Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
fajna piosenka, a ta koleżanka Oli wydawało mi się,że jak Ola mówi ' co ty byś zrobiła jakbyś dostawała takie smsy" to ,że powie " ohh dałabym się porwać ekstazie uniesien z nieznajomym adoratorem!" zabraklo mi tego :( Piotr ciagle ma pelne lozko, a moze by tak miec Beate i Barbare naraz? pasowalyby wizualnie do tej sypialni , Jasiek co robi? udziela sie w jakiejs organizacji narodowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz nagle z Piotra zrobili takiego samca i przystojniaka, że laski niedługo będą się bić o niego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amantuś
Wiga piekna kobieta z klasa. Urocza ,blyskotliwa, inteligentna. Pelna wdzięku. Będzie z Pawlem szczesliwa, jeśli nie z Pawlem to z Pawelkiem przecież jaki ojciec taki syn wiec czemu nie, wiek jak chodzi o milosc nie powinien grac roli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamiast pojechać do niej i pogadać w cztery oczy to papla po gazetach. Zero klasy. 6 stycznia też klanu nie będzie. Dorota Kamiński jest dobrą aktorką, ale ta rola mi nie pasi! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 stycznia nie będzie Klanu?? To kiedy będzie najbliższy odcinek po Wigilii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro i tak nie ma "Klanu" to mogli go wysłać do Stanów, nie straciłby na tym finansowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba dopiero 7.01. Mogli go wysłać do żony, ale wpadli na (ich zdaniem!) lepszy pomysł i wysłali go do Wigi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno Wiga to zdrobnienie od "Wigilii" :D 6 stycznia będą latać skoczki. 7 stycznia dopiero wyemitują 2522 odcinek naszego ukochanego serialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamińska pasuje do roli mocnych babek i tu też chcąc nie chcąc tak wypada, a to do Lubicza nie pasuje. Też pomyślałam, że dla świętego spokoju mogli kogoś posłać do tych Stanów, choćby Agnieszkę. Żal mi było biednego Pawełka, on tak chce do mamy (jako jedyny),, a ten bufon nie i już, jeszcze tak ostro :O Normalnie miałam wrażenie, jakby przez to przemawiała osobista niechęć Sockingera do Kotulanki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę to do Lubicza nie pasuje. Jak Krystyna chorowała na raka piersi, wspierał ją cały czas. Jeździł z nią na badania, był w szpitalu, kiedy ją operowali. Podkreślał, ze będzie przy niej zawsze. To samo było jak była w ciąży. Teraz, kiedy Krystyna prawie nie mówi, porusza się na wózku inwalidzkim i w dodatku jest na drugim końcu świata wśród obcych ludzi, On nie ma zamiaru jechać do niej w święta! Nie pasuje do Pawła takie podejście, w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież Wiga jest od Jadwigi co zupełnie logiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(w karcie miala wpiane Jadwiga)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jeny, tak sobie zażartowałem, tak trudno skumać... :D oczywiście też bardzo nie podoba mi się ta zdrada Pawła. W końcu to zawsze było takie małżeństwo z zasadami, rodzina mająca honor, bez żadnych takich rzeczy. Scenarzyści teraz idą na całość. Jednak akcji jest dużo, dużo więcej niż kiedyś. Fanka, widziałaś ten odcinek czwartkowy z pobiciem Jaśka i Beaty? Jeśli nie, to obejrzyj go i jestem ciekawy co powiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie oglądałam, bo nie oglądam Klanu od kiedy nie ma Krystyny :) Jakoś reszta rodziny, albo i nie rodziny Lubiczów średnio mnie interesuje. A już najmniej nowa Beata i Rafalski ;) Czytam streszczenia i to mi w zupełności wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lena fanka za stara jesteś na Klan,serial się rozwinął,a ty się starzejesz. taka prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skorpion wysłany pocztą:) Ola myśli,że to satanista nawet nie dotyka terarium..