Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Moniula84

Termin Listopad 2007

Polecane posty

Bebolku zrób test bo ja z Wikusią miałam to samo. Nawet biustonosz mnie uwierał. Jeśli jesteś w ciąży to życzę ci upragnionej dziewczynki :D Zaległe 100 LAT dla XAVIERA (Kamelle) i EMILKI (Kamilok81) z okazji urodzin. Buziaki dzieciaczki i dużo radości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabletki odstawiłam 1.5 miesiąca temu bo xle się czułam... Chyba faktycznie kupię ten test dziś ... Kurde sama niewiem co myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebolek ja tez odstawilam tabletki miesiac temu, wlasnie powinnam miec okres i nie mam od soboty, zawsze mnialam co 28 dni z tabletkami. I nie wiem jak na to patrzec teraz, czy to od tego ze je odstawilam to teraz bedzie mi sie mieszac czy moze z innego powodu... fajnie meic taki prezent na swieta:) takze bebolek narazie jestesmy w podobnej sytuacji. Dzieki za rady co do lekarza, wogole nie pomyslalam ze ten do ktorego chodze moglby zrobic ten bilans. wiec jak bede u neigo za 1,5 tyg to zapytam Pozdrawiam wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane... chciałam ttylko zaklikać i powiedzieć że.... test został zakupiony!! Sama już niewiem co myśleć mężulek chodzi i siępodśmiewa ze mnie a ja biedna zdenerwowana jak osa chodzę!! Jutro ranoo z porannego moczyku będę teścik wykonywac... powiem szczerze ze sama nieiwem co bym wolała... chcielibyśmy 2 dzidzie ale jeszcze nie teraz kiedy chłopcy do końca się niezaklimatyzowali.. a z drugiej strony chciałabym bo może nigdy na 100 % sie niezdecydujemy bo jest już 3 chłopców.... wiec taka wpadka też by była na rękę... ah już sama niewiem co myślę... uciekam spac .\ jutro wybieramy się po prezenty na mikołaja.. to już w niedzielę!! i 2 i pół tyg i Święta -szok jak to zleciało!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bebolku- ja tez,ja tez! pisz tu relacje z wyniku:-)!!!trzymam kciuki! niech bedzie panienka!:-) Xavciu dziekuje za zyczenia urodzinowe! imprezki sie udaly ( w sobote dla rodziny,w niedziele mini- kinderbal), z prezentow tez zadowolony, tort- nemo ponoc byl pycha (ja osobiscie za tortami nigdy nie przepadalam), no i wreszcie mamy w domu dzielnego dwulatka:-) wczoraj bylam na wizycie kontrolnej u gin. to juz 27 tydzien, mala wazy 919 gram:-),lezy sobie w poprzek i kopie bez opamietania:-) jesli temperament odziedziczyla po braciszku, to chyba przed trzydziestka osiwieje:-) dziewczyny- mam pytanie troche nie na temat- jakie macie skojrzenia z imieniem anastazja?moj maz uparl sie przy tym imieniu, mnie tez sie podoba, ale u innych... ogolnie wydaje mi sie, ze jest troche za trudne do wypowiedzenia dla dziecka, no i takie powazne... kurcze, ja to wariuje na punkcie xenii, ale m znowu jest sceptyczny:-)dobrze, ze mamy jeszcze 3 miesiace:-) mykam kochane!fajnie, ze coraz wiecej z nas sie odnajduje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha- i znowu pochwala niemieckiej sluzby zdrowia! wczoraj musialam przelozyc dzisiejszy bilans dwulatka na inny termin i wiecie na kiedy dostalismy nastepny termin? nie uwierzycie! na 2 lutego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kemelle- mam ciocię Anastazję. Imienia tego nie używa wcale bo wszyscy na nią mówią Nastka, Nastusia. Taczej Anastazja się nie skraca tak ładnie- żeby wołać małą w jakimś zrobnieniu. Więc pewnie wołalibyście Nastusia. Ale to wasz wybór. Mi