Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska 007

W lutym mi sie uda!!!

Polecane posty

Mnik jak dobrze ze napisałaś .... Fajnie ze mdłości mijaja .... To że wyszukiwałam i wkleiłam tu te teksty to było zezsensowne bo i tak nikt tu już nie zaglada i nie czyta .... Smacznej zupy .... Ciesze się bardzo że mamy tak zapełniona tabelke i że poza tym że coniektóre osoby są w tablelce to nigdzie indziej bo zastać tu wpis niektórych to zaszczyt .... Dziewczyny bez obrazy ale pusty topik jest co najmniej bezsensowny ... Tak zescie mnie wszystkie prosiły ebym nie odchodziła tylko dlatego że pisałam że odejde a wy to robicie bez pożegnania ..... pieknie !!!! Nie bede tu wchpodziła zeby oglądać i czytać swoje wpisy i pisać sama do siebie .... ale wsasz wybór ... Z Balbinka i Franią to ja moge na gadu porozmawiać .... Daguś net jeszcze zepsuty ? Czekam na ciebie ! Franiu jesli możesz i oczywiscie masz gg to podaj mi swój numer albo tutaj a jak nie chcesz to przeslij meilem ..... Miłego dnia zycze drogie panie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze piszące patrzecie jaka mamy piekna- uzupełnioną tabele STARAJĄCE SIĘ Nick......Wiek.......Miejscowość.......następna@ .....starania od.... lola u.......18.......ok.Rzeszowa.......ok18.05...........wrzesie ń Andzia 79...28.......Katowice............ok.02.05............luty \'07 Iloniczek....23.....śląsk...................12.02....... ......luty \'07 Miska 007...24......ok.Opola..............17.04............wrzesie n\'06 luty\'07 Daga_p_11...30...Częstochowa.........30.05............ma rzec\' 07 smutna_lala....26.......Śląsk..............3-5.05....... . ..... w planach MAMUSIE ANIOŁKÓW Nick.............strata...............tydzień ciąży lola u............18.04.2006.........12tc Andzia 79.......16.03.2006.........27tc Iloniczek.......18.01.2006..........8tc Daga_p_11.....17.12.2006..........6t i 3d Balbinka2........1.07.2006...........8tc ZACIĄZONE Nick.......Wiek........ostatnia@..........termin porodu.........miejscowość shenen.....31............05.02.2007......? na razie 10.11.2007 Basieńka...26............27.01.2007.......prawdopodobnie 5.11.2007 Włocławek Frania23....23...........23.02.2007.......podobno 30.11.2007..........Oosterhout Pelikan......29..........7.03.2007........13.12.2007.. .. Mnik....28...............22.02.2007.......ok 30.11.2007.....W-wa Balbinka-2...28.........13.01.2007......20.10.2007...... ....Katowice Matoda ......29 .......17.03.2007 ........ ?,12,2007 .......... Kraków Iloniczek.....23........12.02.2007........ ?. 12.2007.........Śląsk DOLEGLIWOŚCI Nick...........dolegliwości lola u............nadżerka Andzia 79 ......torbiel w jajnikuvvvv Ciekawe dlaczego ona taka długa skoro udziela sie tylko zaledwie 5 osób które moge wyliczyć tylko nie chce nikogo obrazić .... Ale wkoncu nikt a przede wszystkim ja nie bede zmuszała nikogo do pisania .... to nie ja ten topik zakładałam .... ja tylko pisze co mysle ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shenen wczoraj wysłałam Ci swoje zdjecie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) Dzisiaj melduje sie troche pozno , bo mnie internet siadla z rana.Teraz naszczescie wszystko ok :) Lola moj numer gg to: 9758587 Nie martw sie to nieobecnoscia dziwczyn napewno sie odezwa jak tylko znajda czas. Niektore z nich powyjezdzaly itd. Ja w przyszlym tygodniu tez moze sie nie odezwe, bo nie wiem jak z internetem u mojej mamy. Mam nadzieje, ze nie bedziesz na mnie krzyczec ;) Shene ja tez wyslalam Ci zdjecia. Daj znac, czy doszly :) Balbinka to Ty pewnie juz swojego synka to regularnie odczuwasz tez Ci zazdroszcze, ale w dobrym sensie. Mam nadzieje, ze i ja niedlugo poczuje :) W srode USG, ale tak sobie mysle pewnie nie bedzie za wiele widac, bo to przez powloki brzuszne bedzie, ale i tak jestem ciekawa :) Mnik fajnie, ze sobie jeszcze mozesz troszke poleniuchowac, a zupy ogorkowej to zazdroszcze, strasznego smaku mi