Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Go艣膰 akcja

KLAN

Polecane posty

Go艣膰 go艣膰

Mo偶e dzia艂o si臋 mi臋dzy nimi co艣, o czym nie wiemy, w ko艅cu na ekranie nie wszystko jest pokazane.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 gosc

Rafa艂 umrze, bo pono膰 aktor po艣wi臋ca si臋 roli w Barwach szcz臋艣cia. Na ile to prawda to nie wiem, ale je艣li tak si臋 stanie to super. Ola b臋dzie z doktorem

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 olabogaaa

W sumie dobra wiadomo艣膰, bo rola Rafa艂a jest wkurzaj膮ca. Ale ju偶 widz臋 te spazmy Olki przez 20 odcink贸w.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Noga Kurczaka na wag臋

Na jedno dobrze, 偶e ta wkurzaj膮ca posta膰 umrze, a na drugie nie, bo b臋da nam serowa膰 kiepsk膮 gr臋 Paschalskiej przez 40odcink贸w. Zreszt膮 nie jest potwierdzone, 偶e on umrze.

Rozwala mnie Kamila i to ju偶 dawno. Gdyby mnie kto艣 namawia艂, 偶ebym wybaczy艂a ojcu, kt贸ry zostawi艂 matk臋 i poszed艂 do innej to bym temu komu艣 powiedzia艂a, 偶e ma si臋 zbada膰 na nogi, bo na g艂owe ju偶 za p贸藕no. Ojciec Borysa to typowy gn贸j, kt贸ry zdradzi艂 i 2 偶on臋, ale niee rozwodu oczywi艣cie nie chce i dok艂ada k艂ody pod nogi Emilii, bo przecie偶 on j膮 kocha, a tak si臋 tylko zapomnia艂 z Or艂owsk膮. Nawet mu nie by艂o przykro. Nie 偶al mi tej postaci, ale Kamila b臋dzie to prze偶ywa艂a jakby jej w艂asny ojciec zgin膮艂. Nie rozumiem tej panny.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Noga Kurczaka na wag臋

Tak jeszcze co do Bazylego to przeciez widac po nim by艂o, 偶e k艂amie, 偶e co艣 ukrywa. Czemu Ma艂gosia wprost mu powiedzia艂a, 偶e czuje si臋 藕le b臋d膮c ok艂amywan膮 i lepiej to sobie wyja艣ni膰 albo nie spotyka膰 si臋 w og贸le.

Aga nie wiem po co wtr膮ca si臋, 偶e do Oli przychdzi G贸rzy艅ski tak jakby nie mo偶na mie膰 faceta jako kumpla czy przyjaciela tylko od razu trzeba i艣膰 do 艂贸偶ka, mie膰 romans. Ona chyba zna to ze swojego 偶ycia, bo przed Januszem nie przepu艣ci艂a 偶adnemu.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ciesz臋 si臋

Rafa艂聽 wr贸ci,聽 na聽 lotnisku聽 wita聽 Ol臋,聽 Agnieszk臋,聽 a聽 Janusza聽 omija,聽 ma聽 do聽 niego聽 偶al聽 o聽 koszmar聽 w Turcji!

Ola聽 jest聽 szcz臋艣liwa馃榾,聽 b臋dzie聽 to聽 3555 odcinku,聽 dobrze聽 , 偶e聽 m膮偶聽 jest

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Szlachcic81
2 minuty temu, Go艣膰 ciesz臋 si臋 napisa艂:

Rafa艂聽 wr贸ci,聽 na聽 lotnisku聽 wita聽 Ol臋,聽 Agnieszk臋,聽 a聽 Janusza聽 omija,聽 ma聽 do聽 niego聽 偶al聽 o聽 koszmar聽 w Turcji!