osobiście ostatnio podoba się imię dla dziewczynki Natasza. Tak jak np. Natasza Urbańska. Jakoś tak mi przyszło. Albo Sasza. Nie wiem nie myślałam tak konkretnie nad imieniem. Jak bym była w ciązy to już bym miała pewnie ze 100propozycji. Gdzie się podziewa nasz Bebolek z testem??? Chyba z radości zapomniała o nas. Bebolku mam nadzieję że teraz świętujesz i napiszesz wkrótce co i jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie znam nikogo o imieniu Anastazja, ale imię mi się podoba, gratulacje dla mam oczekujących, a mój synek nie jest już jedynakiem od jakiegoś czasu a dokładnie to od roku, urodziłam mu siostrzyczkę Aicję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebolek niezapomniał , bebolek nie świętuje... :( bebolek jest bardzo zmęczona po całym zalatanym dniu!!! Dopiero siadłam do kompa ... co do testu jedna gruba krecha.... wiec nic .. piersi nadal bolące.. na pierwszy tydzień stycznia mam wisyte u ginekologa... to najbliższy termin, mam zaplanowane usg piersi i mamografię czy niebedzie zmian nowotworowych... bo muszą takie badania zrobić.. bynajmniej tak lekarz mówił.. kazał się niemartwić przez telefon mnie niezbada i kazał przyjechac . zobaczymy co bedzie ... dziś kupowaliśmy prezenty na mikołaja... uchodziłam się jak nigdy!!! spadam buziolki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj Bebolku przykro mi:( I mam nadzieje że nie bedzie żadnych zmian nowotworowych. Dla pocieszenia napisze Ci co wyczytałam w necie. Otóż po odstawieniu tabletek okres jest strasznie nieregularny, ten pierwszy z odstawienia tabletek przychodzi normalnie a potem sie coś chrzani, to poprostu normalna reakcja organizmu. Okres musi się wyregulować, wraca płodnośc itd. A piersi pewnie Cie bola bo zbliża si okres. Mnie za to nic nie boli:( Wogóle nie zapowiada się jakbym miała mieć okres. Mam nadzieję że wszystko jest ok i tez pewnie teraz będę na niego czekać nie wiadomo ile, teraz okres uzalezniony jest np. od stresu, choroby... A przy tabletkach choćbys nie wiem ile sie nastresowała to i tak był co 28 dni. Więc mam nadzieję że wszystko bedzie dobrze, trzymam kciuki i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane. Edzia powiem Cie ze niestresuję się tą myślą.. bo lekarz powiedział ze to najgorsza opcja.. wczoraj póżnym wieczorem miłam owulkę wiec być może to od skoków hormonów u nie w organiźnie . poczekamy zobaczymy. do 12 pakowałam prezenty na mikołaja... a dziś od rana robię listę zakupów juz na święta!! w tym roku od po 7 latach mój mężulek spędzi wigilię ze swoimi dziećmi więc chcemy by naprawdę było wyjątkowo...i zrobię wszystko by tak było. słuchajcie mamy już pomysły dla wszytkich z rodzi prócz mojego taty i naszego ukochanego Fabiśka!!! Co polecacie??? mój synek mimo ze staramy się go niezrozpieszczać ma wszystko o czym dziecko może marzyć i tu problem co mu kupić??? ma mnóstowo aut , zestawów do malowania , narzędzia , stolik z krzesłem , jeżdzik , auta sterowane.. nawet taki wielki traktor z przyczepą , klocki , konia na biegunach!!! traktor : http://www.toys.ie/shop_product_detail.aspx?pcode=G04168&rfx_spread=228&rfx_page=228&rfx_pageid=228&rfx_passback=&rfx_catalogname=Euro2010Christmas&rfx_catalog=1&rfx_omni=1&rfx_OmniPageName=p228-229&rfx_OmniCatalogName=Euro2010Christmas&rfx_OmniClientID=smyths teraz dostanie na mikołaja kolejkę tomka: http://www.toys.ie/Tomy-Thomas-at-Echo-Cave-Set-!F01652-prod.aspx?qwSessionID=26567c44-ca06-4063-89e0-0d0bccf2ed4c