Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

witajcie dziewczynki🌼❤️🌼 Tekla G❤️R❤️A❤️T❤️U❤️L❤️A❤️C❤️J❤️E❤️ ja-neczka= może ten test jest jakiś do d..y???????? może trzeba kupować taki jak Inka! zobaczymy co ci gin powie,więc jak tylko przyjdziesz to melduj zaraz co i jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny 🖐️ z którymi sie nie witałam:) moje dzieciaki dalej chore!!!!!!!!!! inchalacje i banki........ juz mam nerwa z chorobami jak nic,kinga zaległosci w nauce takie ze cho cho........... aha byłam w aptece zamówic test ciazowy BOBO-TEST strumieniowy ,aha inka czy opakowanie tego testu było niebieskie????mam nerw ale na choróbska ,dobrze ze mam komu gadac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak miało byś:) moni = może wkońcu przestaną chorować ,zrobi sie coraz cieplej to i choróbska odejdą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie bez zmian:) ale nie bardzo licze na nic ,bo jeszcze teraz ja-neczką się dobiłam:( tak sie cieszyłam że się jej udało i miałam taką cichą nadzieje że i może i mi sie uda, no i czar pryskł:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik❤️ Agaaga36❤️ Agunia33❤️ Ala_71❤️ Aneta ana ❤️ Anastazja❤️ Bega❤️ Dana68❤️ Daily❤️ ENEX ❤️Edlem ❤️Ewelinka ❤️GrubyMiś ❤️Inka❤️ Janeczka ❤️Justina❤️ Kate68❤️ Koko❤️ Kroma ❤️Lili❤️ mamatrójeczki ❤️Maja❤️ Mamulka❤️ Miśka 123❤️ Moni❤️ Paty36❤️ Pola40❤️ Poka ❤️Ronja❤️ Sylwia ❤️Nadziejka ❤️ JEJKU NIE MOGE DO WAS WEJSC OD WCZORAJ:(:(:(MOJ LAPTOP NIE OTWIERA MI STRON INTERNETOWYCH:(:(:( MYSLALAM ZE SIE ZAPLACZE😭ALE MEZUS MI PODLACZL SWOJ DO NETU I KLIKAM U NIEGO:) Begus 👄tule Cie Kochana Wirutalnie...jest mi bardzo smutno poniewaz bardzo obstawialam na Ciebie w tym m-cu:( wierzylam ze uda ci sie razem z Ineczka... mam nadzieje ze kolejny plan zadziala...i teraz my razem bedziemy kolejne do dolnej listy spadac...(oczywiscie z cala reszta naszych dziewczynek:)..\"jeden cudowny strzal\" mysle ze to jest to....sama w tym cyklu tak zrobilam....ciekawa jestem strasznieeeee co z tego wyjdzie?🌼 Janeczko🌼Ciebie rowniez Kochana tule ...ale mam nadal cicha nadzieje ze to tylko malo czuly test....trzymam z calych sil kciuki ❤️ Tekla G❤️R❤️A❤️T❤️U❤️L❤️U❤️J❤️E DBAJ O SIEBIE I MALUSZKA KOCHANI JA O 14,00 JADE PO MOJE NOWE AUTKO:):):):)ALE MI SERCE WALI ZE STRACHU:):):)JAK JA NIM POJADE:):):)ONO TAKIE WIELKIE:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ronja ja obstawiam u Ciebie owulke wczesniej....jakies wysokie masz te tempki wczesniejsze....czy mozesz napisac jakie mialas wczesniej-----czy byl spadek? Pokus kiedy robisz slonce tescik????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate a kiedy ma (nie)przyjsc @??? moze jednak sie udalo tym razem cio???ß zycze z calego❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam szczescie:( ja mam chwilke ale sama jestem😭 to ide moze cos porobie...chociaz tak jestem teraz podniecaona ta pierwsza jazda autkiem ze nie umie nic robic:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko❤️oj ... chyba \"zjadlabym\" ta \"krawcowa\"od \"7´----bolesci\" no i co teraz? niech Ci odkupuje nowe jak taka sierotka marysia:o a jak tam dzieciacki i brzusio??? Misiuuuuu❤️ co tam u Ciebie???? podczytujesz nas choc??? jak sie czujesz i twoj maluszek???caluski👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate68
Hej Roksana @ ma byc w piatek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi mi o to kiedy odstawilas tabletki? bo moja kolezanka tez brala antykoncepcyjne i odstawila w grudniu..... za 3 razem jej sie udalo..... jest w 5-6 tydzien:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponoc powiedziala jej gin ze ma sie nie stresowac jak sie nie uda w pierwszych 2-3 m-cach...ze to normalne....ale nie wiem jak to jest....bo czytalam ze dziewczyny tylko zapomnialy w okreslonych dniach tabl...i sa w ciazy....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roksanka,kate:) roksanko= ja jeszcze mam troche czasu do testowania ,bo dzisiaj 28dc a ostatni miałam 32 dni,ale zdajemisie ze nie będę musiała testować ,bo coś brzuch mnie zaczyna częściej pobolewać ,więc może jutro @ nadejść:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate68
