Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
mnie jest przykro że miała tak wiele i to zmarnowała - świetny zawód, sławę, pracę, kasy tyle mogła mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przesadzajcie, że tak z nią źle. Torebkę umiała dobrać do płaszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyjście z takiego bagna to nie jest prosta sprawa. Wpaść łatwo, wyjść już trochę gorzej. Szkoda kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale maniak :O to już jakieś zaburzenia chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co Paweł odpowiedział, gdy Junior spytał czy ciocia Wiga jest dla niego równie ważna jak mama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co powiedział, to dokładnie nie pamiętam, ale sens był taki, że "matka jest tylko jedna".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie powiedział, że mamy nikt nie zastąpi. Ale widzicie, dałem urywki i już zaciekawiło. :D W przyszłości będę robił więcej takich filmików. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jerzy podczas "kawy" z Aliną powiedział, że jego najstarszy wnuk (czyli Jasiek) W przyszłym roku (czyli 2016) będzie miał MATURĘ...a przecież Jasiek jest dopiero w pierwszej klasie liceum, które trwa TRZY LATA Nie idzie już zdzierżyć tych pomyłek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
We wrześniu Jasiek był jeszcze w 3 gimnazjum. :P Kobi spotkał go, coś tam do kogoś przyszedł i spytał się "Jasiu, ty jeszcze w gimnazjum?", a Jasiu "Tak, ostatni rok.". Jakieś 2 miesiące później dowiadujemy się, że Jasiu jest w 1 liceum, a teraz nagle znalazł się w 2 klasie liceum. Jak tak dalej pójdzie, to za miesiąc Jasiu skończy studia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten cały Miłosz jest zupełnie obleśny, ma piersi większe od Bożeny, dodatkowo jest krasnal i jeszcze brodę sobie zapuścił pewnie myśli ze jest bardziej męski hehe dobre sobie zwykła p..i..z..d..a jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niestety, teraz moda na brody i dzieciaki mogą powyobrażać sobie, że wyglądają męsko podczas gdy wyglądają jakby przewróciły się twarzami w błoto :O Jasiek przynajmniej nie będzie może studiował 10 lat jak Olka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi się podoba romans Julki z Miłoszem, Bożenka wydaje mi się taka co to tylko pod kołdrą :O a Julka, ogniste numerki nad rzeką, w parku, w toi toiu, pod drzewem, w aucie zaparkowanym pod blokiem Bożenki :( sprawdziłam tą Kendall i masz rację, bardzo z Julką są do siebie podobne, choć jak dla mnie Julka ma " to coś"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Bożenka wydaje mi się taka co to tylko pod kołdrą pechowiec.gif" To co ma robić twoim zdaniem, wskoczyć w lateksowy gorset i smagać Miłosza pejczem albo bzykać się z nim w windzie? :O bez przesady, całkiem niedawno zaczęła współżyć, chyba normalne, że potrzeba trochę czasu na rozkręcenie się :O Poza tym nie każdy musi być wyzywającą suczką, a już na pewno nie sądzę by taki dzieciak jak Miłosz wyzwalał w kobiecie takie instynkty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"mi się podoba romans Julki z Miłoszem" Na razie to żadnego romansu NIE MA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakoś wcześniej Miłosz miał seksowną Martę ( jakkolwiek wkurza Was ta postać lub aktorka to trzeba przyznać , że ma w sobie seksapil ) , rozumiem, że kochał Bożenkę czystą piękną miłością ale mija rok od ślubu i już widać nudę i rutynę a może tylko ja widzę, z Julką widzę płomienia, albo to po prostu dobry montaż Elmuska :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak na razie nie ma ale kto powiedział, że go nie będzie hihi W tym serialu to zdecydowanie ta Bożenka się mocno jakoś tak rozkręciła i akurat ona według mnie za szybko dojrzała przecież..Nie rozumiem tego czemu scenarzyści tak bardzo pędzą z tym Jasiem przecież on jeszcze wygląda jak dzieciak z gimazjum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękna i naturalna kotulanka napeerdala z gwinta. hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beka z kotulanki hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak Sandra taka specjalistka od zachowań biznesowych to powinna wiedzieć że sie takie z wywalonym cycem i w zakrótkiej spodnicy nie biega:D no chyba ze sie jest jakas hostessa od podawania drinkow czy cos w tym stylu...a wlasnie wczoraj tak wygladala:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie że Bożenka nie umywa się do Marty no i przecież olał Bożenę dla Herbuś, ale to po co się hajtał jak potrzebuje mocniejszych wrażeń? Chyba że będzie ją zdradzał jak Darek Czesię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam, że Kaczorowska jest ładniejsza od Herbuś, ma o wiele delikatniejszy typ urody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu przestaliście pisać o tym jaka to kotulanka jest piękna, seksowna, o naturalnej urodzie i tak dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś była piękna, a teraz rzeczywiście bardzo straciła na urodzie, i to nie tylko dlatego, że się starzeje, niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ja uważam, że Kaczorowska jest ładniejsza od Herbuś, ma o wiele delikatniejszy typ urody. " Ale tu była rozmowa o seksowności, Bożenka to jeszcze dziecko, a Marta to wamp :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma 22 lata, więc to już nie dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fragment dialogu z dzisiejszego odcinka. "Kasia - brzuch mnie boli Maciek - to ja dzwonię po pogotowie Kasia - ZWARIOWAŁEŚ?" Dałbym nominację do Oscara, za scenariusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahah parskłam śmiechem na tej scenie, to było motzne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kiedy to dojrzałość mierzy się wiekiem? Naiwna jak dziecko, wygląda jak dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie się tzw. "seksowna" dziewucha kojarzy z taką, co to się nadaje tylko do tego, żeby ją pierdolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×