Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kruchaa

Wierzymy w cuda- na wiosne sie uda- topik staraczkowo-testowo-ziołowy

Polecane posty

Czesc dziewczyny! Ciesze sie,ze tu taki pogodny nastroj panuje! Renka,moje najszczersze gratulacje 🌻. Widzisz,i po co bylo sie martwic?Czytasz za duzo kafeterii:P Teraz juz mozesz spokojnie sie cieszyc swoim malutkim szczesciem ❤️ Kruchutka,i jak tam?Bo my tu czekamy z niecierpliwoscia na dobre wiesci:) Wczoraj maz przywiozl mi ziola z tego wyjazdu,zaczelam wiec picie od wczoraj.Ale ja jak to ja,musialam cos namieszac i dodalam cala paczke nostrzyka a pozniej wyczytalam,ze ma byc tylko pol :( Tak wiec,pewnie nie zadzialaja i sie tym martwie od rana. Moniu,moze wiesz cos na ten temat,bo Ty jestes ekspert ziolkowy.I jeszcze powiedz mi w czym Ty je przechowywalas?Ja wsypalam do plastikowego pojemnika bo tylko jeden znalazlam taki duzy ale nie wiem czy to mozna? Jak sie czujesz kochana? Janeczko,paska jeszcze nie dostalam ale mam nadzieje,ze tam o nie nie zapomna :D.Moze faktycznie byloby lepiej wyslac list z prosba a nie e-mail.Ale wiadomo,szybciej :) Co u Was laseczki? Karinka🌻Anucha🌻Antelka🌻Gosia🌻Nadia🌻 Zmykam do gosci,pa! Milego piatku,jutro juz weekand!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka:-) nic nie brałam i na razie nic nie biorę.Podobno witaminki można brac dopiero od 3 miesiaca,a nie od samego poczatku,jeśli zas idzie o kwas foliowy to powinno sie go brac na minimum 3 miesiące przed planowaną ciażą a najlepiej to rok przed.Branie kwasu foliowego tylko w ciazy nie zapobiega powstaniu wad cewy nerwowej u płodu. Więc na dobrą sprawe ja się nie zabezpieczyłam. Więc radze Tobie i innym dziewczyną aby już zaczęły łykać te małe cudowne tableteczki. Janeczko❤️ Karola popatrzyła na zdjęcie i stwierdziła,ze tam jest rybka ,bo ma ogonek :-) myślę,ze już za 4 tyg. bardziej bedzie przypominac postać ludzką.Oj Janeczko nawet nie wiesz jak bardzo zycze Tobie i innym dziewczyną tego cudu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm, no u mnie narazie @ brak... emi-ja w ziolkach nie pomoge :( tzreba czekac na monie:) renka-buziaki dla malenkiej rybki :D anucha,karina,nadia,janeczka,gos ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, no kruchaa, nic nie mówie zeby nie zapeszac :) renka, bardzo sie ciesze. i nie czytaj w necie o ciązach pozamacicznych, o wadach rozwojowych i innych tego typu sprawach bo sie bedziesz nakręcać tak jak ja. ja juz nie zaglądam na topiki\" ciąża obumarła\", \"po stracie\", bardzo sie denerwowałam wtedy. a co do kwasu foliowego to słyszałam ze nalezy go brać wczesniej tylko z tego względu ze przez pierwsze 2 tyg ciązy nie wiesz ze w niej jestes, wiec profilaktycznie mozesz sobie kwas łykac. a to ze nie brałas go 3 mce wczesniej nie ma znaczenia, przeciez wtedy płod sie jeszcze nie rozwijał. wiec sie tym nie martw tez :) ja brałam jak mi sie przypomniało. a jeszcze jedna info- kwasu foliowego nie mozna w zaden sposob zmagazynowac w organizmie, bo jest on na bieząco usuwany z moczem, więc też wczesniejsze branie nie ma jakiegoś ogromnego wpływu na dziecko. emi, ja ziółka trzymałam w słoiku( a raczej w kilku słoikach), ale nie zakręcałam go szczelnie. chyba nie ma to wielkiego znaczenia w czym je przechowujesz ( mimo ze na stronce sklepu było zalecenie zeby je trzymać w woreczku albo w papierowej torebce chyba). co do nostrzyka to nie mam pojecia co sie stanie jak go bedzie za dużo :( ziółka pij przed spaniem. nie jest to najlepsza pora, bo wstajesz pozniej w nocy na siusiu, ale takie jest zalecenie ze trzeba pic na wieczór. mam nadzieje ze osiągniesz nie gorsze efekty ode mnie- czyli ciąza w 1 ziołowym cyklu :) ale sie rozpisałam :) pozdrowienia dla nowych kobitek- anuchy, kariny i nadii :) i dla zasiedziałych-janeczki, antelli i gos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kobietki co tak słabo piszecie, ja juz powoli zmykam do domku, pobolewa mnie brzuszek na @, do tego takie jakies skurcze mam, com mnie ciągnie aż muszę się skulić, to ta wstrętna @ małpa, daje o sobie znaki, zobacymy czy mnie zaleje we wtorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:D Ja juz w domu, ale i tak mam duzo do zrobienia. Znowu sie zmagalam z praniem, bo jutro moja mama przyjezdza i musialam troche ujac z kosza:P Teraz mam chwilke, meza jeszcze nie ma:) Zjadlam obiadek i wlasnie nastala chwila na relaks- kawusia:P:D:D:D Moniu troche mnie zmartwilas, ze po ziolkach trzeba wstawac w nocy na siusiu, ja wstaje o 5 wiec jak ja sie wyspie...:( Kruchutka buzka mi sie cieszy;) 👄👄 dla mamus i przyszlych mamus:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gos, moze do 5 wytrzymasz :) ja dzis w bojowym nastroju, wszystko mnie wkurza, a najbardziej fakt ze: kobieta chodzi w ciązy, męczy sie, bo to albo siku, albo paw, krzyż boli, brzuch ciązy itp. potem rodzi- w bólach i w