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Trochę to do Lubicza nie pasuje. Jak Krystyna chorowała na raka piersi, wspierał ją cały czas. Jeździł z nią na badania, był w szpitalu, kiedy ją operowali. Podkreślał, ze będzie przy niej zawsze. To samo było jak była w ciąży. Teraz, kiedy Krystyna prawie nie mówi, porusza się na wózku inwalidzkim i w dodatku jest na drugim końcu świata wśród obcych ludzi, On nie ma zamiaru jechać do niej w święta! Nie pasuje do Pawła takie podejście, w ogóle." Moim zdaniem powinni Kryśkę uzdrowić ale zostawić na rekonwalescencji, w sensie, że już jest wszystko ok, ale jeszcze musi zostać. Wtedy wilk byłby syty i owca cała, czyli nikt nie musiałby się o nią martwić (czyli nas nie raziłoby niemartwienie się rodziny o nią), a w serialu mogłoby jej jeszcze nie być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek się rozkręca Najpierw
dragi, teraz działalność w ruchu narodowym. Cikewe co tam rbi bo z jego koncycją nei może podpalać tęcz ani naparzac się z lewakami 11.11. ale może jakieś bomby konstruuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ojciec jest moim bratem???Dobrze ze nie brat ojcem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maciek znowu ma zapędy:) Martyna biedna sierota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biczz
Tu przynajmniej wielebnego Igor ze stolka nie wygryzie -posadka na plebanii pewniejsza niz w redakcji! :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnie dni oglądam Klan i nic nie pamiętam:) Szkoda,że Olka większej histerii z tym skorpionem nie zrobiła. A Rafał dziwny, zamiast gada zabić to się cackał jakby przyjaciela spotkał. Dziś tylko powtorka na Ipli w nocy. Za godz wychodzę do rodziny i chyba głupio mówić żeby mi Klan włączyli :):) Wszystkim Forumowiczom oraz Sympatykom i Krytykantom naszego serialu życzę Wesołych Świąt w gronie najbliższych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na dworze zaśpiewają Cicha Noc Maciek zagra Sadyba oświetlona:) będzie pięknie! Wesołych Świąt Najpiękniejszej Gwiazdki z Rodziną 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę wszystkim Paniom z forum szczęśliwych, ciepłych, spędzonych w dobrym towarzystwie świąt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odcinek wigilijny całkiem przyjemny. Bożenka z dwiema mamami, Beata u Rafalskiego. Jak co roku rodzinne spotkanie na sadybie. Doktor Lubicz chyba chciał pocałować Wigę. Lekarz Krysi powiedział że jest z nią już dużo lepiej. Może niedługo wróci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123987
Jejuuuuu jaka ta Warszawa - stolica Polski mała.... Gdzie by się nie ruszył to ktoś znajomy. Strach cokolwiek zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odcinek wigilijny bardzo fajny :) Fajny był klimat, właśnie to wyróżniało zawsze Klan, kochająca i wspierająca się rodzina. Bardzo fajne przygotowania do wigilii. Do Beaty chyba powoli zaczynam się przyzwyczajać :) Paweł był gotowy pocałować tą swoją i wpadł jak śliwka w kompot, bo zobaczyła go Alicja i wyczuła całą sytuację, Ta Wiga chyba też liczyła na coś, bo zaczęła płakać. Szkoda mi trochę Barbary, że tak po prostu ją Rafalski zostawia. Maciek i Martynka trochę już przynudzają. Podobał mi się telefon ze Stanów. To chyba oznacza, że Krystyna wróc****iękna była rozmowa biologicznej matki Bożenki z Grażynką. Również fajna atmosfera u Moniki, Feliego i Wacka. Fajnie byłoby jakby już ten Wacek został u nich na stałe, bo polubiłem go już bez względu na to, czy jest tym synem Feliksa. Monika fajnie się zachowała. No i sam koniec - dom Eli i Jerzego bardzo ładnie wyglądał i życzenia od Jerzego do kamery na plus. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi tez sie podobal swiateczny odcinek, byl w jak za starych dobrych lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×