Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
Wigilia w "Klanie": Barbara dostanie cios prosto w serce! Tej wigilii Barbara (Aldona Orman) nie zapomni do końca życia! Choć poświęci wiele czasu na przygotowanie uroczystej kolacji i udekorowanie domu, nie będzie umiała w pełni cieszyć się świąteczną atmosferą ze względu na obecność Beaty (Magdalana Wójcik), która zasiądzie przy wigilijnym stole w domu Rafalskiego obok niej i Piotra (Jacek Borkowski)... Doskonale rozumiem, że musisz z nią utrzymywać kontakt. W końcu jest matką Jaśka - stwierdzi Barbara, nie dopuszczając do głosu Piotra, który będzie chciał powiedzieć jej przed wigilią coś bardzo ważnego na temat Beaty. - Nie lubię niedomówień i dwuznacznych sytuacji. Uważam, że między nami, po tylu latach... nie ma podstaw do ukrywania czegokolwiek... - Piotr będzie jednak nalegał na rozmowę, ale Barbara zignoruje go i zajmie się ostatnimi przygotowaniami do wigilii. To, o czym tak bardzo Rafalski chciał porozmawiać z Barbarą, wyjdzie na jaw dopiero podczas kolacji, kiedy Jaś (Paweł Grządziel) i Pedro (Antek Sokolski) wstaną już od stołu i zostawią dorosłych samych. W pewnej chwili Beata powie, że ma dość życia w zakłamaniu... - Ale o czym pani mówi? - zapyta ją Barbara przeczuwając, że za moment usłyszy coś bardzo niepokojącego, ale nie przypuszczając, że słowa, które padną z ust Beaty, będą dla niej prawdziwym ciosem. Choć Rafalski będzie chciał za wszelką cenę powstrzymać matkę Jasia przed ujawnieniem całej prawdy o tym, co ich łączy, nie uda mu się w porę przerwać Beacie. - Piotr i ja wróciliśmy do siebie i postanowiliśmy być rodziną - usłyszy Barbara i w tym samym momencie cały jej świat po prostu runie w gruzach. Zdruzgotana wyznaniem rywalki Basia przeżyje szok... Na podwójny (2520-2521) świąteczny odcinek "Klanu" TVP1 zaprasza 24 grudnia o godzinie 17.25. Już jutro zdradzimy, w jaki sposób podczas wigilii na Sadybie Ola (Kaja Paschalska) odkryje, kto jest jej prześladowcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Klan": Beata dla syna zrezygnuje z... seksu! Beata Borecka (Magdalena Wójcik) nareszcie poczuje instynkt macierzyński. Wiadomość o tym, że Jasiek (Paweł Grządziel) jest w szpitalu, sprawi, że zrezygnuje z łóżkowych igraszek z Piotrem (Jacek Borkowski). Poznaj szczegóły! Ujawniamy, że w 2516. odcinku sagi rodu Lubiczów (emisja we wtorek 17 grudnia) Rafalski zrobi Beacie niespodziankę i bez zapowiedzi odwiedzi ją w hotelowym apartamencie, licząc na intymne chwile. Będzie to dzień po ich sławetnej randce w czytelni naukowej. Rafalski położy Beatę na łóżku, po czym rzuci się obok niej i zacznie całować ją w szyję. Beata będzie zachwycona. - Już nie mogłam się doczekać - powie Borecka. Reklama - Przepraszam, musiałem odwieźć Jasia do szpitala - wytłumaczy Rafalski. W tym momencie miłosny nastrój Beaty pryśnie. Kobieta usiądzie na łóżku, zostawiając Rafalskiego w pozycji leżącej. - Jak to do szpitala? Co się stało? - zacznie dociekać Beata. - Nic - odpowie Piotr. - Jest w szpitalu, musiało się coś stać! - Nic się nie stało, Beatko, Jasiek jest po przeszczepie i wymaga staranniejszej opieki lekarskiej, zawiozłem go tylko na badania. - Jedziemy do niego! - zarządzi Borecka. - Jedziemy... przecież nie zostawię dziecka samego w szpitalu! - Ale jemu nic nie jest... To tylko badania w ambulatorium, za dwie godziny i tak miałem po niego pojechać. Lecz Beata nie będzie chciała słuchać argumentów Piotra, w związku z czym razem pojadą po Jaśka. Borecka weźmie go w ramiona i mocno do siebie przytuli. - Jak dobrze, że już jesteś - powie Beata. Zdumiony Jasiek nie będzie wiedział, jak ma się zachować. Wymieni z ojcem spojrzenia i po chwili obejmie matkę. W 2517. odcinku "Klanu" (emisja w środę 18 grudnia) Beata przeprosi Piotra za swoje histeryczne zachowanie. Wytłumaczy, że informacja o badaniach Jaśka przypomniała jej całe macierzyństwo. Nareszcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choooy
