Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
Nie,nic tam nie było-tylko zauroczenie Rysia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paweł też był zauroczony tą kobietą z dzieckiem, a to chyba podchodzi pod zdradę emocjonalną, to gorsze niż całowanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie był nią zauroczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale był zaangażowany, pamietam, że jakoś jej pomagał i spędzał z nią dużo czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobała mu się, grała ją Honorata z Na Wspólnej, tu nosiła jasną perukę prawda opiekował się bardzo chłopcem, Krystyna przypadkiem widziała ich wszystkich razem, była zazdrosna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Był zaangażowany w pomoc dziecku, ale matką zauroczony nie był. Wtedy mieli kryzys z Krystyną. Vujkovicz chyba nawet miał nadzieję, że Krystyna zwiąże się z nim, ale Ona tego nie chciała. Koniec końców kryzys zażegnali i sielanka powróciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zauroczony dot.Rysia i nauczycielki!Przeciez ta Orman gra jak mumia,zadnych emocji,wszystko w jednej tonacji glosu,co to za aktorka?Dzis to juz bylo okropne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kks
Barbara(Aldona Orman) ladnie dzis wygladala. Zazdroszcze Wackowi spotyka sie z taka MILF. Jakby mi przejechala szpilka po nodze tak jak 3 odcinki temu-to zaraz moj sprzet bylby gotowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eorotmani oblężyli Klan. Jeszcze Barwy szczęścia musicie ogarnąć, ona tam też gra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
erotomani*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Był zaangażowany w pomoc dziecku, ale matką zauroczony nie był. " Siedzisz w głowie Pawła, a raczej scenarzysty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, oglądam uważnie klan! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napalony22
ja też chciałbym dotykać Basię, całować ją i sypiać z nią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bliźniaki znowu narozrabiają, włączą fałszywy alarm przeciwpożarowy:) Ola powinna zrobic' coś z szefem, nie może ciągle się bac', bo tak będzie do końca życia, niech nagłośni sprawę....... ciche siedzenie nic nie pomoże trudno, radykalne sposoby są potrzebne Wacek niech zakocha się w młodej dziewczynie, Barbara go tylko wykorzystuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wkurzają was te teksty zboczeńców napalonych na botoks? Bo mnie na maksa, zaśmiecaja wątek :O Zostawcie to dla siebie co byście z nią robili, możecie tylko pomarzyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy Maciek będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kks
ja chcialbym byc wykorzystywany przez Barbare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezuuu, przestańcie z tą Barbarą! Albo przestań, bo to chyba jedna osoba pisze ciągle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie-bo juz rzygac sie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten kto pisze o Barbarze musi mieć naprawdę napaćkane w tym łbie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie napackane w tym lbie i podejrzewam,ze wroci w przyszlym tygodniu do watku z Barbara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Dawno mnie nie było - brak czasu po prostu. Co do Barbary, jako kobieta powiem, że może się ona mężczyznom podobać i taka jest prawda. Romans Pawła i Wigi? Facet to tylko facet, wracają młodzieńcze wspomnienia no i myślenie nieodpowiednią częścią ciała ;) Dziwny wątek, ale w zasadzie możliwy. Generalnie jestem bardzo do tyłu i wybiórczo z Klanem. Może czeka mnie lincz ale najbardziej rzuca mi się w oczy chabrowy sweter Eli, w którym paraduje w prawie każdym odcinku :O :D Dobrze, że Maciek jest w psychiatryku. Graża się z nim obchodzi jak z jajkiem. Rozumiem, że choroba ale bez przesady. A Waca szkoda dla Baśki, ale rozumiem, że każdy człowiek w życiu ma prawo do bezsensownej, wyniszczającej miłości do niewłaściwej osoby i trzymam kciuki za scenarzystów, żeby tego nie schrzanili ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeny, drażni mnie wątek Bożenki i Miłosza. Kiepsko widzę to ich małżeństwo, skoro już teraz zachowują się jak dzieci bawiące się w dom...Ale, oczywiście, pieczę nad świeżo upieczonymi małżonkami sprawować będą Grażyna i brat-ksiądz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beata bedzie podejrzana o morderstwo Joachima!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się wydaje, że między Bożeną a Miłoszem coś się wydaje, bo ich małżeństwo nie może być takie cukierkowe, byłoby to nudne do wyrzygania no i skoro scenarzyści muszą namieszać nawet tam, gdzie obiektywnie nie jest to wskazane... Skoro nawet Paweł romansuje, to pewnie Bozena wkrótce będzie, wspomnicie moje słowa :D Chyba że dadzą jej ciążę, ale co w tym ciekawego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli Kotulanka wroci ze Stanow(...) to napewno pojdzie do salonu fryzjerskiego (jedynego zreszta w Warszawie)-Kurowskiej i dowie sie ze jej maz byl niewierny i napewno spotka tam Kaminska. Pawel po dluzszym namysle jednak przyzna sie do zdrady i stwierdzi ze mial chwile slabosci. Kotulanka po dluzszym czasie wybaczy zdrade ale zachowa juz do Pawla dystans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie tak będzie! Klan jest taki przewidywalny! Krycha jak się dowie o zdradzie powinna wystawić doktorkowi walizki za drzwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treppik
No i oczywiscie akurat w tych dniach do Stanow wylecial tylko jeden samolot,w ktorym siedziala juz Julia i Sebastian, natychmiast wypatrzeni przez (niewiernego) doktora L. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłosz gra w Na sygnale:) wszyscy spotkają się na Marsie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krystyna powinna wrócić i nie cackać się z Pawłem tylko dać mu popalić! Zawsze na wszystko przystawała i przytakiwała mu,a teraz scenarzyści powinni trochę zmienić jej charakter. Wątpię żeby p.Kotulanka miała ochotę grać ze Stockingerem po tym, co mówił na jej temat do gazet. Proponuję dać im kilka scen porządnych kłótni a potem ich rozwieść. Dla Krystyny fajny wątek też się znajdzie, wszystkim wyjdzie to na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×