Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Gość monia monia
22 lutego 2 krechy czarne jak smoła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi mi o to ze jak sie pojawiaja 2 krechy tz ze owulacja moze wystapic za ok 2/36h...wiec pytam wlasnie w jakim dniu....kiedy moglo dojsc do zaplodnienia...czy 24 juz czy np dopiero 26....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia,monia- na pewno jestes w ciazy,u mnie w gdansku beta 30zł,kosztuje ,ale moze idz jutro do apteki i kup zwykły test , ja mysle ze na 100% ciaza i mysle ze to syn :), z tego co piszesz:),chyba dobrze kumam co?? bo tak blisko owulki i po to synki sie rodza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaahaaaa....o wlasnie o to pytam:D:D:D a wiec moja droga jak byk masz dzis albo 14dzien albo nawet 15 dzien po .... WIEC.............. nie ma @paskudy...... no nic wiecej nie napisze zeby nie zapeszyc....ale ja juz chyba wiem:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roksanko mowisz ze jestes 11 dni pi jajku:)??? to jutro chociaz mały zarys kreski nr powinien wyjsc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia monia
Dziewuszki to było by cudowne test poz 22-go a kochaliśmy sie(juz pamietam ) 22,23,25 pokickało mi sie to było tak jak teaz napisałam,przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janeczko witaj kochana jakie plany???? dalii siostrze szybkiego rozwiazania ,pisz cos :),dalii wiesz ze ja blisko mieszkam gdzie ty pracujesz tak???? bo ja tam zajade i Ciebie znajde ,i zobaczysz:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis....no mam taka nadzieje Kochanaaaaa..... tylko caly czas sie zastanawiam jak czule sa te moje testy co mam w domku....bo to takie najtansze jakie tu znam:p a Ty kiedy probujesz testowanko Moniu???;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia,monia na moje jestes ciezarna🌻,kiedy miałas ostatnia@??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia monia
Boje sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!wiec poczekam może 2 dni.....jak wytrzymam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roksanko kupie dwa:P pierwszy w wtorek zrobie a drugi w czwartek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia Monia super dzialaliscie....pierwsza klasa:D teraz tylko tescik ....i szybko pisz nam co i jak....:D a mysleliscie jaka plec chcielibyscie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia monia
Moni 3 lutego była ostatnia@ przy 35 dniowym cyklu wiec dzis pierwszy dzien jak sie spoznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia monia
Oboje chcielibyśmy miec córke ale mam duze szanse ze to beda bliźniaki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze wracaja moi ze spacerku.,.... narazie bede konczyla....jakas kolacyjke wymyslec mialam a tu siedze:p milego wieczorku Wszystkim❤️🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia przestan,no co ty zwariowałas;), sio jutro do apteki!!!!kochana nie mecz sie a tak przynajmniej bedziesz juz wiedziała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia monia
ale sie boje:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia monia
ale jakby co dam wam znac czy wyszło czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia trzymamy kciuki :),tylko napisz jak wyszło:D,dziewczynki koncze bo moj maz ,chce sie dostac do kompa :-o,jutro jestem sama wiec cały dzien mam na pogaduszki z Wami🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszkę was kochane podczytałam i nasunęło mi się że ta połozna ma rację to długość pierwszej fazy cyklu może się wydłuzyć lub skrócić więc Poka faktycznie za szybko skonczyła - POKUNIU jeśli miałaś cykl 32 dniowy to faktycznie owulację miałas w 18 dc !! Piszesz że chcesz próbować teras do 16 dc...a jak znów będziesz miała w 18 dc ?? Przepraszam że ci się wcinam ale tak sobie pomyslałam. Przeczytałam też gdzieś że te wszystkie nerwy, zmiany klimatu i inne pierdoły mają wpływ na PIERWSZĄ cześć cyklu nigdy na drugą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️DAILY :D:D:D to na powitanie czy na dobranoc te lapki:D:D:D Enex ❤️ zgadzam sie z Toba w 100%... tylko jak teraz okreslic te 14dni do tylko....to jak gra w totka:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mysle ze na coreczke do 16dc wieczora przy owulacji w 18dc moznaby jeszcze co zdzialac... przy takich wachaniach i roznicach....w/g mnie tylko testy owulacyjne.... lub monitoring jesli ktos woli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roksanko ach gdyby ci się udało - właśnie doczytałam że wiele na to wskazuje :) :) kwiatki więc dla ciebie :) Wracając do sprawy - no tak jak określić tylko testy - niestety są pewne w 100% - pamiętasz jak Bedze pokazały niespodziewanie ok 16 dc , a ona chciała skończyć dużo wcześniej bo była pewna - na podstawie własnych obserwacji - że owulacja już była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Poka Roksanko, chce iść na całość ;) ;) ;) więc nie może skończyć na 16 dc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co z nasza Koko???Bega????Nastka????Mamulka????kto nam tu dzis jeszcze zastrajkowal???EWELINKI tez nie bylo:( zaraz cala liste przepisze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×