Ola聽 jest聽 szcz臋艣liwa馃榾,聽 b臋dzie聽 to聽 3555 odcinku,聽 dobrze聽 , 偶e聽 m膮偶聽 jest

Maz sie stad wyniesie w swoim czasie...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Noga Kurczaka na wag臋

Niby z jakiej racji Rafa艂 ma 偶al do Janusza?聽 To nie jego wina, 偶e go z艂apano przecie偶. Dla mnie to Rafa艂 jest niepowa偶ny, zachowuje sie ...ycznie i ma艂o kt贸ra kobieta chcia艂aby z kim艣 takim by膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Najbardziej to chyba Olka chcia艂a 偶eby Rafa艂 wyjecha艂...

Nie wiem czemu zrobili z Rafa艂ala takiego marude. To by艂 normalny facet. Teraz powinien wr贸ci膰 do swojego poprzedniego charakteru. 呕e niby wi臋zienie w Turcji tak go zmieni艂o, pokaza艂o co jest wa偶ne, itp. 呕eby ju偶 nie szuka艂 dziury w ca艂ym, tylko cieszy艂 si臋 Olk膮 i Filipkiem. Lepiej by si臋 to ogl膮da艂o.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
1 godzin臋 temu, WandeczkaKa napisa艂:

Najbardziej to chyba Olka chcia艂a 偶eby Rafa艂 wyjecha艂...

Nie wiem czemu zrobili z Rafa艂ala takiego marude. To by艂 normalny facet. Teraz powinien wr贸ci膰 do swojego poprzedniego charakteru. 呕e niby wi臋zienie w Turcji tak go zmieni艂o, pokaza艂o co jest wa偶ne, itp. 呕eby ju偶 nie szuka艂 dziury w ca艂ym, tylko cieszy艂 si臋 Olk膮 i Filipkiem. Lepiej by si臋 to ogl膮da艂o.

Jak聽 kto艣聽 nie聽 by艂聽 w聽 wi臋zieniu,聽 to聽 tego聽 nie聽 zrozumie,聽 uraz聽 psychiczny聽 zostaje聽 na聽 ca艂e聽 偶ycie,聽 Janek聽 nie聽 by艂聽 winny, Rafa艂聽 mo偶e聽 mie膰聽 偶al, 偶e聽 go聽 namawia艂聽 go聽 do聽 tej聽 podr贸偶y,聽 co艣聽 musia艂o聽 si臋聽 sta膰聽 z艂ego, 偶e聽 mo偶e聽 by膰聽 innym cz艂owiekiem,聽 mo偶e聽 mie膰聽 l臋ki,聽 koszmary,聽 potrzebna聽 jest聽 terapia聽 po聽 takiej聽 traumie,聽 b臋dzie聽 z聽 Ol膮,聽 synek聽 musi mie膰聽 kochaj膮cego聽 ojca,聽 to聽 najwa偶niejsze

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 coool

Czemu dziecko agnieszki ma zawsze opaska z kokardka na g艂owie? zeby domownicy pamietali, ze to dziewczynka? Agnieszka niby taka rozsadna ekolozka, nie wie, ze taka opaska noszona non stop na g艂owie przez dziecko moze byc niewygodna, uciskac? scenarzysci chyba dzieci nie mieli. No i oczywiscie wszystkie dzieci w Klanie non stop spia, w og贸le nie nalezy sie nimi zajmiwac, bawic, czytac, gadac.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 coool

Czemu dziecko agnieszki ma zawsze opaska z kokardka na g艂owie? zeby domownicy pamietali, ze to dziewczynka? Agnieszka niby taka rozsadna ekolozka, nie wie, ze taka opaska noszona non stop na g艂owie przez dziecko moze byc niewygodna, uciskac? scenarzysci chyba dzieci nie mieli. No i oczywiscie wszystkie dzieci w Klanie non stop spia, w og贸le nie nalezy sie nimi zajmiwac, bawic, czytac, gadac.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Do coool

Te偶 mnie zastanawia ta opaska na g艂owie. Ciekawe kto na co dzien, dzien w dzien, non stop zaklada swojej c贸rce taka opask臋.

