Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ika0011

usunięcie trzonu macicy

Polecane posty

Gość Jolasz
Dowcipna to Ty raczej nie jesteś, bardziej żenująca. Nie wiem czy zauważyłaś, że tu nikt nie chce z Tobą rozmawiać. Ty nie umiesz rozmawiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny dajcie spokój nie warto życie jest za krótkie żeby być takim jadowitym .Anuszka owszem niańczę dzieci w Islandii bo tak chcę i wcale nie zaglądam tu tak często jak piszesz że ciągle się chwalę to ty jesteś ciagle na forum które cię nie dotyczy bo usuniecie trzonu to coś innego niż zasuszenie mięśniaków i wiele kobiet już c***isało że są inne choroby gdzie nie ma już leczenia i pozostało tylko jedno usunięcie .Czy to tak trudno zrozumieć ?a po operacji nie jesteśmy kalekami tylko normalnymi kobietami oczywiście są przypadki nietrzymanie moczu czy coś tam jeszcze ale tak jak każda operacja niesie ze sobą możliwość powikłań i jeszcze jedno nie wmawiaj mi że każda kobieta po usunięciu potrzebuje psychologa bo nie masz racji a przede wszystkim doświadczenia w tej kwestii Krysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jolka, przepraszam że tak długo kazałam Ci czekać na odpowiedź, ale......Dzień Kobiet trochę mi się przedłużył. Ledwo przeżyłam ten wieczór z środy na sobotę. Nie jest sztuką podobać się gdy jesteś ładna i miła, tylko że widzisz, mi ... o sztukę chodzi. Anuszka510

