Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Cześć dziewczyny :) Pozdrawiam z wietrznego i czasami deszczowego wypoczynku na działeczce :) Limetko jak Ci dobrze, że już masz coś dla dzidziusia. Ja jeszcze nie mam nic oprócz jednej pary skarpetek, które mój dzidziuś dostał od jednej z cioteczek :P Ale i mnie zakupy nie ominą. Wybieram się na nie dopiero po powrocie z działeczki czyli na początku sierpnia. Zapomniałabym wspomnieć, ze byłam na pierwszych zajęciach w Szkole Rodzenia. Będzie fajnie i obym zdążyła ją ukończyć przed porodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka - ty to jestes, nic nie pisalas, ze ci sie @ spoznia, a tu ni stad ni zowad taka mila niespodzianka...wielkie GRATULEJSZYN ode mnie. Kurcze jak ja sie ciesze, ze znowu ci sie udalo. Zobaczysz, tym razem bedzie wszystko oki!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej limetka :) pamietasz mnie jeszcze? Czemu sie do mnie nie odzywasz na gg;> mi znowu lista numerow gdzies przepadla:(jak sie czujesz ?? na kiedy masz termin? ja juz lada moment mam rodzic boje sie!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie na poczatek pozdrowienia dla Limetki , kasi motylek , antosia , anika , intimy, madziorki i wszystkie te które tu spotykałam . praktycznie zostały mi 3 tygodnie do rozwiązania , czas zleciał a ja zaczynam sie powoli bac porodu oraz tego jak dam rade z dzidziusiem , ale tak niecierpliwie na niego czekam że myśle że nie bedzie problemu - jakoś dam rade . 25 czerwca obroniłam sie i jestem pani mgr, limetko czytałam że ty też wiec gratuluje z całego serca. Dałyśmy radę przed porodem twarde znas babki. Cały czas tu do was zagląda, i miej wiecej wiem co sie dzieje. Pogode jak narazie mamy super . No to co dziewczyny trzymajcie sie jak bedzie po wszystkim napewno dam zna . życze wszystkim staraczkom upragnionych dwóch kresek , bo wiem co to znaczy pa kochane buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! tak sobie czytam o tych waszych zakupach dla dzidziusiów i ciary mnie przechodzą! poza ciuszkami dla Bąbla nie mam nic!!!! zaraz zamawiam co prawda łóżeczko i komodę w babyvox ale to dostawa będzie pewnie za jakiś tydzień... już prawie się przeprowadziłam! chata posprzątana (to zasługa mojego biednego męża który praktycznie sam wypucował nasze nowe 120 m2):) w środę przewożę ostatnie meble i postanowiłam do końca ciąży się lenić! pozdrawiam wszystkie przyszłe i obecne mamuśki buuuuuziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha jeszcze jedno! limetka! tam chyba jednego zera zabrakło! :) jak Ci się udało kupić tyle rzeczy za siedem stówek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w poniedziałkowy poranek Jak tam po weekendzie - przybyły jakieś nowe mamuśki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny!!! widzę że co niektóre z nas już twardo przygotowója sie do rozsypki, będa nas za to wspierać radami kiedy my bedziemy to robić.Dzis w nocy złapał mnie okropny skurcz nogi nigdy tego nie miałam do tej pory nie moge dobrze stanać chyba muszegdzies poczytac o tym. Pozdrawiam wszystkich!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochaniutkie jak tam samopoczucie ? w ponidedzialek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki :) Widze ze dość dużo osóbek się pojawiło co tu wieki nie zaglądało: Nowa, Amanda witajcie :) Amanda - widzę że idziemy łeb w łeb :D Mnie też zostały jeszcze 3 tygodnie i trochę, choc mam dziwne przeczucie że nie dotrwam do końca terminu, że urodze wcześniej. Wczoraj gdzie się zjawiłam to każdy mi mówił że mam juz nisko brzuch i że chyba juz niedługo pojade :) Mnie sie też tak jakoś wydaje, bo juz spać nie moge w nocy, do ubikacji to już 2 razy w nocy wychodzę no i jakoś dziwne skurcze powoli dostaję, tak jakos czuję ze już niedługo, zobaczymy czy się sprawdzi. Jutro ide do lekarza na wizytę to sie okaże co mi powie :) Redghost - nie, nie brakuje przy tej kwocie zera :) Jest u mnie w mieście taki sklep BOBAS i tam wszystko zakupiłam. Jak kupie tam jeszcze wózek to będe miała na nieo zniżkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze dziewczyny że macie dziś lenia do isania, chyba że ja tak na was działam i jak tylko sie pojawiam, to zaraz odstraszam :) Choć am małą nadzieję że nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Limetka Czytałam że już psychicznie szykujesz sie do rozpakowania. Ja mam jeszcze 4 miesiące a ostatnio już 2 razy śniło mi się że rodzę. Za każdym razem chłopca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Ale zimno nie? Wczoraj dostalam @, dlatego dzisiaj sobie juz zrobilam termin na 12 dc (bo tak mi gin powiedziala) na monitoring owulacji. Jedynym problemem jest to, ze ten termin mam na przedpoloudnie (inaczej sie nie dalo) i nie wiem co mam w pracy wymyslec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu ostatnio topik posuwa sie tak malymi kroczkami do przodu? Dziewczyny, doradzicie mi w tej sprawie, ktora opisalam powyzej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skaya
Nie mam jeszcze @ ale mi sie ciągle spoźnia wiec luz pewnie na dniach będze na nieszczesci. Brzuch to tak nie boli, tylko piecze w jajnikach a sutki to poprostu jakbycierpialy na jakąś chorobę. Oczywiscie wszystko pewnie okarze sie na nic bo znów przyjdzie @ ale wyjątkowo bolą mnie piersi jeszcze tak nie miałam. Mogły by głupie nie robić nadziei. Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Babeczki:) CO za pogoda... ciagle pada i pada.... juz mnie szlak trafia:) Widze,ze duzo ciezaroweczek.... powoli sie bedzie rozsypywac:) Nie bojcie sie nie bedzie tak zle.... :) CUdowne uczucie wziasc wreszcie malenstwo w ramiona:) Zobaczycie... A ja nadal bede sie starac... a co mi tam w koncu sie uda:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ewka. Widzisz, same pustki tu dzisiaj...Fajnie, ze sie pojawilas...Moglabys mi doradzic w tej kwestii, ktora wczesniej opisywalam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Majeczko, bardzo, ale to bardzo Ci gratuluję i życzę powodzenia. Mam nadzieję, że tym razem wszystko będzie oki i doczekasz szczęśliwego rozwiązania, czego z całego serduszka Ci życzę. :) Tak ostatnio rozmawialiśmy i stwierdziliśmy, że nasza pierwsza córka będzie Maja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolam wszystkie na pogaduchy: Limetka, Intima, Majka, Owulka, Anett, Titi, Wzetka, Redghost, Zocha, Amanda, Sheila, Jakajaana, Kuleczka Mroweczka, Renik, Pyzaczek, Arvena (chyba baluje w Polsce), Anik i cala reszta... SLYSZALYSCIE? Wracac tu ale juz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek. Ja mam czas na klikanie tylko do 15 bo potem wraca mój małżonek i anektuje kompa. Chce się nagrać na zapas przed porodem bo potem nie będzie miał okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje małe bryka jak szalone. Jutro mam wizytę u gina to może je zobaczę. Najwyższa pora poznać płeć (chyba że znów wsadzi sobie pępowinę między nogi) bo ciężko tak się zwracać bezosobowo do brzucha. Imiona mamy już wybrane dla obu opcji więc nie będzie problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×