Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

coś mi się majaczyło, ze w środę, a ja myślałam, że to dziś środa, hehe podobało mi się jak Ania wyjaśniła, dlaczego nie może przyjąć tej książki :) racja, Klan bez nestorów rodu? ja do tej pory nie przyzwyczaiłam się do nowej/starej piosenki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym, tez mi zmiany, phi :o myślałam, ze pokażą w niej tez młodsze pokolenie, a tu sami starzy :) ale za to ładnie wyglądają, oprócz Moniki, nie podoba mi się ten jej blond :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego
z czolowki zniknie dorota? aktorka ja grajaca odeszla z serialu, ale co oni zrobia z ta postacia? tak po prostu zniknie czy jakos rozwiaza jej watek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oglądam klan
Oglądam jednym okiem - czy firma Jerzego ma nowe biuro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pizamowka
ojeju ale ten Jerzy puszy sie tym sygnetem, to takie pretensjonalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pizamowka
nie wiem czemu, ale strasznie mnie męczy zwiazek Oli z Norbertem, nie mam w nim chemii, ot spotkali sie pare razy na uczelni w przerwie miedzy zajeciami i juz wielkie narzeczenstwo, przez ten zwiazek Ola tylko siedzi z nim w domu i ewentualnie sie uczą, dawniej miala zainteresowania, kolezanki, a teraz nic..w dodatku zabawa w doroslosc bedac zaleznym od rodzicow, dobrze ze sie Lubicz zlitowal bo coreczka juz 7 rok studiuje i 3 powazny narzeczony, wiec trzeba jej pomoc rozwinac skrzydla :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CO ZNACZY
C B Ś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość habset
Naturalnie zaraz sie mieszkanko znalazło dla Oli i Norberta!Biedny Rysiu tyle sie napracował przy remoncie -liczył na kasę z wynajmu .Teraz nie wypada mu wiele wziąść za wynajem.W końcu to rodzina i biedni studenci...Raczej na tym interesie nie zarobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj mnie rozwaliło gdy Krysia z Pawłem rozmawiali o wynajęciu mieszkania dla Oli i norberta i Krysia powiedziała, że im pomoże a Paweł do niej z politowaniem "Z tej swojej akademickiej pensji?"...Tak, bo pensja pani dziekan wykładającej na uniwerystecie to grosze :-o :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oglądam klan
No pewnie, że grosze, zwłaszcza w porównaniu z dochodami chirurga plastycznego i udziałowca w prywatnej przychodni, w dodatku rozwijającej się, którą stać na zatrudnianie córeczki pana wpółudziałowca, bo akurat znalazła się w trudnej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozbawiło mnie jak
Grażynka porównała Bożenkę do Oli, kiedy rozmawiała z Ryśkiem o pomyśle wynajęcia bratanicy mieszkania. Przecież Ola w tym roku kończy 26 lat, studiuje już dobre 8 lat :P a poza tym mieszkała już kiedyś z niejakim Markiem (grał Mirusia w "Mamuśkach"), miał być ślub, ale coś tam nie wyszło, bo okazało się, że on jedzie na 2 fronty czy jakoś tak... A Bożenka jeszcze w liceum siedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuuuuu... 😭 😭 A ja dzisiaj nawet o przyzwoitej godzinie do domciu wróciłam. O 17:50 ułożyłam się wygodnie i telewizorek cyk. Na Klan malina patrzy. I co? I nic! Klanu nie było! Chrapanko się odbywało. A jutro piszecie babki, że jubileusz! I jak tu nie zasnąć? Nie wiem, nie wiem, nie wiem. :(:(:( Koleżanko Klanko, a załatwisz bileciki? Ja mam do stolicznego miasta ponad 100 km i to dla mnie problem, taka rezwrwejszyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Ja też dzisiaj nie oglądałam! :( Koleżanko Malino, załatwię, nie ma problemu. Jeżeli się piszesz na 100%, zarezerwuję bilety na jakiś dogodny termin! :) Masz gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CBŚ = Centalne Biuro Śledcze nie mogę co prawa obejrzeć teraz tej nowej czołówki, ale ja juz od dłuższego czasu byłam za tym, żeby ja zmienić, więc pewnie mi sie spodoba - mam nadzieję, że zdołam obejrzeć dzisiejszy odcinek, bo mam dzis denystę :O Jerzy jest smieszny z tym sygnetem i zmianą nazwiska...a jakby sie tak jeszcze raz z Ela rozwiedli to co? to nie jest tak naprawdę jego rodzina tylko jego żony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feli z pod celi
Jerzy powiniej jeszcze zmienić płeć i wtedy będzie pełnoprawną ciotka w rodzinie Lubiczów. Bo takiego pajaca struga, że już zrobiło się to nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Kiedy będzie powtórka dzisiejszego klanu? Nie obejrzę, a widzę w programie, że jutro nie ma. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Niedawno poruszyłam tutaj temat braku obrączek u co niektórych bohaterów klanu! Oglądam właśnie powtórkę z wczoraj, a tam Krysia mówi do Pawła "ty nawet obrączki nie nosisz", a Paweł "chirurgom lepiej bez"! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Norbert człowiek któremu mega przeszkadza własny ojciec w wielkim domu :D. Raptem ma pretensję, że on przeszkadza Pawłowi w jego domu, dodam że niezbyt dużym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Jurek jest pocieszny...A Olka i Norbert żałośni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
no a Rysiek, który miał zarabiać na mieszkaniu, bo przecież kokosów nie mają raptem za pół darmo wynajmie mieszkanie córce nadzianego brata :D, super...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
o ile dość długo podobało mi się podejście Krysi i Pawła do córek, to teraz już nie...Olka najpierw pochwaliła się tatusiowi, jak to pięknie wszystko zaliczyła, jak w podstawówce, aż dziwne że indeksu nie pokazuje :D. A Norbert się pytał, czy się Paweł zgodził, jakby mieli po 18 lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Olka ma coraz lepsze pomysły, najpierw sprowadziła rodzicom na chatę faceta, a teraz jeszcze chce żeby Paweł ich oboje sponsorował w ryśkowym mieszkanku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
A Paweł i Krysia udają zdziwionych jakby Olka pierwszy raz z facetem chciała zamieszkać :D. Sorry że tak się pastwię nad Olkę i Trolem ;), ale to takie debilne jest z tymi ich pomysłami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszyscy kafeterianie
mnie tez wkurza Olka stara krowa a prosi ojca żeby jej sponsorował mieszkanie z Norbertem. :-o Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oglądam klan
a czy Olka nie mieszkała już z takim Adamem- poetą, narkomanem? W mieszkaniu wynajmowanym od cioci Stasi? Szczerze mówiąc, nie pamiętam Marka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×