To na pewno chodzi o to, 偶e to jest dziewczynka ale dali by ju偶 z tym spok贸j

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Noga Kurczaka na wag臋

Ja w og贸le nie widze sensu nak艂adania takiemu bobasowi takich pierd贸艂ek.

Bo偶ena wielka niezale偶na, ale bez bab膰 to by nic ie umia艂a zrobi膰. Oni chc膮 dzieci, ale to babcie si臋 nimi zajmuj膮. Z drugiej strony Gra偶yna powinna si臋 wybrac do terapeuty, bo ma co艣 nie tak ze sob膮. Bo偶ena mia艂a 艣wi臋te prawo wyjecha膰 chocby na rok z dzie膰mi, a ta si臋 na ni膮 obra偶a艂a. Tak to jest jak kobieta 偶yje problemami w艂asnych dzieci i nie ma swojego 偶ycia, hobby. Zna艂am tak膮 kobiet臋. Jak jej c贸rka mia艂a z kim艣 konflikt w szkole tzn jak kto艣 na ni膮 tylko g艂upio spojrza艂 to matka ju偶 lecia艂a do szko艂y robi膰 temu komu艣 awantur臋 i porusza艂a to na wywiad贸wkach. Kobieta nigdy nie pracowa艂a, jest niewykszta艂cona, siedzia艂a w domu, zajmowa艂a si臋 c贸rkami, a potem jeszcze wnukami i plotkowa艂a z najstarsza c贸rk膮 codziennie przy kawie.

Kr臋c膮 dram臋 z t膮 Ol膮, nie da si臋 ju偶 tego ogl膮da膰. To samo z Ma艂gosi膮, ale ich 艂aczy to, 偶e obie fatalnie graj膮. Ma艂go艣ka jeszcze robi za ka偶dym razem miny jakby mia艂a problemy gastryczne i czy to ma zagra膰 szcz臋艣liw膮 czy wkurzon膮 ci膮gle wychodzi jej to samo.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gosc

Niestety jednak Rafa艂 wr贸ci. Tak pisz膮 te zwiastuny, 偶e nie mo偶na rozpozna膰 czy to gdybanie czy fakty. Wr贸ci, ale jak kto艣 napisa艂 wy偶ej b臋dzie mia艂 traum臋 i nie b臋dzie ju偶 tym samym cz艂owiekiem. By艂 nie do zniesienia przed wyjazdem i mia艂am jednak nadziej臋 偶e sko艅czy艂y si臋 pomys艂y na jego posta膰聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Czyli teraz Rafa艂 b臋dzie jeszcze bardziej nie do zniesienia? Mo偶e zmieni si臋 na lepsze...

Gra偶yna ma Poldka, prac臋, dzia艂k臋. Niechby si臋 zaj臋艂a sob膮. Uwa偶am, 偶e jej 偶ale do dzieci s膮 przerysowane, ona chyba taka nie by艂a?

Przecie偶 wszystkie jej dzieci ju偶 od dawna z ni膮 nie mieszkaj膮, ka偶de ma swoje 偶yciw a j膮 teraz tak wzi臋艂o na t臋sknot臋...聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 XYZ

Bardzo dobre podej艣cie Ma膰ka,by艂 zadowolony,偶e potraktowali go jak normalnego.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dzieje  si臋

Maciek聽 jest聽 gwiazd膮馃榾

Bazyli聽 chyba聽 ma聽 dziwn膮聽 rodzin臋,聽 jestem聽 pewna,聽 偶e聽 poznamy聽 prawd臋聽 dlaczego聽 tak聽 unika聽 ich聽 kontakt贸w

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Noga Kurczaka na wag臋

Rany, ale sztuczna ta scena pocz膮tkowa z gratulacjami dla Ma膰ka i Martyny! Nigdy nie zrozumiem kto non stop kupuje precle?! Owszem raz na jaki艣 czas, nie wiem jak kto艣 do piwa lubi, ale wydaje mi si臋, 偶e to nie jest wypiek, kt贸ry schodzi艂by jak np 艣wiezy chleb czy bu艂ki. Nie wiem czemu oni nie powieksz膮 swojego asortymentu. Maciek w tym czarnym p艂aszczu wygl膮da dziwacznie, czemu mu zwyk艂ej kurtki nie dali tylko p艂aszcz ala gestapo?

