Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska 007

W lutym mi sie uda!!!

Polecane posty

Witam Ja sie tylko melduje i malduej że u mnie ok!!! Wymoituje nadal wiec chyba jest ok :p Czekam na wiadomości od Iloniczka bo coś mam takie przeczucie jak Frania.... Smutna lala ja aise ucieszylam że ty do nas wrózilaś a ty co ? Marsz do komputera i pisać do nas !!!!!!!!!!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś bylismy na kontroli no i Majeczka waży już 4150 czyli przytyła juz prawie kg... no i znwó mam super wieści moja koleżanka urodziła Martynkę 3860 i 56cm czyli dość solidna kobietka...hehe a kolejan koleżanka oświadczyła że jest w ciązy... kurde u mnie to plaga na dzieci i ciążę... ale bedzie wesoło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki. Jasiek coś ostatnio nabrał siły i potrafi takiego kopa zasunąć, że dzisiaj mi łzy w oczach stanęły. Lola się śmiała, że wcześniej ryczałam iż się nierusza to teraz mam za swoje. We wtorek wizyta więc zobaczymy jak tam się rozwija. Oczywiście zaczynam już siać panikę (jak przed każdą wizytą), że coś źle jest bo od 3 tygodni trzymam wagę. Wcześniej wyzywałam, że gruba jestem (17 kg do przodu), a jak teraz stanęłam to znowu wyzywam, że brzdąc nierośnie. Chłop mnie uspokaja, że brzuch się powiększa, a skoro mały potrafi mamcię do łez doprowadzić to chyba jednak nabiera masy. :D Basieńka - patrz jak maleńka szybko rosnie...Podobno chłopcy potrafią i rodziców obsiusiać podczas zmiany pieluszki. Szczególnie należy chronić twarz ;)) Matoda - spoko oko. Zobacz zostało Ci już 2,5 tyg. Dacie oboje rade i przejdziecie oboje poród śpiewająco. :D Huśtaweczka bardzo fajna Loluś - a wymiotuj sobie na zdrowie :P Frania - dostaniesz juniora od Mikołaja :D Balbinka - cieszę się, że Misiek już czuje się lepiej Iloniczek - rozpakowana już??? ;)) Shenen - jak tam Madzia? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Gorąco ❤️ FRANIU tylko spokojnie jak maluszek bedzie gotowy to napewno da o sobie wtedy znać ;-) On tez napewno nie moze sie doczekać zeby zobaczyć swoich rodziców :-D , swój piekny pokoik :-D itp. bo przecież w brzuszku juz mu bardzo niewygodnie wiec jeszcze troszke cierpliwości a zobaczysz ze było warto czekać ;-) Franiu masz racje jak sie patrzy na inne dzieci to wtedy widać jak ten czas leci :-O ... tylko z tymi \"naszymi\" jakos sie ciagnie :-p Dobrze Daga mówi \"juniorek będzie na Mikołaja\" ❤️ BASIENKO, BALBINKO to widze ze Wasze małe szkraby potrafią sie dać we znaki hihi ... ;-) Bardzo sie ciesze ze są zdrowe bo to najwazniejsze ;-) ;-) ;-) Drogie mamusie powiedzcie mi jak tam z karmieniem, nie macie problemów ... np.pękajace brodawki, ból itp ??? Basienko widze ze nie tylko wokół mnie same ciezaróweczki :-D ... to juz bez obaw bedziemy mogły czekać na emeryture ;-) :-D LOLU bidusiu trzymaj sie jakoś ;-) niestety początkowy okres czasami daje sie bardzo we znaki :-( ... ale nie zapominaj ze potem dzidzia Ci wszystko wynagrodzi ;-) DAGA nic sie nie martw jeśli nie przybierasz na wadze bo dzidzia potrafi o siebie zadbać ;-) Twój męzczyzna dobrze mówi ;-) Co do porodu to chciałabym zeby poszło szybko i sprawnie noi tam gdzie chce ... w niedziele jedziemy pogadać do szpitala, zobaczymy jak sprawy wygladają ;-) Kurde hustawka jest rewelacyjna :-D bardzo Wam polecam ;-) mam juz tyle rzeczy ... a jeszcze nic nie poukładane 😭 jak mój mąż sie za to nie wezmie to mnie chyba trafi bo zostanie sam ze wszystkim. Wszystko jest gdzieś poupychane (piwnica, w łózku, po szafach, w pudłach) a mój mąż nie ma czasu na kupno szafki ani przemeblowanie ... a ja tym czasem sie snuje po domu. Juz mnie to zaczyna złoscić A co ze SHEHEN cos moze wiecie??? POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Ja melduje, ze jeszcze nie urodzilam, ale to chyba juz niedlugo. Zmykam Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Witam po weekendzie :) Wczoraj bylismy z mezem na wizycie u jego kuzyna, bo mu sie 16 listopada coreczka urodzila, sliczna ksiezniczka, nasze dzieci beda mogly sie razem bawic :) No i musze sie pochwalic, ze tak sie napatrzalam na te slodkie dziecko, ze dzis rano o godzinie 6.30 odeszly mi wody :) Teraz mam skurcze co 5 min, wiec czekam dalej. Wody byly koloru troche rozowego, czy to znaczy, ze dobrze? Trzymajcie za mnie kciuki !!!!!! Odezwe sie jak tylko bede mogla Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie FRANIU NO TO TRZYMAM KCIUKASY ŻEBY BYLO SZYBKO I W MIARE BEZBOLEŚNIE CHOC BEZ ZNIECZULENIA TO PEWNIOE NIEMOŻLIWE!!!! kOCHANA CZEKAM NA WIEŚCI.........TERAZ TO KURCZE WRÓCE DO DOMU I BEDE NA FORUM SIEDZIEĆ CALY CZAS :P SWOJA DROGA CIEKAWA JESTM JAK ILONICZEK.... Basienko to gratuluje wielkiej i silnej babki... fajnie że rosnie zdrowo i tak ma być... U mnie bez zmian Dalej mi niedobrze, wymiotuje no i mój M stwierdzil że piersi mi urosly bo przed ciązą mógl je zmieścis w doni a teraz już nie :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propo mój numer tel to 606-442-535 Prosze do mnie eski pisać bo chce miec wasze numerki o ile wy chcecie żebym go miala!!!! Kilku dziewczyn juz numery mam więc wy sie nie musicie odzywac ale mozecie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny wiedze ze trafiłam w samą porę , a mianowicie na rozpoczęcie kacji przez Franie... trzymaj sie mocno Kochana , na pewno bedzie wszystko dobrze Dziewczyny jak tylko Frania da znac to prędko piszcie na forum... A u mnie dzisiajsza noc była super... Majka najadła sie o 1.30 a potam szybko usnęła i spała do 5, aż sie sama obudziłam i sprawdzałam czy oddycha, bo tak długo spała, aż mi sie nawał mleczny w piersiach zrobił i w sumie karmiłam ja na siłe zeby sobie ulzyć, hehe. przewinęłam ją i zasnęła od razu...ale takie noce zdarzają sie bardzo rzadko... pozdrawiam Was Kochane i czekam na wieści... a tak z innej beczki, zapisałyście na stronke nasza-klasa.pl??? ja tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEJKU no to trafiłam w samą pore ... szkoda tylko ze nie zdążyłam wziaść nr.tel. do Frani :-( . FRANIU TRZYMAJ SIĘ 🌼 🌼 🌼🌼 Czyli będzie nastepny dzidziuś :-D . Jak tylko cos sie dowiecie koniecznie piszcie ;-) Ja oprócz dalszych skurczy mam jeszcze bóle krzyża :-( najgorsze to ze wszędzie pisze ze skurcze i ból krzyza powinny ustepować i od nowa dawać o sobie znać ... tyle ze u mnie nic nie ustepuje :-( do tego dzidzia ledwo sie rusza i nie wiem czy poprostu odpoczywa czy co ...?! Naszczęście juz jutro do lekarza a na poniedz. udało mi sie umówić na pierwsze ktg mam nadzieje ze sie coś okaże :-( BALBINKO jesteś wspaniałą mamusią stad ten strach i obawy ❤️ Jeśli chodzi o piersi to widocznie musiałaś sie dobrze do tego zabrać z resztą tak jak i BASIENKA ;-) bo kurcze wszyscy wokół mnie mają z tym problemy ...ja mam jednak nadziej ze nauka w szkole rodzenia nie pójdzie na marne :-p bo inaczej Was tu zamęcze jak będe mieć problem ;-) POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matoda ja też tak miałam z tymi skurczami, jeden nie odpuszczał a juz drugi następował, zero przerwy i wytchnienia- nawet na ktg było to widac... Nikt nic nie wie jeszcze o Frani!!!!! my tu czekamy na wieści... Ale dzisiaj mielismy noc- wczoraj super , dzis koszmarna... mała darła sie do 2 w nocy, aż chyba usnęła bo sie zmęczyła tym płaczem...ech... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki. Frania - trzymam kciuki. Wy juz pewnie w 3 świetujecie... Jeny niemacie babeczki jej nr telefonu??? Matoda - dzwoń do lekarza bo wygląda na to, że małe chce koniecznie się na świat wydostać. Balbinka - ze mną jest to samo. Jak mały się nierusza to panika, że coś nietak, jak kopie dużo to znowy złe myśli. Miałam nadzieję, że tak będzie tylko do porodu ale widzę już iż będę tak panikowac do końca życia. :D Basieńka - ale Majeczka rośnie szybciutko! Pozdrawiam. Odezwę się po wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basienko trzymaj sie jakoś ;-) ... jutro bedzie lepiej , zobaczysz ;-) Tez nic nie wiem co u Frani :-( :-( :-( DAGA noi ześ powiedziała :-O chyba mi czop odchodzi :-O galaretowaty,rózowy śluz :-O ... popadam w histerie