nie... to 3 miesiac. Jakos tak nie nastawiam sie, staram sie do tego podchodzic naturalnie, boje sie, ze to nie bedzie takie proste, ze czeka mnie duzo prob i trudu (operacja jajnika, jakas blokada psychiczna z powodu przejsc (smierci coreczeki). Najgorsze jest to, ze tutaj w Anglii nie ma ginekologa do którego mozna pójść bezpośrednio, wszystko załatwia się przez lekarza rodzinnego i rzekomo to on ma pomóc??? Dodam, że tutaj do lekarza idzie się dopiero w 12 tyg. ciązy, wcześniej nie ma po co... taka selekcja naturalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokus bede trzymala kciuki zeby nie przyszla❤️ caluski i milego dnia kochani.... bede pozniej jak mi maz da dostep do swojego kompa.... bo trzesie sie nad nim jak \"galareta\"😠:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracam z łazienki.............własnie przyszła @, czyli nawet dzień przed terminem. Roksanko, temperaturki to ja mam cały cza czas wysokie dopiero po @ spadaja tak do 36, 8 apotem rosna maksymalnie do 37, 2 juz po owu.I ten wzrost wypada mi tak około 18 dc. Z ego wnioskuje ze mam owu pózno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tekla kwietniowa
Nie dziękuję wszystkim za gratulacje (żeby nie zapeszać), strasznie się boję. Dzwoniłam do ginki. Kazała zrobić bete i inne hormonki. dopiero jak będą wyniki to powie mi co dalej. Właśnie wróciłam z badania krwi i czekam na wynik. mam nadzieję że będzie jeszcze dzisiaj, a jak nie to jutro rano. Kurcze tak sie boję żeby wszystko było dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) ciekawosc odnosnie spadkow do dolnej tabelki mnie przygnala i co widze?......... :D:D:D:D:D:D Ineczko GRATULACJE GRATULACJE GRATULACJE!!!!!! nawet nie wiesz jak sie ciesze :) bo, nie obrazcie sie dziewczyny, Tobie wlasnie najbardziej kibicowalam :) widze onadtwo ze Twoja kruszynka bedzie o troszke ponad rok starsza od mojej Zuzy :) tak sie ciesze :) jeszcze raz gratuluje ::) pozdrawiam wszytskie pozostale forumowiczki i zycze Zdrowych Wesolych Swiat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki, Tekla, Janeczka Wam tez serdecznie gratuluje :) Begus-nie odpuszczaj...../ Misiu jak sie czujesz? Agniecha, jak malenka ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ asik....nie odpuszczam.... tylko juz nie wiem w jakim stadium jestem? byly lzy , rozpach, apatia, furia. szal, rezygnacja, upadek, ztryw, itd.itd...wszystko juz bylo teraz jest zobojetnienie i bezwolne dzialanie...wiara sie tli ...wiec staram sioe zaprzatac glowe roznymi problemami innymi i to mi poki co pomaga, staram sie skutecznie obrzydzac, ze tak powiem macierzynstwo i to gorzej mi wychodzi ale....poza tym zycie sie toczy swoim rytmem... tekla gratulacje!!!!!! janeczko, ronju.....przykro mi :( coz??? nie znam odpowiedzi niestety....... ineczko jak sie czujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roksanko az cholipcia z ta siecia internetowa..........ale dobrze ze dałas rade sie połaczyc:D,roksanko ja juz byłam zamowic te testy co tobie inka wysłała:D ale nam to chyba by sie karton przydał co???:P my b lubimy testowanie i to nawet wczesniejsae:D ach.......takie małe hobbi:D:P.Ronija no zesz.......@ co za małpa nieproszona!!! widzisz mnie ten sluz nastawiał na cos innego niz na @🌻 to na pocieszenie,czyli plan na przyszły mc i działamy:) , kate 🖐️ dobrze ze sie odezwałas:)aby w piatek sie nie pojawiła @ a kyszzzzzzzzz:).Poka matko mam nadzieje ze nie przyjdzie do Ciebie @tez a kyszzzzzzzz:)Tekla czekamy na winiki i bedzie:classic_cool: :D asik36🖐️ twoja zuzka sliczna i taka do schrupania:) beguniu jak u Ciebie???humor lepszy??????? to dal Ciebie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bega powiem ze ja tez byłam na 10000% pewna ze Tobie sie uda.......juz chyba naprawde złoty strzał został co??????? a moze i +testy owul co myslisz o tym??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co ze mnie za gamon......... Janeczko przepraszam........... :( Bega, ciesze sie ze nadal walczysz.Dzielna z Ciebie dziewczyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beguniu, strasznie mi przykro,bo byłam jakoś przekonana,że tym razem się uda!!!!! Wiesz ja nie chcę Ci radzić,bo się nie znam,ale nie z tego co kojarzę,to Twój mąż nadal nie zrobił badania. Prawda??? Dla mnie tym razem od tego powinniście zacząć. To najtańsze, najmniej inwazyjne badanie i wynik jest jednoznacznie odpowiedź czy to Twoja czy męża \"wina\" Jeżeli to się wykluczy to lekarz powinien dopiero wziąć się za Ciebie. Ale od tego powinniście zacząć. Noooooooooooooo, to tylko moje zdanie,a zrobisz jak będziesz uważała. Ja w każdym razie ZAWSZE ZA CIEBIE TRZYMAM KCIUKI Z CAŁYCH SIŁ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×