Ma艂gosia i jej wkurzaj膮ce miny za ka偶dym razem jak ma zagra膰 sceny, gdzie jest z艂a, wkurzona. Czy nikt tego nie widzi opr贸cz mnie?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 nowe  historie

Kamila聽 i聽 Borys聽 b臋d膮聽 opiekowali聽 si臋聽 ojcem,聽 pomo偶e聽 im聽 Gra偶yna

Rafa艂聽 my艣li聽 , 偶e聽 Janusz聽 pod艂o偶y艂聽 mu聽 narkotyki,聽 Ola聽 radzi聽 mu, 偶eby聽 poszed艂聽 na terapi臋, b臋dzie聽 spotyka艂聽 si臋聽 ze聽 specjalist膮

Bazyli聽 by艂聽 zmuszony聽 przez聽 rodzic贸w聽 do聽 艣lubu聽 z聽 dziewczyn膮,聽 kt贸rej聽 nie聽 kocha,聽 bo聽 inaczej聽 nie聽 dostanie聽 pieni臋dzy,聽 Ma艂gosia聽 o聽 wszystkim聽 si臋聽 dowie, na聽 pocz膮tku聽 jest聽 obra偶ona,聽 ale聽 p贸藕niej聽 mu聽 uwierzy,聽 ch艂opak聽 chcia艂聽 mie膰聽 prac臋聽 w聽 karczmie聽 Bolka,聽 ale聽 musi聽 mie膰聽 艣rodki聽 finansowe

Czesia聽 mi艂o聽 sp臋dza聽 czas聽 z聽 Markiem聽 w聽 domu,聽 maj膮聽 nami臋tn膮聽 noc聽 i聽 zjedz膮聽 romantycznie聽 艣niadanie,聽 on聽 marzy, 偶eby聽 codziennie聽 by膰聽 z聽 ni膮聽 i聽 budzi膰聽 si臋聽 u聽 jej聽 boku

Gabriela聽 rozmawia聽 z聽 Paulin膮聽 o聽 艣lubie,聽聽 weselu聽 w聽 Rosso,聽 Jacek聽 zauwa偶a,聽 偶e s膮聽 w dobrej聽 komitywie...,聽 Zofia聽 widzi聽 ,偶e聽 syn聽 ci臋偶ko聽 znosi聽 te przygotowania, bo聽 nikt聽 go聽 nie聽 pyta艂聽 o聽 zdanie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰

Maciek聽 jest聽 dowcipny!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Bazyli jest pewnie jakim艣 zubo偶a艂ym szlachcicem... Co oczywi艣cie wyczu艂a w jego zachowaniu Beata i od razu sta艂a mu si臋 przychylna...

Ja uwa偶am, 偶e w膮tek Ma膰ka jako biznesmena jest przesad膮.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 XYZ
27 minut temu, WandeczkaKa napisa艂:

Bazyli jest pewnie jakim艣 zubo偶a艂ym szlachcicem... Co oczywi艣cie wyczu艂a w jego zachowaniu Beata i od razu sta艂a mu si臋 przychylna...

Ja uwa偶am, 偶e w膮tek Ma膰ka jako biznesmena jest przesad膮.

Niepe艂nosprawni maj膮 zaj臋cia z aktywno艣ci spo艂ecznej聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
1 godzin臋 temu, Go艣膰 XYZ napisa艂:

Niepe艂nosprawni maj膮 zaj臋cia z aktywno艣ci spo艂ecznej聽

Maciek聽 jest聽 super

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 And

Niestety sezon 2019 Klanu to jest na razie 0/10.

