Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Maju! Trzymaj się Słońce!!Nie mówię dzielnie bo to z dzielnością nie ma nic wspólnego!Swoje i tak zapewne się przeżywa. Nie umiem nic więcej powiedziec poza tym, że trzeba wierzyć, że będzie lepiej, nic innego w takich chwilach nie pozostaje! Pozdrawiam ciepło!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fufcia
Maju tak mi przykro, nawet nie wiem co napisać :-(Trzymaj się dzielnie kochana!!!Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju,bardzo wspolczuje i lacze sie z Toba calyyym serduszkiem1dokladnie wiem co musisz teraz przezywac,wiem z dswiadczenia niestety:( maj sie kochana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż, dzisiaj witam Was z ogromnym smutkiem :-( :-( :-( Nie przypuszczałam, że ten tydzień będzie się kończył takim akcentem :-( Majeczko, to co ja przeszłam nawet nie może równać się z tym co Ty w tej chwili przeżywasz... Jest mi cholernie przykro... Słowa nie wyrażą tego co czuję :-( Trzymaj się Kochana jakoś... Wiem, że będzie Ci teraz bardzo ciężko... Ale dasz radę, nie masz wyjścia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Majka, nie wiem co napisać, niezręcznie mi po tym wszystkim. Jest mi bardzo przykro :( naprawdę Pozdrawiam Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko, jeszcze wszystko sie ulozy, zobaczysz.Przed Toba teraz trudny okres, ale musisz to jakos przetrwac.Glowa do gory!!!Czas goi rany...Jeszcze wszystkie tu na forum bedziemy mamami!!! A to dla Ciebie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosh! majka! potwornie mi przykro! mam nadzieję że jakoś sie trzymasz... jeszcze będzie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka! Tak mi smutno, że nie mogę się otrząsnąć. Nie umiem sobie nawet wyobrazić tego, co teraz przechodzisz. Jestem z Tobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI anik 81.............24..............4..............04.04......... ...Łódź Sisterone...........34.............3...............16.01 ...........Pomorze sklooo ..............26.............4.............16-17.01........ ...Wroclaw Kinga1980..........26.............7...............26 02.........Kraków Gapinka............26..............6/przerwa/..29.11.... ........Bielsko Magge..............27...............5...............15.0 1............W-wa Madziorka.........23...............15.............???... ......Tarn.Góry kiki13.............30................3...............02. 11........Stockholm Lea76...............30.............3..................29 .11......Monterrey malenstwo848......22............5.................03,02. ..WAŁBRZYCH myszka_mikki......25............3.................18.02. ........ldz celtyka..............22.............2.................31 .12-4.01.07....Ustka Karola79.............27............5..................18 .12.......Warszawa KIKUSIA.............23.............8...................1 6.01.......OK.KRAKO Antoś...............26..........ok 32...............20.04.........Dolny Śląsk Karina27...........27...........7....................20. 03.........Niemcy alutos_80..........26..............6 .................25.02........Lębork ewelka1977.......29...............2.................24.1 2.......Wędrzyn eutrapelia.........28..............ok 10...............?..........Warszawa ewkamarchewka2..32..........3................28.02...... ...Bydgoszcz anett123............29............ok 10............27.02..........Brwinów hogatka79..........28............ok 12............15.01(?)........Wrocław owulka.............23..............12...............27.0 1.........Częstocha Dagny22...........27...............2................... ...........Lódź Klempa.............24..............15...............07.0 3.........Śląsk K_ASIA_K..........39...............1...............22.01 .07 ..........Lodz/Wieden Pyzaczek..........27..............3..............14.03.. ... .Wroclaw/Bristol Krolcia27..........27..............5..............29.03. .......okolice Trójmiasta PRZYSZŁE MAMUSIE Nika2006......26.......11........czerwiec 07.......2..........Warszawa LilySnape.... .29....... 11......... czerwiec.........1......... Sosnowiec Kuleczka M............................................ Angie24........24.....12.........maj 04.............1.............Eschweiler tantusia.......27......9.........czerwiec...........1... .........Warszawa Paulka123.....20.....16.......11 kwiecień........?..............Kraków Edzia84..........22..................................... ..........Bialystok Dviki..............26................................... ...........Stalowa Wola kasienka........22................7 lipciec........................szczecin Limetka24......24............. 4-6 sierpnia.........4...........Wolsztyn toffinka.........25................wrzesień............. ...........Chełmno amanda.........26.................3sierpień............. ........Sierpc nati83 ..........23.................sierpień...........1........... ...