Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ika0011

usunięcie trzonu macicy

Polecane posty

Gość gość
Tak gościu dziękuj Bogu że żyjesz ,jesteś zdrowy .Nie każdy człowiek tak ma dopiero jak zaczynają się kłopoty ze zdrowiem wtedy doceniamy co straciliśmy .''SZLACHETNE ZDROWIE ILE TRZEBA CIĘ CENIĆ TEN TYLKO SIĘ DOWIE KTO CIĘ STRACIŁ''.Bardzo dobrze to napisałaś Krysiu w pełni się zgadzam Basia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baśka o 15:27 to Ty powinnaś smażyć kotlety dla męża na obiad, a nie przytaczać cytaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie był cytat wieszcza tylko mojego taty który zawsze mówił te słowa jak któreś z nas zachorowało.Co prawda zabolała?a kotlety dla męża też smarze jak ma na nie ochotę a widzę że ty nie masz dla kogo dlatego jesteś taka złośliwa i nie będziesz mi mówiła gdzie mogę pisać na forum a gdzie nie to wolny kraj przynajmniej na razie Basia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż Basi chwali się koledze: moja żona ma czarny pas w gotowaniu. -Co to znaczy? -Potrafi zabić jednym kotletem. Wszystkim dogodzić się nie da, ale wszystkich wku*wić to już żaden problem :; Nie mogę być piękna, inteligentna i miła jednocześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzice nauczyli mnie wielu rzeczy a najważniejszą jest kochać ludzi zwierzęta przyrodę i nikogo nie krzywdzić Ty najwidoczniej tej wiedzy nie przyswoiłaś a szkoda ,było by ci łatwiej żyć na tym świecie a tak potrafisz tylko obrażać ludzi i się nad nimi pastwić w necie chyba jesteś bardzo samotna żal mi cię bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie podpisałam się Basia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baśka co Ty znowu bredzisz, co Ty dosypujesz sobie do kawy z samego rana. Nie musisz się nade mną użalać. Jak widzisz mam się świetnie i mam macicę. Mnie ojciec nauczył grać w pokera i wkręcać żarówkę, a matka jak owijać facetów wokół palca i jak radzić sobie w trudnych sytuacjach. Gdyby wszyscy rodzice rozsądnie wychowywali dzieci, nie byłoby na świecie takich mamei i pierdoł życiowych. Nawiązując do rodziców, Baśka zdajesz sobie sprawę, że Twój ojciec dopuścił się plagiatu. To nie jest aż taki wolny kraj, jak Ty to sobie ubzdurałaś. W Polsce prawa autorskie są prawnie chronione. Cholera a te utwory to dobra narodowe. Pewnie i Kochanowski i Mickiewicz przewracają się teraz w grobie. Przez Ciebie!!! Dla mnie kaleczenie tak pięknej literatury to zwykła zbrodnia. Dwója z wykrzyknikiem. Muszę jeszcze wrócić do tematu kotletów i wolności. Co rozumiesz pod pojęciem wolności? Możesz sobie np zrobić legalną aborcję ( wiem, wiem Ciebie już temat nie dotyczy), albo eutanazję. Naprawdę uważasz ten kraj za wolny? Rozumiem, że dla Ciebie wystarczająca wolność to smażenie kotletów kiedy mąż chce i wypisywanie głupot w internecie? Rzeczywiście można się zachłysnąć taką wolnością. Kuchnię też lubię i świetnie się w niej czuję. I nie chodzi tylko o smażenie kotletów. Ja szczególnie sobie upodobałam stół kuchenny. I wcale nie mam na myśli jedzenia z niego tych usmażonych kotletów. Baśka, próbowałaś na stole w kuchni? Spróbuj. Śmiało, przecież to wolny kraj.... Jeszcze odnośnie tych nieszczęsnych kotletów, ja je smażę przez ,, ż'' , wtedy są takie bardziej soczyste. Jak smażysz przez ,, rz" to zwykle są suche i przypalone. A i jeszcze ostrożnie z solą, bo jak kotlety będą przesolone, to Ty będziesz miała ....przepieprzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co z tego że masz macicę kiedy brak ci kultury osobistej .A co do wolnego kraju to