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To już nie jest to forum co było tylko żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anuszka 510 nie masz racji że naskakujemy na kobiety którym się udało zachować macicę sama jestem tu prawie 2 lata i nigdy nikomu nie powiedziałam żeby usunąć cały czas podkreślam walcz jeśli możesz jeśli nie wyczerpałaś wszystkich metod leczenia Szkoda że oceniasz ludzi po wykształceniu nie rozumiem tego masz jakąś manię wyższego wykształcenia czy coś może te trzy literki przed nazwiskiem tak na ciebie działają ja takiej mani nie mam a może kobiety po operacji nie wywyższają się tak jak ty Basia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo może czują się gorsze, hmmm... tylko ciekawe a jakiego powodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A niby z jakiego powodu mamy czuć się gorsze ?Pewnie ty czujesz się jakaś gorsza a Twoje głupie wpisy jak to balowałaś na dzień kobiet od środy do soboty to przechwałki i żenada bo żadna pracująca i szanująca się kobieta nie baluje wieczorem a rano idzie do pracy to grozi dyscyplinarką KRYSIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szefom nie grozi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szefom tym bardziej bo oni są odpowiedzialni za firmę i ludzi .Wystarczył jeden telefon na policję i jesteś ugotowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko kto się odważy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś bardzo zadufana w sobie i bardzo nieodpowiedzialna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem, jestem... i co z tego skoro tak mi dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieodpowiedzialna to raczej Ty jesteś , ja nie usunęłam sobie żadnego narządu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo nie musiałaś ?a po za tym nigdy nie wiesz czy nie będziesz musiała usunąć jakiegoś narządu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty musiałaś, bo jesteś zwykłą ofiarą dezinformacji. Zapewne trudno się z tym pogodzić. Zawsze mówię, że sprawy trzeba brać w swoje ręce. Ja to potrafiłam zrobić, chociaż muszę przyznać - było ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie mów nigdy .Życie to nie bajka .Szkoda mi czasu na takie bezsensowne konwersacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To po co piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego kobiety które sobie wyciely macice zakladaja fora na ten temat i maja potrzebe klepania o tym w nieskonczonosc? Musza ciagle pisac i przekonywac siebie i innych ze czuja sie wspaniale...Tylko ze normalnie idzie sie na jakas operacje i po operacji sie o niej zapomina. Nie widzialam by ktos klepal w nieskonczonosc na temat wycietych migdalkow albo wyrosta.....A o macicy panie ktore sobie ja wyciely maja potrzebe pisac i pisac...Ciekawe dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta bez macicy to juz taka niekompletna kobieta. Tak samo jak facet bez jaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co wchodzą na forum ''usunięcie trzonu macicy''ludzie którzy nie mają o tym zielonego pojęcia ? .Po co się wypowiadają ? skoro ich to nie dotyczy .Mylisz się że ludzie zapominają o operacji miałam usuniętą tarczycę 16 lat temu i ciągle pamiętam i wchodzę na forum usuniecie tarczycy bo takie istnieje .Ogarnij się i poszukaj sobie forum o nazwie nie mam co robić to pastwię się nad wszystkimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A będziesz wpadała na to forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZASTANOWIĘ SIĘ CZY WARTO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto, warto... Będę się tam pastwiła nad takimi bezmyślnymi kobietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy do ciebie nic nie dociera idź sobie nie wypowiadaj się na tematy o których nic nie wiesz .Naczytałaś się artykułów z internetu i myślisz że wszystkie rozumy pozjadałaś a życie lubi zaskakiwać Zrozum to w końcu CIEBIE TEN TEMAT NIE DOTYCZY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dotyczy, ale dotyczył. Wyszłam z tematu obronną ręką i zależy mi żeby jak najwięcej kobiet też wyszło. A tobie na czym zależy? Żeby jak najwięcej kobiet poległo? Naprawdę życzysz innym kobietom, żeby przeżyły to co ty przeżyłaś? Z ciebie to jednak niezła szuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jestem 2 tygodnie po usunięciu trzonu macicy bez przydawkowe i szyjki nie mogę spać ,długo leżeć w nocy chodzę ponieważ boli mnie w brzuchu i kręgosłup czy to normalne proszę o odpowiedz jeśli ktoś ma tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś mi nie pasuje z tą embolizą byłam w Lublinie w szpitalu ZRZiN ul Jaczewskiego [skierowanie dostałam od swojego gina] Owszem przyjęto mnie bardzo miło porobiłam badania i usłyszałam że moich wysuszyć nie można zapytałam dlaczego?przecież w internecie wyczytałam że robicie wszystkie mięśniaki i wiecie co usłyszałam na pewno nie a więc cytuję dosłownie ''PROSZĘ PANI NIE WSZYSTKIE MIĘŚNIAKI DA SIĘ WYSUSZYĆ CZY WYŁUSKAĆ A JEŚLI PANI WYCZYTAŁA ŻE MOŻNA TO NIECH TA OSOBA KTÓRA TAKIE BZDURY NAPISAŁA ZROBI PANI TEN ZABIEG I JESZCZE JEDNO NIECH PRZESTANIE PANI CZYTAĆ TE GŁUPOTY BO ŻLE PANI NA TYM WYJDZIE ''.Wróciłam do swojego gina przedstawiłam sytuacje i usłyszałam że skoro tak to zostało tylko jedno wyjście najgorsze ale i też jedyne może się pani zgodzić albo nie pani decyzja usunięcie trzonu .Podjęłam już decyzję po świętach mam termin i mam nadzieję Anuszko że już cię tu nie będzie jak wrócę to ty robisz kobietom złudną nadzieję i okłamujesz że w Lublinie wysuszają wszystkie mięśniaki dałam się nabrać i przez chwilę miałam nadzieję że mi się uda żyć normalnie przecież Anuszka tam była i wie najlepiej a okazało się że Anuszka to zwykła kłamczucha która siedzi na forum okłamuje kobiety i jeszcze ubliża jak któraś ma inne zdanie niż ona co za idiotka Natka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy cie ten temat nie dotyczył bo nigdy nie miałaś usuniety trzon macicy taki jest temat tego forum naucz się czytać ze zrozumieniem To że miałaś mięśniaki które można wysuszyć nie upoważnia cię do tego żeby wyzywać inne kobiety szują możesz nazwać swoją koleżankę jeśli ją masz trochę kultury osobistej kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogi gościu z 13 28 nie napisałaś czy miałaś cięcie czy laparoskopię ? jeśli ciecie to może cię jeszcze boleć a takie dolegliwości mogą być Krysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybyś miała trochę oleju w głowie, to wiedziałabyś ciołku do którego lekarza masz się zgłosić. Embolizacja murowana. Gdybyś weszła na odpowiednie forum wiedziałabyś jak działać w Lublinie. Ja tu kilka miesięcy się produkuję, a ta jak zwykły cielak jedzie w ciemno. A że nie da się zrobić pewnie powiedzieli ci ginekolodzy- to standardowe działanie. Niestety żerują na takich ciemnych, mało rozgarniętych babach. Ojej jak mi szkoda, kolejna ciemnota idzie pod nóż. Sama widzisz trzeba mieć głowę na karku i umieć kombinować. A ty taka rozlazła, bez żadnej logiki przejechałaś się tylko tam i z powrotem. To żeś się popisała. Mogłaś chociaż napisać że się wybierasz, pokierowałabym tobą. Mądre kobiety które jadą do Lublina korzystają z doświadczeń tych, którym udało się zrobić zabieg. Mameje i pierdoły życiowe wracają do domu i pod nóż... Anuszka510

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×