Śrem kasiamotylek......26.........1 wrzesień..................... Lublin _koleczka......................wrzesień................. ..........KRAKÓW kamyczek-80.....26..........wrzesien..........7......... .......Wrocław czarnulka17......22.........22-24sierpien ..........1............Gubin Pia28 .............28..........28 wrzesień......................Tarnów aneczka_1979.....28........5 październik...........1..........Kalisz Zocha1979..........28.......5 październik...................Częstochowa Redghost...........29........10 września.....................Lublin Majka1976........31.........ok.21 paźdz......................Warszawa Marta29...........29.........listopad................... .........Gniezno LUIZA342..........25.........29wrzesien................. ......Poznan Sheila25............25........5 paźdźernik...........8..........Rzeszów Wzetka...........31..........listopad................... .........Rzeszów Jeśli to nie jest aktualna tabelka, to proszę o poprawienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!!! Przykro mi Maju naprawde !!! pamietaj zawsze mozesz na nas liczyc choc wiem ze teraz to nic nie da!! pamietaj bedzie dobrze !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!!! Przykro mi Maju naprawde !!! pamietaj zawsze mozesz na nas liczyc choc wiem ze teraz to nic nie da!! pamietaj bedzie dobrze !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki. Jak samopoczucie? Bo u mnie beznadzieja.Liczylam na to, ze moze tym razem mi sie uda, a tu ta wstretna @ przyszla.Dzis juz 3 dzien.Ale do niedzieli musze z nai wytrzymac, a we wtorek do ginka.Jedyne co mnie pociesza to to, ze weekend sie zbliza.Jeszcze duisiaj 9 godzin wytrzymac w pracy (do 24.) a potem 2 dni wolnosci. A co u was? Aha i pogoda do dupy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina ja też liczyłam ze moze wkoncu to tym razem ale niestety zazyna mnie brzuszek bolec a to termin zblizajacej się@ wiec znowu chyba nie wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babeczki! Ja mam dostać @ za 6 dni... I wiem, że dostanę. W tym miesiącu postanowiliśmy sobie z mężem odpuścić. A w kwietniu będziemy mieszkać u moich rodziców, więc to także będzie miesiąc przerwy... Chyba po prostu czekamy do wakacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja liczyłam ze moze to tym razem - ale sie chyba pzeliczyłam nie dostałam jeszcze @ ale czuje ze dostane :( i to na dniach a moze juz jutro albo dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
titi to polz sie jak plecki cie bola, moze sobie nadwyrezylas je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny i KObitki Przeczytalam parenascie stron Waszych wypowiedzi ale musze Was sie proadzic. Przede wszytskim zycze Wam wszytskim spelnienia mrzen i zdorwych dzieciaczkow wtedy kiedy bedziecie chcialy i bedzie najlepsza pora. Ja nie jestem osoba starajaca sie, ale z rozsadku ze jeszcze nie ma kasy,dobrej pracy,facet jeszcze na 100% nie wiadomo czy bedzie dobrym mezem itp Biore mercilon zazywam regularnie wiec stosuje antykoncepcje ale wiadomo ze z nia roznie bywa Okolo miesiac temu okres spoznil mi sie o 5 dni trwal chyba 2 dni,ciemna krew,dziwne teraz znowu dostalam \'okres\' ale to cos bladorozowego, i trwalo tylko 3h wiec nie wiem... Oprocz tego boli mnie brzuch, mam ciagle bole jelit,ze tak powiem luzny stolec i straszne bąki. Nie jadlam nic dziwnego zepsutego i nietypowego Chlopak mi mowi ze mam wieksze piersi,fakt ciut bolaly,teraz nie. Zadnych mdlosci,wymiotow itp. Martwi mnie ta wydzielina Jakbym miala dzidzie to bym sie ucieszyla mam 24 lata wiec:) ok W ciagu paru dni zamierzam zrobic test... Powiedzcie czy ktoras z Was miala podbne objawy? pozdr serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flames - wszystko tak jak u mnie tylko, ze ja nie miałam tej blaoróżowej wydzieliny i bardzo bolały mnie piersi, jednak wiem ze taka wydzielina może się jeszcze w dniu spodziewanej @ pojawić mimo że jest sie już w ciąży, a bólem piersi też się nie sugeruj, bo tyle ile kobiet tyle możliwości. Reszta całkiem całkiem wyląda na ciążę. Jednak trzeba to będzie potwierdzić albo testem, tak jak napisałaś za jakieś parę dni, bo wtedy powinna sie pojawić wyraźna już kreska jeśli zaszałaś w ciążę, albo jak chcesz wiedziec prędzej to test beta hcg z krwi, który ponoć sie nie myli w ogóle i jest \"pewniakiem\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Limetko jak to przeczytalam co piszesz to mi lzy stanely w oczach! w takim razie facet niech poleci po test dzis lub jutro, to pewnie da wiecej informacji. Ogolnie teraz ból dołu brzucha, gniecenie jelit , latanie do wc z tym drugim. Wydzielina z pochwy przezroczysta. Na piersaich tez widze delikatny kolor żył,ale moze wczesniej ich nie dostrzegalam. Zostaly mi 4 tabletki mercilonu biore dalej. Bo one nie szkodza na szczescie. Caluje zycze swietnego samopoczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norq
