Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska 007

W lutym mi sie uda!!!

Polecane posty

Daga bardzo często się tak czuję... jestem osobą niezwykle towarzyską, ludzie mi ufają... i jakoś nie przychodzi im do głowy, że ja też mogę mieć jakieś problemy- ja jestem ikoną uśmiechu i radości wszelakiej... ostatnio w pracy kilka dziewczyn pytało mnie, czy źle się czuję... bo się nie uśmiecham... czasami każdy z nas ma ochotę na zadumę, smutek i samotność... Najbardziej wkurzają mnie ludzie którym mówię: słuchaj, potrzebuję pomocy, mam problem... w co słyszę w odpowiedzi? :taki problem to nie problem, wiesz co ja mam na głowie! (i tu zaczyna się litania przez która najczęściej nie da się przebić)... ale... skoro mnie jest źle, to w danym momencie niewiele mnie obchodzi to, że komuś jest gorzej... lub twierdzi że ma gorzej... Powiedziałam znajomemu, że martwię się swoją przyszłością zawodową bo nie wiem na czym stoję... a on powiedział ze też się martwi bo zarabia tylko 2,5 tysiąca na rękę i nie starcza mu na wszystkie kaprysy... cóż :) \"Dzisiejszy świat jest straszny... każdy myśli o sobie... i tylko ja myślę o mnie\" ;) pzdr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutna lala \"dziwny jest ten świat\" ....... A propo ta osoba z tego nieprzyjemnegotopiku to JOKA ..... ja nie pisze żle o tobie tylko o całym topiku a wy piszecie i pisałyscie o mnie żle więc o co chodzi ...... trzeba mi było poprostu powiedzieć żebym odeszła a nie pisać że truje ..... i super że nie masz odwagi przyznać sie do własnego niku ........P.S. i to nie ja podałam nazwe waszwego topiku tutaj ... a popo DAGI to nie poszła za mną tylko odeszła od was bo czuła sie niezauważona przez was .. ona do Was pisała a wy wolałyscie gadać o czymś innym .... Daga doszły mnie słuchy ze \"poszłaś za mną\" i jeszcze kilka ciekawych żeczy na twój temat więc jak widać to nie tylko mnie sie czepiają tylko ty też masz przewalone za to że piuzszesz ze mna .... i nawet zostałaś z tabeli już skreslona w "sterym extra" topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANE DZIEWCZYNY! PRZEPRASZAM ZE DOPIERO TERAZ PISZE ALE WCZESNIEJ NIE MIALAM CZASU A POZA TYM NIE ZAWSZE DA SIE WEJSC NA KAFE. ZYCZE WAM ZDROWYCH,WESOLYCH SWIAT I BAAAARDZO MOKREGO DYNGUSA!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka babencje. Loluś - ja mam w nosie co o mnie one piszą. Uważam całą tą sytuację za dziecinną. A co do tabelki to po tym jak przeczyałam wypowiedź umieszczoną u nas to sama sie wykreśliłam. Nieczułam się tam mile widziana i jak się okazuje miałam rację. Żal mi tych dziewczyn, że zachowuja sie tak jak moi uczniowie, a jak wiadomo uczę w podstawówce ;)) Miska - super, że wpadłaś. Życzymy Ci tego samego i 2 kreseczek na teście :D. Smutna_lala - ja stwierdziłam poprostu, że niemam przyjaciół w realu. Jak sami maja problem to lecą do mnie szybciutko żebym im pomogła. Natomiast jak ja mam problemik to okazuje się, że niemam z kim pogadać bo co to za problem, ze np. poroniłam albo mam problemy z hormonami bądź kasą...Nie, wtedy ważniejsze jest to że ona zdradza jego albo, ze dzieciak rozpieszczony jest... Ja też mam być zawsze tą uśmiechniętą, która pomoże...Ostatnio wystraszyłam psa bo zaczęłam się głośno śmiać z czegoś. Mój mąż mi powiedział, że od kilku miesięcy tego nierobiłam i co??? I nikt niezauważył (nawet ja sama), że niejestem taka radosna...A co do pracy - to muszę mieć starsznego doła żeby było po mnie widać... Dziewczynki mam nadzieję, że święta wam mijają superowo :d Cmoki - smoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie i co z Iloniczkiem i jej @ ??? Jery aż zaczynam się zastanawiać czy coś sie niestało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!!!! wiedziałam że zatęsknicie ze mną.... przed chwilką wstałam z wyrka! :) otóż @ dalej nie mam :) Najprawdopodobniej to dzidzia! :) Ale to sie w piątek okaże.... Bardzo sie ciesze, ale z drugiej strony chyciłam tak świetną pracę (w banku), że szkoda mi będzie...teraz mam umowe na okres próbny-miesięczną,a potem pewnie 3 miesięczną, więc????? Kurcze dokładnie sie na tym nie znam, zwolnią mnie po tych 3, czy dopiero po urodzeniu mówią ze zostaje, bądź nie? Bolą mnie cały czas piersi....a sutki mam tak wrażliwe, że łohoho...pobolewa mnie brzusio i taki twardawy jest na dole.... 11 marca miałam dostac @ i dalej jej nie ma.... ZYCZE WAM WESOŁYCH SPOKOJNYCH I RADOSNYCH SWIAT!!!!!!!!!! LOLA - PISZ DALEJ.....CENNE INFORMACJE PODAJESZ :) NIEDLUGO ZNOW SIE ODEZWĘ! buziaczki.... :* pappa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iloniczek no no... to chyba możemy gratulować:) tylko czemu testy pokazywały brak ciąży? Zrobiłaś betę, byłaś u gina?? Opowiadaj:) ja jadę Dziewczyny do Chopa... postaram się odezwać:) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daga ja też szczerze moge w realu pogadać tylko z jkedna dziewczyną o wszystkim i wiem że zrozumie i pomorze ......... a tak poza tym to mam tylko Was .... Miska najważniejszej informacji nie podałas Co z @ ? Mozemy gratulować czy mamy tzrymac kciuki w tym cyklu ? Iloniczek no to chyba bedziemy gratulować !!!! Życze pieknej dzidzi na USG u ginka no i pisz częściej bo sie martwimy ..... Smutna lala żyze mile spedzonego czasu z M ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ILONICZEK - KCIUKASY POSZŁY W RUCH ZA FASOLĘ... PISZ KOBIETO BO ZACZĘŁYŚMY Z NIEPOKOJU UMIERAĆ!!!! Co do pracy to jakoś to będzie. Mam nadzieję, że bank Was ( ty + junior/ka) zatrzyma. :D Smutna_lala - baw się dobrze z chłopem... ;)) Miska - jak z Twoją @??? Możemy się już cieszyć Twoją fasolką czy nie?? Lola - wiesz, że zawsze Cię wysłucham. Pelikan - i co z fasolką??? Nieodzywasz się... Frania, Mnik, Shenen - co tam słychać? Jak święta? Basieńka - czemu się nieodzywasz kobieto?? Termin się zgadza?? Jery chyba tylko ja przed tym kompem siedzę i kwitnę :P Balbinka - leżysz??? Mam nadzieję, ze jest Ok. :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick.........Wiek.....Miejscowość.......następna@ .....starania od.... lola u..........18.......ok.Rzeszowa.......19.04...........???(zawieszone) Andzia 79.....28......Katowice............05.02............luty \'07 Iloniczek......23......śląsk.................12.02....... .....luty \'07 Miska 007.....24......ok.Opola............04.04............wrzesie n\'06 luty\'07 Daga_p_11...30......Częstochowa.......02.05............ma rzec\' 07 smutna_lala..26......