Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

erwina

radości i smutki w walce o lepsze jutro!!

Polecane posty

Witaj Amirko...ach te zebrania...my też z mężem ciągle biegamy po zebraniach...heeh... Dzisiaj siedziałam dłużej w pracy i niestety nie zdążyłam na Poczte...mam nadzieje, że ta przesyłka już jest bo awiza nie ma... Mam okropne zajady i zdeczko się wkurzyłam bo w niedziele kiedy zaczęlo mi się coś dziać to byłam w aptece i Pani dala mi masc, która po 3 dniach nic nie pomogła wrecz jest jeszcze gorzej...byłam dzisiaj w innej aptece i powiedziano mi, że ta maść co mam to wcale nie na zajady...więc co tu komentować... Spadam do kuchni trochę ogarnąć... Erwinko jak zakupy? nic się nie chwalisz...pewnie stoisz przed lustrem i mierzysz tak tego dużo nakupowałaś :-) a co do akcji NTA tez zaczynam wątpić bo brak jest dowodów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej niedowiarki! Zdjęcia przesłałam do akceptacji Aniołkowi, nie chce sytuacji, że poślę takie co do którego uważa że źle wyszła, więc cierpliwości. Jak tylko Aniołek zaakceptuje kolekcję to wam powysyłam :) Zakupy były udane i cudowne, piękny dzień!!!! Tylko jakoś niewyspani byliśmy... A jutro już do roboty, brrr.... własnie idę suszyć moją nowa fryzurę, a zobaczcie jak późno a ja na nogach ;) Jutro padnę, ale co tam. Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, to był poranek! Ha, ledwie zdążyłam listę podpisać, zakładałam po raz pierwszy w życiu szkła kontkatowe, ale niesttety zapomniałam o tabletkach i za chwilę musz elecieć do domu po nie. No to ciekawy dzionek, znowu w biegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie kawka
??????????????????? przypominam anonimowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawkaaaaaa
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tu kawka....
> > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tu kawka....
;-) ;-) ;-) aromatyczna,świeża----->>> jak zwykle najlepsza :classic_cool: Wiecie kto takową parzy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do SERENITY
.|^^^^^^^^^^^^^^^||......|" | ZIMNE PIWKO.....||......||'""|""__,_ | ______________ ||__..|I__|__I___ |) |(@) |(@)"""**|(@)(@)********* |(@) (@)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie erwinka
a to piwo to na bank erwinka!!!! to się serenity ucieszy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do SERENITY
PUDŁO !!! :d:d:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do SERENITY
:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do SERENITY
.|^^^^^^^^^^^^^^^||......|" | ZIMNE PIWKO.....||......||'""|""__,_ | ______________ ||__..|I__|__I___ |) |(@) |(@)"""**|(@)(@)********* |(@) (@) To już trzecia cysterna,ale ma apetyt !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tu kawka....
A kawkę nadal nie wiecie kto rano podał ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha momirko mam Cię
taką lurę może parzyć tylko momirka, no i aniołek, więc wybór cięzki:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie... ja myślę, że to Aniołek ze szkółki popisuje... Serenity czym bardziej przymierzam sie do dietki tym bardziej jestem głodna! Ty też tak miałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majmac to normalka! robiłam zapasy, jadłam wszystko!!!!!:-D dziękuję za piwko, już dotarło, mniamuśkie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UFF...no to jem zupe rosół Amino z paczki...bardzo zdrowy...a po pracy lece na Poczte...mam nadzieje, że nie na darmo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj zrobiłam pyszne gołąbki SB, taka dieta to jest coś! chodzę najedzona jak mops, a chudnę około 300 g dziennie:-) majmac uważam, ze te problemy z Twoją paczką to gruba przesada, przeciez to już ponad tydzień!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Serenity tylko wczoraj nie zdążyłam na Poczte...bo siedziałam w pracy a owa instytucja do 18....ale i tak przeginka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tym sposobem załapie sie na dwie imprezy rodzinne na Cambridge...już jestem załamana..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amirko sama wymyślam przepisiki, po prostu wiem co można jeść, a co nie. gołąbki na przykład zrobiłam z indyka, zamiast ryżu dałam mielone pieczrki, dużo cebuli i pietruchy, potem podsmażyłam owinięte juz w kapustę na oliwie i wrzuciłam do brytfanki, pokroiłam na paski kapustę, która mi pozostała podsypałam vegetą, pieprzem, dodałam koncentratu i wyszło pycha!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity to podrzuć kilka fajnych przepisików,dodam tylko,że nie jem sera pod żadną postacią :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry 🌼 Najpierw lura c(_) c(_) c(_) c(_) c(_) c(_) c(_) Chce Wam powiedzieć że to nie ja pisała wczoraj na pomarańczowo... Mam nadzieję że nikt nie zepsuje nam topicu. Aniołku... studia są fajne. U mnie na roku też były dziewczyny które dojeżdzały i wyobraź sobie że jedna ciągneła dwa kierunki (!!!) Dasz sobie rade. A nawet jeśli nie otworzą Twojej specjalności to będziesz uprawiać najłatwiejszy zawód na świecie. 