na jakies zakazenia pochwy typu grzybica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenna090
hm, 3 dzień, a czuję się wyśmienicie, szczuplutka, lekka, nic mnie nie boli, nie mam apetytu^^ bosko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiesz, że jakiekolwiek skutki uboczne mozna zobaczyc dopiero po +/- 3 miesiącach wiec wiesz... po 3 dniach to kazdy sie czuje dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
Chyba jednak nie kazdy, bo ja po 2 tabletkach mialam ochote wyrzucic je do kosza,tak mi bylo niedobrze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenna090
dużo dziewczyn pisze o skutkach ubocznych w pierwszych dwóch tygodniach, a nawet w pierwszych dniach. ja wczoraj czułam się wręcz fatalnie : bolał mnie dół pleców, jajniki, czułam się napompowana, bolał mnie brzuch. a dziś.. czuję się jak nowonarodzona^^ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loooooooooodzia
mam pytanie jaka iloscia wody popija sie pigulke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madeline24
lenna090---- obyś zawsze czuła sie tak jak dziś :) , ale "moniak" ma racje dopiero po kilku blistrach wychodzi "prawdziwa twarz" hormonów ;) wiadomo każdy jest inny i każdy inaczej wszystko "przeżywa" ;) Ja np. w trakcie 3 blistra zaczęłam odczuwać skutki uboczne, częste bóle głowy, rozdrażnienie, zmiana nastrojów, łamanie się paznokci, lekkie wypadanie włosów... Mam nadzieje, że u Ciebie wszystko będzie OK.... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaassssiiaaaaa
hejcia... mam poważny problem... zaczęłam brac yasminelle mniej wiecej we wrześniu... od tej pory mam okropne syfki na twarzy ;( wcześniej tez mialam ale tylko troszke na czole a teraz mam nawet na policzkach... !! czy to wina tabletek?? powinnam je odsawić w ogóle czy zmienić na inne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenna090
pewnie tabletki mają na to duży wpływ, jednak nie bez powodu w okresie dojrzewania mówi się o 'burzy hormonów' i to jest właśnie taka burza, choć wywołana sztucznie, więc oczywiście całkiem normalne są takie rzeczy jak trądzik, zmienne nastroje, rozdrażnienie. ja bym radziła zacząć brać jakieś tabletki np z cynkiem, polecam Periofem który niweluje skutki brania tabletek :] i w zasadzie to nie sądzę, abym jakoś szczególnie odczuwała jakieś objawy, pomijając trądzik, bo nie jem mięsa (= wypadanie włosów, senność, brak energii, drętwienie kończyn, zawroty głowy), nadal dotykają mnie zmienne nastroje i płaczliwość bez powodu :) a i tak zawsze miałam bardzo bolesne okresy i bardzo mocno odczuwałam PMS, więc nie sądzę też aby to się nasiliło. ogólnie jestem osobą, którą często coś boli czy dolega więc w zasadzie się przyzwyczaiłam^^ pozdrawiam wszystkie Yasminellki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! ja kończę już 4 opakowanie yasminelle, nie przytyłam z cerą też wszystko ok. przy pierwszym opakowaniu miałam trochę dłuższy okres niż normalnie i trochę mnie głowa bolała, ale wszystko dało się wytrzymać :) niestety od 3 opakowania mam straszne wachania nastrojów i bardzo boli mnie brzuch, czy może któraś z Was też tak miała? w sumie nie jestem pewna, bo to moje pierwsze tabletki, ale chyba będę musiała je zmienić na jakieś inne, bo brzuch nie daje mi spokoju :/. pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martiii
Hej, prosze o pomoc :) Wiem, ze kiedys byly tu, bądź na innej stronie wypisywane leki, których nie powinno zarzywac sie z yasminelle. Ja używam maści na trądzik i ona chyba jest antybiotykiem..wzielam tez ibuprom na glowe..podacie mi link albo strone na ktorej to bylo wypisane? z gory dzieki... pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martiii
jesli to co zmienia to byl to ibuprom zatoki... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totototo
Problemy z pecherzem nie mina dopoki nie odstawisz tabletek, moze byc tylko gorzej niestety...Mozna wziac FURAGINUM i powinno byc lepiej. Odnosnie cery po Y. -mialam miec piekna i gladka skore, a niestety drospirenon zawarty w Y. tylko ja pogorszyl.. Dzis jestem po kolejnej wizycie w szpitalu, lekarze sa przerazeni ile pacjentek zwraca sie do nich o pomoc po zazywaniu tabletek antykoncepcyjnych..Niestety Y. ma coraz wiecej przeciwnikow:( Ponoc drospirenon jest skladnikiem 4 generacji, ktory moze niezle "nabroic"" w ukladzie krazenia kobiety o czym sama sie przekonalam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totototo
Ach! i jeszcze jedno- dziewczyny jezeli odstawilyscie Y. ze wzgledu na brak tolerancji, dopiero po 2-3 miesiacach hormony ktore przyjmowalyscie w Y. calowicie znikna z Waszego organizmu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
totototo ----- jakie badania mialas robione po odstawieniu tabletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martiii
młoda położna proszę odpisz mi :( nie moge naprawde tego znalezc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×