Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Witajcie Kobietki, Ja także z niecierpliwością czekam na bociana i dobrą nowinę od niego...ciekawe jednak kiedy to nastąpi...póki co czekanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziś!!! Sutki przestały być wrazliwe tylko tak troszke jeszcze sa, piersi nadal bolą mocno... wiec chyba musze iz stracic nadzieje bo pewnie @ lisko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki kochane :) Dziś mam lepszy humorek bo w końcu wyszło słoneczko a ono dziala na mnie bardzo pozytywnie :) Kurczę nie macie pojęcia jak już się w tym okresie źle śpi. Wczoraj myślalam że będę spała na siedząco, Małe sie tak wierciło że o 24.00 jeszcze oka nie zmrużyłam, a i tak po żebrach waliło że aż bolało. No cóż chyba już nie ma miejsca w ogóle i też próbuje sobie jakoś tam radzić, więc nie moge mieć żalu no nie :) Skaya - nie trać nadziei, póki nie ma @ nie ma co sie martwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No @ nie mam testu nie będe robic nigdy nie robie jakos tak. A limetko Ty jamie miałaś pierwsze objawy zanim się dowiedziałaś, że masz już dzidziusia ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skaya, Limetka ma rację, poczekaj jeszcze do terminu @ to wtedy zobaczysz. Nie ma co wyrokować na zapas. Objawy u każdej kobietki są tak różne, że trudno ustalić co jest na pewno, a co nie jest objawem ciąży. Każdy organizm reaguje inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetko współczuję ci problemów ze snem.Szkoda że nie można się wyspać na zapas. Mam nadzieję że jak już się twoje Maleństwo urodzi to będzie spokojne i da ci chwilę odpocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Szczecinie zimno, jak ja mam zajsc w ciąże jak bez przerwy w tej pracy walcze z niemilymi klientami czasem az sie cała trzese a to przekłada sie na hormony:(((((( Boże ja zwariuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wziełabym zwolnienie ale mam umowa zlecenie i kasy tez nie będzie:( cięzkie życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ewka, ostatnio sie nic nie dzieje na topiczku...dziewczynki chyba zajete robieniem dzieciaczkow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł 🌻 ja przelotem ;) @ jeszcze nie ma, ale jutro niestety ma kolejną szansę :O 👄 👄dla wszystkich babeczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kochane!!!zobaczcie jak jest wczesnie,no i jestem pierwsza:) Dolka mam,przepraszam ze tak zawsze smuce,ale mam tylko Was w \'tej\" kwestii.smutno mi i coraz ciezej.cala ta sprawa z dzieckiem...jest coraz gorzej.ja coraz bardziej nie dopuszczam do siebie kochanego,jestem nie do zniesienia,oddalamy sie od siebie.wszyttko sie pieprzy:(:(:( Mam tak dosc!!!jest 5ta.on spi,a ja.. nie moge.Jest mi tak ciezko!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) Widzę że tylko Jakajaana dziś tu zaglądała, reszta pewnie śpi :) Wstawać śpiochy, bo cały dzień wam minie. Oczywiście witam też te które pracują intensywnie 🖐️ Chyba niedługo będziemy miec mamuśke na forum - Nowa 346 dziś idzie (lub już jest) w szpitalu i pewnie lada chwila będzie maleństwo na świecie. Jak coś się dowiem to dam wam znać :) A Gokata jak się czuje???? Skaya - teścik zrobiony??? Mam nadzieję ze @ nie przyszła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien Dobry Limetko!no ja ranny ptaszek:) uc=dalo mi sie zasnac ok 7 rano:)ale i tak sie nie wyspalam,musialam wstac po 9. moja siostrzyczka zze szwagierkiem przyjezdzaja dzisaj:) troche mi sie nastroj oprawi mam nadzieje. Gratulacje dla kolejnej Mamusi:)!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakajaana - jeszcze nie gratuluj bo oan bedzie dopiero rodziła, no chyba ze już ma po wszystkim, ale na razie nic mi nie wiadomo :) Oby ci się humorek poprawił, staraj się nie myśleć o tym szytkim za dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam !!!!!!!!!!!!! dzień doberek nie wiem czy mnie pamiętacie jeszcze mam pytanko co do wyników krzywej cukrowej bo mam po wypiciu 50 mg glukozy podwyzszony do 159 a normalnie mam88 to i tak mi się wydaje dużo bo cały czas był w granicach 74-78 cz myślicie że to może być cukrzyca ciążowa wizytę mam dopiero za tydzień i już się wkurzam nikt w rodzinie nie ma cukrzycy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zocha - ja akurat nie mam z tym problemu, ale wydaje mi sie że trochę za wysokie. A to że u ciebie nikt nie ma to nie ma znaczenia. Taka cukrzyca często pojawia się z ciążą i razem z nią znika. Poszperaj troche po internecie może coś znajdziesz na ten temat :) A tak w ogóle jak zdrówko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogólnie nie najgorzej szukałam na necie ale jakoś na nic konkretnego nie trafiłam tzn. jakie są normy to wiem ale nie mogę znależć czy jest to jakać tam granica czy jest żle czy bardzo żle bo wyczytałam że cukrzyca ciązowa może mieć bardzo duży wpływ ma rozwój dziecka i się martwie a jak ty już prawie na finiszu ???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie Zocha - już na ostatnim dechu :D Ale na razie nic sie nie dzieje, oprócz lekkich skurczy i ciężkiego snu. Trzymam sie jakoś, zobaczymy czy dotrwam do terminu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teoretycznie to już możesz rodzić bo 9 miesiąc się już zaczął no ale lepiej jeszcze troszkę niech to maleństwo twoje poczeka trzymajcie się cieplutko i zdrowo papapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×