męce, po wszystkim jest tak wykonczona ze pada jak mucha, nie ma na nic siły. a co robi tatuś w tym czasie? dzwoni do wszystkich i to JEMU GRATULUJĄ!!!!! nie umęczonej matce(bo ona nie ma siły rozmawiac), ale facetowi który-powiedzmy sobie szczerze- ma niewielki udział w całej akcji.odwalił swoje 9 miesiecy temu i nic go nie boli. a kto pogratuluje kobiecie? strasznie to niesprawiedliwe jest :( chyba sie dzis mojemu męzowi oberwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, z wagi na fakcik, ze szykuje mi sie imprezowy weekend, zrobilam tescik po poludniu i...pokazał 2 krechy!! ta ruga co prawda słabsza, ale całkiem widoczna....:D:D:D:D :D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D całą się trzęse...i nie mogę uwierzyć... jutro powtarzam test i zrobię betę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRUCHUTKA SZOK!!!!!!!!!!!!!!!!!! GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak bardzo chciałam gratulować i spełniło się moje marzenie. Jak ja się cieszę. Buziaki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I nie trzęś się ,bo wytrzęsiesz maluszka ;-) ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ No co za miłe wiadomosci.Tak się cieszę,ze klawiatura mi się myli na i łezka sie kręci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renka, prawda to dla mnie SZOK!! wierzcie mi, ze naprawde sie nie spodziewałam....naprawde!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruchutka u mnie na teście ta druga tez była bledziutka,tak więc nie nerwuj się ,ale dla pewnosci zrób sobie betę :-D Ojojoj reszta babeczek sprężać się i w ślady za Kruchutką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze jak powtorze testy to sie upewnie...a potem jak pojde do gina, a potem jak bedzie usg...:) boję się jeszcze ucieszyć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na kiedy spodziewałas sie @ No widzisz i w najmniej spodziewanym momencie JEST -UDAŁO SIĘ! Oj żeby teraz tak poszło reszcie babeczek Cieszę się z Tobą z Twojego szczęścia! Ściskam mocno! Ależ emocje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, zaraz bede niestety uciekać, bo wlasnie umowilismy sie ze znajomymi (nie chce mi sie dzisiaj tam isc - nie zrozumcie mnie zle, bardzo ich lubię, ale myslami chyba bede gdzie indziej...) postaram sie zajrzec wieczorkiem, lub jutro z kolejnym wynikiem testu... Mam nadzieję ze nadal bedzie pozytywny ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę,że jak zrobisz betę to masz 100% pewnosć. w zasadzie to powinno sie robić dwa razy(dzień po dniu) i sprawdzić czy rosnie. Ale nie martw się na zapas i proszę Cię CIESZ SIĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ miałam dostac najpożniej we srode... pewnie, to monia-czarownica ;) teraz kochane szykujcie się jedna po drugiej bo monia wykrakała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu myślę,ze na Twoje samopoczucie złożyło sie parę spraw a między innymi chyba te pomarańczowe wpisy . Oszczędź męża :-) Wyżyj się na topiku. Ale po części przyznaje Ci rację. Jak ja rodziłam to maz był przy mnie i na koniec porodu dostał pochwałę za dobre spisywanie się,a ja cóż........opiernicz,bo nie parłam jak trzeba......i to ma być sprawiedliwosc.....?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak potwierdze wyniki bety to wreszczie uwierzę :D narazie jeszcze nie mogę uwierzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K R U C H U T K A U W I E R Z ! ! ! ! ! ! Dziewczyny gdzie jesteście???? KRUCHUTKA JEST W CIĄŻY!!!!!!!!!!! No dalej sprężac sie teraz na Was kolej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na majówkach znów zrobili NALOT :-( jeden dzień był spokojniejszy i znów to samo. Babeczki....gdzie jesteście???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KRUSZKO ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!! JAK TAM TWOJE KULECZKI??? :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruchutko kochana, ściskam Cie bardzo mocno, Ty wysciskaj męża i złóz mega gratulacje!!!! Fantastyczne wieści, az chce sie żyć:) ps. pamietaj wnukom bajeczka o kuleczkach :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruchutka 🌻GRATULUJE🌻:D:D juz dzisiaj pisalam, ze mi sie buzka cieszy:D:D:D Ja tez chce kuleczki;):D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruchaa, mam przez ciebie straszną gęsią skóre, i przez to sutki mi sie marszczą i cholernie bolą! czekaj, ciebie tez niedługo zabolą :) nie masz pojecia jak sie ciesze :D :D :D :D :D :D :D :D :D o jezuniu jak fajnie :) moj maż tez sie ucieszy, myslałam ze juz mi dzis nic nie poprawi nastroju, i przez to mu sie dostanie, a tu prosze- krucha wyskoczyła z 2 kreskami huuuraaaaaa!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki bierzemy sie ostro do roboty;) rok 2008 jest nasz:D:D:D Moniu \"czarownico\"❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×