narobilas, a tutaj to ja nawet ogorkow kiszonych nie kupie :( Musze mame poprosic, zeby mi ugotowala :) Zycze milego poczatku tygodnia 🌻 Pozdrawiam i wpadne pozniej jak mi internet nie padnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shenen wlasnie otrzymalam zdjecia od Ciebie :) Milo mi Ciebie poznac :) Fajny brzusio juz masz tez bym juz chciala, ale trudno musze cierpliwie czekac ;) Slodziutka ta Twoja Majeczka, az trudno mi uwierzyc, ze taki brojek z niej :) No i wlasnie zauwazylam, ze za kazdym razem zjadam koncowe n przy Twoim niku :o Sorki, postaram sie poprawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaglądam co chwile a tu tylko wpisy Frani .... więc i ja sie znowu wpisze Franiu nie mów że zaraz ktoś nagle postanowi wrócić i znowu pisac na forum .... Gdyby nie ty to forum wogóle nie ruszało by z miejsca ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola dzieki za komplement, ale ja tu zadnych zaslug sobie nie przypisuje jestem, bo lubie tu byc i mam nadzieje, ze jeszcze sie rozwinie ten topik, bo inaczej bedzie mi Was dziewczyny brakowalo :( I juz teraz z niektorymi wizualnie sie znamy, wiec nadrabiac zaleglosci. Niech nasz topik znow zakwitnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł babencje. sorki, ze tak mało pisze ale wpadłam w manie czytania książęk... Niewpiszę się bardziej bo mi g*** reklama zapier***cza i ucieka :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sie o poranku :) U mnie wszystko ok, ja juz zaczynam sie stresowac przed wielkim dniem, to juz jutro i tak bardzo chcialabym zobaczyc nasza dzidzke. USG mam rano wiec jak wroce napewno zaraz do Was napisze. Dagus fajnie, ze wpadlas ja ostatnio tez mialam taki szal z ksiazkami, ale jak zaczelam to musialam skonczyn i nic innego sie w tym momencie nie liczylo, wiec narazie nie zaczynam nic nowego. Balbinka spytasz nastepnym razem dziadka :) Ja mam wielka nadzieje, ze jutro cos zobacze na tym USG no i uslysze oczywiscie :) Lola masz moje gg ? Zycze wszystkim milego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam na naszym kochanym i jak zwykle pustym forum .... Franiu pisała wczoraj do Ciebie na gg .... bedziemy z Balbinka i Daga z niecierpliwością czekać na wiadomości ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola ja nie otrzymalam zadnej wiadowmosci od Ciebie na gg:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witam w pochmurny i deszczowy dzien, a jeszcze do tego wszystkiego mój mąż pojechał na wycieczke z dzieciakami do Gdańska i wraca w piątek... smutno mi... Pozdrawiam Was no i niestety szykuje sie do pracy... Dziewczyny ja też chce Was bliżej poznać za zdjęcia... jeśli możecie to wyślijcie mi swoje a ja wam swoje... mój mail to : mibmib@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basieńka wyśle zdjecia wieczorem bo teraz już nie mam czasu ale wieczorem napewno ok ? Franiu napisłam na ten numer który podałas ! może sie pomyliłaś ale tego nie wiem ! napisz do mnie - mój numer 9734313 ! wiadomość mi zostanie i wieczorem zapisz numer ! U mnie się jakaś burza rozpoczyna :-( Wiatae edszcz granatowe chmuruy :-0 a ja musze tam iść :-( Nie dośc ze mam doła- nie wierze że mi sie uda kiedy kolwiek zaciązyc, kłóce sie z M to jeszcze ta pogada .... Miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka mam nadzieje, ze poprawny numer gg masz, bo na poczatku przekrecilam. To moj numer:9758507 Basienka ja tez wieczorkiem przesle zdjecia :) Niech Ci szybko czas do piatku zleci, a wtedy znowu bedziesz miala swojego mezczyzne przy sobie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej! Lola, Frania jeszcze raz dziękuję za zdjęcia. Lolu, czy ty aby troche nie przesadzasz? Gdybym wiedziała że pisanie na \"w lutym mi sie uda\" równoznaczne jest z obowiązkowym codziennym meldowaniem sie, to wybacz, ale z pewnością bym sobie odpuściła :( Nie lubię przymusu jak niczego innego, piszę wtedy kiedy mam coś do napisania, względnie kiedy mam nastrój i czas na przesiadywanie przed kompem (zresztą i tak siedzę czasami za długo, ostatnio wzięłam sie za przepisywanie prac wszelakich, coby dorobić). Pisałam zresztą parę stron wcześniej (aż sprawdzilam, strona 53) że zajęć mi nie brakuje, teraz doszło jeszcze jedno, mam też swoje pasje....Chciałabym zaglądać tutaj z ochotą i radością, wpadanie tylko po to by powiedzieć cześć to jakoś nie dla mnie :) Dzisiaj czas mi sie skończył :D muszę zasuwać do ogrodu bo juz dwa razy wracałyśmy bo zaczynało padać a czeka mnie troche pracy. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie dziewczyny czekam na foty i zaraz odeśle wam swoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shenen nikt Cie nie zmusza do pisania tutaj i nikt tego robił nie bedzie ! ja uważam ze nie przesadzam .... przecież nie załozono tego forum żebym ja z balbinka i franią pisały tylko do siebie ale po to by nas było tu więcej prawda ? Dziewczyn pisała mnustwo a teraz co ? Ja nie musze tu również zagladać, też mam obowiazki ale sie staram choć widze że nie warto bo jak przez 5 dni odezwie sie ktoś poza mani trzema to \"rarytas\" !!!! Taka jest prawda itakie jest moje zdanie .... Miłego dnia .... mo.ze przez nalblizsze dni postaram sie zjarzeć ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shenen dzięki za zdjecia ! obecny brzuszek juz ładny ale poprzedni też :D Maja jest strasznie do Ciebie podobna !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola czemu sie denerwujesz, każdy zagląda tu tyle ile może... jak nie mam o czym pisac to nie pisze i tyle... nie miej pretensji do nas ze rzadko odwiedzamy forum, bo mi sie wydaje ze tak nie jest... Wydaje mi sie ze Shenen ma racje, oprócz komputera mamy jeszcze inne rzeczy na głowie... ja myśle ze jest bardzo dobrze i nie ma co sie denerwowac i wprowadzać zły nastrój Franiu dzieki za zdjęcia, ja także przesłałam Ci swoje, daj znac czy doszły... czekam dziewczyny na wasze foty... Tęsknie za mężem, ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł babeczki. Aleście nerwuski sie zrobiły. Pewnie ta pogoda tak nastraja. Ja wczoraj też z moim chłopem się wadziłam, a dziś dzieciaki miały małe piekiełko :D. Pewnie dlatego, że główencja mnie cały dzionek boli :( (tylko proszę ich nieżałować zasłużyły ;)) )... Spotkałam dziś tą koleżankę co jest w ciąży (miałam termin pooduna tydzień wcześniej) i sama się zszokowałam. Mogłam z nią normalnie (prawie :P) i to jest niesamowite. Jeszcze miesiąc temu niemogłam na nią patrzeć bo cały czas myślałam, że to powinnam być ja. A dzisiaj pełen luzik. Szok. Aż sama niemogę uwieżyć :D Frania - trzymam kciuki. Zaraz po wizycie musisz opowiedzieć wrażenia!!! A ja czytałam całą serię i tak mnie wciągnęło, że potrafiłam zaczytać się w wc i chłop musiał mnie nawoływać kilka minut ;) Balbinka - ucałuj \"pomarańczkę\" w piętkę (jeśli Ci zasunie nią po brzusiu ;)) ) Basieńka - u mnie też deszczyk, grad i chwilami słoneczko... Przesyłam przytulaska w zastępstwie męża :D Shenen - rozumiemy, że niewpadasz. I czekamy z niecierpliwością na każdą wizytę :D Pozdrowionka i uściski dla nieobecnych i czytających :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie ze zdjęcia doszły... teraz idę spac , bo jutro do pracy... ech... ale ja tęsknię... dzieki Daga za uściski, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sie o poranku :) Ja zaraz uciekam na wizyte. Dziewczyny trzymajcie kciuki!! Basienka jeszcze nie patrzalam czy mam zdjecia ale napewno dam znac. A teraz juz uciekam pap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Franiu czekamy na wieść z USG. Ciekawe czego się dowiesz. jestam baardzo ciekawa....ja dopiero za tydzien :) A mnie wczorja nie było, ale musialam wyjechać na cay dzień i pozałatwiać kilka spraw w urzędach. Tak to bywa. Lolu Ty się tak nie denrewuj, bo tak jak Ci dziewczyny mówiły, każdy ma też wiele innych spraw na głowie i nie zawsze ma czas, a czasem i chęci siedzieć przy komputerze. Sama wiem po sobie, mimo że na zwolnieniu jestem to jakoś czasu wcale więcej nie mam. Wykorzystuje czas i załatwiam zaległe sprawy. Także proszę o troszeczkę wyrozumiałości. A co do pogody to dziś leje i jest okropnie. Aż nosa się nie chce wytknąć za próg domu. To tyle ode mnie. Franiu pisz szybciutko......