Śląsk..................3-5.05...........w planach MAMUSIE ANIOŁKÓW Nick.............strata...............tydzień ciąży lola u............18.04.2006.............12tc Andzia 79......16.03.2006..............27tc Iloniczek.......18.01.2006..............8tc Daga_p_11....17.12.2006..............6t i 3d Balbinka2......1.07.2006................8tc ZACIĄZONE Nick.......Wiek........ostatnia@..........termin porodu.........miejscowość shenen.......31........05.02.2007......? na razie 10.11.2007 Basieńka.....26........27.01.2007......podobno 5.11.2007...Włocławek Frania23.....23........23.02.2007......01.12.2007.............Oosterhout Pelikan...... Mnik..........28........22.02.2007.......ok 30.11.2007.........W-wa Balbinka-2...28........13.01.2007.......20.10.2007.............Katowice DOLEGLIWOŚCI Nick.............dolegliwości lola u............torbiel Daga_p_11....torbiel w jajniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym ludzie dajcie sobie siana...Jeśli niepodoba ci się co lola pisze to po co to czytasz??Cały czas ktoś wchodzi tu i się czepia niewiadomo czego...Co Cie obchodzi czyjś wiek albo to czy się juz stara o dziecko czy jeszcze nie. Zachowujesz się dziecinnie i nawet niemasz odwagi żeby się podpisać własnym nickiem (niech zgadnę zaraz napiszesz, że to jest Twój nick i niemasz innego). To jest dopiero dziecinne. Piszesz, że ona niedorosła do dzieci a co sadzisz o sobie??? Jeśli chcesz mieć dzieci to zastanów się czego Ty je nauczysz? Nietolerancji i zawiści. Przemawia przez ciebie taka złość, że to jest wręcz niesamowite. Co ona ci zrobiła, że tak ją gnębisz??? A może się nudzisz i stąd te wpisy? Może teraz ja awansuje na Twoją listę na pierwsze miejsce? Zawsze to niemiło usłyszeć kilka słów prawdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daga daj sobie spokuj bo jak my tego nie zrobimy to te \"dorosłe i babcie\" tym bardziej tego nie zrobią ....Mam gdzieś co one myślą o moim wieku ale wiem że zanim sie oceni kogoś patrzy sie na siebie a one ten punkt programu omijają ..... I koniec tematu, niech piszą co chcą ale ja nawet tego nie przeczytam i nie będe robiła z tego forum pola bitwy ....... Nie zwracajmy uwagi na nude dziewczyn z tamyego forum, tak sie ciesza że mają świetnie działający topik ale oceniają to chyba po ilosci stron bo ja oceniam to po tym że potrafi sie rozmawiać z każfdym a nie tylko w ich zamkniętym gronie (nie zauważając innych - nowych osób)..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kolezanki :) Jak mijaja Wam Swieta? U mnie juz lepiej w sobote musialam isc do szpiatal, bo tam lekarze mieli dyzur. Dostalam antybiotyk na to zapalenie pecherza, a na ulotce jest napisane, ze w ciazy mozna do 6 miesiaca przyjmowac pozniej juz nie. Wczoraj caly dzien bylismy u tesciow, wiec sie nie moglam za meldowac na kafe :( Iloneczek, czy mozna juz gratulowac? Daga dzieki za podpowiedz z tym pecherzem :) Lola, Daga nie przejmujcie sie tymi innymi dziewczynami one chyba zazdrosne, ze Wam tutaj dobrze. A jak nie bedziemy zwracac na nie uwgi znudzi im sie. Milego mokrego dyngusa zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frania dziękuje za wsparcie co do tych dziewczyn i tez doszłam do wniosku że przestane czytać i im odpisywać to dadzą soebie \"siana\" .... Ciesze sie że masz te leki i ze są bezpieczne dla dzidzi ..... wracaj szybciutko do zdrowia i dbaj o Was ... Balbinka twoje zdanie znam ale nie bedziemy o tym rozmawiać na forum bo znowu wyjdą z tego nieporządane kłótnie .... czytałaś chyba co napisałam im na forum i chyba tez to że już wiecej o nich nie bede mówiła, pisała, wykreślam ich z pamięci ........ A co do oblewanego to ja przebrałam sie już 2 razy bo raz załatwił mnie brat i tata a drugim razem M ..... a poza tym to na dworze deszcz czyli oblewany pełną parą :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka, sorry mam nadzieje, ze wybaczysz. Tobie oczywiscie tez dziekuje za te informacje o lekach na pecherz. Gapa ze mnie niesamowita. Ja Balbinka mam to sama, bo tez specjalnie objawow nie mam, wiec martwi mnie to a do lekarza dopiero za tydzien. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frania Balbinka, Basienka i reszta zaciażonych - z dzidziami jest naewno wszystko ok!!! nir możecie sier teraz martwić i denerwować WY MACIE WIERZYĆ ŻE JEST SUPER !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka . U nas lany poniedziałek wcale niejest lany (chyba że liczy się prysznic w wannie :P) Balbinka, Frania - niezamartwiać mi się proszę bo to szkodzi dzidzi. Same wiecie, że kazda ciąża jest inna. Może u Was będzie tak super przez całą ciążę. Moja kumpela jest w 11 tyg ciąży. Miała normalnie @ (tylko krótka była) i przed drugą tak się jakoś dziwnie czuła (mdłości), że zrobiła teścior i 2 krechy wylazły. Teraz wymiotuje jak kot....heheheheheheh... Też straciła maleństwo i też się boi. Ja rzadnych bąbelków niemiałam a byłam w ciąży Frania jesli martwisz sie tym antybiotykiem dzwoń do lekarza i spytaj czy możesz go zarzywać. Niesądzę żeby miał coś przeciwko temu, ze mu przeszkadzasz. Smutna_lala- mam nadzieję, że niewykończyłaś jeszcze chłopa ;)) Pelikan - co się dzieje z Tobą??? Iloniczek - jak tam samopoczucie??? Lolek - może teraz nasza kolejka na małe?? Mnik, Shenen - jak tam ciężaróweczki??? BAsieńka - co się dzieje??????? Odezwij się Miska- no powiedz jest @ czy niema? Dziewczyny chyba świętują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko moze te plamienia to efekt podrózy ? Może zadzwoń do ginka . wiem ze kazda cięzarna woli mie lekkie objawy i czysty papier toaletowy lub wkładke ..... ja cały czas wierze że jest ok i tzrymam kciuki !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka jak patrzę na Twoje zdjęcie to aż łza się woku kręci. Małe jest niesamowite... Będzie dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewoje nam poznikały ale to przez święta a po świętach znowu sie rozpisza :p Do Miski pewnie M wrócił, Pelikan pisała z pracy a w święta pewnie nie pisze bo nie parcuje, Basieńka sie wyleguje i głaska po brzuszku ale jak zateskni to wróci, Shenen bawi Maje i ta nie daje jej szans na podejście do komputera ale Maja zaśnie i Shenen przyjdzie a Iloniczekz męzem pewnie dzidzie śiwetują prawda ? Daga moze kolejka na cien=bie bo ja sie nie stsram a wręcz przeciwnie :p Frania Balbinka pamiętajcie - kazda ciąza jest inna, WASZE DZIDZIE ZDROWE ROSNA I CZEKAJĄ AŻ DACIE IM SPOKUJ I PRZESTANIECIE SIE DENERWOWAĆ ...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka jesteśmy ! ty dzwoń do ginka i sie nie przejmuj tym co on myslui ...... dzidzia jest ważniejsza od spokoju iodpoczynku lekarza ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola-> zajrzałam na Wasz topik z ciekawości, po tym jak ktoś o nim wspomniał na tamtym... przeczytałam, to co napisałyście i swoją opinię wyraziłam na tamtym temacie... chciałam tylko, żebyś wiedziała, ze to co miałam do napisania, napisałam pod swoim nickiem, mam w sobie wystarczająco dużo odwagi, żeby to zrobić... nie wiem, kto wpisywał się tutaj na pomarańczowo, ale przykro mi, że wszystko zrzuciłaś na mnie... chciałam, żebyś wiedziała, choć i tak to pewnie nie ma znaczenia... dodam, ze nigdy wcześniej