bo torba nie do konca spakowana,nic nie uprasowane a ja musze sie do porządku doprowadzić ... chce mi się wyć bo nie wiem za co sie wziąść 😭 Poczekam na męza to moze pojedziemy do szpitala zrobić to ktg , tylko nie wiem jak to wyglada ?! Podam Wam mój tel bo ja nie mam do nikogo 😭 😭 664494089 Trzymajcie kciuki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matoda to na pewno śluz, Kochan aty sie niczym nie przejmuj tylko sie pakuj...dzidziuś jak ma ciasno to sie mniej rusza, wiec spokojnie... no i daj znac jak cos sie bedzie działo... wysle ci mój nr tel smsem zebyś w razie czego nas poinformowała... buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziekuję za wszystkie ciepłe myśli. Wpadłam tylko dać znać że wróciłyśmy, zabraliśmy małą na własna prośbę bo oni obserwowaliby ją do Nowego Roku gdyby im na to pozwolić... Ja już psychicznie wysiadłam, Maja ma zapalenie oskrzeli. Mam nadzieję że słonko szybko dla nas zaświeci, pozdrawiam mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Matoda wysle ci zaraz sms :D Kochanie nie denerwuj się... będzie dobrze... daj znac jak wrócisz z ktg Basienka do mnie tez sie odezwij Ja też podalam numer i nic :-( Podam jeszcze raz 606442535 Shenen fajnie ze juz jesteście w domku Ucaluj ode mnie Maję i Madze... Przykro mi że Majka znowu chora trzymam kciuki zeby szybko wyzdrowiala... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja Daga nie ma netu do czwartku Jest juz po wizycie z dzieckiem wszystko ok W 19tc lekarz powiedzial ze bedzie chlopak ale teraz twierdzi ze chyba dziewczynka wiec płeć niewiadoma :-D Aniu jak bedziesz miec wieści od Frani to daj znac na telefon Ja jestem w kontakcie z Matoda- mowi ze narazie ok a wiecej napisze po badaniu :-) POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Franiu... duży chłopak ten Twój Colinek...🌻 A Matoda w szpitalu, ma skurcze , ale rozwarcie dopiero na 1 cm... trzymajmy kciuki zanastepnego bobaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla Frani ode mnie i Dagi która stracila lącznosć ze światem :p Dużego masz tego CHLOPA :D Co do Matody to pisala do mnie seka wczoraj o 23 i maialam rano dac znac ale Basienka mnie wyprzedzila :p Co się dzieje z Iloniczkiem ??????????? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej od Metody wieści nie ma... nadal trzeba trzymac kciuki i czekać... u mnie noc dzis dosć przyjemna, tzn wyspałam sie nawet... pogoda super słonce świeci wiec powinnam iśc na spacerek, pomysle nad tym. buziaki Lola wysłałam ci smska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franiu...miałaś nosa.... 20 listopada o 20:25 urodził się mój synuś - Gracjanek :) Oj, co ja przeżyłam.... całkiem fajnie było...atmosfera super....ból pieruński, bo dopadły mnie bóle krzyżowe, ale musze powiedziec, że rzeczywiscie jak juz dzidzie sie zobaczy, to nie ma ani grama bólu. Kochane.... dopiero wczoraj wyszlismy ze szpitala, bo maleńki miał żółtaczke, ale juz jest OK :) Dzis w nocy dał mi popalić, ciągle na cycu jechał....ja nie wiem, czy 3 godziny przespałam. Na szczęscie mam dużo sił.... własnie umyłam podłogi :) i robie pranie. POród zaczął się tak..... mąż miał na 18 do pracy i tak jakos sie niecierpliwiłam tym, bo co jak mnie ok północy dopadnie....? Szczęscie chciało, że o godzinie 1:38 odeszły mi wody :) w łóżku....ale mnóstwo tego było, ale juz za 20 min moj mąż był z pracy... spakowalismy jeszcze najpotrzebniejsze rzeczy i pojechalismy do spzitala. Na izbie przyjęć oczywiscie wywiad 20 - 25 minutowy, badanie no i dali mnie na pokój przedporodowy gdzie do 7 rano (juz bez męża) leżałam.... hehe a kazano mi spać, ale sie nie dało. O 7 podano mi oksytocyne i tak jechałam na niej do 20:25!!!!!!!! Musze zmykac.... potem, albo jutro opisze wiecej..... Franiu a co u Ciebie? nawet nie poczytałam co pisałyscie przez ten czas.... Sciskam Was, pa!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iloniczek no to moje gratulacje🌻 troszke sie widze umęczyłaś , ale skoro juz podłogi pucujesz to chyba jesteś w dobrej formie, hehe Ucałuj ode mnie i Majki Gracjanka!!! Od Matody wieści brak czekamy a ja juz po spacerku... ale wymarzłam, a mała cieplutka, hehe jej było chyba bardzo dobrze, spała cały spacer...