Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość Slawek

a co z tym Markiem będzie, co powie Brian Czesławie? Nad tym się zastanawiam, no i Milda to jednak żmijka, może i dziecka nie będzie ale już związek rozwaliła, Robert się przysłużył ale kto nie grzeszy. Pobzykała sobie i ok tyle jej a ona postanowiła sprawdzać reakcję.

Kto lubi z Was wątek Gwintona (ten od języka czechosłowackiego) i Alicji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak  jest

Brajan  powie  Czesi  ,że  widział  byłą  żonę  u  Marka,  ona  nie  chce  go słuchać

 

Alicja  i  mąż  są  w  porządku,  dlaczego  dobrzy  ludzie  są  krzywdzeni 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slawek

to jeszcze nic nie znaczy ze przyszła, może miała sprawę, a mnie mierzi ten gitown bo zachowują sie jak dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życie

Milda  poroni,  Renata  i  Jerzy  odwiedzą  ją  w szpitalu  na  oddziale  patologii

Okaże  się  ,że  Marek  jest  tyranem!

Weronika  dalej  uwodzi  Piotra,  chce go  gdzieś  zaprosić.....

Jakaś  kobieta  porwie  Stasia  , synka  Pauliny,  chłopczyk  zniknie  z  placu  zabaw,   Zofia   zauważa  auto  i blondynkę  w  okularach,  biegnie  za  samochodem,  może  to  ojciec  chłopca  kogoś  wysłał,  Paulina  i  Jacek  przełożą  ślub,  zaczną  poszukiwania

Kasia  pokłóci  się  ostro  z  Ksawerym,  czuje  się  przez  niego  traktowana  jak  dziecko,  chodzi  o  pracę  i  szybki  wyjazd,  nie  zapytał  jakie  ma  plany

 

Feliks  martwi,  że  ma  daleko  karczmę,  musi  wyjść  z kłopotów  z twarzą,  Bolek  mu  pomoże

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slawek

😑 szkoda Mildy a Robertowi kamień z serca ale i tak nie odzyska tej napuszonej Dominiczki, z resztą nie pasują do siebie, Robcio powinien być z Mildą, oboje są konkretni, a Dominisia to jeszcze dziecko mentalnie.

Ciekawe jak Czesława pogoni tego Marka. Brian też jest dziwny, cwaniakuje ale ten Marek to strasznie zadęty typ. Szkoda że się z Darkiem rozstali. Słuchajcie dziewczyny, zróbmy listę trójek 3 najbardziej lubiane i 3 nie lubiane postaci klanowe.

Pozwólcie że dam swoje propozycje, + będą: 1. Jerzy fajny normalny typ, 2. Milda konkretna znająca się na rzeczy, 3. Elżbieta za całokształt.

Postaci cieszące się najmniejszą sympatią to: 1. Aga strasznie nadęta cały czas, wszystko wie i nigdy nie widziałem uśmiechu na jej twarzy, 2. Marek perfekcjonista do bólu i 3. Rafi zawsze spięty, nawet przed aferą turecką też zawsze z kijem w d. a Ole traktuje jak surykatkę, która dała mu dziecko i dziś w zamian może u nich mieszkać 🙂

Trzeba jednym zdaniem uzasadnić wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slawek

mogę dodać egzequo? bo jeszcze Bożenka też wiecznie niezadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noga Kurczaka na wagę

Bożena wiecznie niezadowolona i mnie by było wstyd liczyć na kasę teścia. Niech sami sobie zarobią na to co chcą, a Bolek ma święte prawo wydać swoją kasę na co chce.

Milda tu niby taka miła i dobra,a  wyszło,że to kawał żmiji. Iść do łóżka z facetem, który jest w związku i zaciążyć.Tak, opna nikomu nic nie obiecywała i sama jest wolna, ale mogła powiedzieć Robertowi, że nie ma zamiaru nic z nim robić, bo on ma dziewczynę, a jednak tego nie zrobiła. Robert jednak jest dużo większym gnojem. Bzykał ją jeszcze zwalił na nią kwestię zabezpieczenia, bo był święcie zaskoczony jej ciażą i potem to wyszło w rozmowie, że on chyba napwet prezerwatywy nie użył. Gdyby kochał Dominikę to nigdy w życiu by takiej świństwa nie zrobił, a widać jak ją szanuje. Mildę potraktował jak materac zresztą laska w sumie na to zasłużyła, bo poszła z nim bez oporów, a sam pokazał ile dla niego znaczy Dominika. Na jej miejscu nie chciałabym z nim mieć nic wspólnego. Kawał śmiecia, a Milda taka sama jak on.