macie jakies pomysły??? pozdraiwm sara2 Gratuluję córeczki!!! pokaż sweoje pociech mój e-mile bebolek20bebolek20@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bebolek- a ukladanki edukacyjne drewniane???? mnostwo jest roznorakich i na prawde swietnych !!!! albo puzzle w roznych formach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bebolku lego ja póxniej może coś napisze jak chwilke znajde. Męzu wrócił z wojazy do domu i jakoś zamiast wiecej to mam mniej czasu. Zwłaszcza wieczorami :p hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebolku zdjęcie wysłane, co do zabawek pisałam już że mój mały lubi sprzęty typu odkurzacz czy żelazko, ale lubi też np. rzucać piłką do kosza albo takimi piłeczkami z rzepami do tarczy, a i zajmuje go też rysowanie i zmazywanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam różnego rodzaju książki edukacyjne, jest mnóstweo do wyboru, wystarczy się przejśc do dobrej księgarni i zaobaczyć co jest na dwa latka, jest duży wybór az w szoku byłam. Natomiast ja teraz na roczek dla Kevinka dostałam sanki, z których jestem bardzo zadowolona. Mam nadzieję że jednak śnieg będzie. Innym pomysłem może być radio z mikrofonem do śpiewania. Kevimnek je uwielbia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Iva no niestety puzle drewniane układanki też już mamy... i niebardzo ciekawią Fabianka. Brzuchacz.. klocki też mamy u nas w irlandi popularne są klocki mega blocks: http://www.allegro.pl/item834494914_mega_bloks_zestaw_80_klockow_okazja.html Fabi je uwielbia... moża do nich dokupywać Farmę traktori ludziki są super. edzia książeczki niestety odpadają bo Fabi je po kilku minutach próbuje rozrywac!!! Gadzina nasza mała!!! no niemam pomysłu!!! A co dla taty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebolku ale przejdz się do księgarni, książki sa sztywne nie takie cienkie, nie ma szans zeby to rozerwac, ja kupiłam kevinkowi ze zwierzetami zeby uczyl się je nazywac. A dla taty to ja najczesciej perfumki biore jakies dobre:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bebolku- szkodqa, ze w ciazy nie jestes:-( moze nastepna "wpadka" sie uda:-) sara- gratuluje corci i rowniez prosze ladnie o fotki babelkow! co, do prezentow, to nie wiem czy juz pisalam, ze maly dostal na urodziny parking- garaz z resorakami. szal na calego! w niedziele bawil sie nim bite 2 godziny! co jeszcze?hmmm... moze bobycar,jesli nie macie?super sprawa i dobre na biodra. dla taty to ja kupuje przewaznie jakies whisky lub sweter (ale on lubi sie czasami wystroic:-) ). moze portfel skorzany bylby dobry? zmykam robic obiada:-) pa pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamelle, z przyjemnością wyślę zdjęcie tylko podaj adres :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sara2- moj adres znajdziesz jak klikniesz na mojego nicka. z gory wielkie dzieki! i jak radzisz sobie z dwojka brzdacow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamelle co do imienia Anastazja to sie nie wypowiem, bo kiedyś często mijałam klub nocny Anastazja :p no i takie uprzedzenie mi zostało. Nastak za to fajnie jakoś brzmi ;) Mi sie ostatnio też Blanka spodobała :) Bebolku te klocki do których dałaś linka są wieksze niż lego. Mamy coś takiego z mochtoys chyba :) A lego temetyczne są naprade bardzo fajne. Kupiłam podróbke i młody jak narazie zachwycony :) Z kasiązek moze psróbuj kartonowe jeszcze- fajna