Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Karina, nie marudź. Mnie też się nie udało, ale co mam zrobić. Nie będę płakać z tego powodu. Już swoje przebolałam i nie mam zamiaru się dalej załywać, bo i po co?? Szkoda zdrowia. Ale fajnie, że Limetka już w szpitalu. Może już zaistalowała sobie WinZipa i się rozpakowała :D Antoś, cieszę się, że u Ciebie wszystko w porządku i oby dalej tak było. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwasia, ja również gratuluję Ci z całego serducha!!! Uważaj na siebie, a właściwie na Was :) Klempa, popieram Natalię :P Ja mam to imię z bierzmowania...:P Oj, zapomniałabym...Limetko, Kochana trzymaj się i rozpakuj się raz dwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Klempa :) A dziękuję, wszystko się układa...Zrobiłam prawie wszystkie badania (wiadomo z jakiego powodu), wyniki są ok i już niedługo zaczniemy znów :P Być może te starania się trochę odłożą w czasie, bo chcielibyśmy po ślubie wyjechać w podróż :P może do Egiptu. A ja po naszych przeżyciach nie odważyłabym się wyjechać za granicę w stanie błogosławionym... A co u Ciebie? Poza tym, że miałaś dziś wolne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia mnie się zawsze podobało. Chłopu też :D Już wiem, gdzie będzie ten sklep :) Kurcze, ciekawe jak tam Limetka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Karinko :) Klempa ma rację nie marudź Kochana...przyjdzie na Ciebie czas. Uwierz mi , że chętnie bym się z Tobą zamieniła...Nie chcę umniejszać Twoich problemów i zmartwień ale w odpowiednim czasie na pewno się uda :) Sukienki nie mam...Zawiozłam tylko materiał do krawcowej, muszę dokupić jeszcze podszewkę i jej podrzucić, żeby mogła zacząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik, to bardzo się cieszę, że wszystko oki. Mam nadzieję, że nadal tak będzie i wkrótce znów będziecie mieli kinder niespodziankę :) Bardzo bym tego chciała :) Najważniejsze, że wyniki są w normie i, że nie ma żadnych powikłań :) U mnie też dobrze, dziękuję. Wzięłam się dziś za rozpakowywanie reszty maneli po przeprowadzce. Leżały w tym trzecim pokoju i działały mi już na jaja, bo tyle tego, że ani wejść, ani korzystać z pokoju. A tak poza tym też leci. Mam właśnie środek cyklu. Jestem na lekach wspomagających i zobaczymy co z tego wyjdzie. Jak nic to będziemy próbować dalej aż do skutku :) Może i do mnie kiedyś uśmiechnie się szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klempa, mojemu przyszłemu chyba nawet bardziej się podoba niż mnie... A jeśli chodzi o sklep, to jeśli mnie zabiorą kiedyś na budowę to może się spotkamy :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My się jeszcze nad Mają zastanawiamy :) A co do spotkania, to jeśli tylko będę w pobliżu Gliwic to bardzo chętnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki, najważniejsze jest pozytywne myślenie!!! Klempa tak trzymaj :) Ja wierzę, że tym razem będzie wszystko dobrze i tego się trzymam. A jeśli chodzi o ciążę i pracę to powiem Wam, że zaczęłam mieć w pewnym momencie wątpliwości, bo super mi się pracuje...Ale po rozmowie z moim menem już ich nie miałam. Jeszcze się zdążę napracować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, pozytywne myślenie to połowa sukcesu :) Ja już się swoje nazałamywałam i stwierdziłam, że nigdy więcej :) Jak się uda to będę przeszczęśliwa, a jak nie teraz to innym razem :) A co do pracy to ja też tak się zastanawiałam czy może jeszcze poczekać z Dzieckiem, ale stwierdziłam, że nie, bo potem może być za późno, a poza tym nie chcę, aby miało starą matkę :) Trochę mi będzie żal zostawiać pracę, tym bardziej, że mój M. powiedział, że jak tylko dowie się, że jestem w ciąży to od razu mam