Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krzysieck

Moja żona jest prostytutką

Polecane posty

To oczywiste, że akceptuję. Skoro jestem biały, to mam eksterminować czarnych? Skoro jestem hetero, to mam potępiać, np. homo? Skoro sam się nie sprzedaję, to mam potępiać prostytucję? Dlaczego? Przecież tak robią imbecyle. Popatrz na Wiadomości w telewizji - jest tam takich durniów pełno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysieck
Ayu29 z ta legalnościa to ja mam odmienne zdanie. Gdyby prostytucja była legalna zona musiałaby się zarejestrować, płacić podatki itp a wtedy ryzyko, że rodzina i znajomi sie dowiedzą byłoby duzo duzo wieksze a to jest ostatnia rzecz w zyciu na której mi zalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do anitex..
Polacy to tez naród analfabetow, a Ty to potwierdzasz nieuku!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitex..
Ayu 29 -cieszmy sie ze ,ze nas nie spala na stosie za nasze poglady.HA HA. Fakt powinni politycy w koncu zalegalizowac to jako zawod.W koncu wiekszosc z nich korzysta z uslug agencji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, ale oczywiście, gdyby nie było tych idiotów, to zawód Twojej żony nikogo by nie dziwił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty durniuuuu
usprawiedliwiasz zone ze ona nei zabija nei kradnie??????? a jest kurwa booooze swiat schodzi na psy a ty mowisz ze kraj jest nie tolerancyjny?? chyba przysiegaliscie sobie wiernosc jak sie chajtaliscie?? i nie zarzucaj nam ze jestesmy nie tolerancyjni poprostu masz malo ambitna zone co poszla na latwizne a ty jestes wygodny nierob co siedzi w domu a zopna zarabia dupskiem zenujaca sprawa naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitex
do VON, sam twoj nik mowi za siebie ,biez przyklad i ....von...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ayu 29
idąc Twoim tokiem myślenia: skoro nie zabijam - to mam potępiać morderców??? skoro nie gwałcę dzieci - to mam nietolerować pedofili?? otóż masz patologie potępiać, gnębic, a prostytutka to tez patologia, a jak zarazi się AIDS i będzie zakazać innych to wtedy bedzie zabawa. Człowiek, który decyduje sie sprzedawac swoje ciała jest smieciem i już nim zostanie. Tego tolerowac nie można!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prostytucja to NIE jest patologia, a pedofilia to patologia i przestępstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bronek
Daj namiary na swoją żonę, sprawdźmy co potrafi. Jeśli jest dobra to może wspomogę trochę wasz domowy budżet. Ma w ofercie karty karty stałego klienta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... a ten, kto decyduje się na usługi prostytutki, jest śiwadom, a przynajmniej powinien być - ewentualnych konsekwencji swojego wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitex1
jak to same niki swiadcza o ludziach ...'VON, DURNIU....ECH LUDZIE????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitex1
Dzieki VON ,NIE MUSZE SIE DOWARTOSCIOWYWAC.Po porstu zamin wydam wyrok na kogos staram sie poznac czlowieka . to tyle i ...az tyle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem ayu, że gdyby twoja córka została prostytutką nie miałbys nic przeciwko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwykły koleś
Witam, nie jestem żadnym tam zacofanym człowieczkiem, nie obchodzi mnie co robi twoja żona. Jednak uświadom sobie człowieku że to nie jest normalne, kiedy dzieci się dowiedzą nigdy wam nie wybaczą, a nie wspomnę o tym kiedy dowiedzą się o sprawie ich ruwieśnicy......... Dla mnie idziecie na łatwizne, zyjecie na super poziomie itp...lle jakim kosztem??? Dla mnie ten twój cały post to jakaś farsa... szukasz wsparcia i akceptacji!!! Bo tutaj możesz sie jedynie spodziewac opini tupu....alebo ktoś Cię i żonę zbluzga, lub zacznie wypisywac opinie typu "że to nic złego", a to raczej "normalna" rodzinką nie jesteście niebędąc świadomymi jakie piekło swym dzieciom szykujecie i sobie..... Życzę powodzenia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem żeby twoja
rodzina była jeszcze NORMALNIJSZA, to Ty tez powinieneś zaoferować swoje usługi straszym Panom, wtedy dopiero będziecie normalna rodziną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysieck a wziąłes pod uwage sytuację, że klientem twojej zony będzie twój ojciec, twój brat albo twój kumpel. Jak będziesz się czuł w trakcie spotkania rodzinnego wiedząc, że większośc męskich czlonków twojej rodziny dymalo twoja zonę albo w pracy kumple śmiejący sie z ciebie i obgadujący za plecami. Szczerze mówiąc nie wyobrazam sobie tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i naprawdę nie rusza Cię to, że inni faceci całują Twoją żonę, że robi im loda, że oni się na nią spuszczają? Nie przeszkadza Ci, że ma orgazmy z innymi facetami? Że inni mężczyźni ją podniecają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwykły koleś
I jeszcze jedna ważna sprawa, jesteśmy Polakami, mamy swoją kulturę a "sztuczne" moim zdaniem jej zmieniane "gdyż tak jest w Europie" jest bez sensu, jako Polacy w pewnych kwestiach będziemy pewne żeczy akceptować a pewne nie i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodam jeszcze
jak nie robi niczego złego, to może zaczniecie chodzić z dziećmi na żywe pokazy tego, co żona potrafi a klientem. niech dzieci się uczą. w koncu daleko 'jabłko nie spada od jabłoni'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty tez zajmij się tą profesj
ą, będziecie zyć na większym poziomie, bo przecież to nic złego i to nie żadna patologia. twoją żonę będą dymać wszyscy faceci, a ciebie obie płcie. Macie naprawdę duże grono potencjalnych klientów, zarobisz full kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno jeśli komus się wydaje, że w krajach w których prostytucja jest legalna prostytutki ciesza się społecznym szacunkiem to jest w błędzie. Nawet w Holandii gdzie prostytucja jest calkowicie legalna prostytutki nie ciesza sie szacunkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasz kultura byłaby już dawno OK, gdyby nie okupacja \"czarnej stonki\" (sekciarskiego kościoła katolickiego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak dzieci bedą wychowane na tolerancyjne, to zrozumieją. Może wyprowadźcie się na zachód bo w ciemnogrodzie jeszcze długo będziecie napiętnowani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty tez tutaj DEZZEBNA LACHUDRO!!!??? zNAM CIE I TWJE POGLADY..aLE LUBISZ SBIE POUZYWAC,CO>???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mnie ten post o córce prostytutce? Ja bym raczej nie zaakceptował, bo sam nie jestem sprzedajny. Ale jeżeli ktoś inny akceptuje, to jest jego życie. Na pewno zaakceptowałbym sąsiadkę, czy też koleżanke prostytutkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×