Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość izulka07
wiecie co dziewczynki? łaczy nas z pewnoscia jedno: mimo stosowania doustnej antykoncepcji wciaz nie mamy przekonania, ze bez gumki nie zajdziemy;] jeslie bierzesz regularnie itd itp to mozesz szalec na calego;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ShyScarlett
Biorę yasminelle od tygodnia.Mój okres trwa przeważnie tydzień,ale już na5 dzień jest coraz mniejsze krwawienie. Teraz zauważyłam,że krwawienie nie bardzo chce ustąpić. Męczy mnie to...czuję dyskomfort. Poza tym bolą mnie piersi,przechodzą czasem fale gorąca i zawroty głowy. Poradźcie mi proszę czy powinnam z tym iść do lekarza...?? Młoda Położna- co o tym sądzisz? Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ShyScarlett
Acha i jeszcze zapomniałam dodać,że wyskoczyło mi trochę drobnych czerwonych krostek na buzi i kilka na dekoldzie. Tak pozatym piję herbatki system slim figura, bo coś czuję,że po yasminelle ta woda w organiźmie to nie bardzo chce mi się wydalać (czuję to, bo mam wrażanie,że jestem nie przesadzając z 5 kg.cięższa).Prosze o odpowiedź... czy mam iść z tymi objawali do lekarza?? Może powinnam zmienić tabletki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
ShyScarlett --- to sa normalne zjawiska przy pierwszym opakowaniu.Jezeli masz uderzenia goraca i masz mozliwosc mierzenia cisnienia to zmierz wtedy.Jezeli beda bardzo uciazliwe to dobrze byloby skontaktowac sie z lekarzem.Jezeli tabletki sa dobre dla Ciebie to te wszytskie dolegliowsci powinny ustapic najdalej po 2 blistrze. Slim figura to trucizna dla jelit a juz na pewno nie pomoze na gromadzaca sie wode.Jak juz to rumianek,pietruszka albo aqua femin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
ShyScarlett --- to sa normalne zjawiska przy pierwszym opakowaniu.Jezeli masz uderzenia goraca i masz mozliwosc mierzenia cisnienia to zmierz wtedy.Jezeli beda bardzo uciazliwe to dobrze byloby skontaktowac sie z lekarzem.Jezeli tabletki sa dobre dla Ciebie to te wszytskie dolegliowsci powinny ustapic najdalej po 2 blistrze. Slim figura to trucizna dla jelit a juz na pewno nie pomoze na gromadzaca sie wode.Jak juz to rumianek,pietruszka albo aqua femin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *xyz*
Hej! Ma pytanie;] Wiem, że tabletki anty działają w ten sposób, że nie ma owulacji. Ale czy w takim razie są \"objawy owulacji\"? Np inny śluz w te dni? Tak jak kiedy się nie bierze tabletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulka07
ja zauwazam zmiany w sluzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WAGA000
młoda położna i nie tylko!! wiem że jestem typem estrogenowym bo mam dużo i długo śluzu płodnego.Doradzono mi że dla mnie będą dobre mercilon,Lekarz mi przepisał bez żadnych badań yasminelle,Niewiem co robić,te pigułki mają przecież inny skład,czy iść do innego lekarza? czy się tym nie przejmować i zacząć brać yasminelle ? młoda położno pomóż!!!! pozdro wszyskie babki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdikko
młoda położna!!!poradż proszę!!! ktoś mi powiedział ,że jestem typem estrogennym bo mam dużo śluzu i długo i najlepsze będą dla mnie mercilon.Lekarz mi przepisał yasminelle bez żadnych badań.Nie wiem co mam robić?czy zacząć brać i się nie przejmowaC,czy iść do innego gina?Te tabletki mają przecież inny skład!! poradż!! pozdro wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdikko
Musiałam zmienić nick bo myślałam że bo myślałam że kompu mi nie przyjął sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
gfdikko ---- generalnie dobrze by bylo zrobic badanie hormonalne przez dobraniem tabletek.Masz wtedy szanse unikac tych nieprzyjemnych skutkow ubocznych.W polsce lekarze raczej stosuja metode prob i bledow,czyli np.przepisuje Pani mercilon moze akurat beda dobre a jak nie to damy nastepne'. A okreslanie typow hormonlanych na podstawie sluzu jest poprostu smieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *xyz*
Młoda położna - mogłabyś odpowiedzieć na moje pytanie, jako autorytet? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka dee
młoda położna---> powiedz mi kochana czy moge przy regularnym braniu tabletek nie martwic sie o to czy chlopak skonczyl we mnie? czy jednak powinnam byc bardziej ostrozna?? z gory dzieki za odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witajcie dziewczynki.
