Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kruchaa

Wierzymy w cuda- na wiosne sie uda- topik staraczkowo-testowo-ziołowy

Polecane posty

emi, z tego wniosek ze za wczesnie :P bo niezle sie zakrecilam z tygodniami, dlatego nie wiedziełam czy juz czas na usg czy jeszcze nie...:P ale juz sie ogarnełam :) emi-mam nadzieje ze nawet sie nie spostrzezesz, a 2 krechy beda jak malowane ...czego zycze kochane kazdej z was, ktora tego mooooocno pragnie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia..no co ty ;) przestan sie nakrecac, ze tak długo jeszcze 🌻 to tylko baaaardzo krotkie 7 h a nawet 6...bedzie dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze 5 godzin, troche sie uspokoiłam, bo ciągnie mnie w pachwinach jak cholera, a to znaczy ze sie macica rozciąga. bedziecie wieczorem na kafe? ja wroce pewnie przed 22, bo jak bedzie wszystko ładnie i pieknie to jeszcze zajedziemy do tesciow pokazac nagranie z usg. moze w koncu nam pogratulują :) zakładając najczarniejszy scenariusz ( tfu tfu) nie odezwe sie dzis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zle to wymysliłam,bo jak mi siądzie net i nie bede mogła pisac to sie bedziecie martwic. odezwe sie tak czy tak, a jak nie to znaczy ze net wysiadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, 3 godz jeszcze. co dziewczynki sie jakoś dzis słabo odzywacie? ja dzis dzwoniłam do mojej przyjaciółki, moze niedługo do nas dołączy, też się stara o dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu jeszcze trochę i nam biedaczko w głowę dostaniesz.Niech no już w końcu będzie po usg co sie uspokoisz i bedziesz mogła spokojnie spać:-) wystarczy tylko,ze napiszesz nam jak bedzie po wszystkim,a potem w ramionach M sie zrlaksujesz :-) A u mnie w pracy zapiernicz na całego ,i mega stresy no ale tak to już w tym zawodzie jest (nigdy nie wiesz co cie czeka). Podbrzusze pobolewa,problemy z defekacją choć wczoraj zjadłam pół paczki suszonych sliwek ,no i w końcu efekt był.Od dzis zaczęłam wcinac activie (moze pomoze):-) Małe chyba ma sie dobrze,bo popołudniowo-wieczorne mdłości nie przechodzą. Karola kaszle(okropnie) a jeszcze się zima nie zaczęła:-( antybiotyk się skończył,a teraz jest na wziewach i flegaminie. Janeczko gdzie się podziewasz??????? Napisz choć parę słów:-) wskakuję zaraz pod ciepły prysznic i do wyrka. Jutro WOLNE!!!!!!!!!!!!! huuuuuraaaaaaaaaaaaa!!!!!!! W końcu sobie pośpię. Buziaki kochane i piszcie jak idą staranka.😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i pod prysznic nie wskoczę,bo mój M zadzwonił przed chwila i muszę po niego do pracy pojechać o 21.00:-o ech i co mam zrobić...........muszę jechać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mam wiesci :) dzidzia ma się świetnie, urosła do 4,5 cm,wszystko jest ok i nawet zatanczyła dla nas :) przepraszam was ze tak marudziłam dzis, juz nie bede 🌻 taka jestem podekscytowana ze chyba nie zasne :) i dobrze, bo nie mam juz szlabanu na sex :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu, ale sie cieszę :). Widzisz i po co Ci były te nerwy? A masz zdjęcia z usg?. Ja swojej Niuni zachowałam na pamiątkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu,ja tez sie ciesze!Zobacz jak bardzo::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D. Choc i tak wiedzialam,ze wszystko jest ok. Za duzo kafeterii,oj za duzo...:P Teraz juz mozesz sie wyluzowac i po prostu cieszyc! Caluje Was Oboje barrrrdzo mocno👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam zdjecia i mam tez nagranie na płycie, maluch był grzeczny na badaniu, pozwolił sobie