Rafalski to ..., a nie psycholog.Ta chora laska go całuje, a ten się nie upera. Zero profesjonalizmu. Wchodzenie do gabinetu w czasie sesji itd. Co to w ogóle jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Myślę,  że  synka  Pauliny  porwała   jej  przyrodnia  siostra,  kiedyś  ją  prześladowała,  kobieta  nie  może  mieć  dzieci,  dawno  chciała  zabrać  małego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noga Kurczaka na wagę

Ja uważam,że to może mieć coś wspólnego z ojcem Stasia. Paulina mu zabroniła kontaktów z dzieckiem na co on nie bardzo chciał przystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noga Kurczaka na wagę

Wiga z Anią jak małe dzieci z tymi prezentami. Jak widziały zapakowany prezent to mogły udawać, że nie widziały, zignorować to, a nie odpakowywać i robić szopkę jak 5 latek, który znajduje prezent przed Świętami w szafie rodziców.

Bazyli albo jest głupi albo sama nie wiem. Zna Gosię od października i już jej się chce oświadczać. Naiwnej, dziecinnej,  mało inteligentnej dziewczynie, która poza studiami nie ma innego życia, mieszka z matką helikopterem. Świetny materiał na żonę. No i ja osobiście wolałabym stary pierścionek po jego babci niż beznadziejny, oklepany wzór z salonu typu Apart czy Kruk.

Jak wiemy Miłosz i Bożena dopną swego i będa mieli ten loft za nieswoją kasę. Wkurza mnie ten wątek, bo oni się dąsają na Bolka, mają postawę typu DEJ MI TE PIENIOŻKI, a on w sumie myśli logicznie, że z ich pracą nie dają rady zarobić na ogrzewanie tego i wyposażenie. Po jakie licho im 300m2? Przecież Bożena nawet nie będzie miała czasu tego sprzątać.

Czy ja dobrze zrozumiałam i Renata i reszta prosili Mildę, żeby przyniosła całe jedzenie? Czy oni nawet nie kiwnęli palcem i nic nie przynieśli na tę wigilię w pracy? Na tej Wigilii bylo tylko 5 pracownikow,a  oni mowili o 20facetach XD Chyba im chodzilo, ze wpiepsza żarcia za 20stu.

Sapiełło rozpacza za Teosiem, a nie będzie go widziałm raptem kilka dni, a to dziecko przeważnie w domu śpi jak reszta dzieci w Klanie. Cud, że Pawełek nie śpi cały czas.

Ja tu czegoś nie czaję. Dla Roberta i Mildy ta ciąża jest kompletnym zaskoczeniem. Serio? Bo ja myślałam, że jak się idzie do łóżka z kimś kto nie jest twoim stałym partnerem,a traktujesz to tylko jako one night stand to się zabezpieczasz. Oni oboje tego nie zrobili, a Robert to już wcale, bo zwalił to na nią co wybitnie świadczy jakim jest palantem, a ona to samo. Iść z nieswoim facetem do łóżka bez gumy. Co jak co, ale nasza pani inżynier to jednak za mądra nie jest. Czytałam też gdzieś, że ona poroni, więc jakby nie było problem ( nieladnie mowiac) sam się rozwiąże, ale i tak to nie zmienia faktu, że Robert nie nadaje się na partnera dla Dominiki i żadnej innej skoro ma ciągoty do zdrady i byle okazja czyni pokusę.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ona chyba zwyczajnie chciała złapać go na dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noga Kurczaka na wagę