jest bardzo głodna gasienica ;) Szymek uwielbia też Lalo, BInte, Kici kici ( tylko to juz zwykły papier ) no i wszystkie z autami. Seria z lego auta lub zwierzeta jest fajna- kartonowa. Sara to ja też zdjecie poprosze :) Alicja też sliczne imie :) Kamelle co to jest ten bobycar? Ja też prezentu nie mam na świta ;) Na mikołaja kolejka tym razem drewniana + dpdatkowe akcesoria dokupione. Od babci ciastolina, od wujka zestaw narzedzi, a reszta niespodzianka. U nas tez problem co kupić bo chyba już wszystko ma ;) Bebolku! trampolina :) Mezowi na mikołaja kupiłam torbe nową na laptopa a na świeta nie mam pomysłu :/ Ja tak dzisiaj nieskładnie pisze ale własnie sprzatam. Jak mi coś wpadnie jeszcze do głowy to dopisze. Idziemy dzisiaj na rynek wieczorem mikołaja zobaczyć- u nas co roku takie przedstawienie. A potem szybko do domu bo mikołaj moze do nas przyjdzie. Wszystkie dzieciaki znajomych do nas przychodzą i jak zwykle sie robota zakopałam :) buziole dla wszytkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spóźnione ale szczere 100 lat dla NATALKI (Mimi1981) z okazji 2-gich urodzin :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sara 2- dziekuje za fotke maluszkow! urocze,piekne dzieciaczki! nie sa o siebie zazdrosne, bo troche sie tego obawiam, jak to bedzie u nas?:-) poza tym chce sie tylko pochwalic, ze nasz babel wreszcie "wyprowadzil" sie na noc z naszej sypialni.od 2 dni spi u siebie w pokoiku:-))))ale mamusia jest dumna! i jak na razie obylo sie bez cyrkow. no, ale ponoc nie nalezy chwalic dnia przed zachodem slonca, to wiecej na ten temat na razie sie nie rozpisuje, bo jeszcze malemu sie cos odwidzi:-) milego tygodnia! aha- brzuchacz- bobby car, to sa te samochodziki, na ktorych dzieci musza odpychac sie nozkami.poszukam zaraz jakies stronki i wkleje linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już swiąteczna
hehehe Brzuchacz!!! Trampoline mamy !!! na podwórku u nas zimuy niema to dzieciaki skaczą czasami jak cieplej no i jak niepada!!! my mamy taką ogromną!! hehe Sara2 ja niestety niedostałam fotek:( może spróbuj na emile: krzykowscy20@interia.eu i jak u was po mikołaju??? ja postaram się wstawić w najbliższym czasie kilka fotek.. u nas Fabi oszalał nba jego punkcie!!! myślał że każdy prezent dla niego!!! hehe ja po wielkich sobotnich zakupach... co ja niekupiłam!!! matko naprawdę niewiedziałm że pierwsz wigilia w moim wykonaniu tyle mnie bedzie kosztować nerwów i pieniędzy!!! -poćzawszy od zestawów obioadowych poprzez szkalanki literatki miski iotp -0 wszelkiegoi rodzaju ozdoby choinkowe plus choinka ( wczesniej mieliśmy taką malusieńką co nsię do prądu podłanczało... i śię świeciła... a teraz trzeba już porządną. - wszystko co może poleżec: mąka , proszki do pieczenia , galaretki owoce w puszkach!! 3 razy z zakupów wracaliśmy bo nam sie nic do autka niemieściło. Dobrze ze mój bhrat posiedział z c hłopcami i jeździliśmy tylko z Fabim!! miedzy czasie zmana pileuchy , jedzenko i od 8 rano do 8 wieczorem w rozjazdach!!! Masakra!!!!!! uciekam bo dzieci czekają na oboiadek!!!! -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wyżej to ja.. coś się pomieszało mi... ps jak znacie linki do fajnych składanek świątecznych to podajcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wyżej to ja.. coś się pomieszało mi... ps jak znacie linki do fajnych składanek świątecznych to podajcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×