Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
Moim zdaniem warto, podobał mi się odcinek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic porywającego dzisiaj nie było, Feliks zepsuł romantyczną scenę Pawła i Wigi. Szef zagroził Oli, że ją zwolni, jeśli z nim nie pójdzie do łóżka, a ona powiedziała mu, że nie pozwoli się tak traktować, Jasiek przyznał się do kradzieży i doszedł do porozumienia z rodzicami. Swoją drogą ten wątek z Jaśkiem był (jest) całkiem nieźle poprowadzony. Z sympatii do kogoś można zrobić wszystko, no i Jasiek - buntownik, bo tak się zachowują nastolatkowie w jego wieku. Jeszcze jakiś rok temu był grzecznym chłopcem, a tu proszę. Może Małgosia też przestanie tak słodzić i w końcu odwali coś. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Feliks miał szczerbę w zębie:), ale wyskoczył z tą Krysią, psuł humor Pawła Wielkiego Bufona, szef - stalker lubi gorące kotki, Ola mało nóg nie połamała ze strachu, Agnieszka zawsze otwarte drzwi dla siostruni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paweł w zwiastunie w tych spodniach wyglądał jak bezdomny po napadzie, Tadeusz ględził i doktorek niecierpliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja podejrzewam,ze Feli pojdzie do jedynego w Wawie-gabinetu stomatologicznego z tym szczerbem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasiek to powinien w pape dostac od Rafalskiego-za to pyskowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wkurza mnie ta Wiga!! Niestety jestem prawie pewna że po wakacjach dowiemy się że Krystyna zmarła,a Wiga będzie już mieszkała na Truskawieckiej. I to będzie słabe bo pokażą jak szybko i łatwo mąż zapomina o żonie, z którą spędził większość życia! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
że też Olka nie chodzi z jakimś dyktafonem czy tel do tego swojego szefa:o powinna każadą jego wypowiedż nagrywać... molestowanie,mobbing,stalking w jednym jego zdaniu można się tego wszystkiego dopatrzeć ale po co? lepiej brnąć w taką zabawę dalej w Klanie wsio mozliwe:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasiu rzeczywiście powinien w pape zarobić. Ukradł biżuterię matce, a oni to traktują jak bohaterski czyn, bo chciał komuś pomóc. Taki psycholog jak Rafalski to z koziej doopy wylazł. Wigi już znieść nie mogę. Mam nadzieję, że zniknie na zawsze jak Krysia się pojawi, bo tego babska oglądać nie mogę. Wiecznie ma minę s*******o kota! Nie rozumiem jak każdy w tej rodzinie może spokojnie patrzeć jak Lub***h zdradza chorą żonę. Olka oczywiście nie nosi dyktafonu ze sobą i w sumie to nic szefowi udowodnić nie może, bo co niby znaczą te smsy? Jakby go regularnie nagrywała to by miała na niego haka, a tak to nie ma nic. Bystra to ona nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jasiu rzeczywiście powinien w pape zarobić. Ukradł biżuterię matce, a oni to traktują jak bohaterski czyn, bo chciał komuś pomóc. Taki psycholog jak Rafalski to z koziej doopy wylazł" Hehe pisałam wyżej, że pewnie tak będzie :) Ani kary ani nic. W realnym życiu dostał by szlaban na wszystko i zero kieszonkowego. Co tam 5 tysiaków i okradanie matki :/ Kasia się wyrobiła, dzisiaj będzie malowała rzęsy :) Nosek ma po Królikowskim, ale schudła i fajnie wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ole Lubicz to sam bym chętnie zmolestowal, wjezdzalby jak kombajn w zborze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elmusko, gdzie Ty masz jakaś stronę Agnieszki Kotulanki? Nawet jak coś takiego istnieje, to na pewno nie prowadzi tego ani sama Kotulanka, a ani nikt z produkcji serialu, więc brałabym poprawkę na tą wiadomośc, że ona na 100% wraca. A te zdjęcia, które tam są, wcale nie gwarantują jej powrotu - widać na nich jedynie Olkę i Zosię. D**y te zdjęcia nie urywają... Równie dobrze może się okazać, że oni sami nie wiedzą na czym stoją z jej powrotem. Ten odcinek z przylotem ma być ponoć ostatni przed wakacjami, więc równie dobrze może być tak, że pokażą tylko jak na nią czekają na lotnisku, a potem w domu padnie zdanie, że " mama zmęczona po podróży śpi w sypialni " i tyle zobaczymy samą Kryśkę w serialu, a oni tym samym dadzą jej jeszcze czas na powrót, czy na podjęcie decyzji, czy wraca, cz nie wraca. Jak nie wraca, to zaraz jej jakiś nawrót choroby wymyślą, czy coś. Gdyby na 100% miała wrócić i jej powrót byłby pewny, to gazety i tv by o tym trąbiły. Skoro miała głośne odejście z serialu, to miałaby i głośny powrót. Także to czy wraca, to wcale nic pewnego na dziś dzień....