Tylko to nie miałoby sensu, bo doskonale wiedziała, że on z nią nie będzie, bo ´´kocha´´ Dominikę, a ją potraktował jako opróżnienie jaj i tyle. Brzydko mówiąc, ale taka prawda. On zachował  się mega skandalicznie, ale ona tak naprawdę lepsza też nie jest, bo zna Dominikę, to córka jej szefa, może nie koleżanka, ale znajoma i robiąc jej takie świństwo jak pójście z jej facetem do łóżka chyba nie można już upaść niżej. Oboje siebie warci. Dominiki nie lubię i zawsze miałam nadzieję, że ona okaże się jakąś naciągaczką, a nie córką Jurka. Ta aktorka robi takie dziwne miny, mruży oczy jak mówi, no drażni mnie, ale beznadziejny wątek wymyślili, bo tu miała schody z Jaśkiem, a teraz z Robertem i znowu będziemy słuchać jej lamentu przez X odcinków.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serce

Milda  mogłaby dać  jedzenie  bezdomnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol

Pielmieni z kapusta i grzybami - co za bzdura . Pielmieni sa zawsze z miesem, surowym zreszta.To nie to samo, co pierogi , w ktore mozna wsadzic cokolwiek. Akurat Milda to powinna wiedzic, a scenarzysci sprawdzic, bo to nie kwestia ksztaltu, tylko nadzienia.

Sluszna uwaga Nogikurczaka, ze dzieci tam caly czas spią.

Jedyna czynnosc domowa w Klanie to prasowanie. AA, jeszcze pieczenie ciasta przez Ele i jakies strasznie upierdliwe potrawy typu pierogi u Grazynki.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noga Kurczaka na wagę

Fakt, pielmieni mogą mieć dodatek kapusty, ale same  z kapustą i tymbardziej grzybami nie są. To nie jest dokładnie to samo co nasze pierogi.

Ja wiem, że oni tych małych dzieci nie mogą mieć ciągle na planie dlatego wymyślają, że one śpią, ale bez przesady, że taka 3 letnia ( dobrze mówię?) Ala po obiedzie zaraz zasypia. Nie wiem też czemu oni jej nie zapiszą do przedszkola, mała by się pobawiła wśród równieśników, a tak siedzi ciągle z Heniutką, niby to nic złego, ale ona ma chyba 3 lata o ile się nie mylę.

Nie wiem czemu ta Klaudia jest taką durną postacią. Laska tak jak Milda nie wie co to antykoncepcja i ładuje się do łóżka faceta, ktióry też nie ma o tym pojęcia po czym zaciąża i boi mu sie o tym powiedzieć. Gratulacje.

Przecież to jasne, że Kacper się zabujał w Kasi. Nic w tej dziewczynie interesującego,tyle, że jest obrotna, ale ma mentalność 16latki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZ

Nie każdy 3 latek chodzi do przedszkola,tym bardziej jak rodzic ma małe dziecko w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale  kabaret

Ela  i  Jurek przebiorą  się  w  śmieszne  stroje,  pomalują  sobie  twarze  na 18  tce  bliźniaków,  chłopaki  będą  mieli  kapelusze  jak  krasnoludki😀🤣🤣🤣,  widziałam  zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noga Kurczaka na wagę

Wiem,że w Polsce wiele kobiet nie posyła 3latków do przedszkola jeśli mają jeszcze niemowlę w domu. Nic w tym złego. Tu gdzie mieszkam ( nie , nie UK, nie Norwegia,Niemcy itd) zachęca się jednak do tego, bo wtedy to starsze dziecko ciekawie spędzi czas wśród równieśników, a matka może się zająć tym młodszym lub trochę odpocząć. Nie mnie to oceniać, każdy robi jak uważa.

Wiem, czytałam o tej żenadzie jaką wywalą Jurek z Ela i Lutkami. Dla mnie to przegięcie. Mogliby im pozwolić na taką zabawę jaką chcą z doglądaniem dyskretnym co jakiś czas, ale jak w to w Klanie bywa pewnie ta młodzież potem powie, że impreza była zajebista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cześka to hot milf

Szkoda Cześki 😞 Fajny z niej milf 🙂 Powinna wprowadzić w arkana seksu bliźniaków Michała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale czego noga nie kumasz?

