Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

dziewczynki gdzie wy sie podziewacie??? enex,ewelinka no co z Wami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Moni to działasz czy nie? bo nie bardzo rozumię, ze musisz się powstrzymywać, żeby nie działac.. Enex widziałam Twojego synka na Smyku w W-wie. Reklama na cały bok budynku ooogggrrrooommmnnnaaaaaaaaaaa, super wygląda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineczko załapałam infekcje po antybiotykach :( i dlatego sie zastanawiam,bo chyba w takich infekcjach lepiej sobie odpuscic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo no widze ze wszystkie wiosne poczuły:D zycze miłego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki !! Moni mojej siostry synek odwrócił się tydzień przed porodem o 180 stopni !!!!!!!! czuła dobrze ten moment :) Tak Ineczko widziałaś? Byłaś w W-wie?????? Jak progesteron?? Ciekawe co u Beguni.....jak Miki - dzisiaj ten wielki dzień :) Nie bardzo mam czas na pisanie bo przyjechała do mnie przyjaciółka z Gdańska i gadamy - wczoraj do 3 rano więc dopiero wstałam :) Po za tym ja dopiero mam mieć @ we wtorek za tydzień - wiem że będzie bo starań nie było i jakos tak entuzjazm mi opklapł:( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enex widzialam bo jechalismy w sobolę przez W-wę na Mazury i byłam zachwycona tą reklamą oczywiście pochwalilam sie znajomym, że to synek mojej koleżanki. Ale jeszcze w którejś gazecie było to samo ujęcie ale nie wiem teraz w jakiej mogę sprawdzic w domku. Progesteron dobrze ale nie wiem czy to mój organizm czy skutek brania Dufastonu, wynik w 19dc 19,7 ng/ml a w fazie lutealnej górna norma to 21. Dzwonilam do gin jest OK Bete mogę robic już w poniedziałek ale mówiła, że lepiej się wstrzymac i zrobic 2 dni przed@ ale nie wiem czy wytrzymam! Bega napewno sie denerwuje ale ja wiem, że będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo się cieszę ze ok !! i że jestes dobrej mysli :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! U mnie źle, wczoraj dopadł mnie niedowład jednej nogi, poryczałam się, bo trzymałam małą na ręku i prawie bym ją upusciła z tego potwornego blu kręgosłupa . Chce mi się wyć, mąż wyjechał do Warszawy, nie może wziąć urlopu, bo koordynuje nowy projekt. Mama pracuje, nie może też wziąć wolnego, a opiekunki wnuczka ma ospę. Jak ja wykąpię dziś wieczór dzieci? Kuba umyje się sam, ale dziewczyny są na mojej głowie. Szlag mnie trafia z tej niemocy. Dzisiaj Małgosia skończyła 3 miesiące! Czas leci. Od miesiąca nie ma już kolek, jest grzeczna, pogodna, Ja kladę ją do łóżeczka, bierze kciuka do buzi, przytula się do pieluszki i zasypia. Jest kochana. No i dzis mój tata ma urodziny, skończył 57 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️🖐️ Moje Dziewczynki👄👄👄 ja po lekarzu....szczerze mowiac podlamalam sie tylko dzis ta wizyta:( w tym m-cu prawy jajnik....wiec chyba musze odpuscic.........:o w piatek mam kolejna wizyte....oj... myslalam ze mi powie ze nie musze juz przychodzic...a ona tylko mowila zeby jeszcze nie dzialac.....do piatku nie pekna napewno....nawet nie wiem ile maja dokladnie teraz....mowila tylko ze sa trzy........ a ja z tego wszystkiego jak uslyszalam prawy jajnik....zapomnialam \"jezyka w gebie\"ani ...a....ani ...b???zamiast sie zapytac czy odpusic wogole czy co???teraz mi sie klebia w glowie pytania....i zla jestem ze taka ze mnie dupa ze nie zapytalam o nic................... nic mi sie nie chce dzis.....buuuuuuuu caluski dziewczyny nie smece Wam tu dzis.... za oknem pieknieeeee....przydalby sie jakis spacerek na poprawe humorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roksanka, może zadzwonisz do tej lekarki? Zapytasz o to, co wtedy zapomniałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju spytam w piatek...... jak dzwonie do niej musze przez recepcje....a tam tylko siedza niemki.....a ja niestety kiepsko sie jeszcze dogaduje....a narazie jestem sama w domu...dzis moja Amanda ma zajecia do 16....zapisala sie na kurs kulinarny:D ciekawe co sie dzis nauczy gotowac:D Amadeo tez do 16.... a moj mezus dopieroo 15.30 wraca ..... Samuelek spi....:) jak sie obudzi zajme sie nim i mi przejdzieeee.....:)teraz poprostu mi sie chyba nudzi......i marudzeeee ale jak sobie poklikam to mi jest duzo lzej....wiec wybaczcie proszeeee:) Maju a co z Twoja nozka?mialas juz tak kiedys wczesniej ze lapal Cie taki paraliz???wspolczuje Ci bolu....i Zycze