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was SERDECZNIE :-D Ja dopiero wróciłam :-D Wyjazd za miasto dobrze mi zrobił .... jednak świerze powietrze robi swoje. Tak się dobrze czułam :-D iż momentami zapominałam ze jestem w ciąży :-D no ale ledwo wróciłam do krakowa i zaczeło mnie mdlić :-( okropność. Pomalu wracam do normy ;-) chociaż chętnie to bym na wieś wróciła :-( Co do zatrucia to załatwiłam sie mlekiem z kartonu (coś mnie podkusiło wypić końcówke ) 😭 Nie polecam :-( było tak żle ze mało sie nie odwodniłam 😭 na szczęścier mama poratowała mnie orzechem ... który zadziałał jak balsam :-D Bardzo się ciesze ze u Was wszystko ok :-D Ja do lekarza ide 21 wczoraj porobiłam wszystkie badania i dzis odbieram wynik. Pozdrawiam Was Cieplutko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jestem dziewczyny :) Cala uradowana i uchachana. Uczucie nie do opisania. Pani, ktora robila USG miala bardzo fajny sprzet i wszystko dokladniutko bylo widac ( za wyjatkiem plci ). Nasz malutki tak sie pooruszal i kiwal do nas nozkami i raczkami, ze chcialam juz go lub ja usciskac :) Dzidzia ma prawidlowe wymiary jak na swoje 10 tc i 6 dni i jest slodka. Mialam rowniez okazje posluchac bicia serduszka :) Widzialam buzke, nosek, raczki, nozki... ach jaka ja szczesliwa jestem :D Basienko dostalam Twoje zdjecia,dziekuje Ci za nie :) Super suknie slubno mialas i wogle super wygladalas. I rowniez milo mi Ciebie poznac ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franiu GRATULUJE :-D ciesze sie ze wszystko jest ok 🌼 ... jeszcze musze poczekać ze 3 tyg. zeby \"to\" przezyć ;-) Zapomniałam wam powiedzieć ze czynam sie denerwować ponieważ strasznie się męcze wczoraj rozmawiając z siostrą aż sapałam ... to chyba nie jest normalne ?! Pokonuje kilka schodów i czuje ze serce chce mi wyskoczyć z piersi ... powiedzcie mi czy wy tez macie takie odczucia ??? Przeciez moje serce chyba nie pompuje juz za dwoje ?! :-( Zaczynam myśleć czy nie isć na ekg :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje dziewczyny za cieple slowa. Metoda nie martw sie ja tez tak szybko sie meczylam teraz juz naszczescie coraz lepiej :) Warto czekac zobaczysz to niesamowite uczucie :) A ja pochwalilabym sie naszym skarbem, ale cos mi nie wychodzi. Zeskanowalam juz zdjecie i wkleilam do fotosika, a gdy klikam na dodaj pojawia mi sie wiadomosc, ze nie dozolone :( I ja nie wiem co robie zle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Franiu! Cieszę sie że wszystko w porządku :) Ech aby do piątku, już nie mogę sie doczekać... A to zdjecie może ma zbyt duży rozmiar? Chociaż nigdy niczego ie umieszczałam na fotosiku więc nie wiem :P Jakby co to ślij na maila. Basieńko, ja też ładnie poproszę o Twoje zdjęcia. Lolu, wiem że nikt mnie nie zmusza i o to chodzi, dobrze by było gdyby tak juz zostało. Ja osobiście nie widzę niczego zdrożnego w tym ze przez pięć dni nie odezwie sie nikt na forum, ważne że szóstego dnia ktoś napisze :) Ja tak to widzę. Jesteś chyba pierwszą osobą, która mówi że Maja jest podobna do mnie, wszyscy twierdzą ze wyglada dokładnie jak tata. Mój mąż ma mnóstwo zdjęć z dzieciństwa i faktycznie, Maja jest bardzo do niego podobna, z tym ze on miał blond loczki :P (teraz jest brunetem). U mnie znowu zinmo az telepie. Obiecalam Mai że sobie poczytamy więc z dziką rozkoszą spadam pod kocyk. Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyslalam mailem, ale nie wiem czy bedziecie mogly go otworzyc. Cos mi dzis nie idzie ;) Mam nadzieje, ze nikomu nie przeszkadza to, ze poslalm to zdjecie na maila ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×