Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość kaśka19
no to od czego ja tyle przytylam skoro jesc zawsze jadlam tyle samo na pewno a tak na marginesie to ja naprawde duzo nie jem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka19
a puchna to nie znaczy rosna?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie. puchną bo są obrzęknięte albo woda się w nich zatrzymuje i tylko dlatego są większe, a potem wracają do normlanego stanu. jak coś rośnie to raczej już nie maleje znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda połozna
kaśka19 ---- na pewno nie przez homorny.Pozatym sama piszesz,ze tylko jesz i nic wiecej.Kalorie trzeba spalac.Pozatym w sezonie jesienno -zimowym oragnizm magazynuje kalorie,wiec trzeba wiecej sie ruszac.Mowisz,ze malo jesz,czyli jak jesz?Zdrowo,regularnie?Bo to wszystko ma znaczenie.Wybierz sie do dietetyka a zaloze sie,ze powie,ze popelniasz podstawowe bledy w zywieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka19
moniak ale mi sie powiekszyły juz ze 2lata temu od kiedy tylko zaczelam brac diane i to jak i nic nie zmalaly czyli urosły chyba przez tabl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka19
mloda polozna nie rozumiesz mnie :( jak nie bralam tabl to tez tak jadłam jak teraz tak samo i tez nic poza tym nie robilam i utrzymywalam sie ciagle na tej samej wadze tylko od kiedy zaczelam brac tabl to odrazu przytyłam mo to o co tu chodzi?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka19
acha jeszcze jedno ja mam tak ze jem czesto a malo bo jesli nie zjem to odrazu mnie boli zoladek no i zjem ale troche i za2 godz juz jestem głodna i znow musze jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka19
czekam na rady:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajcia
nie sadze zeby to bylo przez tabletki poprostu jesz nie regularnie i po trochu to tyjesz normalne tabletki tu nic nie maja do rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiasia
Witam dziewczyny!! mam pytanie,bo nie wiem co robic;/ powinnam jeszcze wziac 2 tabletki dzisiaj o 19 no i jutro. i dostalam dzisiaj okres;/ no i nie wiem co robic... czy zaczac 7 dniowa przerwe czy zazyc jeszcze te 2 tabl i pozniej zrobic ta przerwe i nie przejmowac sie ze wczesniej dostalam okres? pomozcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
kaśka19 --- a Ty naiwna myslalas,ze bedziesz cale zycie niby normlanie jadla i nie bedziesz tyla......Zrozum raz na zawsze,ze nie tyje sie od hormonow tylko od jedzenia.A co robisz,zeby zgubic kg skoro nawet za przeproszeniem dupy nie ruszasz.Skoro sadzisz,ze tyjesz a jesz tak samo to wybierz sie do internisty, bo to jest objaw chorobowy....Najlatwiej jest zwalic wine na tabletki,ale rozczruje Cie ---- nie jest tak.Wina tabletek moze byc tylko wstrzymywanie wody, a tej od polowy cyklu moze sie nazbierac do 4 kg. ksiasia ----- wez do konca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagusia
kaska19---skoro nie wierzysz,ze od tabletek sie nie tyje i trzymasz sie swoich teorii,to po co poruszasz ten temat na forum i tak go maglujesz?zapytaj swojego ginekologa,on Ci zapewne odpowie,ze tabletki moga zatrzymywac wode,a to czy tyjesz zalezy od Ciebie a nie od hormonow!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola2001
mam pytanie... czy na dzialanie tych tabletek moze negatywnie wplywac alkohol ?? Kaśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiasia
dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kśka19
ja tylko chce wam wytlumaczyc jak jest i jak bylo naprawde i zebyscie mi odpowiedzialy od czego tak przytylam skoro przed braniem tabletek mialam normalna wage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka19
i dlaczego moje 2kumpele z ktorymi sie trzymam i tez wiem jaki prowadza tryb zycia nie tyja mi sie wydaje ze to zalezy od organizmu i ze aby lekarz przepisal tabl antykoncepcyjne musi najpierw zrobic badanie chormonow wtedy byloby bez problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka19
nie rozumiem poprostu teraz juz nic nie rozumiem nie bralam nie tylam biore i tyje no wiec chyba cos w tym jest a jak nie bralam to tez nie ruszalam sie dodatkowo tak jak i teraz odpowiedzcie mi od czego tak przytylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka19