Olkie przesladuje Kamila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdjęcie u góry super wibracja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z Beaty i Piotra robią teraz jakieś demony seksu, sztuczny wątek :O tym bardziej, że on już starawy...A Wójcik jako seksowna kocica w bibliotece była żenujące, najpierw z tym kopytem (sam seks normalnie :O ), a potem te okropne miny żeby szedł za nią, było to f a t a l n e! Baśka cycki ma zrobione, ale za to nogi fajne. Błagam, niech ktos w końcu zrobi cos z tymi ohydnymi włosami Zyty, wielka pani bizneswoman a ma na głowie jakąś tragedię - ni to długie, ni krótkie, a jeszcze powywijane i przylizane :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aga i Olka - super córeczki, o matce wspomniały mimochodem dwa zdania, a reszta gadania o d***e maryni. I pomysł z wyjazdem świątecznym też trafiony, matka walczy o życie, a dla nich najważniejsze są sprawy ekologów bądź wyjazd by odpocząć od problemów... Gdzie się podziały te wartości moralne, z których Klan zawsze słynął? Teraz tylko romanse i seks, seks i romanse, innych wątków już scenarzyści nie potrafią napisać? A jeśli naprawdę Paweł teraz zdradzi Krystynę, to z uczciwego faceta z zasadami, którym był przez te 16 lat i czym wzbudzał mój szacunek, zrobią największego sukinsyna... Zdrada partnera, który leży ciężko chory w szpitalu jest najbardziej obrzydliwą z możliwych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego kelnerowi tak się trzęsły ręce , gdy moczył te serwetki przy suszi? podczas alarmu przeciwpożarowego jeden klientów wyszedł z talerzem:) przecież tego nie zostawię później znowu leciał do środka i walizką w ręku Stefanek znów inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet niezły ten prawnik, na foto gorzej się prezentował. Teraz oczywiście znów będzie romans. Naprawdę, ten serial już tylko seksem stoi, scenarzyśc**przyjęli taktykę innych seriali. Ciekawe, czy karesy Maćka z jakąś następczynią Martynki czy nią samą zostaną nam pokazane :O Aleeee Olka ma gęste włosy! Też takie chcę :( wyglądałyby super gdyby je zapuściła do pasa, wygładziła i nabłyszczyła, bo ciągle ma strasznie spuszone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie sam seks w Klanie... :D szkoda, że nie było dziś Olki. Teraz najbardziej jej wątek mnie interesuje, z tymi smsami. Wiemy już, że to na pewno nie Norbert. Co wy chcecie od włosów Zyty? Dla mnie ma ładne, z resztą nie tylko włosy, cała Zytka jest ładna :) Tylko niewierna, chyba teoria Jeremiaszka z dzisiejszego odcinka sprawdza się. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie Zyta jest tak mdła że nawet nie widzę jej urody, a włosy to jakaś tragedia, jakby nie myła i nie czesała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
elmusko, co ty sie tak podniecasz tą Olką? Nie dosć,że to sztuczne, ani grać, ani wyglądać. Ubiera się jak stara ciotka, strzela te swoje beznadziejne miny. Co fajnego w tym jej wątku? jakby moja matka umierała w szpitalu to robiłabym wszytko żeby być przy niej. nawet takie smsy nie byłyby dla mnie wazne, a to rude durne mowiło o matce jak o obcej osobie. nie wiem czy cel był zamierzony, czy to "gra" rudzielca, ale zrobiła to tak jakby matka jej w ogóle nie interesowala, a liczylo się wszystko poza nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, tym bardziej, że ona zawsze sie o nie troszczyła i była świetną matką :O Oj, Klan coraz niżej spada z poziomem jeśli chodzi o misję publiczną, coraz bardziej widać tu upadek obyczajów i to niemal w każdym wątku jak się tak zastanowić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby to powiedzieć... Klan idzie do przodu hłe hłe. Chyba w żadnej rodzinie nie ma świętych ludzi więc i tutaj muszą być jakieś grzeszki, coraz więcej tego, niegługo lucyfer się pojawi we własnej osobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale tu praktycznie w każdym małżeństwie jest zdrada. U mnie nawet w najdalszej rodzinie nigdy nikt nikogo nie zdradził i mnie nadal takie rzeczy szokują jak w Klanie są "normalne"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, Krystyna zawsze się o nie martwiła i troszczyła. O ile Agnieszka czasem wspomni matkę o tyle Olka ma ją totalnie w nosie! Zero przejęcia. Pewnie niedługo matka umrze a ona nawet po niej nie zapłacze. Dobrze że chociaż Pawełek pamięta o mamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ona jest dla niego najważniejsza (jeszcze jak tatuś pójdzie w długą...), a Ola ma swoje szalenie ważne sprawy - ważną posadę, narzeczonego i swoje nudne jak flaki z olejem życie, urozmaicone przez parę smsów, bo tak to nie byłoby co pokazywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto w klanie odpowiada za design pomieszczeń??? jest TRAGEDIA. u doktorstwa sofa z ikei, o reszcie nie wspomnę... dom Elżbiety z zewnątrz wygląda jakby za moment miał się zawalić... dzisiaj z 10 minut oglądałam m jak miłość i tam wnętrza są rewelacyjne... a w klanie porażka... michał i zyta to chyba najbardziej nie dopasowana para w polskich serialach.. on taki ciapkowaty, a ona niby przedsiębiorcza i pewnie znowu go zdradzi... macie rację klan będzie niedługo dostępny wyłącznie po 22 lub na red tube:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś jak był podwójny odcinek to zawsze miał pojedynczą numerację. Teraz próbują na siłę odbić sobie tydzień przerwy dopisując jedną liczbę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gisc