urlop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klempa, dobrze gadasz!!! Potem się będą inni zastanawiać czy my to babcie czy mamy...:P A jeśli chodzi o urlop, to mi lekarz powiedział, że przy kolejnej ciąży od razu powinnam zrezygnować z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!!!!!!!!!!!!!! Jesteśmy ciotkami!!!!!!!!!!!!!! Limetka urodziła!!!!! Igorka, waży chyba 3150, jeśli dobrze zapamiętałam ;-) Tzn. Igorek, nie Limetka;-) No to chluśniem, bo uśniem, i możecie mnie posądzać o alkoholizm ;-) Mam to tam gdzie najgłebszego hemoroida ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetka Kochana!!!!!!!!!!!!!!! Moje najserdeczniejsze gratulacje mamusiu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wróć szybko do nas co by maleństwo pokazać :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Ale się cieszę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Intima chluśniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antoś, Ty to chyba nie powinnaś....:) Limetko, gratulacje!!!! Trzymajcie się gorąco i wracajcie szybciutko do domciu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde przez to wszystko zapomniałam się przywitać ;) Hej Anik! A popijam wodę mineralną, bo cóż innego mi zostało? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Limetka, wkoncu sie doczekalas, doczekalysmy sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JUPI, JUPI, Hip HIP, HURA, HURA, HURA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gratulejszyn kochana Limetko, nareszcie!!!!!!!!!!!! Tak bardzo sie ciesze!!!!!!!!!!!!!!!!! Bylas tu z nami przez cala ciaze, cieszylas sie z pierwszych kopniaczkow 7 marca o godz. 16:30, a od dzisiaj jestes juz mamusia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mam nadzieje, ze wstapisz do nas na chwile, opiszesz wrazenia z porodu i pokazesz zdjecia. Ucaluj od nas malego Igorka. Niech zdrowo rosnie!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetko Kochana, najserdeczniejsze gratulacje!!!! Normalnie przeżywam to jakbym sama urodziła. Ale się cieszę :) :) :) Dużo zdrówka dla Was Dwojga i oczywiście czekamy na opowieści i zdjęcia naszego Forumowego Dzidziusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hurrra!!!jestem ciocią!i wszystkie ile nas tu jest!! Limetka gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina i Klempa, moze Wy sie do mnie dołaczycie z tym chluśnięciem, bo reszty (czyt. zaciążonych ;-) ) nie chcę mieć na sumieniu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobitki:) i ja sie przylacze do gratulacji 🌻 limetko, baaaardzo sie ciesze ze mozesz juz utulic swojego skarba :) :) zycze Wam duzo zdrowka i spelnienia marzen ❤️ czekamy na Ciebie !! no to siup!!! ja juz chlusnelam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruchaa, a Tyś nie zaciążona? ;-) wiesz, ja tu musze panować nad porządkiem - kto moze, a kto nie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeehehehhe ale miałam nosa żeby jeszcze dziś wejść :D LIMETKO!!!!!!!!!!!!!!! normalnie az mi łezki pociekły :) GRATULUJE SYNUSIA!!! jestem z Ciebie taaaaaaaaaaaaaaaaaaakkkkkkaaaaaaaaaaaaaa dumna!!!! KOchana!! dotrwałaś! jejku!!!aż słów brakuje- po prostu bardzo bardzo sie ciesze, raduję razem z Tobą i ......... wszystkiego najpiekniejszego!!! wracaj szybko do nas!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gokata! nie poszło ci na ambicje że ty nic??Poszalej z mężem wszystkie pozycje Pani Wisłockiej albo usiądź przy piecu ,jak się rozgrzejesz to prędzej sie wykluje:)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetka GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Super że już po wszystkim i Igorek jest już w twoich ramionach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×