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedynym oficjalnym źródłem, które podało informacje o jej powrocie jest fp klanu, który na razie milczy w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie tak - jak już się na czymś opierać, to na oficjalnym profilu Klanu na fb, a nie podróbkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale skoro tak napisali jest szansa że wróci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wątek walki Olki o pracę mógłby być ciekawy, jakiś sąd pracy itp. Ale scenarzyści nawet i to na pewno spieprzą. Miło, że siostra się bratem zaopiekowała, i nawet dzieci się interesują :) Iwonka Maćka jak brata traktuje a ten bidny oczywiście się zakochał. Kasia faktycznie fajna dziewczynka, taka naturalna jako jedna z niewielu w tym serialu. Się doczekaliśmy hihih ekolodzy nienawidzą Agnieszki.Najbardziej wojującej ekolożki ostatnich lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi o fanpage A. Kotulanki. Paweł Karpiński z resztą potwierdził jej powrót. Ten chłopak Iwonki to jakieś emo, dużo teraz takich chodzi po ulicach. Jasiek też liczył na coś z Ramoną, a ona z Łysolem chodzi. Ola chyba w końcu nagra szefa. Od razu powinna to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co, ja myślę, że warto byłoby napisać do produkcji o tym, jak serial zszedł na psy. nie chodzi mi tu nawet o romans Pawła, bo to wiadomo, miało na celu ożywienie serialu (choć pomysł beznadziejny wg mnie), ale najbardziej o ten rozpad więzi rodzinnych. Razi mnie zwłaszcza akceptacja romansu Pawła przez rodzinę (Elę) i olewczy stosunek córeczek do Kryśki, podczas gdy dałoby się te kwestie załatwić bez żadnych kosztów, zwykłym gadaniem, czyli np. Olka i Agnieszka mogłyby wspomnieć że się martwia itp. Wkurza mnie to, bo niby serial z misją, niby klan, a tu więzi rodzinne leżą i kwiczą, za to serwuje nam się juz od kilku lat samo moralne g***o, zdrady i zdrady :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ramona usunęła ciążę, to dziecko łysego, dlatego wyjechała, Jaś czuje się oszukany Agnieszka i Ola dowiedzą się o romansie Pawła, będą kłótnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś powinien napisać dosadnie produkcji parę słów na temat tego gowna! Zanim zniszczą je dosadnie tymi głupotami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Córeczki doktorostwa żyją jakby na innej planecie o tylko czasem mają jakieś przebłyski i przypominają sobie o matce. W normalnej rodzinie raczej taki temat byłby na tapecie bez przerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz Olka ubiera sie po sama szyje-idzie lato to trzeba sie wydekoltowac i zalozyc mini jak do szefa i ostrzejszy makijaz i wysokie szpile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szef Olki tak latwo nie zwolni,chce ja wkurwic odsunieciem od sprawy Slawy-bedzie oczekiwal az Olka wreszcie wywiaze sie z propozycji mu zlozonej-a swoja droga jaka ona naiwna-normalne,ze kazdy facet przyjal by taka propozycje-a ona co myslala,ze go tym zniecheci-w jakim ona swiecie zyje hahaha-powinna mu chociaz dobrego loda zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno koniak jest juz dawno impotentem, wiec po co ten durny watek z wiga, zwykle science fiction.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może szef zg***** Olkę, to by było niezłe, bo takiego motywu nie było. Wydaje mi się, że w Klanie pokazują za bardzo zdemoralizowaną młodzież, nie wszyscy w realu są tacy. Koleżanki Kaśki menelki bijące rówieśniczkę, Bożena i koleżanka zaćpane miały pozować nago (wiem, że nie ich wina), koledzy Jaśka pijusy :D Kamila nimfomanka, a teraz jeszcze Ramona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem kto pisał wątek Jaśka i tej skradzionej biżuterii, ale to chyba najgłupsze co ostatnio w Klanie było opócz zdrady Koniaka. Rafalski i Beata pieszczą się z nim jakby to jemu ukradli cenną bizuterię. Przecież normalnie Beata zażądała by w tej chwili zwrotu kosztowności i nie czekała aż jakaś tam Ramona się odezwie. Wezwaliby policję, a oni nic tylko śniadanko jedzą jakby nigdy nic. Wątek z doopy! Drugie to to, że ani Olka ani Aga nie mogą znaleźć czasu, żeby zainteresować się sprawą powrotu matki. Gadają głupoty o pracy,a tak naprawde nie chcą jechać i tyle. W realnym życiu ten temat byłby non stop nr1 , a one dwa zdania zamieniły i reszta o szefie Olki. Dobrze jej tak, niech ją gnoji jak jest taka nawina i zaproponowała mu seks... buhaha ona myślała, że on się wycofa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M8M7
Czy u was w rodzinach też przynoszą podarunki dla chorego w koszach wiklinowych? Śmieszyło mnie jak to nagle całą rodzina martwi się o Pawła. Nie obchodzi ich gdzie jest Dorota, rodzina mało interesowała się powrotem Beaty, o Krystynie mam wrażenie zapomniały nawet córki, ale jak w łeb Paweł dostał to całą rodzina jedzenie mu nosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stasia będzie chodziła na salsę:) ciekawe czy Jeremiasz pójdzie? Ola i Sława wkopią szefa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×