żyłam w gorszym o czym ty nie masz zielonego pojęcia bo nie było cię na świecie jesteś zbyt zadufana w sobie żeby znać historię Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baśka przecież czasy się zmieniają, ale Ty widzę że zostałaś ostro w tyle. Musisz to nadrobić. Stół kuchenny polecam na serio, i nie ma to nic wspólnego z kulturą osobistą. Nie udawaj takiej świętej, kalendarzyk też jeszcze stosujesz? Już nie musisz. Jesteś nudna, bez polotu i zacofana. Ale nie martw się możesz to jeszcze nadrobić. Zainwestuj w Słownik Jęz. Polskiego, popytaj wnuczków jak się teraz żyje. Wyjdź do ludzi i rozejrzyj się wokół siebie zamiast pieprzyć bzdety na forum. To nie dawne czasy że kobiety były głupie. Teraz kobiety są wykształcone, mądre, świadome, pewne siebie. Zostałaś w tyle, trudno. Spróbuj to nadrobić. I pamiętaj o stole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rany boskie co ci zrobiła ta Basia o co ci chodzi kobieta niczego złego nie napisała a ty się tak pastwisz nad nią nawet roboty się mylą a co dopiero człowiek pomyliłaś chyba fora powinnaś pogadać na fejsie z takimi jak ty .To jest forum dla kobiet z problemami tzw kobiecymi a ty jak sądzę takich nie masz to po co tu bruździsz i robisz niemiłą atmosferę Krysa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie będę się zniżać do two jego poziomu Basia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ja się tak nie bawię. Dopiero co podkreślałam ważność i powagę forum, to twierdziłyście że wpadacie tu z przekory i na zwykłe pogaduszki przy kawie. Jak ja sobie urządzam pogaduszki z Basią, to się obrażacie, że to poważne forum i że dla kobiet z poważnymi problemami. ???? Brak konsekwencji w działaniu. Zastanawiam się, czy nie trzeba by było dodać do powikłań pooperacyjnych upośledzenia umysłowego. Kryśka Ty się nie wtrącaj jak gadamy sobie z Basią. Rozumiem że szukasz przyjaciół na forum, ale bez przesady nie jestem w stanie zaprzyjaźnić się z Wami dwoma. Basia tak często wymaga specjalnej troski, że ja musiałabym zrezygnować chyba z pracy, żeby cały czas siedzieć na forum, żebyście nie czuły się opuszczone. Ale nie martw się Kryśka może ktoś inny Cię przygarnie. Baśka teraz do Ciebie. O jakim Ty poziomie znowu pieprzysz? Przecież na stole jest wyżej niż na łóżku, czy na podłodze. Tylko mi nie mów, że spadłaś z tego stołu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobra teraz na poważnie. Cieszę się że udało nam się dojść do tego momentu. Tzn. do momentu w którym same doszłyście do wniosku jak ważne jest to forum. I że robienie sobie jaj z takiego miejsca nie jest w porządku w stosunku do ludzi, którzy tu szukają pomocy. Zatoczyłyśmy ogromne koło i trochę to trwało, ale najważniejsze, że zrozumiałyście co chciałam przekazać. Kobiety skopane przez los szukają tu pomocy i rzetelnych informacji, a nie kabaretu. Baśka bez obrazy, ale nie miałam innego pomysłu na Was. Najważniejsze że osiągnęłam to co chciałam. I że wspólnie doszłyśmy do tego samego wniosku. Ale o tym stole to pisałam poważnie :) :) :) Pozdrawiam Anuszka 510

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusia38
