Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
do 01.05.14 lecz się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M8M7
Elmusko, my dobrze wiemy, że Beata i Piotr podejrzewają Jaśka o kradzież biżuterii, ale cały paradoks polega na tym, że raczej nikt inny tego zrobić nie mógł. Co prawda wszystkiego nie pokazują w klanie, ale jakoś żadnych gości Beata ostatnio nie przyjmowała. Najgorsze, dla nas widzów jest to, że zarówno Beata, jak i Rafalski, traktują cały ten incydent z biżuterią (pamiątką rodową) jakby ktoś im rolkę papieru toaletowego ukradł - jakoś tak bez emocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przecież byli koledzy Jaśka i to ich w sumie bardziej można podejrzewać, niż własnego syna. Dlaczego mają dawać karę Jaśkowi, skoro nie mają pewności, że to on jest winien? Emocje pokazała Elżbieta, była wręcz zrozpaczona, że pamiątka rodzinna znalazła się w lombardzie, mało co nie pokłóciła się z Beatą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasiek to chyba ma za dobrze w zyciu pomimo jego choroby-rzadzi w domu na calego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M8M7 , oczywiście że pamiętam tą ich małą kuchnię i w ogóle ciasne mieszkanie. Zapewniam Cię, że jeżeli komukolwiek tu się coś pomieszało, to nie nam, a twórcom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego Ramona zniknela zabierajac te 5tys od Jaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamila dobrze powiedziała, że z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach. Mogła jeszcze wygarnąć Olce, że do 26 roku życia brała kasę od starych i jej rodzice mogli tak myśleć o niej. Mówcie co chcecie ale do roli trans powinni wybrać bardziej wiarygodną aktorkę. Ta jest zbyt subtelna. Zupełnie nie pasuje jako mężczyzna ukryty w ciele kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M8M7
Wpadłam na genialny pomysł:) twórcy klanu powinni nas zatrudnić aby wyprostować wszystkie pogubione wątki i zlikwidować te niepotrzebne postaci. Mam wrażenie że większość osób na tym forum lepiej pamięta co się działo w klanie niż scenarzyści. Może jeszcze by się dało coś uratować z tego serialu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kompromitacja z tą rozmową między Pawłem a Agą po wypadku. To przeżywanie straconej gry bardziej niż odwołania wyjazdu do Kryśki brzmiało jak czarny humor rodem z Bundych, gdzie żona jest mniej ważna od lodówki. Brakowało tylko podłożonego śmiec****ak w sitcomie. I jeszcze te stopy Lubicza na pierwszym planie jak u Ala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkiemu winna burza. Sorry, taki mamy klimat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tam Kryśka, tenis ważniejszy! Zastanawiam się,co miało na celu robienie tych zdjęć przez Lubicza? Coś mi się zdaje,że kiedyś z tego też będzie jakaś akcja. Zrobił je prywatnym aparatem, albo coś. Kryśka je przypadkiem zobaczy. Romans z Wigą, zdjęcia cycków jakiejś młodej laski,oj da mu popalić! Będzie rozwód jak nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elmusko nie broń Jasia chyba jesteście w podobnym wieku ale to ciebie nie usprawiedliwia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trochę się boję że moga Krychę wsadzic do dreamlinera:o albo go uziemią koniec końców albo iluś tam z nią w atlantyku zginie:( wszystko mozliwe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę,że wszystko zależy od niej,czy będzie chciała wrócić. To raczej łatwe nie będzie po tym wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M8M7
Do Gościa z 02.05.14 , i jeszcze ten środkowy palec u prawej dłoni Pawła. Miałam wrażenie, że jest wystawiony specjalnie dla nas - widzów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe dobre z tymi Bundymi :D Elmuśko teraz się mieszkanie nawet podoba Norberta, nic to, że robią z widzów idiotów, "dobrze, że podmienili". Może on myśli, że to się dzieje naprawdę i cieszy się, że Norbi będzie teraz komfortowo mieszkał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech jeszcze powiedza,ze Kryska byla na leczeniu w USA-i podczas tego leczenia pojechala w marcu do Malezji a potem z jakim uczonym poleciala 8marca do Chin lotem MH370

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M8M7