nie wtrącałam się w Twoje spięcia z innymi dziewczynami, ale poczułam się urażona, ze piszesz o całym topiku, i o wszystkich, którzy tam się udzielają... to wszystko... życzę Ci szczęścia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki, torichę to trwało zamin wszystko przeczytałam i widzę że jakieś dziwne klimaty zapanowały. Dziewczyny dajcie spokój, przecież topik mamy po to żeby się wspierać, pogadaći generalnie żeby było miło a nie krzyczeć na siebie. Także po prosdtu dajmy już temu spokój!!!! Przecież takie wypisywanie, obrażanie się na wzajem nie ma sensu. Po co się denerwować. No a ja już w pracy po świętach. trochę nie wyspana jestem, bo mieliśmy taki maraton w drodze. Najpierw do terściów, potem do moich rodziców...a dzieli nas jakieś 250 km. a dziś rano musielismy stać o 4:30, żeby dojechać na 8 do Wawki do pracy. Mówię Wam zmęczona jestem na maxa. Do tego mój M trochę sobie popił i musiałąm się stresować za kierownicą...bo wiecie ja jestem dość świeżym kierowcą, więc dla mnie tyle km to duuuużżżżżyyyyy stres. Ale podołałam i dowiozłam nas szczęśliwie na miejsce. No i w święta niestety nie mogło się uktyć dlczego to ja nie chcę kawki, nie chce wypić lampki szampana za zdrowie bratowej....i już cała rodzinka wie, że spodziewamy się dzidziusia. Wszyscy się bardzoc ieszą :) Franiu, Balbinko powiedzcie mi czy też tak macie, że przy takim gwałtownym ruchu pobolewa Was na dole podbrzusze??? Bo ja tak mam i muszę usiąść na chwiklę i dopiero powolutu wstać i jest ok. No i mdłości u mnie się zaczęły...przy niedzielnym obiedzie zjadłam troszkę rosołu i musiałam uciekać od stołu bo bym chyba się zwymiotowała tak mnie mdliło na sam widok kurczaka..... nie za fajne to uczucie. Ale woda z cytrynką mi pomaga :) Ps. Iloniuczku gratuluję !!!!! :) Pozdrowienia dla WSZYSTKICH :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie mi proszę te błędy, ale to chyba moje zmęczenie i niewyspanie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich po Swietach :) Jeszcze sie nikt nie zameldowal ? U mnie Swieta spokojnie minely. W niedziele tak jak pisalam bylismy caly dzien u tesciow, a wczoraj siedzielismy dzien sami, ale bylo przyjemnie. Ja wieczorami czuje sie nie najlepiej, ale na pewno nie sa to mdlosci. To takie uczucie jakbym bardzo duzo zjadla, a apetytu za bardzo nie mam. Jeszcze tydzien i do lekarza juz sie nie moge doczekac :) Iloneczek pisz szybko jak z ta dzidzia, bo gratulowac chce :) Basienka, a kiedy Ty masz wizyte u ginka? Wszystkich serdecznie pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnik, to sie wcale nie dziewie, ze nie wyspana jestes po takim maratonie. Ja jak wykonuje gwaltowny ruch to mnie tak raczej przez chwilke zakluje z lewej lub z prawej strony, a bol brzucha mam rzadko przewaznie klucie. No to sie pewnie rodzinka uradowala ta wiadomoscia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Franiu cieszą się. Najlepsza była moja mama, zdążyłam wejść do domu a ona do mnie czy ja przypadkiem w ciąży nie jestem, bo jakaś taka zmieniona jestem? :) No to mówię, że strzał w dziesiątkę, choć co niby się zminiło nie potrafiła mi powiedzieć :) Smieszna sprawa, matki to chyba mają instynkt macierzyński całe życie :D Franiu, tak właśnie to nie ból tylko takie kłucie, ale dość ostre i trwające chwilkę. Także już się nie martei skoro też masz podobnie :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×