wszystko ładnie pomierzyc ale na koniec dał jasno do zrozumienia ze juz ma dosyc szturchania i zaczął sie okropnie wiercic. fotki niedługo wrzuce w stopke, ale nie dzis bo jestem juz wykonczona. mam nadzieje ze ta noc bedzie spokojna :) dzieki dziewczynki za wiare ze bedzie dobrze :) kochane jestescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia jaki sliczny dzdzius, przystojniak, ze ho ho :D ❤️ ❤️ widzisz wszystko jest w jak najlepszym porzadku, nie trzeba bylo sie tak denerwowac :) baaaaaaaaaardzo sie ciesze, ze oboje jestescie zdrowi i macie sie dobrze 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruchutka, a tobie sie spac nie chce? teraz czekamy na fotki renki, potem twoje a potem...??? dziewczynki, wierzę ze wasze też się szybko pojawią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu suupeer. :D :D :D Widzisz i potrzebne ci były te nerwy? A dzidziuś wspaniały, chyba podobny trochę do mamy ;). Na moje oko, to będzie dziewczynka, taka zgrabniocha z niej, ze to musi być panienka ;) Jak to fajnie, że można teraz oglądać sobie dzidziusia w tak wczesnym rozwoju. Coś wczoraj kafe fiksowała, bo po Twojej wizycie próbowałam wysłać chyba ze 3 posty i żaden nie doszedł. Kruchutka, teraz czekamy na zdjęcia Twojego maluszka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki. U mnie taka zimnica, że aż strach nosa wystawiac poza okno czy drzwi brrr. Mało pisze bo własnie rozpoczęlismy z M remont mieszkanka i nie wiadomo gdzie ręce włożyć. Ale jak tylko nadarza sie okazja to zaglądam do Was. Monia ❤️ Śliczny masz ten brzusio, faktycznie sporawy jak na 11tc :) Ale bardzo dobrze, trzeba czuć że jest się w ciąży. Ja bym bardzo chciała taki brzusio :D Kruchaa ❤️ Jak tam sobie radzisz z sennoscią? :) Wszystkim Wam zycze udanego i slonecznego weekendu 🌼 Kruchaa ❤️ Antella ❤️ ja-neczka ❤️ Minimonia ❤️ Emilka-K ❤️ Renka07 ❤️ Gos82 ❤️ Anucha ❤️ Jeśli kogoś pominęłam to przepraszam ale jeszcze nie spamietałam Was wszystkich :) A tak swoją droga to Wy jak juz sie rozpiszecie to nadązyć nie można ;) Ale super tak, wkońcu nabiore wprawy ;) Buziaczki 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu,moje GRATULACJE!!!:D 🌻 Masz piekna dzidzie,slodziaczek!❤️ Dbaj o siebie i o nia. Jednak to nie sa blizniaki a jeszcze mialam nadzieje,ze moze jeden gdzies sie schowal i zrobi Ci niespodzianke :) Caluje Was oboje b.mocno👄 Reniu,faktycznie,czas na zdjecie Twojego skarba a pozniej Kruchutkiej ❤️ Janeczko,odezwij sie do nas bo zaczynam sie martwic :( Wszystkim-milegej soboty🌻Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadiu, a jak Twoje staranka? Czy Ty wspomagasz sie czyms czy postawilas na nature? Przypomnij mi,bo gdzies chyba mi umknelo :( Aaaaa,Gosiu,po Ciebie to juz niedlugo list gonczy wysle! Odezwij sie albo choc zamachaj do nas.Ty niedobra,Ty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawdziwki,podgrzybki,kurki...........SOS mniammmmmmmmmm :-) ota mój dzisiejszy obiadek,a do tego ziemniaczki UWIELBIAM!!!!!!! Cześć wszystkim!!!!!!!! Moniu❤️ piękne maleństwo ,już wyglada jak miniaturka człowieka. A moje ze zdjecia zrobionego 2 tyg. temu wyglada jak..... rybka (tak powiedziała moja Karola). Mam nadzieję,ze za 3 tyg. moje bedzie przypominało człowieczka. Jeśli się uda to za 3 tyg. postaram się zamieścić moje zdjecie,bo na razie to i tak byście wiele niedojrzały. Moniu a ta piłeczka to jeśli się nie mylę to ciałko żółte:-) U nas też dziś zimno,ale na szczęście nie pada.Wyprałam już dwie pralki i mam nadzieję ,ze pranko troche podeschnie na dworku. kruchutka❤️ ,jak sie czujesz??? Czy