A mnie sie wydaje,ze to Slawka do Olki te sesy wysyla,nie wydaje wam sie to prawdopodobne,ze sie na ruda napalila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hht
Ze juz nie wspomnimy w jak duzym powazaniu ma nasza nowa beatka swojego dotychczasowego partnera,Joachima,ktorego podobno kocha (la) i byla z nim szczesliwa... Jak tak mozna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co Kamila miałaby nękać Olkę? Przecież szkodzi tym Norbertowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy w wigilijne przedpołudnie Kamila (Michalina Robakiewicz) odwiedzi Norberta (Jakub Świderski), przypadkowo znajdzie w jego mieszkaniu niewielkie pudełeczko ze złotym łańcuszkiem i przywieszką w kształcie serca. Będzie pewna, że to prezent gwiazdkowy dla niej... Dwie godziny później Ola (Kaja Paschalska) odbierze od kuriera przesyłkę od anonimowego nadawcy. Znajdzie w niej... złoty łańcuszek z przywieszką! - Nasz stalker się stara - powie zdenerwowanej Oli Rafał (Marcin Kwaśny), ale jego żart wcale nie uspokoi dziewczyny nękanej od pewnego czasu przez tajemniczego prześladowcę. Wieczorem w domu na Sadybie Kamila z niecierpliwością czekać będzie na moment, gdy Norbert podaruje jej łańcuszek, który widziała w jego mieszkaniu. Gdy ukochany podejdzie do niej i wręczy niewielką paczuszkę, nie będzie miała najmniejszych wątpliwości, co w niej znajdzie. Zawartość pudełeczka bardzo ją jednak zaskoczy! Zamiast spodziewanego łańcuszka z przywieszką dostanie bowiem bransoletkę z koralików. - Ładna... A przy okazji, możesz mi powiedzieć dla kogo kupiłeś złoty łańcuszek z przywieszką? Ten, który znalazłam schowany w twojej szafie? - zapyta Norberta, nie kryjąc, że jest zawiedziona i poirytowana. - Nie wiem, o czym mówisz. To jakieś nieporozumienie! - usłyszy w odpowiedzi. W pewnej chwili do rozmowy Kamili i Norberta niespodziewanie włączy się stojąca opodal Ola. - Złoty łańcuszek? Ty mi go przysłałeś? - spyta patrząc z niedowierzaniem na swego byłego chłopaka. Norbert, choć będzie się starał zachować kamienną twarz, nie wytrzyma napięcia. - Olu, ja nie mogę o tobie zapomnieć - wyzna Lubiczównie, która w tym samym momencie zrozumie, że to właśnie on jest jej prześladowcą! Na podwójny (2520-2521) świąteczny odcinek "Klanu" TVP1 zaprasza 24 grudnia o godzinie 17.25.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dezorientacja
Naszyjnik dostala od Norberta ale gdzie tu wyjaśnienie,l Ze te smsy, skorpion tez od niego? To już chyba nie jego sprawka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe, ciekawe co na to Kamila :D a ten wątek lesbijski ze Sławką serio był w serialu? Bo nie oglądałam wtedy i pomieszały mi się realne opisy z tymi wypocinami które ktoś pisał :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak lubię te świąteczne odcinki Klanu, a kurcze, w Wigilię o 17.25 będzie, szkoda, ze nie ze dwie godziny wcześniej chociaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nawydziwiali z tymi wynikami Feliego hihihi. Wac i Feli w tych kaszkiecikach wyglądali jak bliźnięta. Michał się boi Rutki a tu adwokat na horyzoncie. O co chodzi tej całej Wandzie, wkurza mnie ten wątek. Dziwna baba. Pawełek fajny i jedyny co by chciał do mamy pojechać Paweł chyba pierwszy raz opuści rodzinę w wigilię i poleci do Jadwigi. Swoją drogą bardzo nie lubię tego imienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wacek jest synem Feliksa? bo nie oglądałam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadal nie wiadomo. Oby się okazało, że jest synem Feliksa. W każdym razie wigilię Wac spędzi z Moniką i Feliksem. No i w te święta jakoś tak inaczej będzie. Na sadybie mało kto się zjawi. Smsy - jeśli to jednak Norbert, to się zawiodłem. Liczyłem na jakieś zaskoczenie. Szkoda. Ktoś się mnie pytał, co ja widzę w tej Oli... cóż, lubię tę postać, lubię wątki z nią związane... a ten z smsami jest jak dla mnie ciekawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×