Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kruchaa

Wierzymy w cuda- na wiosne sie uda- topik staraczkowo-testowo-ziołowy

Polecane posty

Witajcie moje drogie, Kruszynko, topik nie zdycha, tylko trochę mało nas tu :( Ja tak na krótko przywitać się z Wami ;) Głowa mnie tak napiernicza, że szok. Chyba coś z cisnieniem, a że nie wiem czy nie jestem to nie biorę żadnych prochów. Będę wieczorkiem, buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janeczko - moze rzeczywiscie cos jest z cisnieniem...a moze niekoniecznie z cisnieniem :P ja musze Wam powiedziec,ze nie moge pic lnu i odstawilam go:( mialam sreaszne wzdecia, sądze ze po tym, bo nigdy wczesniej mnie to nie dopadlo...poza tym npisane jest ze moga sie pojawic...jako srodek uboczny:( no wiec w tym cyklu chyba malo rzeczy mi jakos sprzyja...ale trudno... Poza tym ta tempka dziwnie skoczyla, zawsze do tego poziomu zblizala sie jak bylam w 15-16 dc, a nie w 12 dc.... czyli owu. albo sobie byla-poszla, albo jej nie bedzie :( Jaskis dziwny ten cykl :P ale co tam, narazie ciesze sie ze wspanialej pogody 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie A ja dzisiaj miałam iść do gina po wyniki cytologii, ale miesiąc minął a wyników nie ma. Mam przyjść znowu za tydzień. Nie stresowałam się tym badaniem i nie martwiłam o wyniki a teraz troszę zaczęłam się bać. Co oni z tymi wynikami robią??? Temperatura po skoczeniu w tym 21dc wciąż utrzymuje się wysoko zatem chyba owulacja była. I spojrzałam na moje wykresy i w różnych cyklach w różnych dniach tempka skacze. Ale najczęściej ok 15 dnia. Własnie umyłam okna ,żeby się odstresować i żeby głupie myśli nie przychodziły mi do głowy . A wynik cytologi będzie dobry i już! Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, dostałam jakieś plamienie... tak strasznie się boję o moje dziecko. jadę zaraz do szpitala, zmówcie paciorek za moje maleństwo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniu-jestesmy z Toba i 3mamy kciuki!!!mysl pozytywnie-będzie dobrze!!! nie pisałam dawno,bo u mnie niestety nic ciekawego...biorę clo i nie mam żadnych objawów owulacji,dosłownie ZERO no poza paprotkami na mikroskopie,ale to pewnie wynik dzialania estrofemu :-( jakis dziwny ten cykl-powtarzam słowa które napisała kruchaa... kupiłam sobie odpowiednik CASTGNUSA ,tutaj to sie nazywa AGNUS CASTUS i chyba zacznę brac na ten mój zespól napiecia przedmiesiączkowego,moze zadziała...nie wiecie czy moge to brac z innym lekami w cyklu??? całusy dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc diewczynki 🌻 Mnimoniu ❤️ nie każde plamienie musi oznaczac że coś złego się stało. Moja koleżanka miała dwukrotnie takie plamiła i urodziła zdrową córeczkę. Tylko musiała trochę pobyc w szpitalu. Trzymaj się dzielnie, wszystko będzie dobrze {kwiat] Cloteczko 🌻 Ty się nie obijaj kochana, tylko pisz, nawet jak nie masz o czym tez masz pisac :D Hmm, nie wiem co z tymi cyklami się dzieje, ale u mnie tez zwariowany na maksa. Najchętniej przestałabym liczyc, kalkulowac.... tylko jak mam trafic w dziewczynkę przy takiej spontaniczności ;) Gdzieś czytałam, że jak się bierze leki, to nie można pic ziółek, ale to była opinia jakiejś dziewczyny, może lepiej spytac się lekarza.Poszperam na necie, może coś znajdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domeniko 🌻nie martw się na zapas, wiesz jak działa nasza państwowa służba zdrowia. Pewno gdzieś są i leżą czekając aż ujrzy je światło dzienne. Opowiem Ci historyjkę, autentyczną z mojego życia, co prawda nie dotyczy zdrowia, chyba, że psychicznego. Planowaliśmy zburzenie budynku gospodarczego, bo chcieliśmy w tym miejscu postawic garaż. Wymagane było pozwolenie :P Poszłam osobiście, jako że mój mąż nie bierze udziału w papierkowych sprawach- i grzecznie poprosiłam panią żeby jak jest taka możliwośc itp.... dostac to jak najszybciej. Bo nam zalezy, bo wiosna. Pani bardzo uprzejma, stwierdziła, że tak postara się to zrobic jak najszybciej i da do podpisu. Ustawowy termin to 3 miesiące, a ja czekałam 4 bo pani odłożyła to gdzieś na bok z myślą żeby było jak piorytet i zapomniała !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynko 🌻 chyba jednak ciśnienie :( Może ta tempka świadczy że teraz masz owu. Staraj się kochana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki !!!!!!!!!!! Minimoniu kochana bedzie dobrze trzymaj sie moja kolezanka tez miala plamienia i teraz ma fajnego chlopczyka :) dziewczynki to moj pierwszy cykl z ziolkami nawet mi smakuja i mezus tez pije :) !!!!!!!!!!!!!!!! I wiesiołek tez pije :) ciekawe czy bedzie owulacja ??????????? :):):) Pozdrawiam Was serdecznie dziewczynki - bardzo za Wami tęskniłam :):):) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minimonia.....musi być dobrze, i będzie. janeczka.......też tak myślę,że gdzieś im się to zapodziało, za późno wysłali. Cytologię akurat zrobiłam państwowo, ale wolę chodzić do mojego ginka prywatnie. A i ze służbą zdrowia i z urzędami to szkoda gadać. Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minimoniu- tak jak dziewczyny pisza, nie kazde krwawienie oznacza cos strasznego. My wierzymy ze wszystko bedzie dobrze i z toba i z dzidziolem:D Tak wiec nie martw sie!!!!!!!!!!!!!!! tak, tak starac sie bede,ale przyznam sie,ze normalnie sie pogubialm w tym cyklu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezle sie pogubilam w tym cyklu :P ale moze to i dobrze, bo nie bede za duzo myslala i nie bede celowac w 10 - bo nie bede wiedziala kiedy bedzie...:P clotka - tak jak mowi janeczka, prosze nam pisac co u ciebie, nawet ak nic sie nie dzieje ciekaweg...:) malineczko -mam nadzieje ze w tym cyklu sie uda :D emilko- a gdziez ty sie podziewasz? 🌻 janeczko,domeniko 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynko, może to i dobrze ze się pogubilaś, ja za bardzo się pilnuję i nic z tego nie wychodzi :( Miałam dziś byc u gin, ale od rana mialam straszny ból glowy, jakaś panienka migrenowa czy co, i niestety musiałam odwołac wizytę.A miałam już naszykowane te moje wykresy, bo bardzo mi się nie podobają. Cudem wcisnęli mnie na wtorek, tak więc czekam teraz do wtorku. Byle ta @ nie przyszła :( Dobre nocki Wam życzę i do jutra 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane moje 🌻 no rzeczywiscie janeczko-napisalysmy w tym samym momencie podobnie :D minimoniu-jak sie czujecie? co powiedzial lekarz? mamy nadzieje ze wszystko jest w jak najlepszym porzadku ❤️ A co powiecie na to - dzisiaj mierzylam tempke (ostatnio mierze ją z saej ciekawości, naprawde!) i jest - 36,9 !!!! troche wysoka jak na 13 dc....czy to cos zlego oznacza?? cos z hormonami,czy co?? to owu chyba juz byla... Qrde, normalnie nie wiem...!!!!!!!!:P :P :P ale jazda!!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki 🌻 Kruszynko, to może wpisz wszystkie temp.żeby był pełny obraz sytuacji. Ale wygląda, że masz pierwszy dzień owu, lub pierwszy po. Mam nadzieję, że starałaś się owocnie i nie marnowałas czasu ;) Minimoniu, daj znać co u Was, jak maleństwo. Trzymam kciuki za Was oboje ❤️ Gdzie reszta staraczek ??? Emilko ????????? nieładnie kochana, odezwij się :) Pozdrowionka dla wszystkich i miłego, udanego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1-6 dc- 36,4 7-8 dc - nie mierzylam 9 dc- 36,2 10 dc - 36,4 11dc - 36,5 12dc - 36,7 13 dc- 36,9 no i kiedy ta owu? buuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!:P emilko - kochana, odmeldowac sie prosze i napisac pieknie co i jak 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starac to troche sie staralam, ale nie za bardzo - gdyz:D -myslalam ze owu bedzie gdzie ok. 15 dc - a tu taka zmylaaaaaaaaaaaaaa:P a ona (owu.) - jaja sobie robi:D Generalnie, jak juz pisalam nie wiem co i jak....byla/nie byla...tudziez bedzie...echhhhh, skubana:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, ja tą temperaturę też z czystej ciekawości mierzę i wykresiki robię. A patrząc na wykresy to owulacja jest. Tak mi się przynajmniej wydaje. W końcu w drugiej fazie cyklu temperatura jest wyższa. Krucha.....u Ciebie wygląda na to ,że owulacja już była, stąd wyższa temperatura i niech ta wyższa temperatura już zostanie. Minimonia.......co tam u Ciebie. Mam nadzieje ,że wszystko się wyjaśniło i już jesteś spokojna. Ładnie słoneczko świeci i poprawia mi humor. Co bedzie to bedzie ale w końcu maleństwo będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ba:) pewnie ze fasola bedzie 🌻 domenika, ale hmmmm, myslisz ze kiedy owu byla?? bo jest dwa razy skok tempki....nie bylo spadku tempki- nie wiem, jak widzicie pogubilam sie nadobre :P super:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruchaa.....jak wiadomo ekspertem nie jestem i z tą moją tempką to też na wyczucie ale u Ciebie bym zaznaczyła wzrost w 12 dc. Nie wiem jak Wy ale ja od tych wykresików to uzależniona już jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domeniczko- dzieki wielkie, tez jestem sklonna umiejscowic owu na 12 dc , ale zastanawia mnie jeszcze ta dzisiajesza 13 dc tempka (bp tez jest roznica 0,2 stopnia) - chyba wszystko sie wyjasni jutro ....ale mnie wciagnelo :P qrde, ja w tym cyklu źle pojechalam...bo nastawialam sie na pozniej...a tak jak mowie staranka byly slabsze, bo oszczedzalismy sily na weekend :P domeniko - a ty juz za kilka dni :) fasolka na wiosne musi byc ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) Ja mam dzis 9 dc, i 9 d picia ziolek razem z moim męzusiem (ciekawe na co mu pomogą ??? ) bardzo pragne miec owulacje a jeszcze bardziej dzidzie :) Pozdrawiam cieplutko wszystkie kobitki z tego topiku :):):) !!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki 🌻 Wreszcie dorwałam net :P Kruszynko = wygląda na owu 12 :D Kiedy broiłaś? Kochana, wszystkie nawet możemy w tym samym czasie, a co będzie ciekawiej. A Emilka, to chyba działa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malineczko,a jak się czujesz po ziółkach, coś już się zaczyna dziać na owu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×