"Ja tu czegoś nie czaję. Dla Roberta i Mildy ta ciąża jest kompletnym zaskoczeniem. Serio? "

Milda pewnie chciała złapać go na ciążę.

"Bo ja myślałam, że jak się idzie do łóżka z kimś kto nie jest twoim stałym partnerem,a traktujesz to tylko jako one night stand to się zabezpieczasz. Oni oboje tego nie zrobili, a Robert to już wcale, bo zwalił to na nią co wybitnie świadczy jakim jest palantem, a ona to samo. Iść z nieswoim facetem do łóżka bez gumy. Co jak co, ale nasza pani inżynier to jednak za mądra nie jest."

Trudno się dziwić! Nawet w krajach gdzie od dekad panuje edukacja seksualna większość dorosłych nie wie, że pigułka chroni tylko przed ciążą, ale już nie przed AIDS.

"Czytałam też gdzieś, że ona poroni,"

Bez pomocy gina? Czy tak jak Ramonka?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noga Kurczaka na wagę

Dla mnie PAwel jest strasnzie nadęty. Taki wielki pan doktor z kijem w tyłku. On nie umie nigdy dać na luz, zrobić coś szalonego, pośmiać się tylko zachowuje się jak taki Lord. Wiga z kolei non stop gotuje albo coś sprząta. Ona chyba od roku albo i więcej nie miała swojego wątku. Dla mnie jej postać jest zupełnie zbędna. No i serio w Polsce na medycynie jest/byl język francuski, wie ktoś może czy to prawda?

Czytałam, że Rafalski ma odejść. Ciekawe jak to rozwiążą. Wypadek czy zostawi Beatę dla tej niezrównoważonej gówniary?

Kiedys Klan emitowali rowno ze Swietami, a tymczasem już po Wiglii, a w Klanie dalej do niej przygotowania.

Powiem szczerze, że lubię postać Lutki. Rzeczowa, konkretna kobieta, fajna babka. Kurowowska też ją dobrze gra.

Natomiast strasznie nie podoba mi się stosunek Michała do bliźniaków. Jak on tylko o nich usłyszy to od razu reaguje złością. Facet ma problem z nimi, nie potrafi z nimi zbudować ojcowskiej więzi. Nie spędza z nimi w ogóle czasu, nie rozmawia z nimi. Ja wiem, że oni sa w taki wieku, że wolą towarzystwo równieśników, ale gdyby Michał ich zabrał na wakacje we 3, na ryby, na jakiś wyjazd do głuszy, obojętnie, zaczął rozmawiać normalnym tonem, a nie krzyczeć to ich postawa byłaby inna,a tak oni mają na wszystko wywalone, bo wszyscy maja na nich wywalone. Matka i Mariusz mają Kubę do zajmowaia się, a Michał Stefanka i swoją rodzinę. Nie zazdroczę im.

Rafałowi wszystko minęło jak za dotknęciem czrodziejskiej różdzki. Smutne, że pokazali w Klanie, że depresję i PTSD leczy się w trymiga i to za pomocą rodzinnego zdjęcia,a  schizofrenicy latają z młotami.

 

Głos Agnieszki dolatywał z innego miejsca, jej nie było w mieszkaniu XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Gość Cześka to hot milf napisał:

Szkoda Cześki 😞 Fajny z niej milf 🙂 Powinna wprowadzić w arkana seksu bliźniaków Michała.

Oj przestań, Czesia ma dopiero 40 może niecałe, za wcześnie aby mówić o niej milfa, bardziej o szefowej Witka bym tak powiedział 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wkręciłem się w ten serial, jestem z prowincji i lubię sobie pooglądać jak żyją normalni 🙂 średnia klasa społeczna 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZ

Trochę za młodego aktora dali do roli tego mężczyzny z domu opieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noga Kurczaka na wagę

Zgadzam się. Ten pan ma może 65lat. Mogli dac staruszka po 80tce. Ja jeszcze o Michale, bo mnie ta postać strasznie odrzuca. Otóż zauwazyliście jak on reaguje na wszelakie choroby np na schizofrenię Norberta mówi o nim schizol, świr, wyśmiewa. Wszelkie niepowodzenia to z kolei wina innych, a on jest zawsze niewinny. Wiecznie chodzi nabuzowany i czeka, żeby komuś nawrzucać i się poobrażać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmiany

Daniel  będzie  chciał  pracować  jako  farmaceutyk,  przychodzi  elegancko  ubrany  w  towarzystwie   kolegi

Marek  jest  zazdrosny  o  Czesię,  ma  dość  telefonów   Darka

Paulina  domyśla  się,  że  Stasia  porwał  jego  ojciec

Paweł  mówi  Tadeuszowi  o  porwaniu  synka  Pauliny,  robi  to  na  Koziełło  duże wrażenie,  myśli  o  Teosiu,  zagląda  do  jego  pokoju,  łóżeczko  jest  puste...

Bożena  I  Miłosz  stracą  halę,   Bolek  czuje  się  winny,  że   nic  nie  mógł  zrobić,  Rutka  wszystko  to  zaplanował, że  inny  klient  kupił,  dzieci  mają  żal  do  ojca! Heniutka  także

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie bardzo rozumiem osoby, które lubią Mildę. Może i jest konkretna, nie można jej odmówić tego, że zna się na swojej pracy i jest w niej bardzo dobra. Niemniej jednak to, że poszła do łóżka z zajętym Robertem to cios poniżej pasa. JA WIEM, że on się od dawna jej podoba, ale nie powinna wykorzystywać tego wyjazdu na łóżkowe sprawy. Oczywiście uważam (żeby nie było, że bronię Roberta), że ten ostatni jest bardziej winny. Milda jest singielką, nie ma żadnych zobowiązań, to on powinien bardziej się hamować.  Bardzo stracił w moich oczach. Uważam, że Dominika nie powinna dawać mu żadnej szansy, bo będzie to jej zgoda na jego ewentualne dalsze zdrady. Jeżeli już teraz na początku związku ją zdradził, to na bank później będzie robił to samo.

Michał też mnie wkurza z tym podejściem do bliźniaków i chorego Norberta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noga Kurczaka na wagę

Zgadzam się co do Mildy zresztą ja od początku tej postaci nie lubiłam. Tu niby taka fajna babka, a wyszło, że to zywkła .... Oczywiście Robert w niczym lepszy nie jest i do tanga trzeba dwojga, absolutnie nie umniejszam jego winy, bo on na dodatek jest zajęty, ale gdyby to wyszło od niego to Milda powinna go pohamować i powiedziec, że nic z tego, bo ma dziewczynę. Ona jednak chętnie się z nim przespała dodam, że pani inżynier, a nie wie co to zabezpieczenie to samo dorosły chłop Robert, który zwalił to na nią jak osttni gnojek, a przecież powinien wiedzieć co to antykoncepcja, miał wcześniej żonę i dziecko. Pewnie też to na nią zwalał. Mnie Mildy żal nie ma, sama mu sie pchała, nie odmówiła, a co więcej zachowała się jak ostatnia zdzira, bo zna Dominikę osobiście, udaje, że ją lubi.

Scenarzyści powinni coś z tą postacią Michała zrobić. Nie da się tego skurczybyka oglądać i go słuchac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W obronie Michała, fakt jest nadęty cały czas i bardzo nerwowy ale spójrzcie, on ma 4 dzieci z różnymi kobietami, tu alimenty, tam alimenty a jeszcze wymagająca żona, która robi z siebie hrabinę i chce altankę czy coś tam jeszcze, Michał musi na to wszystko nieźle zasuwać ale fakt że sam sobie winny, pobzykał ile wlazło i teraz ma efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noga Kurczaka na wagę

No więc własnie sam sobie jest winny, ale on ma 3 dzieci bliżniaków i Stefanka, ta córka Sandt okazała się nie być jego córką. On doskonale wiedział jaka Zyta jest, że to taka damula, nikt mu nie kazał się z nia hajtać i robić sobie dziecka. Jeszcze z powodu jego domniemanego ojcostwa z Sandrą Zyta urodzila martwe dziecko. Zajebisty facet nie ma co. Nikt mu jeszcze nie przywalił tak porządnie albo nie dogadał tak, żeby mu w pięty poszło to by może koleś przystopował z tym nabuzowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×