Czesc dziewczyny. Jestem Ania 5.5 miesiąca po usunięciu trzonu macicy. Dawno tu nie bylam i widzę że strasznie się dzieje. Zamiast rozmawiać wymieniac się doświadczeniami kłócicie się! Mnie bardzo pomoglo forum. Po operacji co chwilę coś się dzialo i tu dowiedziałam się że to normalne że chwilowe że wiele z Was tez tak miało. Dziś jestem już szczęśliwą zdrowa kobieta bez trzonu macicy, ale bylo ciężko. Przed operacją i po tez. Bylam 1.5mies na L4 .Szybko się pozbierałam a przynajmniej próbowałam się pozbierac. Dzwigac nie wolno! Pamiętajcie dziewczyny! 3miesiące nie wolno! Jesli któraś chce się cos dowiedzieć piszcie. Anuszko Ty proszę omin moj post bo kłócić się nie mam ochoty a najwyraźniej Ty po to tu jesteś, więc uszanuj moją prośbę. Inteligentna Anusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anusia jestem 3 i pół miesiąca po operacji usunięcia trzonu macicy i jajowodów i jeszcze ciągle coś mnie ciągnie,wieczorami pobolewa. Czy też tak miałaś?Kiedy w końcu to minie i będę mogła powiedzieć że już nic nie boli?Nie jest źle ale myślałam że to szybciej się goi.Asia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusia 38
Witam Asia. Mnie tez dlugo bolalo ciąglo itp. Niby bylo ok ale nie do konca. Od miesiąca mogę szczerze powiedzieć ze jest normalnie. Co misiac mam mini okresik i wtedy czuję że jajniki pracują czasem mam jakieś dziwne napady gorąca ale po za tym jest ok. Bądź cierpliwa myślę ze wkrótce będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anusia 38 czy Inteligentna to Twoje nazwisko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusia 38
Nie odpowiem Ci na to pytanie niestety nie jesteś na moim poziomie intelektualnym. Ja nie obrażam innych kobiet, nie krytykuje poziomu wiedzy czy błędów myslowych.Tu wszystkie jestesmy rowne. Prócz Ciebie oczywiście, ty jesteś duuuzo mądrzejsza. Ps. Jestem kierownikiem działu w duzej firmie na Śląsku, pracije z bardzo mądrymi ludzmi i z mniej zdolnymi. Ale nigdy nikogo tak nie potraktowałam jak ty Nieciakowne czy Basie. Szok!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooooo.... teraz to przesadziłaś! Z Baśką to ja się zaprzyjaźniłam, gadamy sobie o kotletach, literaturze i seksie, a Ty jesteś zazdrosna. Neciakówna to zwykła kłamczucha, powiem Ci w sekrecie: nie zadawaj się z nią. To pewnie facet!!!! Eee tam, nie musisz być dla mnie aż taka miła pisząc, że jestem duuużo mądrzejsza, ja jestem skromną osobą więc wystarczy tylko, że jestem mądrzejsza. :) Dlaczego tak się jarasz że jesteś kierownikiem? Dopiero co awansowałaś na to stanowisko i nie możesz się nacieszyć? Wiesz co, raczej nie opowiadaj pracownikom że coś Cię ,,ciągło'' , bo będą mieli niezły ubaw (nawet ci mniej zdolni). Można użyć synonimu tego słowa, jak nie umiesz się poprawnie wysłowić. Nie rozumiem dlaczego nie chcesz zdradzić co oznacza tajemnicze słowo ,, Inteligentna '' przy swoim imieniu. Ja np. jestem ciekawa czy to nazwisko, określenie toku rozumowania, czy może jakaś Twoja przywara? Skoro tak się obnażasz przed całą Polską, że nie masz macicy to dlaczego nie chcesz zdradzić co oznacza w Twoim przypadku tajemnicze słowo? Już chciałam na Twoją prośbę ominąć powyższy post, ale słowo inteligentna tak mnie zaintrygowało. Chyb nie będę mogła z tego powodu zasnąć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusia38
Bardzo mi Ciebie żal. Jesteś tak wściekła pelna złości .Musisz byc bardzo nieszczęśliwą i samotną kobietą. Życzę Ci szczęścia choć chyba ciężko komus takiemu jak Ty będzie je znaleźć. Chciałam pomóc komus na tym forum ale osoby twojego pokroju odpychaja.Ktos kto w sylwestra pisze na kafeterii naprawdę jest nieszczęśliwy. Zajmij się sobą Anuszka. Daj żyć innym. Za powazna jestem na takie glupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawiam się jakim cudem Ty z taką dokładnością potrafisz opisać co czuje kobieta samotna . Wiesz to z autopsji? Dlaczego na forum ciągle podkreślasz jaką jesteś szczęśliwą, zgrabną, zdrową kobietą? Może dlatego że nie można tego zweryfikować? Musisz to sobie ciągle