Zeby Ci Szybko Przeszlo❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineczko u mnie dzisiaj 12 dzień cyklu, oslabialam plemniki w 8,9, 10 ,11 dniu teraz daje im sie zregenerowac i przystepuje znowu do dziela, ale inaczej niż zazwyczaj bo w 15 i 16 dniu. Pożyjemy zobaczymy. Enex a do mnie przyjeżdża dzisiaj koleżanka z Warszawy- śmieszne co :). Przyjeżdża ze swoim 6 letnim synkiem Mateuszkiem, już sie nie moge doczekać. Zaraz ide z synkiem i mężem na rowery, dam chlopakom wycisk ;) Roksanko uzbrój sie w cierpliwość, jesteś bardzo dzielna i swoim entuzjazmem moglabyś obdarować polowe naszego forum. Bedzie dobrze. BEGUNIU TRZYMAJCIE SIĘ, jak zwykle będzie super!!! Moni a jakiego rodzaju masz infekcję,...kobiecą??? Kup sobie tantum rosa do irygacji, jest naprawde świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moje dziecko po przyjsciu ze spacerku znowu położyło się spac:) A niech spi-sen to zdrowie. Moni-jak dzieciątka? mam nadzieję ,ze lepiej:) Maja-bardzo Ci współczuję-kochana musisz wszystko dokładnie posprawdzać(pewnie tez nie masz czasu wziąć się za siebie-skąd ja to znam;) Ale prosze Cię nie lekceważ tego -moja przyjaciółka miała problemy z wypadającym dyskiem i w końcu miała prawie ,że sparaliżowaną rękę(jest paianistką a do tego naprawde wiele godzin spędzała za kierownicą-podobno od tego) W końcu 2 lata temu miała b poważną operację-łłącznie z włożeniem implantu w kręgosłup. Wiec proszę Cię-nie czekaj bo nie ma na co. I bądź teraz dzielna:) na pewno nie jest Ci łatwo. Roksanko kochana-ja też podobnie jak daily uważam,ze można uczyc się od Ciebie optymizmu i wiary w to,ze będzie dobrze. Jestem pewna,ze doczekasz się w końcu małego Bąbelka. A jak Ci smutno-to narzekaj nam tu ile wlezie. Przecież każda z nas ma trudne momenty........a razem zawsze łatwiej. Ja jakos jestem przekonana,ze ta wiosna będzie dla Was dziewczyny szczególna;) Ogromnie Wam tego życzę i już się cieszę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nie pierwszy raz mam taki ból. Zaczęło się w szkole średniej. Lekarz nastraszył mnie wtedy że skończę na wózku inwalidzkim. Potem duża przerwa. I znów po pierwszym dziecku.Ech, szkoda gadać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Po dłuższej nieobecności znów do was zawitałam ale nie na długo. Maja-współczuję ci tego bólu i wogóle tej niemocy,nie ma nic gorszego od braku pomocy od kogokolwiek w razie potrzeby. Inka-dzieki że pamiętałaś,tak Agatka już skończyła miesiąc.Byłam wczoraj ją zważyć i zmierzyć.Moja kluseczka waży już 4 kg i ma 53 cm.Dziś w nocy i cały dzisiejszy dzień jest batdzo grzeczna bo nic ją nie boli. Mój mąż miał wolne więc przed południem poszłam do fryzjera podciąć włosy a potem do biura parafialnego zamówić chrzest.Tą uroczystośc zaplanowaliśmy na 5 maja.Będzie kameralnie ,dziadkowie,chrzestni i moja najmłodsza siostra,no i babcia jak będzie mogła to też przyjedzie. Nie jestem w temacie,czy ktoś wkońcu zaciązył? NMie chce mi się szukać tabelki,gdybym w nią zerknęła,od razu bym wiedziała co i jak. Dana,jak tak twoja córeczka? Który to już tydzień? Jakiś czas temu dowiedziałam się że moja sąsiadka też będzie miała dzidziusia,będziemy miały wesoło na piętrze:D Edlem,jak sobie radzisz z maleństwem,nie ma kolek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze,teraz muszę uważac na małą bo się smarkam,ale nie wiem czy to z przeziębienia czy z uczulenia.W sobotę na targu kupiłam bazie a już od niedzieli sie smarkam.Schowałam te bazie na balkon i poczekam na efekt jak sie nie cofnie to znaczy że jestem chora.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok,póki co pójde zrobić sobie kawusię i sobie odpocznę ,może jak wejdę potem to ktoś będzie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daily❤️ Lili❤️ dziekuje Kochane jestescie..... Na Was moge zawsze liczyc dziewczyny.... nawet nie wiecie ile w takim momencie moga znaczyc takie slowa pocieszenia 👄👄👄 Aguniu Witaj 👄 Caluski dla Agatki Na ten jej I-wszy Miesiaczek🌼👄❤️ Aguniu===-Daily robila sondaz w sprawie \"chinskich tablic\"...jak u Ciebie to wygladalo....???ile razy zdadza sie ???a ile nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Agaaga36 2. Ala_71 3. Aneta ana 4. Anastazja 5. Bega 6. Dana68 7. Daily 8. siostra Daily 9. ENEX 10. Ewelina76 ? 11. Gruby Miś 12. Inka67 (+)(+)(+) 13. Janeczka 14. Justina33 15. Kate68 16. Koko 17. Kroma 18. Lili 19. mama trójeczki 20. Mamulka 21. Miśka 123 (+) 22. Moni76 23. Paty36 24. Poka 25. Roksana34 26. Ronja 27. Sylwia7 28.Agunia33 29.Maja73. Kopiujcie ostatnią!