Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krzysieck

Moja żona jest prostytutką

Polecane posty

Gość Klient nr 8
A wiecie jaki żonka Krzysia ma pseudonim wśród klientów Anal Queen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klient nr 8
Anitex o co ci chodzi jestem po waszej stronie. Tez uważam, że nie robia nic złego choc sam nie chciałbym miec zony prostytutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do B-DAY GIRL.....Jestem po studiach kretyeczko....i robie doktorat nawet ha ha ha jak widzisz jestem wszechstronna:)zato ty jesteś tępa i małostkowa, niezdolna do jakiegokolwiek działania, pozujesz tylko na heroinę romansu i grzeczną pania \"nikt\"i swoimi wypowiedziami tak zastraszasz otoczenie, że po jakimś czasie, możesz leżeć czytając francuskie powieści rycerskie, tyjąc jak pulpet od niewybrednych, przeterminowanych herbatników. W późnej starości, bo jako pasożyt po żyjesz długo, będziesz opłakujiwać męża, który z niewiadomych powodów zginał podobno zjedzony przez piranie.he he he Za wysokie progi jak na twoje nogi......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdhsue
klient 8 masz racje w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK, ja spadam, dzisiaj już się nie pojawię. Krzysiek, nie daj się nietolerancyjnym kretynom. Pozdrawiam Anitex, rzadko się e mną ktoś zgadza w tym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitex111
sry ,KDHSUE ja nie do ciebie pisalam,tylko do goscia co sie nazwal...'posuwacz pospolity" ale jajca sie robia.KDHSUE zycze przyjemnego posuwanka nie ma to jak dobry sex.I wieze ze jestes dobry ,szkoda ze tego nie sprawdze ,he he...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twojego męża też zaliczyłam.............he he he B-DAY GIRL:) mówił że nie potrafisz loda ciągnąc....chcesz wpaść na parę godz...nauczę Cie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitex111
do klijent nr 8 ,wydaje mi sie ze powinienes byc dyskretniejszy .W koncu to twoja sprawa ,ze chodzisz do agencji ..A nikt nie pytal jak sie nazywa zona krzyska... przynajmniej mnie to nie obchodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdhsue
anitex 11 a chciałabys spróbować ze mna ? zona siedzi obok mnie i nie każe mi tego pisać ale zapytam sie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitex111
pa pa ayu 29 .wpadnij jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klient nr 8
Żona Krzyśka nazywa się Monika a Krzysiek jest z Katowic. No chyba że jest jakas inna dziwka, która pracowała w ubezpieczeniach, jest mężatka i ma męża Krzyśka. Spytajcie Krzyśka o to ciekawe co wam powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitex111
wybacz mi KDHSEU ,cholipa ales se wybral nica nie moge zapamietac,jezeli czytales mje wypowiedzi wczesniejsze to ja nie jestem z tej profesji i zebym nie miala meza to kto wie....dla przyjemnosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdhsue
anitex 111 wydajesz mi sie fajna kobieta i musisz tak dale trzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdhsue
anitex 111 PRZEPRASZAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitex111
daieki ,staram sie .Z ciebie pewnie tez rowny gosc.przyjemnego posuwanka ja niestety musze poczekac na sex,bo moj luby daleeeko.Ale poczekam jestem twarda i cierpliwa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdhsue
A CO DO NICKA TO WPISYWAŁEM SWOJEGO 3 RAZY I SIE WKU..... I WPISŁEM BYLE CO ... ALE NAWT FAJNY NO NIE ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysiecck
Widzę, że temat nadal aktualny. Moja zona poczytała sobie to co piszecie ale nie zamierza się wypowiadać żeby nie sprowadzić jeszcze większej burzy. Jeśli macie jakies pytanie to moge jej przekazać i byc może odpowie ale nie dzisiaj dlatego, że miała ciężki dzień i poszła juz spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdhsue
pewnie mąz jest TIR-owcem co jeździ po świecie albo handluje dywanami co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysiecck
Anitex czy ty przypadkiem nie jesteś z Gdyni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdhsue
jak tam mąż anitex 111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitex111
jestem z nad morza prawie ,ale nie z Gdyni ,kolo Ustki. A moj maz pracuje z mim synem na budowie na wyspach/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysiecck
No to przepraszam pomyliłem cie z kimś. Chciałem jeszcze dodać, że zona prosiła żeby cie wirtualnie pozdrowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdhsue
oj to masz teraz naprawde post co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitex111
i naisze wam jeszcze ,ze ja nie jestem prostytutka,ale nie mam nic do tych kobiet .Jestem kobieta o przejsciach ,doswiadczylam duzo zlego od mezczyzn,ale nie doprowadzilo to do tego ze ich nienawidze. po prostu zycie nauczyol mnie tego ,ze nienawisc prowadzi to autdestrukcji i ,ze nie nalezy zbyt pochonie oceniac ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdhsue
ide spac słucham maleńczuka na dobranoc i powoli spadam ... krzysieck TRZYMAJ sie chociaż tego nie popieram narka......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitex111
dzieki krzysiecck ,pozrow ja tez i moze nie pkazuj jej wszystkich wypowiedzi ???po co ma sobie zle myslec o ich autorach??? post mam ,ale ....wiesz co bedzie sie dzialo jak przyjedzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitex111
siemka kdhsue,boze jezyk se polanie przez tego twjego nica,hi hi .PRZYJEMNEGO BARA BARA, jak to mowi moja corcia,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdhsue
dzięki anitex 111 będe myslał o tobie choć nie powiem o tym mojej żonce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitex111
fajnie,wpadnij jutro .tez tu zagladne.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Te tutejsze prostytutki kłamią
To nieprawda, że klientami są lekarze, prawnicy i biznesmeni. To bzdury. W rzeczywistości, klienci prostytutek wyglądają tak: http://www.chicagopolice.org/ps/list.aspx Zdjęcia powyżej pochodzą ze strony policji w Chicago, gdzie korzystanie z usług prostytutek jest nielegalne i kończy się ujawnieniem danych osobowych oraz fotografii klienta i ich publikacją w Internecie (na powyższej stronie) na okres 30 dni. Możecie tam sobie dać "Change Timespan" na "Last 30 Days" - pokaże się więcej tych "lekarzy" i "biznesmenów. Skoro w USA są to Murzyni, Meksykanie i Polacy (najniższe warstwy społeczne Chicago), to kto będzie w Polsce? Podpici, niedomyci robotnicy, powracający z pracy na czarno na Zachodzie oficjalnie bezrobotni z serem pod czapą i smrodem niestrawionego alkoholu z ust, dresiarze handlujący narkotykami i jumający komórki w tramwajach. Lekarze? Oni wiedzą, że np. we Wrocławiu co trzecia prostytutka ma HIV. Wątpię, by chcieli tak ryzykować. Dla lekarzy, biznesmenów i prawników lepszym wyborem jest sponsoring: kosztuje to trochę drożej (kilka tysięcy złotych miesięcznie), ale jest bezpieczniej płacić jednej studentce, która sypia z jednym klientem i nie ma kontaktów z organizacjami przestępczymi, niż sypiać z prostytutką, która praktycznie zawsze ma tzw. ochronę, czyli alfonsa z mafii - biznesmen, który by taką zaprosił do domu, poinformowałby równocześnie mafię o swoim stanie posiadania... Kto więc korzysta z prostytutek? Ktoś, kogo nie stać na stałą utrzymankę. 200 zł znajdzie każdy, ale kilka tysięcy - to już inna bajka. A więc dają panom jeżdżącym BMW full opcja / spojlery / przyciemniane szyby rocznik 1980 kupionym w Niemczech za pieniądze zarobione na truskawkach i wmawiają sobie i nam, że to lekarze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×