a tak na marginesie dzis jade na impreze i bede pila alkohol a zawsze tabl bralam o21to o ktorej mam teraz wziac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
kaśka19 ---- a my chcemy Ci wytlumaczyc,ze hormony nie dostarczaja dodatkowych kilogramow.Badania hormonalne powinno sie zrobic,zeby lepiej dobrac tabletki ale to i tak nie uchroni Cie przed tyciem....Bo tyjesz od jedzenia.Lekarz moze zbadac Ci np poziom TSH czy przypadkiem nie masz nadczynnosci tarczycy,bo wtedy rzeczywscie sie szybciej tyje ale tez nie dlatego,ze jest wysoki poziom TSH tylko dlatego ,ze jest spowolniony metabolizm.Skoro nigdy nie ruszalas sie dodatkowo,to kiedys musialo sie do zemscic.Tyje sie systematycznie, a nie nagle.Od czego przytylas? Od jedzenia i braku ruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka19
mloda polozna ok jeszcze jedno to dlaczego zaczelam akurat tyc jak zaczelam brac a nie przed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka19
a czy to nie zalezy od organizmu bo np moja kolezanka byla grubsza ode mnie o jakies2kg ale to przed braniem tabl zaczelysmy brac razem i do dzis bierzemy a ona jest jeszcze chudsza niz byla a ja tyle przytylam i nie cwiczy w ogole a je raz albo czasem dwa razy na dzien i to w takich ilosciach ze ja w zyciu bym tyle nie zjadla to chyba gorzej niz u mnie wies to nie zalezy od organizmu????pewnie tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Effinka!!!!!!!!!!!!! Gdzie jestes!!!!!!!!!! Moze Ty tej dziewczynie wytlumaczysz od czego sie tyje,bo ona nic nie rozumie co sie do niej mowi.!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
kaśka19 ----- napisze po raz ostatni...Po 1 sa osoby,ktore moga jesc o kazdej porze dnia i nocy a i tak beda szczuple bo maja super przemiane materii.Po tabletkach mozna tez schudnac bo zmniejszaja laknienie,a niektore jak yasminelle dzialaja moczopednie wiec sie gubi nadmiar wody.Po 2 nie jestes cieniem swojej kolezanki wiec tez do konca nie wiesz co robi jak Ciebie nie ma ( moze na boku pije herbatki odchudzajace albo wiecej chodzi od Ciebie ).Po 3 liczy sie to co jesz,mozesz jesc malo a tyc bo jedzenie,ktore przyjmujesz jest bezwartosciowe.Po 4 jak jesz nieregularnie to tez tyjesz.Po 5 jak bedziesz jadla codziennie 3x dziennie hamburegry to tez nie przytyjesz od razu tylko po miesiacu.Po 5 brak ruchu kiedys sie msci, i teraz padlo na Ciebie.Po 6 tabletki moga wstrzymywac wode,nasilac PMS ( wzdecia,zaparcia) i przez to jestes ciezsza.Ale w dalszym ciagu nie jest to nadmiar tkanki tluszczowej.Po 7 rozczaruje Cie,ale jeszcze nie wymyslono tabletek,ktory powoduja wzrost tkanki tluszczowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka19
wierze w to co piszesz bo to wszystko prawda ale czy nie rozumiesz ze mi chodzi o to dlaczego przed braniem nie tylam a jak zaczelam brac to tyje nie rozumiesz???????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka19
mloda polozna----------------- wierze w to co piszesz bo to wszystko racja tylko nie rozumiesz ze mi chodzi o to dlaczego przed braniem nie tylam a jak zaczelam brac to tyje caly czas nie rozumiesz?????????????????????a z reszta dajmy sobie spokoj bo i tak sie nie zrozumiemy.jak bys mogla to odp mi na to kiedy mam wziac ta tabl skoro zamierzam pic alkohol a zawsze biore tabl o 21????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
kaśka19 ----- a czy ty nie rozumiesz,ze nie ma takiej mozliwosci,zeby tabletki dostarczaly dodatkowych kg.Skoro upierasz sie,ze jesz tak samo jak przez braniem to jest to zwykly zbieg okolicznosci.Twoj styl zycia zaczal sie na Tobie mscic akurat wtedy jak zaczelas brac anty. Wez,kiedy chcesz -- tak zebys pod wplyem alkoholu jej nie zwymitowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu ja wiem ze to mozliwe bo mialam tak jak ty!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
rihana ---- powiedz jakim cudem,na czym polega mechanizm tycia w trakcie tabletek antykoncepcyjnych??Bo medycyna temu przeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
Najlatwiej jest wszystko zwalic na tabletki......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×