Aktualnie trwa wielka rywalizacja mi臋dzy Paschalska a aktork膮 graj膮c膮 Malgosie o miano najgorszej postaci, najgorzej granej.

Te 2 w膮tki plus Beata, Dominika i cz艂owiek ma do艣膰.

Dajcie Feliego, doktora Kozielle i jego kuzyna, Jurka,聽 nawet tego Gwidona. Zlitujcie si臋 nad widzami na lito艣膰 Bosk膮.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
9 godzin temu, Go艣膰 And napisa艂:

Niestety sezon 2019 Klanu to jest na razie 0/10.

Aktualnie trwa wielka rywalizacja mi臋dzy Paschalska a aktork膮 graj膮c膮 Malgosie o miano najgorszej postaci, najgorzej granej.

Te 2 w膮tki plus Beata, Dominika i cz艂owiek ma do艣膰.

Dajcie Feliego, doktora Kozielle i jego kuzyna, Jurka,聽 nawet tego Gwidona. Zlitujcie si臋 nad widzami na lito艣膰 Bosk膮.

Pawe艂聽 po偶yczy聽 pieni膮dze聽 Alicji聽 i聽 Gwidonowi,聽 bo聽 Marczy艅ski聽 grozi艂聽 komornikiem

Bolek聽 ma聽 ciekawy聽 biznes,聽 zach臋ca聽 Monik臋聽 i聽 Gabriel臋聽 do聽 wsp贸艂pracy,聽 Feliks zapala聽 si臋聽 do聽 pomys艂u

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Noga Kurczaka na wag臋

Ola razem z Ma艂gosia powinny dosta膰 polski odpowiednik Z艂otej Maliny. Okropne aktorstwo, tego si臋 ogl膮dac nie da!

Ciekawi mnie czy G贸rzy艅ski b臋dzie z Ol膮 w og贸le czy nigdy do tego nie dojdzie. Szkoda, 偶e ona nie wysz艂a za niego, bo Rafa艂 jeszcze kiedy艣 by艂 okej, ale od d艂u偶szego czasu ta posta膰 wkurza tak bardzo, 偶e chce, 偶eby umar艂a, znikn臋艂a z serialu na dobre.

Czemu Bazyli nie mo偶e by膰 poprostu szczery z Gosi膮 i powiedzie膰 jej, 偶e ma tak膮 i tak膮 przesz艂o艣膰, ale to ju偶 nie ma znaczenia. Tymi k艂amstwami i zmy艣laniem pogarsza sytuacj臋. Ten watek te偶 mnie irytuje.

Milda serio jest wolna, mog艂aby sobie znale藕膰 innego faceta, a nie traci膰 czas na 艣rednio przystojnego i zaj臋tego Roberta. Natomiast postawa Jerzego bez komentarza. Wola艂by, 偶eby c贸rka cierpia艂a i niech Robert j膮 zostawi, bo on go nie toleruje, ale gra przed nim, 偶e wszystko jest super. Ohyda!

No i na deser chora psychicznie Gra偶a. Tego ju偶 mi si臋 nawet nie chce komentowa膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Noga Kurczaka na wag臋

Ola razem z Ma艂gosia powinny dosta膰 polski odpowiednik Z艂otej Maliny. Okropne aktorstwo, tego si臋 ogl膮dac nie da!

Ciekawi mnie czy G贸rzy艅ski b臋dzie z Ol膮 w og贸le czy nigdy do tego nie dojdzie. Szkoda, 偶e ona nie wysz艂a za niego, bo Rafa艂 jeszcze kiedy艣 by艂 okej, ale od d艂u偶szego czasu ta posta膰 wkurza tak bardzo, 偶e chce, 偶eby umar艂a, znikn臋艂a z serialu na dobre.