Młoda położna... prosze odpowiedz na mojego poprzedniego posta.... czekam z niecierpliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
*xyz* --- w ulotce znajdziesz inforamcje na ten temat.Jak najbardziej konsystencja sluzu bedzie gesta i lepka tak jak w dniach plodnych. anka dee ---- po to bierze sie tabletki.... zeby sie o nic nie martwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
witajcie dziewczynki. ---- nie dam Ci 100 % pewnosci.Ryzyko jest male.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdikko
młoda położna to jak mam określić swój typ hormonalny? jakie mam zrobić badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszka24
-->młoda położna nie moge sie dodzwonic do mojej gin a wczesniej jej nie zapytałam nie masz mozliwosci zasiegnąc jezyka gdzies w sprawie tych leków czy mają wpływ na yasminelle?? byłabym wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana*86*
Kasieńka102------ Hej, Ja tez biorę moje pierwsze opakowanie Yasminelle, są to moje pierwsze anty. Ja też tak maiłam jak Ty piszesz, dokładnie tak samo. Okres minął po 1,5 dnia od wystąpienia, tabletki go „zatrzymały”, następnie przez 3 dni miałam plamienia a później 3 dni intensywny okres. Teraz już się wszystko unormowało i mam nadzieje że już tak będzie. Pozdrawiam, pa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilcia85
szyszka24--> na str 261 tego tematu sa wypisane leki jakie maja wplyw na tabletki, zajrzyj tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
szyszka24 ---- sprawdzasz jaka jest substancja czynna tych lekow i sprawdzasz czy w ulotce yasminelle sa wymionione.Czasami w ulotce lekow tez jest napisane czy wchodza w interakcje z tabletkami antykoncepcyjnymi.Ja tych lekow nie znam i tyle... gfdikko --- trzeba zbadac poziom estradiolu i progesteronu we krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marazzz
witam was. tydzien temu skonczyl mi sie okres i zaczelam jak co miesiac zazywac tabletki. jednak zauwazylam ze bardzo duzo sluzu wydobywa sie z pochwy. myslicie ze to cos powaznego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagusia
marazz--- ja mialam podobnie niedawno- do tego doszedl stan zapalny:| poszlam do gina i okzalo sie ze to "grzybki"....przy tabsach to powszechne. Idz najlepiej do lekarza;) a pomoze na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marazzz
tagusia---narazie nie mam mozliwosci isc do gina. a przepisał Ci cos? po jakim czasie Ci to przeszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagusia
marazzz---- wiesz co, u mnie do uplawow doszlo swedzenie:| i mialam masc gynoxin, fluconazole do polykania i globulki dopochwowe gyno-femidazol...wszystko na recepte. Ty mozesz kupic sobie masc clotrimazolum w aptece bez recepty-ok 3zl, pomaga na swedzenia pieczenia etc. ale nie wiem czy Ty odczuwasz cos takiego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ShyScarlett
Młoda Położna-dziękuję Ci bardzo za radę. Chyba przestanę z tą Slim trucizną... skoro to ma źle wpływać na jelita. Ponieważ jestem panikarą dziś ide do lekarza, który pewnie powie mi to samo co i Ty. Dziękuję za odpowiedź!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marazzz
w pierwszych dniach troche swedzialo ale teraz nic mnie nie boli, nic nie swedzi nic nie piecze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
marazzz --- zwiekszona ilosc sluzu to normalne zjawisko przy tabletkach.A jezeli nic Ci pozatym nie dolega,to zuplenie nie masz sie czym przejmowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marazzz
mloda polozna--- ale teraz jest to bardzo niekomfortowe i raczej nieprzyjemne. Wczesniej nie bylo to az tak obfite:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagusia
marazzz--skoro nic nie swedzi i nie piecze tj ok tj pisala Mloda Polozna:) ja mialam o wiele gorzej i bez wizyty u gin by sie nie obeszlo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×