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iloniczek no to moje gratulacje Fajnie że sie odezwalaś i że jest wszystko ok Ucaluj maleństow od ciotki :D Ale mamy przyrost w tym tygodniu- Iloniczek ma sybka, Frania ma synka a Matoda albo jeszcze się meczy albo juz tuli maleństwo w ramionach :D SUPER DLA WSZYSTKICH ŚWIERZO UPIECZONYCH MAMUŚ ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 Dziewczyny ale wam zazdroszcze.... Wskakiwać do tabelki!!!! STARAJĄCE SIĘ Nick......Wiek.......Miejscowość.......następna@ .....starania od.... Andzia 79...28.......Katowice............ok.02.05............luty '07 Miska 007...24......ok.Opola..............20.07............ luty'08 smutna_lala....26.......Śląsk..............29.05........ ..... w planach !!! MAMUSIE ANIOŁKÓW Nick.............strata...............tydzień ciąży Andzia 79.......16.03.2006.........27tc Iloniczek.......18.01.2006..........8tc Daga_p_11.....17.12.2006..........6t i 3d Balbinka2........1.07.2006...........8tc lola u.............17.04.2006..........12tc ZACIĄZONE Nick.......Wiek........ostatnia@..........termin porodu.........miejscowość Frania23....23...........23.02.2007.......podobno 30.11.2007..........Oosterhout Pelikan......29..........7.03.2007........13.12.2007.. .. Mnik....28...............22.02.2007.......ok 30.11.2007.....W-wa Matoda ......29 .......17.03.2007 ........ ?,12,2007 .......... Kraków Iloniczek.....23........12.02.2007........ 03.12.2007.........Śląsk lola u..........18.........16.09.2007.........24.06.2008........o k. Rzeszowa Daga_p_11...31........31.05.2007........07.03.2008...... Częstochowa NICK.............IMIE..............D UR...............E-MAIl...............NR GG Balbinka-2......Ania...........23.10.79.... ..balbinka2@tlen.pl .. .. .7456466 Frania23......Ania.......25.06.84....... .frania@casema.nl... . ...9758507 Miska 007.....Ewelina...........23.02.83.......perelka4 3@op.pl.....-------- Basieńka......Basia.............16.04.1981......mibmib@ tlen.pl Daga_p_11.... Daga. ...........09.06.76..........daga.p.11@interia.pl....685 3633 lola u.............Jola............. 20.12......... staszekma@wp.pl....... 991099 TABELKA MAMUŚ NICK..........T.PORODU............D.PORODU..........IMIE.....WAGA.....DLUGOŚĆ Balbinka-2......20.10....... ....2.10..........Michalek ....3070g..........54 cm Basienka.......5.11....... .....25.10..........Maja.... ..3250....54 Shenen........5/11.11........ .14.11........Magdalenka. ..3350g....54 cm Frania23.......30.11.07.......27.11.07.......Collin.........3965g.......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matoda pisze ze ma dosc, ze skurcze ja wykańczają i ze cos ruszyło bo rozwarcie ma na 6cm Pozdrawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iloniczek, Franiu, gratuluję i ciesze sie Waszym szczesciem. No i nie jest dobrze. Miałam tel.z IMiDziecka, Magda ma niedoczynność tarczycy, Jutro rano mamy być w Szpitalu Klinicznym w Lublinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shenen kurcze nie wiem co powiedziec... Przykro mi Trzymam Kciuki zeby z Madzia wszystko bylo ok no i zeby Maja wyzdrowiala... Pomodle sie za was... Bede czekała na informacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shanen trzeba byc dobrej myśli, pamietaj że jesteśmy z Tobą... buziaki dla Ciebie I dwóch Twoich skabrów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matoda miala cesarkę i juz jest po wszystkim! Dzidzi ma 3kg i 54cm Malenstwo miala tylko chwilke na rekach ale mowi ze wynagradza to caly ból... Wiecej ma napisac jak dojdzie do siebie Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Lola uprzedziałaś mnie, tez dostałam smska od matody i pewnie tej samej treści... ciesze sie nie biedulka juz w koncu sie nie męczy... no i że maleństwo juz jeest na świecie... Gratulacje Matoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×