Witam! Mam pytanie w sumie to tak jak moja poprzediczka spcjalnie o dzidzie sie nie staram ale w tym miesiacu cos sie ze mna dziwnego dzieje strasznie bola mnie piersi - dzisiaj jest termin @ ale jej nie ma bzuch mnie troszke bolal ale przststal a piersi bola mnie od tygodnia, mdli mnie troszke i mam straszne bole plecow i na piersiach uwidocznily sie jakby zylki ktorych nie bylo wczesniej. czy to ciaza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Norq - pocztyaj co napisałam twojej przedmówczyni, bo ciebie też się to tyczy. Wszelkie objawy u ciebie moga wskazywać na ciążę, ale niestety nie powiem ci na 100 % że tak jest, ale nadzieja zawsze jest :) Też radze zrobić test na choc trochę rozjaśnienie sprawy :) Flames - mnie w pierwszy dzień spodziewanej @ zamiast okresu pojawił sie taki trochę przezroczysty, trochę biały śluz, taki o konsystencji serka homo :) Widzę u ciebie duże prawdopodobieństwo ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobilam test Jedna kreska rozowa Nadal srednio sie czuje ale to chyba nie z powodu malenstwa i smutno i ulga chociaz trzeba bedzie jakies badania zrobic pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI anik 81.............24..............4..............04.04......... ...Łódź Sisterone...........34.............3...............16.01 ...........Pomorze sklooo ..............26.............4.............16-17.01........ ...Wroclaw Kinga1980..........26.............7...............26 02.........Kraków Gapinka............26..............6/przerwa/..29.11.... ........Bielsko Magge..............27...............5...............15.0 1............W-wa Madziorka.........23...............15.............???... ......Tarn.Góry kiki13.............30................3...............02. 11........Stockholm Lea76...............30.............3..................29 .11......Monterrey malenstwo848......22............5.................03,02. ..WAŁBRZYCH myszka_mikki......25............3.................18.02. ........ldz celtyka..............22.............2.................31 .12-4.01.07....Ustka Karola79.............27............5..................18 .12.......Warszawa KIKUSIA.............23.............8...................1 6.01.......OK.KRAKO Antoś...............26..........ok 32...............20.04.........Dolny Śląsk Karina27...........27...........7....................20. 03.........Niemcy alutos_80..........26..............6 .................25.02........Lębork ewelka1977.......29...............2.................24.1 2.......Wędrzyn eutrapelia.........28..............ok 10...............?..........Warszawa ewkamarchewka2..32.........4..............18.04?..... ...Bydgoszcz anett123............29............ok 10............27.02..........Brwinów hogatka79..........28............ok 12............15.01(?)........Wrocław owulka.............23..............12...............27.0 1.........Częstocha Dagny22...........27...............2................... ...........Lódź Klempa.............24..............15...............07.0 3.........Śląsk K_ASIA_K..........39...............1...............22.01 .07 ..........Lodz/Wieden Pyzaczek..........27..............3..............14.03.. ... .Wroclaw/Bristol Krolcia27..........27..............5..............29.03. .......okolice Trójmiasta PRZYSZŁE MAMUSIE Nika2006......26.......11........czerwiec 07.......2..........Warszawa LilySnape.... .29....... 11......... czerwiec.........1......... Sosnowiec Kuleczka M............................................ Angie24........24.....12.........maj 04.............1.............Eschweiler tantusia.......27......9.........czerwiec...........1... .........Warszawa Paulka123.....20.....16.......11 kwiecień........?..............Kraków Edzia84..........22..................................... ..........Bialystok Dviki..............26................................... ...........Stalowa Wola kasienka........22................7 lipciec........................szczecin Limetka24......24............. 4-6 sierpnia.........4...........Wolsztyn toffinka.........25................wrzesień............. ...........Chełmno amanda.........26.................3sierpień............. ........Sierpc nati83 ..........23.................sierpień...........1........... ...Śrem kasiamotylek......26.........1 wrzesień..................... Lublin _koleczka......................wrzesień................. ..........KRAKÓW kamyczek-80.....26..........wrzesien..........7......... .......Wrocław czarnulka17......22.........22-24sierpien ..........1............Gubin Pia28 .............28..........28 wrzesień......................Tarnów aneczka_1979.....28........5 październik...........1..........Kalisz Zocha1979..........28.......5 październik...................Częstochowa Redghost...........29........10 września.....................Lublin Majka1976........31.........ok.21 paźdz......................Warszawa Marta29...........29.........listopad................... .........Gniezno LUIZA342..........25.........29wrzesien................. ......Poznan Sheila25............25........5 paźdźernik...........8..........Rzeszów Wzetka...........31..........listopad................... .........Rzeszów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Śledziłam Wasze dzisiejsze wypowiedzi ale sama się nie odzywałam, bo nie wiedziałam co mam napisać...Majka, chodzi o Ciebie. Cokolwiek teraz napiszę, to pewnie i tak nie uda mi się chociaż w najdrobniejszej części złagodzić Twojego bólu...nie będę też pisać, że wiem co czujesz, bo nie wiem...Z własnego doświadczenia powiem tylko, że człowiek nie zdaje sobie sprawy z tego, ile jest w stanie znieść...bo wydaje mu się, że bardzo mało ale to nieprawda...Trzymaj się cieplutko i wiedz, że jesteśmy! pozdrawiam Was kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×