żadnych ciażowych dolegliwosci albo zachcianek nie masz????? Emi❤️ kochana mam nadzieję,ze tym razem z ziółkami pójdzie jak po \"maśle\". I nie dopuszczaj negatywnych myśli do siebie.Mysl,ze musi się udac i koniec kropka:-) 😘.No i jeszcze rozpoczęta nowa strona dobrze wróży. Antelko❤️ ,a jak u Ciebie jak staranka??? A jeśli chodzi o kafe to ja wogóle wczoraj wieczorem ,tak po 22 nie mogłam zajrzeć wyskakiwał jakis błąd na stronie. a tak chciałam si ę dowiedzieć czy u Moni wszystko gra.na szczęście dziś wyczytałam ,ze tak :-) janeczko❤️gosiu❤️ nadia❤️.............dla Wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reniu, dobre z tymi prawdziwkami. ;) :D. Musisz pisać borowiki :). A ja dziś mam gołąbki. Mniaaaam. Reniu oczekuje na @. Dziś ostatnia luteinka i w poniedziałek pewnie mnie nawiedzi ta paskuda. Ziółek na razie nie piję, bo okazało się, ze nie mam nostrzyka. No i nie wiem, czy mogę go chwilowo pominąć, bo w zielarskim dostawa dopiero w czwartek. Ech, idę sprzątać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Przepraszam Was za milczenie, bardzo mi przykro, ze się martwiłyście:( W piatek miałam fatalny dzień w pracy. Lustarcja, która miała być w grudniu, okazuje się ze jest już od poniedziałku:( Po prostu szał ciał, wszystko postawione na rzęsach,a szefostwo w amoku, zeby dobrze wypasć :O Wróciłam z pracy nie zgadniecie po 11 godzinach i ledwo żywa, a dzisiaj też od 8 i tylko 6 godzin :O Kregosłup mi nawala :( a pomocy domowej brak, więc dzisiaj wygladam na prawde nieciekawie:O Emuś ❤️ jak tam starania, mam nadzieję ze pełną parą:) Nie myślałaś zeby sie wspomóc testami? Moniu ❤️ ja obstaję za facecikiem, taki przystojniacha na tej fotce:D A brzuszek faktycznie imponujący;) Mialam Wam jeszcze coś napisać i już nie wiem co :O chyba musze zacząć sie leczyć:( Całusy dla wszystkich, lece pod prysznic, jak mi się przypomni :P to jeszcze napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa już wiem :D Antelko ❤️ zacznij bez tego nostrzyka, a potem zgrabnie go dosypiesz:) Tylko tak sie zastanawiam i skoro ziółka pobudzają jajniki do pracy, to w momencie gdy dochodzi do ciąży powinno sie je odstawić chyba, jak myślicie? Kruszko ❤️ ja w ciązy też mialam dużo sluzu, może to mało komfortowe:( ale podobno normalne:P Reniu ❤️ nie wiem czy Ci pisałam, że masz sie nie przejmowac durnowatymi koleżankami w pracy. Ja chyba na prawde mam sklerozę:O Emi ❤️ też musze coś zrobić z wlosami i na pewno będzie to czekolada :D Nadiu ❤️ i tak jesteś dobra, ze Ci sie dziewczyny nie mylą. Mnie sie myliły,z powodów jak wyżej :P Gosiaczku❤️ wracaj, wracaj na lono topiku, czekamy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, jeszcze raz ja :P Miałam napisać co u mnie... jutro mam dostać @ i raczej dostanę, syfki dwa juz zaliczone, ja nie wiem kiedy ten trądzik młodzieńczy sie kończy :P brzuch boli typowo @ :( Patrząc na to co zaserwują nam w pracy, sprawdzanie 3 lat dokumentacji :O nie będzie to najciekawszy okres jaki mnie czeka. Ale moze dzięki temu nie będę miec czasu zeby skupiać sie na myśleniu czy zachodze czy nie:) i może sie uda ;) No nic jakos przez to przebrnę, moje zycie widocznie nie może byc monotonne. Teraz już naprawdę znikam pod prysznic, dobrej nocy Wam życząc:) Ps. Moniu, może teraz jak już szlaban zdjęty, nie będziesz cierpieć na bezsenność :D:P [

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko,napisze tylko,ze bardzo sie ciesze,ze sie w koncu odezwalas i zmykam spac😴. Jutro sobie pogadamy🖐️ Zycze wszystkim dobrej nocki 👄 Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×