udowadniać, żebyś przypadkiem nie zapomniała? Skąd taka potrzeba podkreślania tego w każdym poście? Jeżeli tak wybijasz się ponad przeciętną ( rozumiem że jest to Twoje mniemanie, bo chyba nikt Ci o tym nie powiedział), to dlaczego nie piszesz prac naukowych tylko marnujesz czas na plotkarskim forum Kafeteria? Nadal nie odpowiedziałaś na moje pytanie co oznacza tajemnicze słowo ,,inteligentna'' w Twoim przypadku. A moja ciekawość rośnie. Chyba nie chcesz mieć mojej nieprzespanej nocy na sumieniu? PS. I mogę się założyć że po moim wpisie spróbowałaś na stole. I jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga 72
witam w poniedzialek jadę na operację mięsniaka 5 cm śródsciennego w przedniej ścianie, który tak daje popalić tj ciągle plamienia mimo różnych tabletek hormonalnych(ponad 4 lata), ucisk na pęcherz, krwotoki w czasie okresu. Prawdopodobnie będzie to usunięcie trzonu jak mówiła ginekolog bo jest tak umiejscowiony ze będzie trudno go wyłuszczyć. Mam watpliwości czy pozbywać się mieśniaka czy od razu trzonu i mieć spokój z okresami. Tylko boję sie skutkow ubocznych tj opuszczania szyjki, pochwy i torbieli jajników tyle się naczytałam że lęk coraz większy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danka73
witam wszystkie Panie forum czytam od początku i to właśnie wasze wypowiedzi pozwoliły mi dobrze się przygotować do operacji usunięcia trzonu macicy z powodu 2 gigantycznych mięśniaków.Wszelkie pytania jakie mi się nasuwały spisywałam i potem zadawałam lekarzowi,czuję się więc dobrze poinformowana i spokojna chociaż przed operacją byłam kłębkiem nerwów. Basia wspaniały duch tego forum nawet nie wiesz jak bardzo mi pomogłaś.. Neciakowa Twoje wpisy też były dla mnie ważne Wiele innych dziewczyn- wam również dziękuję Zaznaczam z góry że nie dam się wciągnąć w bezsensowną polemikę z niektórymi... no i najważniejsze jestem 9 dni po operacji i czuję się doskonale,chętnie podzielę się doświadczeniami z kobietkami które to mają przed sobą pozdrawiam wszystkie syrenki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neciakowna
ło ja jako facet? i w dodatku klamczuch? no, jasne, czemu nie, chociaz wolalabym byc kobieta, seksowniej sie czuje kiedy mam wladze nad mezczyznami, jesli wiecie o co mi chodzi ;) dla swojej wiarygodnosci moglabym wkleic tu linka do swego bloga, jest tam fotka przystojnego uroczego mezczyzny po amputacji trzonu macicy :D :D Ucieszyly mnie niektore Wasze wpisy, w czasie zwolnienia pooperacyjnego pisalam tu ile moglam, ale Baska to duch niezmordowany, polac jej! :D Nowszym mowie - dajcie sobie czas do pol roku, nawet do roku, do tego czasu ma prawo wszystko bolec, kluc, szarpac, hormonami pomiatac, itd. Kazda z nas indydywidualnie to przechodzi, nie porownujmy sie, sluchajmy swego ciala, ale jedno jest pewne - bedzie lepiej! sama teraz jestem juz po calym roku po operacji, no biegam juz 10km kilka razy w tyg, ale do brzuszkow dalej mam awersje, cwicze za to miesnie tylnych plecow i robie przysiady (miednica, biodra, dolny brzuch itd). z negatywow to niestety, suchosc pochwy sie ujawnila, co przeszkadza juz w seksie. wspomagam sie zelami i probuje roznych wspomagaczy dopochwowo, na razie jestem w fazie eksperymentalnej. Gorzej mi idzie z probiotykami doustnie, jako ze straszliwie nie toleruje laktozy... :( zrobie rozeznanie w tym temacie w innych miejscach. Generalnie, trzymajcie sie tam i nie dajcie sie trollom tutaj ! :) Klamliwy facet z cudnymi czarnymi oczkami Was sciska! :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I właśnie takie słowa są nam potrzebne. Wolę czytać o tym,że może mnie boleć jeszcze długo po operacji niż te głupie polemiki,które nic nie wnoszą. Asia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka1plus1
