Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Gość fg
wspolczuje... a jak sie czulas przy 1 ciazy??? mialas jakies objawy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piersi mnie bolaly, a najbardzie sutki, i okropny bol brzucha, taki nieprzyjemny strasznie. zmeczona bylam, ospala i nic mi sie nie chcialo. a teraz tak nie jest. teraz to juz prawie nie pamietam wszystkich szczegolow, jak sie czulam itp. i jakos zupelnie normalnie mi sie o tym rozmawia, bez jakis strasznych bolesnych przezyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fg
arveno - to moze jeszcze nie w tym cyklu, ale na pewno sie uda po raz kolejny:) najlepiej zebys nie rozmyslala o tym za duzo bo to i tak nic nie zmieni...a pewnego dnia niespodziewanie ujrzysz 2 krechy :) wiecie juz ze oboje jestescie plodni, wiec to tylko kwestia dni/tygodni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mi sie tak wydaje:) teraz i tak mam wiele innych spraw na glowie, wiec na razie nie martwie sie:) czasem tylko przykro , jak komus sie uda za pierwszym razem i mysli ze wszyski e rozumy pozjadala, i zaczyna ci rad udzielac, a to jest nie w pozdku, bo ta osoba cie nie zna, nie okresli twoego zdrowia itp. wiec draznia mnie takie osoby bardzo nawet rzeklabym, bo fuksa mialy a nie to ze udalo im sie bo wiedzieli kiedy itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fg
arvena - bedzie dobrze:) i nie denerwuj sie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mazureczka
Hej. Dziewczyny czy może się orientujecie jaka powinna być prawidłowa wielkość płodu w 10 tc ???? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_1989
czy mozna zajsc w ciaze w dni niepłodne? były takie przypadki wiem ze w moim wieku (18) czesto te kalendarzyki sie niesprawdzaja ale miałam cykl 27dni i w 26dc sie kochałąm to chyba nie mogłam wpasc co nie? kiedys słyszałam takie gadanie ze płodne sa 3dni przed i 3 dni po @ =/ ale to jakies brednie chyba.. co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:*w sumie dobry wieczor hehe.dzisiaj mily dzien.kchanego imieninki.caluje Was wszytskie:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu dzisiaj takie pustki ????????????????????????? dzięki Wzetka i Antoś za info chociaż nie wiem czy u mnie sie odwróci siostra miała 3 razy cesarkę bo dzieciaczki były ułożone właśnie miednicowo i nie dało rady no ale czas pokaze co ten mój maluszek wymyśli !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katulka_
Hej Dziewczyny!!! Nie wiem czy mnie jeszcze kojarzycie ale bywalam swego czasu tutaj ... :) Teraz powracam... Znow dreczy mnie to samo pytanko co kiedys :) Dzis zaczelam sie zastanawiac czy nie jestem w ciazy :) Generalnie nic konkretnego sie mi nie dzieje ale bylam troszke przeziebiona (tzn. zaczelo sie od bolow w plecach w okolicy nerek i miedzy lopatkami, bylam oslabiona i mialam podwyzszona temperature) Od kilku dni czuje sie juz znacznie lepiej lecz zaczelo mnie zastanawiac czy podwyzszona temperatura , oslabienie i bole w okolicach nerek nie ma nic wspolnego z ciaza :) Jestem kilka dni przed miesiaczka wiec nie moge poki co nic wiecej powiedziec:) Mozecie mi doradzic cos ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha! jestem pierwsza wszystkie brzuchole jeszcze spią?A starczki pewnie pracują nad brzuchami to nie przeszkadzam i znikam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem druga. Umowilam sie z kolezanka na miescie na jakies \"male\" zakupki.Wlasnie sie szykuje i wybywam...Zycze wam udanego dnia i owocnych staranek, bo pewnie tak jak to w weekendy u nas na topiku bywa, to malo kto tu zajrzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Pustki jak zwykle na weekendzie. Ale nie zaszkodzi się przywitać