18 godz tygodniowo i mnóstwo wolnego!!!! Zachęcam :P Piszę to oczywiście z przekorą bo przeczytałam to na jakimś forum. Dlaczego nikt nie pisze ze sprawdzanie klasówek zajęło mi ostatnie trzy dni po około 3 godz :O :O Serenity! Lasko jedna!!! Gratulejszyn!!!! Ja w tej materii powiem tyko tyle że słodycze wróciły u mnie do łask - nic dodać nic ująć ;) Amirko - matko Polko! wszystko będzie dobrze z dzieciaczkami... trzymam kciuki za oczko Małej ❤️ Erwinko Droga... jak ząbek? zastąpiłaś go już nowiutkim tytanowym wkrętem? ? ? Kto wie czy nie byłoby Cię na niego stać gdybyś podliczyła wszystko co wydałas do tej pory na dentystę. O sobie póki co NIC. Nie pytajcie proszę. Wszystko będzie w stopce :P Dobrego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eriwna
Hej! Obawiam się że to żadna z nas, ale mniejsza już o to. Momirko fajnie cię widzieć. Chciałam ci powiedzieć, że jednak zdecydowałam się na szkła i włąśnie je noszę. Drugi dzien zakładania przeszedł gładko. Oczy mam szafirowe. Nieco inaczej wyglądają wieczorami i porankami, a nieco inaczej w dzień. Wydaje mi sie że są śliczne, aczkolwiek nastepnym razem wypróbuję nowy kolor. Przynajmniej sobie zimę uprzyjemnię :classic_cool: Co do dentysty na tytanowe coś tam nie zgodziłabym się, a z zębem idę w przyszły piątek, więc jeszcze tydzień oddechu. Wczoraj udało mi się zakupić buty na zimę, ale nie kozaczki, raczej takie lekko za kostkę, na grubej podeszwie płaskiej, sznurowane, takie trochę sportowe. Cieszę sie, że sa bardzo ocieplane i przede wszystkim cholernie wygodne!!! Wciąż nadziwić się nie mogę jak dziewczyny radzą sobie w takich innych butach, które z samego wyglądu wskazują na katusze dla stóp. Ja już tam wolę ładny ciuszek, albo oczy, zamiast tak sie męczyć w butach. Szczerze mówiąc jak kupuję jakieś buty a potem po pierwszym razie mnie obetrą to je oddaję bratowej... nie zakłądam więcej takiego paskudztwa BLEH.. Na moje szczęście vcoraz rzadziej w sklepach korci mnie do kupowania "ładnych" butów :P Owszem czasem sobie przymierzę, ale to wszystko. Aniołku głowa do góry, dasz sobie radę ze wszystkim! ;) A braciszkowi złóż najlepsze i najserdeczniejsze życzenia od "znajomej" ;) Amirko, mam nadzieję, że ten specyfik faktycznie ma takie dobre działanie? Ja jeszcze nigdzie nie czytałam o nim, ciągły brak czasu. Nie mam go zwłaszcza wtedy jak mój michu jest w domku hehehe. Spędziliśmy naprawdę miłych kilka dni!!!! Majmac słysze że Serenity cię zdopingowała do diety! Trzymam kciuki żebyś ytym razem wytrwała!!! Co tam imprezki, Serenity dała radę, to myślę, że i ty nie będziesz gorsza. No i szczerze mówiąc godne to podziwu!!!!! A teraz po pysznej kawie, czas na mały dymek i do pracy ruszam :) Dzis piatek!!!! Cudownie po prostu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ha! ja tez obstawiałam biedronke i szczerze powiedziawszy to był mój pierwszy typ! ale potem pomyslałam, ze biedronka jak jest w pracy to raczej nie pisze, no i ta lura mnie zmyliła:-o taką lurę to tylko momirka z aniołkiem potrafia parzyć. Momirko dziękuje za gratulacje!!!! ja mam szczęście odnośnie słodyczy, bo niezbyt je lubię, wiem, wiem trochę to dziwne, ale jestem typowym carnivorem;-) wpadaj często czy na zakręcie czy na prostej:-D czekam na zmianę Twej stopki! może wkońcu jakieś pulsujące serduszka.... amirko postaram się co jakiś czas wklejać przepisiki z SB, czyżbys zamierzała dołączyć? a gołąbki ( pewnie się powtórzę ) ale wyszły noooooo niebo w gębie!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello... Serenity czy sobie wyobrażasz, że jeszcze mojej paczki nie ma? normalnie szlak mnie trafił na miejscu wczoraj....już dzisiaj mi lepiej...co nie zmienia faktu, że chce mi się jeść...podjadam jabłko.. aaaa....jeszcze kawa mi sie skończyła...musze pójść na żebry.... dzisiaj wogóle ide do chirurga...mam nadzieję, że nie bedzie żadnych problemów ze służbą zdrowia...chciałam sie zaszczepić na żółtaczke to musze kurcze pójść do lekarza, żeby mnie zbadał a do tego się dostać to za 3 dni i w godzinach porannych...a jak chciałam pójśc prywatnie do lekarza z moimi dziećmi i tam się zaszczepic to nie chcą mi w aptece sprzedac bez recepty szczepionki...no i tak miesiąc minął... a tak wogóle to mam dobry humor...hehe...pomimo, że zrzędzę od rana :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majmac kurcze to na białorus paczka szybciej idzie:-o ja dziś zklozyłam zamówienie, mam nadzieję, ze przyjdzie do 13. popytaj pani ewy może zapomniała wysłać, ja zawsze prosze ją o potwierdzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×