Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krzysieck

Moja żona jest prostytutką

Polecane posty

Gość krzysieck
Kurcze nie wiem gdzie szukać takiego tolerancyjnego faceta. Po prostu taki juz jestem. Uważam, że skoro moja zona to lubi, dobrze jej płaca ajej praca niko nie krzywdzi to nie widze żadnego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to że puszcza się za kasę z innymi facetami dziwi mnie to że nie rozumiesz co tu tłumaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może tak Ci się tylko wydaje? Nie sądzę, żeby oralny był bezpieczny. Wyobraź sobie, że będzie miała uszkodzone dziąsło (rana) - i wpadka że klient będzie miał ranę na ręce - i wpadka gumka może pęknąć - i wpadka zsunąć się - i wpadka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysieck
Anka ja tego nie nazywam puszczaniem tylko uprawianiem seksu co jest jej zawodem. Jeżeli ona to lubi a mnie to nie przeszkadza to w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tylko dziwi to z jaką lekkością i łatwością o tym piszesz, zero przejęcia, tak jakby to rzeczywiście była praca taka jak wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam, że wszystko jest OK, poza tym, że możecie się zarazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mi zawód inteligentnej kobiety po studiach po co studiowała wogóle a czy to się różni: puszczanie - od sexu kto tylko zechce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysieck
Ayu 29 oczywiście, że jakieś tam ryzyko jest ale jest ono niewielkie. Żona pracuje juz 5 lat i w tym czasie nie spotkała dziewczyny, która byłaby na cos chora. To nie sa tirówki, które robia to byle jak i z byle kim. U niej w agencji sa prysznice więc klient musi byc czysty, guma oczywiście obowiązkowa z mozliwościa wyjątku jesli chodzi o oral, jesli klient jest chamski i sie awanturuje to od razu wylatuje. Naprawde nie mam sie co obawiać o zdrowie mojej zony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drogi krzysiecku
oj, tam...przesadzacie....a czy ktoś z Was byl w sytuacji gdy nie mogl znalezc pracy przez dlugi czas i mial takie dlugi, ze nie splacenie ich w terminie grozilo utratą mieszkania? Wy po prostu zazdrościcie tej pani odwagi i skłonności do ryzyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drogi krzysiecku
No i widzicie? Toć to lepsze zajęcie niż szukanie pracy od roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co robisz, kiedy żona przychodzi zmęczona z \"pracy\" , Ty jesteś napalony na nią, chcesz się bzykać a ona Ci odmawia, mówi że miała dzis wielu klientów i ją cipka boli...nie czujesz się zazdrosny, odrzucony, że dostep do jej cipki mają w pierwszej kolejności klienci a potem Ty-jej ukochany mąż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysieck
Irvena to nie całkiem tak jak piszesz. Początkowo kiedy zaczynała bardzo się tym przejmowałem, nie byłem pewien jak to wpłynie na jej psychikę, na nasze wspolne zycie. Okazało się jednak, że nie ma to negaywnego wpływu na nasz związek i to mnie uspokoiło dlatego teraz traktuję to normalnie jak każda inna pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysieck
Irvena daj spokój. Przeciez to moja ukochana a nie jakiś kawałek mięsa, który ma zawsze miec ochote na seks. Kiedy jest zmęczona wtedy robie jej ciepłą kąpiela potem fajny masaż całego ciała. Czasami zdarza się tak jak piszesz ale szczerze mówiąc to ja jestem częsciej zmęczony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysieck
Ayu 29 owszem wchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drogi krzysiecku
oj dajcie spokój, takie potrzeby to krzysieck zalatwia z dziewczynami z netowych randek a żonę oszczędza, bo dzięki niej on nie musi więcej tyrać :) Dlatego laski - uwazajcie na facetów z netu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale odpowiadasz trochę wymijająco...zadałam Ci konkretne pytanie: co robisz kiedy żona nie ma ochoty na sex z Tobą bo ma sexu po dziórki w nosie?Jak się wtedy czujesz?Jeśli nigdy sie nie zdarzyła taka sytuacja to odpowiedz mi teoretycznie, jak byś się poczół w takiej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysieck
Anka niech ci będzie, że zona się puszcza. Ale puszcza się za moja wiedza i zgodą :) więc w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w tym że jesteś nienormalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drogi krzysiecku
sluchajcie - obciach to by był, gdyby inny facet ją przelecial i zostawil a tak to nie jest zaden obciach, prawda Krzysieck?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedzma_wroc
skoro zona prostytutka , to mąż powinien zostać bawidamkiem i byłaby już idealna para, tylko pozazdroscic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysieck
Irvena wcale nie odpowiadam wymijająco. Kiedy jest zmęczona i nie ma ochoty na seks to ja to rozumiem. Zresztą zdarza się, że nie ma ochoty bo boli ja głowa albo ma silny katar albo brzuch ja boli. To przeciez normalne. Mnie tez sie zdarza, że nie mam ochoty się kochać. Czy ona ma się przez to czuc jakos gorzej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja pytałam o konkretną sytuację-nie o ból głowy, tylko o ból cipki spowodowany wielogodzinnym sexem z innymi fagasami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedzma_wroc
Krzysiek ,po co Ty w ogole załozyłes ten temat?szukasz zrozumienia,akceptacji,chwalisz się czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najważniejsze ze Kocha Ciebie A to ze pizda z Ciebie nieziemksa to juz i ja i mnie pierdoli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedzma_wroc
swoją droga niezle musisz ją kochac,skoro pozwalasz jej zarabiac w ten sposob...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysieck
Tak jest teraz w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysieck
Irvena owszem zdarzaja się takie sytuacje i wtedy zamiast seksu jest ciepła kąpiel i masaż. Nie jest to dla mnie jakies traumatyczne przeżycie. Podchodze do tego ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, to skoro finał w buzi się zdarza, to bez gumki jest wielkie prawdopodobieństwo zakażenia. Jest jeszcze coś, co mi nie pasuje: napisałeś, że żona pracuje od 10 do 18, czy to są godziny pracy agencji? Agencje raczej działają chyba do późna w nocy? To pytanie pozwala mi przypuszczać, że nas wszystkich nabierasz i nie wiem, czy brać Cię serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×