Wow! Anuszka510, ale pojechałaś po bandzie ;) Ty się marnujesz ,taki talent ,powinnaś książki pisać , naprawdę! to się czyta lepiej niż Bondę :) (nie mylić z Bondem ;) ) .......i żeby nie było wątpliwości to sarkazm :) Pozdrowienia kobietki :) Milka 9 m-cy po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie było mnie tylko jeden dzień, ale widzę że wszyscy za mną bardzo tęsknili. Jestem, jestem... Milka wcale nie uważam że się marnuję, w końcu tworzę na forum na którym spotkałam ludzi, którzy cięgle podkreślają jaki wysoki poziom reprezentują. Jestem z tego powodu dumna ( z mojej strony to też sarkazm). Zastanawiam się dlaczego porównujesz moje wpisy do twórczości Katarzyny Bondy. Przecież ona zajmuje się tematyką kryminalną. Chociaż... po głębszym zastanowieniu muszę przyznać Ci rację. Operacja usunięcia trzonu macicy to zbrodnia przeciwko swojemu organizmowi. Rzeczywiście przejawia się na tym forum wątek kryminalny... Milka nie ma co , błysnęłaś! Aga 72 zastanów się dobrze zanim zrobisz coś czego możesz żałować. Do poniedziałku jest jeszcze sporo czasu. Nie powierzaj swojego zdrowia w ręce lekarzy, którzy nie są pewni swoich umiejętności. Nie zdawaj się na łaskę ślepego losu. Weź sprawy w swoje ręce. Świadomie. Szukaj dobrych specjalistów po całym kraju, tacy naprawdę istnieją. Dobry lekarz z powodzeniem wyłuszczy nawet większe mięśniaki. Jeżeli masz tylko jednego gada dlaczego nie spróbujesz embolizacji? Daje rewelacyjne efekty. Aga ,,wielkie szczęście zawsze słono kosztuje. Tylko kłopoty są za darmo''. Milka w następnym poście napisze Ci skąd ten cytat. Oj błysnęłaś Milka, błysnęłaś... Anuszka510

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Danka 73 dzięki za dobre słowa i cieszę się że mogłam ci pomóc zawsze chętnie odpowiadam na pytania jeśli tylko potrafię w końcu po to jest to forum żeby wymieniać się swoimi doświadczeniami.Aga 72 trudno coś ci doradzić zawsze powtarzam że trzeba walczyć do konca każdymi sposobami ale jak wszystko zawodzi mówi się trudno i trzeba podjąć tę najtrudniejszą decyzję o usunięciu wiem że nie takiej podpowiedzi oczekiwałaś ale to ty i tylko ty musisz podjąć decyzję i żadne forum cię nie wyręczy trzymam kciuki .Asia no cóz kazda z nas jest inna i inaczej dochodzi do zdrowia wiesz zawsze tu dziewczynom pisałam że teraz krótko po operacji mają 2 koleżanki nieróbstwo i cierpliwość i muszą ich bardzo słuchać pozdrawiam was wszystkie Basia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka1plus1
Rozczarowujesz mnie :( myślałam ,że jednak jesteś bystra a tu... lipa ! "......czyta się lepiej niż Bondę " a nie "......jak Bondę " więc to ,że laska pisze kryminały (kiepskie zresztą )nie ma nic do rzeczy ;) Twój kabaret bardziej mnie wciągnął niż dzieła powyższej Pani ( a naprawdę się starałam) także jesteś mi winna komplement :) Blask jest Twój ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj dobrze że uzupełniłaś powyższy wpis, bo już myślałam że naprawdę czytasz kiepskie kryminały. Dlaczego czytasz kiepskie książki? Kiepskie książki, kiepskie samopoczucie, czy nie za dużo tego kiepskiego w Twoim życiu? Czy jestem bystra tego nie wiem, ale zauważyłam czytając forum, że sporo pijesz. Komplement ode mnie i owszem, ale dopiero jak Cię lepiej poznam, mam nadzieję że dasz mi tą szansę. Na razie tylko dobra rada, Milka przestań pić... Anuszka 510

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×