Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
Pawełek już dawno powinien podnieść ostry bunt w kierunku cioci Wigi! Poszczuć ją Dropkiem,czy coś! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grarzyne bralby bez gumy, oj bralby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszczuc ciocie Wige Dropkiem - dobre:D! A propos psów, to przypomniało mi się jak w starych odcinkach cala rodzina zjechała się u kogos na działce i jakieś dzikie psy ich zaatakowały. przerażona minę Kryski jak w biegu zamykał drzwi po dziś pamietam idealnie. pamiętacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Topolinie to było! :) Psy Kryśkę postraszyły,a koniak nawet d**y z łóżka nie ruszył, tak się przejął. Pewnie już wtedy im się nie układało! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaką Wy macie pamięć - szacun :)! Ta działka w Topolinie, to już im chyba lasem iglastym i liściastym zarosła, bo przecież tak często tam jeżdżą i tak zacięcie o nią dbają.... Swoją drogą, jak popatrzyłam na scenę, gdzie Agnieszka przyszła do szpitala do starego Lubicza, to .... on ogromnie obleśny jest! A ta go jeszcze dotykała. Ja bym Stockingera kijem nie pogłaskała, a co dopiero swoją ręką:P Nie dziwię się chyba Kotulance, że miała go opór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no Jasiu dostał karę, W bliżej nieokreślonej przyszłości odda rodzicom kasę. Jak będzie zdolny po cioci Oli to za jakieś 20 lat się doczekają. Żałosne. Moni i Feli 100 lat są razem a ci sobie panują Bożesz ty mój. Dwie zapracowane gwiazdy po matkę jechać nie mogą, straszne. Przecież Olka jakby te kilka dni kawki z Ewą nie wypiła czy nie przekładała tych segregatorów to by się dziura w niebie nie zrobiła. Albo Agnieszka, hektary lasów by nie padły jakby po matkę pojechała. Haha przerażona babcia Ela i Beata. Kamila jest dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekaj czekaj,zaraz Paweł zacznie zabierać tam Wige!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubicz nie wydawał mi się nigdy obleśny... A w serialu uchodzi przecież za przystojniaka mimo wieku, Herbuś kiedyś sprzedała taki tekst Miłoszowi, że nie jest taki przystojny jak wujek :D Z tymi fotami cycków może będzie tak, że ta babka oskarży doktorka o przekraczanie granic., tj. molestowania i wyjdzie też na jaw romans z Wigą (nie może o niej zapomnieć, toż to prawdziwa heroina z romansów!) i z Lubicza jakiegoś starego zboczeńca zrobią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
onie nie maja zadnych problemow z zalatwoanie wiz do USa - ani strazy, ani Pawełek. Po prstu kupuja sobie bilet na kiedy chca w ostatniej chwili. Norbert zamiast pzrez 3 inuty wtytlumaczyc Kamili o co chodzi, spoznia sie na rozmowe, bez sensu. Na pewno na szefa napadla Slawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha,dobre! :D Z krystalicznego koniaka zrobią zboczeńca! :D Stockinger to nieprzyjemny buc,więc mogą go oczernić, nikt płakał nie będzie a już na pewno nie Kotulanka! :) Wcale jej się nie dziwię że miewała go dosyć. On tylko wiecznie narzeka na źle warunki pracy i za niską kasę. Mówił o tym w wywiadach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dżizys, jaki ten stary Lubicz jest obłudny! Tydzień temu wielce smutny, pełen rozterek i z wielkim bólem rozstał się z kochanicą,a teraz nagle udaje kochającego męża i z połamanym kulasem i limem chce lecieć do USA po Krystynę... Oczywiście córki mają tak absorbujące prace, że nie mogą wziąć tygodnia urlopu i lecieć po matkę i jak zawsze zamieniły w tym temacie dwa zdania, a potem problemy Oleńki zostały szczegółowo omówione. Surmaczowa też czasem mogłaby pomyśleć, a nie od razu chlapie ozorem, że Lubicz miał wypadek i podaje adres szpitala. W tej całej naciągniętej sytuacji z wypadkiem doktorka, to jednak widok Pawła z połamaną nogą i Feliksa ze złamaną ręką w tym samym szpitalu był zabawny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg mnie jest obleśny. Do tego gburowaty i teatralnie sztuczny. Oooo, to byłoby coś - księżna Wiga na topolińskich włościach :D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To była chyba pierwsza scena łóżkowa Kamili. Całkiem nieżle wypadła z Norbertem. Ola i Aga powinny rzucić pracę w cholerę, gdy trzeba polecieć po matkę do Stanów... Chyba mają ją gdzieś. Pytanie Wigi "żyje?" wypadło śmiesznie, jakby Wiga liczyła na to, że umarł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy oni nie sprzedali tej działki w Topolinie? toż to już pewnie rudera zarośnięta chwastami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kryśce zostawią dom,bo to chyba po jej rodzicach, a Topolino będzie Pawła. Także Wiga na pewno się tam zadomowi! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MNie tam się ona nie podoba. nie ma seksapilu w tej babie. Może Kryśka ostatnio się postarzała ale jednak miała w sobie klasę i wdzięk którego pani Widze brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No oczywiście, że tak - ja powyższy post pisałam raczej z ironią... ;) I tak oto temat Sławki i problemów Olki w pracy wziął górę nad powrotem matki do domu. Matki, która od miesięcy zmaga się z chorobą. Normalni ludzi, to by już na walizkach siedzieli, dni odliczali, ale nie.... Czasem mam wrażenie, jak oglądam obecne odcinki, że Kotulanka postawiła już krzyżyk na Klanie, albo Klan na niej i ona nie wraca do serialu, a oni nie mają po prostu pomysłu co z tym fantem zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznaję, że ten wątek z Krystyną prowadzą beznadziejnie. Tymi wczorajszymi scenami z Olą i Agniechą byłem zażenowany. Biedactwa nie mogą lecieć po umierającą matkę, bo pracują. Scenarzystom chyba coś się pomoeszało i rovią z rodziny Lubiczów patologię. Mąż chorej żony zdtadza ją, żonę ma w d***e, a córko to już w ogóle wystawiają środkowy palec matce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie leca do stanow bo kazdy ma w d..ie matke alkoholiczkę, nic dziwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem kto na kim krzyżyk postawił ale na jej miejscu nie wróciłabym do tego bagna i fałszywych kolegów. Ma wrócić i się uśmiechać do ludzi, którzy zamiast pomóc, obrabiali jej tylek publicznie? To raczej nie jest w stylu Kotulanki i ja obstawiam,że nie wróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogladnelam wczoraj klan. Jasiek zwinal rodzinne kosztownosci. Na co bylo mu potrzebne te 5 tys?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na du.py i wodke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Impreza byla przednia, tylko maciuś za bardzo sie nawalil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie długo to wszystko trwa, do tego nie ma żadnych konkretnych informacji, scenariusz i postać Krystyny są w totalnym rozgardiaszu , więc można zwątpić w jej powrót do Klanu. Ja na jej miejscu, jak przypomnę sobie wypowiedzi co niektórych osób z obsady serialu , też bym chyba nie chciała wracać do takiego zespołu. Prawda jest taka, że czy Kotulanka będzie dalej aktywna zawodowo, czy nie, to i tak wciąż będzie się cieszyła dużą sympatią widzów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uśmiercą ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ikto takiego mowili? Stokinger to wiem, ale ktos jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jak Kotulanka wróci to już nie będzie ta sama rodzina Lubiczów (doktorostwo). Nam będzie chodziła po głowie zdrada Pawła i gdyby między nimi było ok to będziemy się oburzać, że żyją w takim kłamstwie... Chyba, że przyznałby się do tej zdrady. Dziwi mnie postawa Olki i Agnieszki, w serialu tak bardzo wszystko jest możliwe nawet absurdy a tutaj nikomu się nie spieszy do USA po chorą matkę... to nagle stało się niemożliwe, bo praca. Nie wiadomo w jakim stanie jest Krystyna, ale dopiero jak ktoś bliski umiera to człowiek mówi sam do siebie jaki był głupi, że przedkładał pracę czy inne rzeczy nad rodzinę. Żeby te pannice jeszcze nie żałowały takich decyzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka i Olka strasznie mnie wkurzyły. Wyrodne córki. Przykre rzeczy spotkały Krystynę, a przecież zawsze była wzorową matką i żoną, świeciła przykładem i wyciągała do każdego pomocną dłoń. Jeśli chodzi o sam powrót Agnieszki Kotulanki, jej powrót został potwierdzony na jej stronie, więc to raczej nie są wiadomości wyssane z palca. Z resztą te zdjęcia z ostatniego odcinka o czymś świadczą. Jeśli rodzina będzie na nią czekać na lotnisku, to co się może stać? Krystyna pomyli samoloty? Katastrofa lotnicza? Czy może dowie się o zdradzie i w ostatniej chwili zrezygnuje z powrotu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może w czasie lotu dojdzie do jakiś komplikacji zdrowotnych i doleci ale jednak nie-doleci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×