Czemu Bazyli nie mo偶e by膰 poprostu szczery z Gosi膮 i powiedzie膰 jej, 偶e ma tak膮 i tak膮 przesz艂o艣膰, ale to ju偶 nie ma znaczenia. Tymi k艂amstwami i zmy艣laniem pogarsza sytuacj臋. Ten watek te偶 mnie irytuje.

Milda serio jest wolna, mog艂aby sobie znale藕膰 innego faceta, a nie traci膰 czas na 艣rednio przystojnego i zaj臋tego Roberta. Natomiast postawa Jerzego bez komentarza. Wola艂by, 偶eby c贸rka cierpia艂a i niech Robert j膮 zostawi, bo on go nie toleruje, ale gra przed nim, 偶e wszystko jest super. Ohyda!

No i na deser chora psychicznie Gra偶a. Tego ju偶 mi si臋 nawet nie chce komentowa膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Noga Kurczaka na wag臋

Ola razem z Ma艂gosia powinny dosta膰 polski odpowiednik Z艂otej Maliny. Okropne aktorstwo, tego si臋 ogl膮dac nie da!

Ciekawi mnie czy G贸rzy艅ski b臋dzie z Ol膮 w og贸le czy nigdy do tego nie dojdzie. Szkoda, 偶e ona nie wysz艂a za niego, bo Rafa艂 jeszcze kiedy艣 by艂 okej, ale od d艂u偶szego czasu ta posta膰 wkurza tak bardzo, 偶e chce, 偶eby umar艂a, znikn臋艂a z serialu na dobre.

Czemu Bazyli nie mo偶e by膰 poprostu szczery z Gosi膮 i powiedzie膰 jej, 偶e ma tak膮 i tak膮 przesz艂o艣膰, ale to ju偶 nie ma znaczenia. Tymi k艂amstwami i zmy艣laniem pogarsza sytuacj臋. Ten watek te偶 mnie irytuje.

Milda serio jest wolna, mog艂aby sobie znale藕膰 innego faceta, a nie traci膰 czas na 艣rednio przystojnego i zaj臋tego Roberta. Natomiast postawa Jerzego bez komentarza. Wola艂by, 偶eby c贸rka cierpia艂a i niech Robert j膮 zostawi, bo on go nie toleruje, ale gra przed nim, 偶e wszystko jest super. Ohyda!

No i na deser chora psychicznie Gra偶a. Tego ju偶 mi si臋 nawet nie chce komentowa膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 lili

Czy was nie zastanawia, ze Dzesika, samotna matka bez stalych dochod贸w i chyba aliment贸w, ma wypasione urzadzenie mieszkania? No nie z tego bloga, ktorego nikt nie czyta.zawodowa prostytutk膮 tez nie jest, zreszta sie skar偶y na brak pieniedzy, a wyposazyc tak kuchnie za cos trzeba. Dekoratorzy聽 tv chyba nie stapaja po ziemi. Olka z mezem pensje raczej mizerne, a kto聽 utrzyma taka cha艂up臋? Nie wiem, co robi maz Agi, ale chyba sie nie przemecza.. A mieszkanie po matce Leopolda, emerytce z Alzheimerem? Swoja droga chyba zapomnieli o jej Alzheimerze ( przeciez Kasia miala sie ja opiekowac, nagle ozdrowiala?). Aa- czy ktokolwiek z bohaterow mial jakas ksiazke w domu, czy ja cos pzreoczy艂am?

Dziwi mnie tez,ze wszyscy tacy ekologicznie a wielka tragedia, jesli聽 gdzies sie nie jedzie samochodem, autobus to ujma na honorze. A o tramwajach w Warszawie czy o metrze scenarzysci chyba nie slyszeli, do wszelkich poradni z dziecmi trzeba jezdzic samochodem, a chyba nie sa daleko,聽 zwykle to dystans na piechote.Ale zawsze jest obraza, ze maz nie podwi贸zl .

Moze scenarzy艣ci czytaja kafeterie, bo wreszcie pierwszy raz dziecko Agi bylo bez kokardki na g艂owie 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

×