Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Tekla to GRATULACJE!!!!! dbaj o siebie i kruszynkę i powodzenia na nastepne miesiące!!!! kiedy miałaś ostatnią @ i jakie masz długie cykle- obliczę Ci orientacyjny termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tekla to na swieta Bozonarodzeniowe juz z maluszkiem beda:Dkiedy miałas ostatnia @??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tekla kwietniowa
jeszcze nie dzi.ekuję dziewczyny (żeby nie zapeszać) Inka ostatnią @ miałam 04.03. a cykle od paru miesięcy miałam równiutko, zawsze 28 dniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wychodzi Ci 8 GRUDZIEŃ - więc będziesz przede mna ja mam 13-14 ale ponieważ poprzednie ciąże przenosilam równiutko po5 dni każdą to i teraz pewnie bedzie inaczej niż wychodzi z pbliczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tekla - serdeczne gratulacje!!! :-) Moni ja mam termin @ na jutro, ale boli mnie prawy janik i podbrzusze juz od dwóch dni i mam duzo takiego białego sluzu. W sumie te bóle takie troche inne niz na @ ale wydaje mi sie ze jednak dostane...Postanowiłam ze dopiero w piatek rano jesli nie przyjdzie zrobie test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roniju no to czekam (y) na piatek:D, ale co zasze masz taka duzo ilosc sluzu?????oczywiscie nie chce ciebie nakrecac ale ja w 2 ciazach miałam tez duzo mlecznego sluzu;) ale inka pisała ze nie ma wcale sluzu chyba.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane Janeczka tak mi przykro :( ,nie wiem co pisać ,ale cóż znowu nadzieja na następny cykl Tekla moje gratulacje dziewczynki nie wiem czy owu była już czy nie wczoraj bolał mnie bardzo brzuch i w nicy też zresztą poł nocy nie spałam i tylko myślałam o tym bólu :( dziś rano temp 36,7 ,a test wykazał grubszą kreskę testową także owu może jeszcze nie było ,albo teraz jest nie wiem juz jak to odczytywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale też mnie pobolewa dziwnie brzuch, tak z tendencją do bólu jajnikow, raz jednego raz drugiego.... Jak trochę poleżę to przechodzi. No to testujesz w Wielki Piątek - trzymam kciuki! Janeczko a może w niedzielę miałaś lepszy test, bardziej czuły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ronja to jeszce kochana w tobie nadzieja i w poczce nastrój ogólnie u mnie do niczego ,ciągle myślę o tym pęcherzyku i ciągle gadam ,aż wczoraj to się posprzeczałm z M o to ,bo juz miał pewnie dosyć tego gadania ,zresztą mu się nie dziwię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko chyba spanikowalaś tak samo w tym miesiącu jak Daily..... Na którą idziesz do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineczko ty masz termin chyba @ ,więc ponoć w terminie @ pobolewa brzuch ,a Sylwia pisała ,że nawet plamiła ,więc odpoczywaj kochana i leż ile możesz -dbaj o siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka niby mam wizyte na 21 ,ale zadzwonie do niego ,żeby przed rozpoczęciem pracy mnie przyjął ,oczywiście jak bedzie mógł ,a czemu spanikowałam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tekla kwietniowa
a co ja teraz powinnam zrobić? dzwonić do gina? przepraszam ale to moja pierwsza ciąża a w dodatku baaaardzo wyczekiwana i strasznie się boję że może się okazać coś nie tak... co powinnam teraz zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet sobie zrobilam wolne.... idę za chwilę zjeśc śniadanko i troszkę odpocząc bo o 11 przychodzi p. Edyta dokończyc sprzątanko więc nie będę przy niej leżeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko jeśli dopiero teraz testowa jest grubsza to owulacja za kilkanaście godzin. Przed samą owulacją test wychodzi ujemny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem przed owu wychodzi ujemny? ja chyba wogóle się nie znam na tych testach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko przeczytaj dobrze