Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krzysieck

Moja żona jest prostytutką

Polecane posty

Gość bezmęża i niepanienka
hehe zazdrośnicy.... ja nie z branży, spokojna Wasza rozczochrana. Takze wiecie jakbyście mieli zmieniac zdanie to nie planuję wam zabierać chleba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdhsue
nie moge sobie wyobrazić jak bym miał zonie wylizac cipke po kilku obcych facetach... raz to rozumie he he ale tak co dziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do....B-DAY GIRL wydaje Ci się że jesteś sprytna histeryczka.? Twoja niezwykle sprzeczna natura jest gównem... . Pod bardzo wieloma względami przypominasz kretynkę!!!.Wiem że jako nastolatka byłaś infantylna, lodowata w środku, gaworzysz i chichoczysz niczym dziecina.Jesteś żałosna i nie mająca pojęcia o autentycznych emocjach, jest urodzoną debilką. Rozumiem,że jesteś sentymentalna i nierówna, ale nie każ Krzysiowi co ma robić:) Przestań zasypywać tu swoimi pustymi wszystkich laurkami, mając jednocześnie uczucie niedowartościowania i nie spełnienia. .Dla mnie jesteś infantylna i bez powodu pewna siebie, która nienawidzi kontaktów fizycznych z partnerem, zastępując je bezsensownymi aktywnościami gospodarczo-finansowymi.Z taką babą jak ty to prawdziwa tragedia zaczyna się po ucieczce zdominowanego męża, chłopaka:(.wtedy gdacząc swoją klęskę i całą energię kierujesz na wysysanie resztek indywidualności z dziecka, które choćby było Leonardem da Vinci, dla Ciebie itak by było zbyt lekko ubranym idiotą ze źle ostrzyżonymi włosami. Oby na starość zostałaś radiestetką mierzącą wahadełkiem swoje ciśnienie i sprawdzającą przy pomocy jajek na bekonie stan swojej wątroby. Wyjątkowa kretynka z Ciebie....zajmij sie swoim życiem i nie ucz \"taty dzieci robić\" he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitex111
Bardzo madra wypwiedz Dirisha, brawo !!takie wypowiedzi milo sie czyta .Widac ,ze sa przemyslane i obiektywne .Ja rowniez podzielam twoje zdanie, a na inne nie zwracam uwagi ,szkoda czasu. DO ATENECZKA --nie daj sie podpuszczac jakims zboczencom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka wyzywa mnie od k....
matka wyzywa mnie od k.... jak myslicie moze ona daje mi cos do zrozumienia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdhsue
matka wyzywa mnie od k........ - a jesteś nią ?powiedz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzegorz grzegorski
Myśle, że taka zona prostytutka to fajna sprawa. Nie dośc, że miałbym seks od profejonalistki to jeszcze by mnie utrzymywała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitex111
do KDHSUE . I nie bedziesz lizal,bo to nie twoj problem.Chyba ze zona bedzie cie zdradzac, a ty dowiesz sie o tym od kogos zyczliwego . DO MATKA WYZYWA MNIE OD K... ty powinnas wiedziec czemu,znasz leiej swoja matke od nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitex111
wejdzie taki na forum ,nie wie o c chodzi i sie wymadrza ,bo mysli ze jest lepsz od wszystkich. (do grzegorz....)Jej maz pracuje...przeczytaj porzednie posty od poczatku,,..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzegorz grzegorski
No to jest frajerem. Ona pewnie wyciąga z 10 tysiaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdhsue
rozmawiałem z jedną dziwka - koleżanką i powiedziała że zarabia 10000 miesięcznie - mysle że ładnie no nie ? na dzisiejsze " zarobki" Powiedz jak to jest u ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzegorz grzegorski
A ma męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tu dalej kocioł. Najlepiej kogoś obsrywać, na siebie nie patrzeć. Nawet, jakby się ktoś za darmo oddawał, to co? - jego sprawa. Biedni zakompleksieni ludzie zieją nienawiścią. Okropność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitex111
dla ciebie moze jest frajerem,a ty kim jestes??? ze masz prawo komus ublizac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzegorz grzegorski
Ja nikomu nie ubliżam tylko po co pracowac jesli zona zarabia taka kasę. Ile ten frajer zarobi pewnie góra 2 tysiaki. To ja sie pytam po co on pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitex111
witaj ayu 29 ,nadeszly posilki,hi hi ,.jeszcze zyje nie spalili mnie ,nie dalam sie,ha ha....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdhsue
męza nie ma jak by miała to bym nie był tutaj i nie pisał co o tym sądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posuwacz pospolity
Krzysiek lepiej napisz czy żona juz w domu i ilu kolesi ja dzisiaj posuwało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wylizać cipkę, prostytutki cipka jest w 100 razy bardziej czysta i zadbana niż Twojej śmierdzącej żonki:) Poza tym jeżeli chodzi o moją ćipeczkę, to nikt mi jej nie liże oprócz mojego chłopaka , nikogo do ćipeczki nie wpuszczam bez \"ubranka szefa\", never!!!! To dla czego by miał się brzydzić dotykać ..powiem że w przeciwieństwie co do niektórych tu pań na forum , co wypisują jakie to mają problemy, zaczynając od grzybicy itd, odpukać:) nawet nie wiem co znaczy grzybica, nie wygolona cipa,czy cellulit:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitex111
nazywac kgos frajerem ,to jest nie ublizanie!!???Jeju, to jak ty sie milo musisz do zony zwracac????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzegorz grzegorski
kdhsue nie rozumiem o co ci chodzi. dlaczego by cie tu nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdhsue
anitex 11 - ja nie mam nic przeciwko kobietą które sie puszczaja za piniądze ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitex111
posuwacz pospolity ,jak sama nazwa wskazuje jestes ,...tylko nedznym pospolitym....ktory pewnie nie posunal sobie dzisiaj.Wejdz na strone www. sekx.pl..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klient nr 8
Krzysiek dymałem dzisiaj twoja żonę. Naprawde fajna, miła dziewczyna. Najpierw zrobiła mi loda z połykiem a potem był classic powtórzony dwa razy z tym, że drugi raz sama zaproponowała i co najwazniejsza w ogole nie patrzała na zegarek. Naprawde zajebista dziewczyna. Trzymaj się i nie daj się moherom na tym forum. Pozdrów żonke na pewno do nie wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze co ateneczka ty kretyno? Ze ja jestem niedowarotsciowana? hehehehe Mam kochajacego meza i wszystko czego potrzebuje... nie musze dawac dupyz zaby moc normalnie zyc.... wystarczylo skoczyc STUDIA i znalez dobra prace........ Nie no najlepiej do dawac dupy niz normalnie znalez prace heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klient nr 8
Potwierdzam to co pisał krzysiek jego zona naprawde lubi ten sport. To widac, słychac i czuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitex111
to dobrze mu dawaj ,aby z czasem nie musial isc do agencjiii....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdhsue
dzisiaj to prawda jeszcze nie ruchałem ale BĘDE !!!! ale dlaczego pospolity nawet nie wiesz jaki jestem w łózku i jakie mam pomysły ... zdziwiłabys sie he he...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitex111
jak milo ,ze odezwal sie zadowolny klient nr.8,nedzna ta p...rowokacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×