Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

to że matka dała Trolowi na zaręczynowy pierścionek jest przeginką, ale 2 sprawa wiedząc po rozmowie, że Olka nie pali sie do poważniejszych , następnych kroków daje mu kase na pierścień porażka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresa kopytko
olka dzis dala czadu z tym czyms wlochatym co dzwigala na plecach,wygladala jak czlowiek pierwotny z filmu "walka o ogien"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez sensu z tym pierścionkiem.
no to rzeczywiscie było dziwne, po Olka jak i jej rodzina jakoś przesadnie katolicka nie jest wiec zamieszkanie razem a pierścionek w tym wypadku to sprawa drugorzędna....wiec skoro nie chciała zamieszkac bo ma jeszce obawy to tym ardziej pierścionek;/ no przynajmniej na mój rozum:) i ja gdybym nie yła pewna czy chce juz zamieszkac z facetem i jego mamą to akurat pierścionem nic by tu nie dał:P ewentualnie wystraszył bo bardziej naciska....co innego jak jest inna syt. i dziewczyna mówi ze jakby chocia byli zareczeni albo po ślubie, to wtedy jest nacisk bardziej na ślub ale wtym wypadku to bez sensu wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiście na widok wczorajszej futrzanej kreacji Olki aż ciepło sie po plecach robiło; przyznaję też, że Aga ostatnio wygląda znacznie korzystniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda z tym dzieckiem Norberta i Olki?? Przegiecie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Oby nie z tym dzieckiem Olki...Bo tam wszyscy po kolei wpadają: Beata, Michał, Aga, no i teraz czas na Olke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeby tylko nie ta ciązaa
jesu zeby tylko nie bo tego juz w ogóle sie nie da oglądac. no tak prawda w serialach to są albo wpadki same albo całkowita bezpłodnosc. tak jak i na wspólnej ciąże z powietrza:Pa tutaj eh szkoda gadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeby tylko nie ta ciązaa
ale lipa: zapomniałaś ejszce o Krysi i Marilce:D i pewnie ktoś jeszcze by się znalazł.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeby tylko nie ta ciązaa
i Bogna chyba teraz tez nie? i chyba kiedyś nawet z Michałem, ale poroniła....tak mi się coś wydaje....i za starych zcasów Iwonka(córka Surmaczowej, która usuneła),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olki futrzak też u mnie wywołał napad pustego śmiechu. W sumie brzydki nie był, raczej ciekawy i niespotykany. Ale nie do szkoły! Kto w tak niewygodnym ubraniu na wykłady chodzi? Jak ona w tym czymś notatki robi? Nie jest jej duszno, ciężko i niewygodnie?:P A zauważyłyście, że Bogna fryzurę zmieniła? Jakoś inaczej wczoraj wyglądała. Agi włosy bardzo mi się podobają. Ubranie też. Świetna kobitka.:) Olka dobrze z pierścionkiem zrobiła. Szkoda jej dla Norberta. Jestem bardzo tolerancyjna, ale wiem, że z tak chorym człowiekiem ciężkie życie ją czeka. Ola, uciekaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feli z pod celi
Norbert, kiedyś taki pasjonat techniki i starych motocykli, teraz zwykły leszcz co w supermarkecie o prace żebrze. Dziwny jest świat w serialach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
chodziło mi tylko o wpadki pokolenia młodych, tzn, dzieci Pawła, Eli ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
a spoza tego grona, które wspomnieliście, to jeszcze Darek miał wpadkę, więcej nie pamiętam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do Bogny, to przyznaje, że to całkiem atrakcyjna kobieta ale mam taką obserwację, co do jej osoby; jest mamą wychowujacą maluchy i zajmującą się domem ale zawsze ubrana jest w eleganckie bluzeczki, spódniczki, cienkie rajstopki i do tego obowiązkowo obcas - to niby jej strój po domu? sama jestem mamą małego bobasa, i nie mówię, zeby siedząc w domu z dzieckiem się zaniedbywać ale ganiając za moim roczną córeczką w szpilach i krótkiej spódnicy skończyłabym chyba szybko u protetyka albo przynajmniej chirurga ortopedy a Bogna teraz jeszcze po pijaku .... Masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak nagle wyskoczyli z tym popijaniem Bogny, pod zlewem od razu rząd pustych butelek :o a tak poza tym to nic dziwnego, ma depresję, to i sobie popija, tyle nieszczęść ją spotkało, pamiętacie? miała romans z Michałem, była chyba w ciąży, potem chciała się zabić, chyba, że coś pomyliłam.. a ojciec Zuzi dlaczego umarł? całkiem pokaźny ten pierścionek od Norberta :) biedna Ola. nic dziwnego, że go nie chce, Norberta. co ona w nim widzi, ze w ogóle z nim jest, pojęcia nie mam jeszcze o coś zapytam. co Ola robi w tej galerii Agnieszki? za co dostała pensję? kojarzę tylko, że występowała w roli modelki, a poza tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to mają seriale do siebie zeee
no własnie, tez mówiłam keidys, ze ktos raz sie napije i od razu z niego alkoholika robią, od razu całe tabuny butelek i od razu jest uzalezniony:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to mają seriale do siebie zeee
a ten Hans to ile ma lat w serialu, ze takie dziecko z niego robią? ze sobie z noclegiem w warszwie nie poradzi??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klankowa, ojca Zuzi jakiś bandyta zastrzelił. Ciężkie chwile nasza Bogna ma za sobą. Vesteros, kilka dni temu poruszałam temat chodzenia w butach "po domu". Ja sobie tego nie wyobrażam! Nogi by mi chyba odpadły.:P Bardzo mnie śmieszy, gdy w filmach widzę takie sceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehheeeee no nieźlee
hah no to rozwaliłyście mnie:D ogólnie to ładny by był jakby się ogolił! a nie ta broda obleśna taka. no fakt stary nie jest, ale mimo wszystko 19 lat to już dużo żeby sobie w warszawie z noclegiem poradzic:) hehe a nie robią z niego jakąś niedojdę;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feli z pod celi
Temu Hansowi tylko mycki brakuje, bo brodę i garbaty nos już ma. A Bogny męża to pewnie Leszek zabił ale to wyjdzie za jakiś czas jak inne sprawy przyschną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leszek go przeciez nie zabił.
z zabitym mężem bogny sprawa dawno załatwiona i leszek go nie zabił. ale fakt-ma dziewczyna pecha. coś ci lubiczowie nie wskazani dla niej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunia__agunia Olka całkiem niezły pliczek banknotów dostała. Powiedziała Adze, że na jeden rękaw z kolekcji Pączka by jej starczyło. Czy to rozumieć jako siostrzany przytyk o większą gażę? Na pół rękawa, to jakie ceny w tej Galerii są? Bożesztymój!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
juz myslalam ze Olka na te kolacje pojdzie w tym futrzaku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Panny Lubicz, jak zwykle rozchwytywane już całe lata, a dalej jakoś do ustatkowania daleko ;). Zytka jest niezła kosa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qaniq
dziś przypadkiem obejrzalam Klan i moje pytanie czy Lubiczowa jes w ciaży czy tak przytyła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
bez przesady z ciążą, już troch leciwa jest ;). przytyła ale już spory czas temu, nawet mam wrażenie, że już trochę schudła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość habset
Uwielbiam Klan ale czasem przeginają-bukiety kwiatów dla panien Lubiczówien,nieustająca adoracja kolejnych znajomych-to jakaś bajka a nie zycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×