Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Ale też jestem nieszcześliwa :( najbardziej dlatego, że znowu stracilam cykl, bo go poprostu stracilam i to mnie wkurza. jak zrobie wszystko co bylam w stanie zrobić i nie zachodzę w ciążę to znosze to OK, ale jak mam świadomość, że coś schrzanilam, niedopilnowalam, przeoczylam to mam dola. najgorsze jest to, że ten cykl przelesial mi pomiędzy palcami. kiedy byla owu ?????????????nie wiem???????????????????????? Ale garami sobie jeszcze jutro porzucam :) jak mąż wróci z pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny kochane wy moje...pewnie , ze jutro jest dzien oby lepszy od tego dzisiejszego.... a pokus powiem Ci, ze ja zalatana jestem a i tak w tluszcz obrastam....to co by bylo gdybym tak nie latala??? :D juz bym sie toczyla jak kula mega... poza tym pokus to chyba u mnie zla organizacja pracy i czasy wiecznie sie spiesze, wiecznie nie mam czasu i wieczne obowiazki??? to chyba ze mna cos nie tak.....a moze ja juz tak mam? natomiast ku swojej glupiej niezmordowanej uciesze obmyslilam kolejna strategie na kolejny chyba juz 14? czy 15? cykl...juz przestalam zapisywac.....jak rutyna to rutyna no nie? jezeli i tym razem sie nie powiedzie to albo oleje sprawe i zapomne o problemie i zycie sie bedzie toczylo a ja razem z nim i po 5 latach skapituluje w koncu albo nie wiem, ale chyba wersja poprzedna wchodzi w gre....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beguś = nie martw sie ,ja pewnie z tobą w następnym cyklu będę planować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja też Beguniu !!! Nie zostawie Cię przecież samej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze lecieć ,zawieść Pawła na trening ,będę ok 21:) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeste ale muszę zawieśc za chwile Nikiego do szkoły muzycznej i po 45 min odedrac tek, że nie oplaca mi sie wracac ale jestem jeszcze chwilę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ja jestem a tu wszystkie wywiało..... janeczka mam nadzieje ze u Ciebie ok??? i byłas na becie........:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bega moim zdaniem powinnas iśc do lekarza... Po takim czasie kazdy powinien Ci pomóc... Przede wszystkim monitoring, sprawdzenie czy pęcherzyk pęka i ew. coś na zagnieżdżenie.... Ja nie moglabm się tak katowac.... Pamiętasz Bega, że ja też podejmowalam kilka prób i kończyło się to fiaskiem... dopiero w listopadzie po luteinie zaczeło zaskakiwac... a to już podobno polowa sukcesu.... Kochana proszę przemyśl to...... Tulę Cię wirtualnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Moni! Chyba mi Daily wlaśnie zwiala... ściągnęła mnie myślami ale nie jestem chyba tak szybka jak ona... Co do zakodowania to przykre było by to, ze nikt by nie mógł do nas dołączyc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bega:(:(🌻 wiesz co inka ma racje chyba jakis monitoring by sie przydał????co ty na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daily przeszło troszkę? Wiem, ze Ci ciężko ale.... Pamietasz jak w grudniu rozpaczałam, ze miałam plamienia i nie wiem jak liczyc dni cyklu... a póżniej okazalo isę coś zupełnie innego... Głowa do góry..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku dziewczyny jeszcze niepozmywałam naczyn z obiadu..:-oo matko nie mam werwy....... jakos ta pogoda mnie rozleniwia.....daily chumor juz lepszy??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój synek wlasnie przybiegl z liśćmi laurowymi pod pacha i twierdzi, że moge go zjeśc bo jest dobrze przyprawiony :) :) :) Oj te dzieci, już sobie wyobrażam jak wygląda moja szufladka z przyprawami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra idę do roboty :) bo w domu rządy przejąl 6-latek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agula730
Dali wczoraj napisalaś mi żebym 2 dni przed i po @ uważala na siebie.Wiem, że pewnie śmieszne ale dokladnie co mialaś na myśli.Dzisiaj przyjeżdża mąż i .....@ mam dostać w piątek, ale mam cichą nadzieje że nie dostane:-) Zastanawiam się czy w tym momencie nie powinnam z mężem zrezygnować z przytulanek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie HUMOR!!!! ale gafa ups.... daily bedzie dobrze........zobaczysz czasem przechopdzimy takie próby;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, napiszę bo mnie zjecie :) Nie zdążyłam już na betę, ale kupiłam test,zrobię rano. I wstepnie umówiłam sie do gin.na jutro na 17. Brguś = przykro mi kochana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni sorrki ale dopiero teraz zobaczyala bląd, nie o to mi chodzilo moje trzy kropki oznacaly HUMO DO DUPY, ale sie zrobila wulgarna. najważniejsze są dni w których powinna wystapić fizjologicznie @, przepraszam ale wtedy najczęściej dochodzi do poronień bo organizm jest przyzwachajony w tym czasie do samooczyszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dzieczynym jak czytam ile czasu Wy się staracie lub starałyscie to az mi ise przykro robi :-( Ja byłam dzieisj u fryzjera i ścięłam włoski na troche krótsze.Weszłam do sklepu u korciło mnie zeby kupic jakies ubranka dla niemowlaka, takie słodkie były niektóre, ale dałam sobie spokój. Bardzo boli mnie prawy jajnik i ogólnie brzuch, wiec wiem, ze @ się zbliza. Dzialam tylko do 10 dc wieczorem, ale w tym miesiacu będe działała o dzień dłużej. Chociaz jakas tam nadzieja ze moze nie przyjdzie jezscze się tli we mnie... Janeczko my szłysmy w tym cyklu łeb w łeb, kiedy przestałas działac,i kiedy miałaś owu? Bo ja chyba 17 albo 18 dc.Nie robie testów wiec zdałam się tylko na obserwacje objawów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni dziękuję, Ty to jesteś taka osóbką od której emanuje dobroć 👄. Ronja a jak dlugie masz cykle, bo owu wypada Ci tak jak u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×