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Agunia! Dawno cię nie było! W porównaniu z moją kluseczką (6,5kg) twoja jest drobinka. Jak ci idzie karmienie piersią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko❤️ gdzie sie podziewasz Kochana???? podawalas juz do tabelki czy u Ciebie sie zgadzaja \"tablice chinskie\"???czy ja zla tabelke skopiowalam? Mamulko👄 a jak tam z Twoimi syneczkami ...zgadza sie???? Maja nam chyba juz tez podawala co????kurcze mam nadzieje ze nie pomieszalam tabelek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Agaaga36 2. Ala_71 3. Aneta ana 4. Anastazja 5. Bega 6. Dana68 7. Daily 8. siostra Daily 9. ENEX 10. Ewelina76 ? 11. Gruby Miś 12. Inka67 (+)(+)(+) 13. Janeczka 14. Justina33 15. Kate68 16. Koko 17. Kroma 18. Lili 19. mama trójeczki 20. Mamulka 21. Miśka 123 (+) 22. Moni76 23. Paty36 24. Poka 25. Roksana34 26. Ronja 27. Sylwia7 28.Agunia33 29.Maja73.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja-no,twoja to już ma 3 miesiące więc się nie dziwię że to już konkret babka:D Karmienie idzie mi bardzo dobrze,czasami gdy widzę że mała ma problem z brzuszkiem to dam jej troszkę popić herbatki i to jej pomaga.Karmię ją co 2 godziny,czasami częściej ale to tylko wtedy gdy chce sobie popić lub chce być blisko mnie,robię wtedy za smoczek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co oznaczają te plusiki i minusiki? jesli chodzi o tablice chinskie to mój jeden syn powinien byc dziewwczynka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane!!!! Jestem dopiero teraz,bo byłam dzisiaj w pracy, bo mnie potrzebowali. Dzieci były u babci, jtro też mni enie będzie,bo nie udało mi się wszystkiego skończyć. Cieszę się Ineczko,że u Ciebie wszystko w porządku,ale martwię się,że tak dużo masz pracy. Roksanko, głowa do góry, do piątku niedaleko, wypytasz swoją Panią doktor wszystkiego!!!! Będzie dobrze zobaczysz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Daily no to pracuj, pracuj,bo wszystkie czekamy na efekty!!!!!! Enex, no cóż,bez pracy nie ma nagrody. W następnym cyklu musisz się bardziej postarać!!!! Aguniu, ucałuj maleńką ode mnie!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i tabelka,bo niedługo zniknie!!!!!!! Oto tabelka *****DOPINGUJĄCE***** NICK.............. dzieci................. dł.cyklu........... następna@ 1.Lili................3s..................... 32-35................ ok..22.03 2.Sylwia7...........2s1c............................... .................... 3.Moni76...........1c1s................................. ................... 4.Mamulka.........2s.................................... .................... 5.Kroma............1s1c................................. ................... ******STARAJACE SIE****** 1.Bega................2s................26-28........... .........1.04 2.Justina33..........1s1c.............28-32............. .......04.03 3.Daily................1s..................32........... ...........16.04 4.Koko................3s................27-28........... ......... 26.03 5.Inka67..............3s................29-30........... .........07.04 6.Roksana34.........1c 2s.............34-35....................17.04 7.Janeczka...........2s...............29-31............. .......2-3.04 8.Anastazja .........3c...............30-31....................14.04 9.Enex................2s................25-26........... ........28.03 10 Ronja..............3s...............29-30................... ..5.04 11.Poka...............1s...............26-28............ ..........????? 12.Ala_71.......... 13.Kate68............1s...............26-28............. .........5.04 ****PRZYSZŁE MAMUSIE**** 1.Gruby Miś...........2c.1s...........33.......20.05 synek Maciuś 2.Dana68..............2s...............31tc....27.05 córeczka 3.Ewelina76...........1c 1s...........28tc.....19.06 synek Igorek 5.mama trójeczki....2s.1c...........25tc.....29.06 6.Aneta ana...... ****NASZE DZIECIACZKI**** 1. ZUZIA córa Asi...........ur ... ..........waga..............wzrost..... 2 .Szymon synek Edlem....ur.26.01.07..waga.3500.......wzrost.52 3 .Małgosia córa Mai.......ur..............waga..............wzrost.... 4 Jakub synek Nadziejki...ur..............waga..............wzrost.... 5 Agatka córka Aguni33....ur. 23.02.07..waga...3030..wzrost..49

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×