i zarazem pożegnać. Miłego dzionka Mamuśkom i Staraczkom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No czesc !!! Wiedziałam ze nie bedzie tłoku :) Dzieki za trzymanie kciukasków co prawda wyników jeszcze nie ma ale odpowiedziałam na 80% pytan dobrze wiec mysle ze zaliczę :):):) i będą WAKACJE!!! Pozdrowionka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witojcie Dziewuszki przy łikędzie ;-) Zaraz się ktos przyczepi, że nie wiem jak to się pisze ;-) Ja mam dziś popołudnie tylko dla siebie :-) Dawno mi się to nie zdarzyło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! mam pytanie czy to może być prawda, że gdy się jest w ciąży można mieć okres?! jakiś tydzień przed okresem miałam silny ból brzucha, jajnik prawy potem lewy bolące -nawet bardzo piersi- zdziwiłam się że to już tak szybko, bo od paru miesięcy mam regularny, ale natężenie bólu było silniejsze i ustało na kilka dni, potem znowu zaczęło wszystko boleć, ale tym razem czułam wyraźnie jajniki. Okres dostałam w terminie (14 dni od owulacji) ale kolejne zdziwienie, bo zorientowałam się, że krótki mniej obfity 2-3 dni (a zazwyczaj mam 4-5 + jeden dzień taka końcówka) i ciągnąca się już dwa dni końcówka (brunatny kolor) dzisiaj mnie trochę zaciągnęło rano, ale przeszło, od kilku dni czuję, że mam temperaturę i okropnie boli jak wstaję w okolicach kręgosłupa lędźwiowego. Od kilku tygodni brak ochoty na kochanie się i senność, zmęczenie. To może być ciąża?! no i spada mi waga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam O tej porze takie pustki? Myślałam że będę nadrabiać i to dużo a tu cisza jak makiem zasiał. Dziewczyny wstawać!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, chyba wszystkim milo weekend minal bo nikogo prawie nie bylo i malo do czytania:) a to chyba dobrze;) ja zmeczona jestem, tyle zajec stresow ppracy itp:( i jeszcze glowa mnie boli, ostatnio jakos czesto, moze to przez nerwy i remont domu. jeszcze kilka dni i w piatek do polski jade:) ciesze sie bo nei bede chodzic do pracy, ale z drugiej strony, tyle do zrobienia:( nie mam zadnych objawow, jutro powinnam dostac@, tyle co mnie troche brzuch bolal, ale teraz juz nic wogole. zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arvena a jak ojcowie przyjęli wieść o waszym ślubie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyszlo to tak, ze mielismy im powiedziec nastepnego dnia, jak po wyjezdzie takich tam kolegow. no i koledzy wyjechali, i siedzielismy sobie gadalismy, no i jakos sam temat zszedl na slub, znaczy zaczeli sie pytac itp. no to w koncu moj maz sie wqrzyl:) tak pozytywnie i swierdzil ze pokaze im fotki, otwiera plik i mowi, zeby sobie popatrzyli a oni na to; A co to za zdjecia?? A moj maz: Znaszego slubu. szczeki im opadly do samej podlogi, pewnei opadly by nizej, gdyby sie dalo, strasznei zaskoczeni byli, ale bardzo pozytywnie. najsmieszniejsze ze oczy od razu na mnie, a ja na to ze nie nie jestem w ciazy:) (chociaz chcialabym:() tak pokrotce, wszystko bylo milo, itp:) ale miny mieli niewyjete:) jutro niby powinnam okres dostac, ale nie wiem, czy bede rano testowac, chyba strach mi nie pozwala, jutro 27dc dopiero. podobno papierosy nie smakuja, a u mnie tak samo, popalam sobie, nic sie nie dizeje ze mna szczegolnego, nawet brzuch przestal bolec, tylko glowa boli, ale to moze z niewyspania, i nerwow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mazureczka
Hej dziewczyny !! Czy któraś z Was miała już robione USG na przezierność karku?? Czy jest to USG zewnętrzne czy dopochwowe?? Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mazureczka po 12 tygodniu ciąży nie wykonuje się USG dopochwowo tylko zewnętrzne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×