Jakiś miesiąc temu, wspominali że stan Krystyny jest "bez zmian". Teraz szykują się, żeby ją przywieźć do kraju. To ta nowa metoda leczenia dała takie super efekty, że Krycha wyzdrowiała, czy jadą po nią by kontynuować leczenie w Polsce? Pytam, bo chyba nie oglądałam ostatnio na tyle uważnie klanu, by połapać się o co tym Lubiczom chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubicze jak Bundy
"Kamila dobrze powiedziała, że z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach. Mogła jeszcze wygarnąć Olce, że do 26 roku życia brała kasę od starych i jej rodzice mogli tak myśleć o niej." Do jakiego 26? Chyba do 30? Bo przecież Olka ze 12 lat studiowała :P "Mówcie co chcecie ale do roli trans powinni wybrać bardziej wiarygodną aktorkę. Ta jest zbyt subtelna. Zupełnie nie pasuje jako mężczyzna ukryty w ciele kobiety." Ta pani co gra Wigę by się nadała do roli Sławy. Albo któregoś z amantów Agi ubrać w damskie ciuszki i byłoby fruti :) "Kompromitacja z tą rozmową między Pawłem a Agą po wypadku. To przeżywanie straconej gry bardziej niż odwołania wyjazdu do Kryśki brzmiało jak czarny humor rodem z Bundych, gdzie żona jest mniej ważna od lodówki." Inteligent tak samo jak kot bardziej przywiązuje się do domu i barku z koniaczkami niż do żony. Zresztą Krycha niewiele lepsza: tyle lat z Koniakiem a wciąż tylko o Vujkoviczu fantazjowała. "Brakowało tylko podłożonego śmiec****ak w sitcomie. I jeszcze te stopy Lubicza na pierwszym planie jak u Ala." Twórcy czerpią z dobrych wzorców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zróbmy głosowanie
kogo powinien pociupciać Jaś Rafalski? Może Ramona przeżyje super nawrócenie jak t złoziejka co zamordowała Rycha, ale potem została drugą Gesserową u Moni? i w ramach pokuty Ramonka popuści szparki Jasiowi? Może hot milf Barabara mu da w nagrodę za pilnowanie Pedra? Może ciocia Aga rozprawiczy Jaśka? w końcu lubi nowych chłopów w łóżku :) albo potwór z Krypty poleci na Jaśka? albo ciocia Czesia w ramach zemsty na Darku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym postawil na hot milf Barbare-bo ona to ma ogien pomiedzy nogami,tak by Jaska nauczyla,ze moglby niezle potem Ramone zaskoczyc-bylaby zdziwiona,ze taki mlody chlopak a juz ma takie umiejetnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jakich zdjęciach mówicie? Chyba przegapiłam, ostatnio tak nieuważnie oglądam. Ale nowe mieszkanie Norberta no no dorobił się chłopak na tym asystowaniu na uczelni. A nam ciągle magistry ćwiczeniowcy jęczeli, że tak mało zarabiają. Takie oszusty przebrzydłe. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja obstawiam że niewydarzony Jasiek jak już się zabierze za seks to zrobi dziecko Ramonie albo innej koleżance :D To by w sumie było ciekawe, młodocianej ciąży jeszcze nie było, jako jednej z niewielu rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krystyna zginie w katastrofie lotniczej. Kotulanka nie wraca do klanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd wiesz, że zginie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, że Norbert teraz będzie mieszkał w luksusowym mieszkaniu. Zasługuje na bogate mieszkanko. Chciałbym też pomóc jakoś Oli, ale niestety nie mogę. Dobrze, że ktoś pobił szefa, myślę, że to może być ktoś z forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyznaj się ,że to Ty i będzie jeden wątek z głowy mniej do rozkminiania:D :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego porzucili wątek Marczyńskiego? już nie pamiętam,ale chyba okazało się że te zwłoki w rozbitym aucie to nie on?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może Marczyński jest w USA i Kryśka zdradza z nim Pawła! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M8M7
gość z 03.05.14 a dlaczego porzucili wątek Marczyńskiego? Podobał mi się wątek Marczyńskiego, taki zagadkowy, ze starą obsadą... Ale boję się, że scenarzyści sami nie wiedzieli co chcą z Marczyńskim zrobić. Co jakiś czas mówili, że Marczyński prowadził jakieś interesy z Beatą (przed zaginięciem). Potem nagle wszystko urwali. Ok, niby nie zginął w wypadku, ale kurde, nikogo z rodziny, przyjaciół nie obchodzi co się z nim dzieje? Mogliby chociaż wspomnieć, ale jak to KLAN raz ktoś jest, potem go nie ma... norma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×