Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kruchaa

Wierzymy w cuda- na wiosne sie uda- topik staraczkowo-testowo-ziołowy

Polecane posty

Janeczko,napisz co tam u ciebie?Ja wlasnie mam @!Tak mi sie pochrzanilo.Powoli trace nadzieje na drugiego bobasa....Ech!co ma byc to bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i ja... U mnie tez juz po @ ani śladu,o ile dobrze pamietam to kruchaa i ja miałysmy JĄ z 1 dniową róznicą czasową ❤️ teraz biore grzecznie CLO i estrofem,potem luteinka i znowu czekanie... moniu-trzymaj się kochana-mdłości to chyba najpiekniejsze co może być podczas ciązy-przynajmniej coś sie dzieje ;-) Emilko-nie martw się -w koncu jesli z jednym maluszkiem wam sie udalo to i z drugim MUSI!!!zobaczysz... ja-neczko ale mi slinka cieknie na te twoje kokosanki,hmmm smaka mi narobilaś ze hoho!!ja do pieczenia ciast i innych słodkosci mam 2 lewe ręce :-D narqa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,nareszcie nastepna strona! Clociu,witam! Niby powinno nam sie udac a tutaj takie cyrki! Ja to w ogole bylam taka pewna,ze juz po pierwszym razie mialam wszystkie objawy ciazowe hehe...A tu niespodzianka @! Teraz juz sie nie nastawiam,bede po prostu sie kochac,kochac...i zobaczymy. Biore castagnus,mam nadzieje,ze mi sie to wszystko wyreguluje bo to zlosliwosc straszna jest.Problemy z cyklem zawsze byly mi obce a teraz....No brak slow po prostu! Czy wy dziewczyny macie jakas teorie na wytlumaczenie tego?Fakt,ze zanim zaczelismy staranka sex byl w plaszczyku.Czy to mozliwe,ze ja tak dziwnie reaguje na sperme???Szukam jakiegos info na ten temat ale nic nie moge znalezc.Wrecz przeciwnie:wszedzie jest napisane,ze sperma ma swietne wlasciwosci,co tez potwierdzal moj /byly/ginekolog. I co tu mysec? Ja sie juz gubie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o złudzenia, to ja już przy drugiej się ich pozbyłam. W pierwszą zaszłam raz dwa, typowa wpadka. Potem po 5 latach postanowiliśmy miec jeszcze jedno i tu przykra niespodzianka. Nie tak łatwo i nie tak szybko. Strata jednej ciąży... Leki. W końcu udało się ale ja już nie mówię że chcę i zaraz mam. Znowu widzę, ze coś nie tak z drugą fazą cyklu, powinnam teraz zbadac prolaktynę, bo mam 20 dc, a temp. skacze, pomimo luteiny. Może te ziółka jej szkodzą, już sama nie wiem co robic. Do gin. najwcześniej mogę iść w czwartek i chyba nie ma wyjścia muszę się wybrać :( Moniu, jak ja bym chciała tak miec nudności :) Cloteczko, to staraj się kochana i czekamy :D Jeżeli chodzi o wypieki, to czasami cos tam wymyslę, a przepis na kokosanki jest super prosty : ubić pianę z białek z cukrem, dodac wiórki kokosowe. Upiec w temp. 170 stopni, pychotka. Emilko, musimy wierzyc, że się uda, patrz nazwa topiku. Kochana przed Tobą najlepsza częśc cyklu, więc staraj sie owocnie, a i hormonki teraz powinny nastrajac Cię pozytywnie. Dobrej, owocnej nocki dziewczynki, 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane :D zle sie wyrazilam...chodzilo mi o to , ze jakies 2 lub 3 dni twmu skonczyl mi sie @....przepraszam za zamieszanie 🌻 niestety ta malpa @ narazie mi nie odpuszcza i przylazi co miesiac, ale mam nadzieje, ze w koncu mi odpusci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! clotka ma racje, mialysmy 1-dniowa roznice:D plodniaki dopiero przede mna!!!!!! a tak w ogole to robilam badania 3 hormonow: tsh, fsh i lh - wyglada na to ze sa w miare...ale ja mam jakies zastrzezenia...bo wydaje mi sie ze jednego jest za duzo, innego za malo...takie typowe schizy :P zrobie w II fazie cyklu prolaktyne i progesteron i zobaczymy co i jak... jutro wyznaczam wizyte na monitoring cyklu i na nasionka dla meza :) - same atrakcje w tym cyklu :P minimoniu - nie martw sie niepotrzebnie!!!!!!! na pewno wszystko jest w porzadku z fasoleczką!! ❤️ emilka, janeczka, clotka - 👄 🌻 👄 👄 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witak kobitki 🌻 pogoda rewelacyjnaaaaaaaa - :D:D:D:D:D:D:D:D buziaki dla Was i prosze sie szybko odmeldowac na topiku !!!! 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, zapomnialam, ze nie udalo mi sieukrasc bociana od babci, ale...narysowalam go sobie w kalendarzu i teraz moge sie na niego gapic ile wlezie!!!! ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruchutka,to sie okazuje w twoim wypadku dochodzi jeszcze talent plastyczny...no,no... Ale namieszalas z ta @!Ja faktycznie bylam w szoku bo myslalam,ze juz zaciazylas!Ale widze,ze pracowity tydzien przed toba,mam nadzieje,ze wszystkie wyniki beda ok i nareszcie bedziesz mogla odetchnac... Pozdrawiam dziewczynki i znikam.Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, na chwilkę Was opuściłam, ale już jestem. Okrona druga faza cyklu do @. Bo tak by się chciało ,żeby @ nie przyszła. A ona póki co regularnie jest. W tym tygodniu odbiorę wyniki z cytologii. Badanie bardzo proste i rzeczywiście warto ,żeby kobiety takie badanie robiły. Mam nadzieje ,że wyjedzie ok, ale zawsze jest taki stres gdy idzie się po wyniki. Słoneczko tak pięknie świeci, za chwilę dużo nowalijek będzie, więc już może będziemy w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nareszcie sie pojawilyscie :D :d :D emilko - talent artystyczny to zdecydowanie za duze slowa:) bardziej pasuje - talent bazgrołowaty :P hihihihihi mawet nie pomyslalam ze takzakrece z tą malpa @@ Jestem strasznie pelna nadziei na ten cykl , ale strasznie sie boje ze znowu spadne na pysk jak sobie pomysle, ze przylezie znowu przylezie @@@ bleeeeeeeeeeeeeeeeeee!! domeniko - cyto. rzeczywiscie jest waznym badaniem i na pewno bedziesz miala dobre wyniki 🌻 ba, nawet bardzo dobre. Oj, a ta II faza mnie sobiscie doprowadza do szału :P to jak czekanie naścięcie, albo jak na wylanie kubła zimnej wody na głowe :P (no, przynajmniej w moim przypadku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, gdzie sie podzialyscie:P czyzbyscie uskutecznialy wieosenno-wieczorne spacery :P 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc kochane, co Wy tak straszycie z odbijaniem karty :P Melduje sie grzecznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak,Janeczko,bo po premii pojedziemy...Nie ma lekko. A teraz mow grzecznie co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, Jak tam nastrój, u mnie znowu pod kreską, mam już dosyc tych wahań nastroju, szału można dostac. W czwartek umówiłam się do gin.to może będę mądrzejsza co mi jest. Za cholerę nie mge rozpracowac tego cyklu. Same popatrzcie : 7=36,5 8=36,7 9=36,7 10=36,7 11=36,8 12-36,8 13-37,0 14=36,8 15-36,5 16-36,7 17-36,5 18-36,7 19-36,5 20-36,6 21-36,5 czy któras coś z tego rozumie ?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko kochana, nic mi sie nie chce, lenia jakiegoś mam no i mega doła. To chyba już mój przyjaciel na drugą częśc cyklu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko:11,12,13 dc wyglada na owu.No ale ja sie na tym nie znam a poza tym wykres lepiej jest czytac z ta krzywa,wtedy to wyraznie widac co i jak.No ale faktycznie mysle,ze lepiej zapytac fachowca.A jaki mialas sluz w tych dniach wyzszej tempki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko, śluzu to ja miałam zatrzęsienie przez ten cholerny len :P Najwięcej od 10 do max 13. Też bym obstawiała owu w tych dniach, a nawet co drugi dzień pózniej, tylko czemu to tak skacze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko,moze zmien termometr! No a na powaznie,nie uwazasz,ze lepiej tak tego cyklu nie sledzic i nie wnikac w nature?Dzis czytalam na kafe,ze dziewczyna z PCO zaszla w ciaze,choc lekarze jej nie dawali szans hehe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i lepiej nie sledzic, bo ja od tego dostaję hopla. Tyle że ja muszę trafic przed owu, żeby wyszła mi dziewczynka. I w tym cały problem, że nie wiem kiedy ona będzie :P A Ty na jakim etapie, chyba super nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko,to jak celujesz w dziewczynke to wg mnie powinnas sie kochac wlasnie 11,12 dc a moze zaczac juz wczesniej bo wtedy plemniki sa slabsze jak sobie musza poczekac.Kochaj sie codziennie od moze od 9dc i skoncz na 12?Nawet gdyby owu wystapila 14 dc to chlopaki tyle wytrzymaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie to faktycznie super,lepiej nie mowic.Cykl rozlegulowany na maxa.Ciagle mam przyspieszony @.Biore Cost. i mam nadzieje,ze sie wyreguluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, od razu lepiej:) janeczko ja stawiam u ciebie ze owu byla 12 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No popatrz kochana, jak się człowiek nie stara, to wszystko jakoś gra, a jak tylko cos planuje, to zaraz cuda wianki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj mierzlam tempke mam 9 dc i tempka= 36,2 wow! jak mierzylam poprzednio to najnizsza byla 36,4 z mnie zaintrygowal ten cykl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kruszynko 🌻 To stawiajcie na mnie jak na konika, może w końcu coś z tego wyjdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ze stawiamy!!!!!!!!!!!! na kazda z nas po kolei ❤️ rowno - jak idzie w cyklach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, muszę iśc spac, mąż WOłA ! A tak się pięknie wieczór zapowiadał :D Dobrej nocki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×