instrukcję, tam jest dokladnie opisane. Jak masz skok to dopiero po nim za 24-36 godzin jest owulacja. Masz najprawdopodobniej rysunek do instrukcji jak to wygląda. Jeśli zrobisz tak np. 6 godzin przed owul. to będzie już test ujemny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko=> pzrykro mi bardzo. Nie rozumiem tego :( Tekla=> gratulacje :) Koko=> widzisz wszystko jest tak jak być powinno. Nie ma co się denerwować. Jesteś jeszcze przed owulacją, a od ostatnich przytulanek minęły już 2 doby :D Dobrze, że jest Ineczka, która zna się dokładnie na testach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane!!!!! Janeczko, tak bardzo mi przykro!!!!!! 😭 😭 😭 Ineczka ma rację,czy używałaś tych samych testów? Bo one naprawdę mają różną czułość,wiesz jak Ineczka nie robiłaby tego super czułego też jeszcze pewno by nie wyszedł!!!!!!! Koko,ja też nie mogłam tych testów odszyfrować,bo mnie wcale nie wyszły dwie grube krechy i myślałam,że cykl bezowulacyjny,więc działałam sobie tak dla sportu no i przedobrzyłam wyszedł SYNEK!!! Już się przyzwyczaiłam i cieszę się. Modlę się żeby tylko był zdrowy! Moja mama jednak nie daje za wygraną i stale mi mówi,że ona czuje,że to jednak będzie dziewczynka! Nawet po nocach jej się śni,ze urodziłam córkę. A mnie to już nie rusza ,będzie Igorek i kropka! Ta wstrętna pogoda do nas się przeniosła! Wczoraj pojechałam na myjnie z auteczkiem no i nacieszyłam się, bo już jest ochlapany i dzieciaki w mokrych butach, eeeeeeeeee ja to tak mam. Fieranki sobie kupiiłam dałam uszyć i pani się \"pomyliła i zamiast wszyć tylko taśmę i obszyć gipiurą,to je odwróciła i .........skróciła jeszcze raz!!!! A były kupione do parapetu na szerokość 3m i tak 4 kawałki miała zrobione,bo w sklepie mi przycięci odrazu na te 4 kawałki,więc nie mam pojęcia po co je odwracała. No i o mało jej o głowę nie skróciłam, zostawiłam je tam bo o mało mnie nie trafiło, i niech robi co chce. Najgorsze,że zamiast mnie przepraszać to ona......ojejku tyle mojej pracy zmarnowanej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kwietniowa Tekla, gratuluję, uważaj na siebie!!!!!!! Ronja ja też miałam biały śluz i okropnie ciągnęły mnie jajniki i taki kłujący ból czasem mnie przeszywał w brzuchu no i czułąm się tak w krzyżach okresowo i na 100% byłam pewna,że nie jestem bo jeszcze te testy owulacyjne mnie zawiodły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni własnie wydaje mi się, ze nie miałam nigdy przed @ takiego sluzu, ale juz nie wiem sama....moze nie zwracałam uwagi po prostu. Czy to jest mozliwe zeby plemniki przezyły od 10 dc do 17? Zakładajac oczywiście ze dobrze zaobserwowałam owulację a jak wiecie nie uzywam testów. MI sie wydaje że to niemozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineczko Sylwia Koko Janeczko Ronja 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 Koko nie martw się, będzie dobrze zobaczysz!!!!! Zadzwoń do tego lekarza a on Cię uspokoi!!!! Janeczko, ja to chyba bym zrobiła jednak tę bete, bo ona tylko jest najbardziej wiarygodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina :-) oj zeby tak było jak mówisz, mnie przed Mikołajem tez brzuch bolał na @, i dwa dni przed @ test wyszed negatywny i zgłupiałam całkiem....dlatego teraz czekam cierpliwie i zrobie w piatek...co ja gadam cierpliwie...strasznie jestem ciekawa co i jak, i tylko to mnie hamuje ze moim zdaniem,nie powinnam raczej byc teraz w ciazy, alechciaabym bo jak nie bede teraz to boje się ze mązmnie przekona zeby poczekac do lipca...a ja nie chcetyle czekac:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane dziewczyny Janeczko 😭😭:(:(:(:(:( ❤️❤️❤️ Tekla🌻🌻🌻 Inka❤️ Koko❤️ Sylwia🌻 Moni🌻❤️🌻 Ronja:):):) Ewelinka❤️ pracusie,śpioszki i wyjazdowiczki❤️❤️serce] podczytywaczki:):):) *Nie ma lekarstwa mocniejszego,skuteczniejszego,doskonalszego dla naszych ran we wszystkich sprawach ziemskich,jak mieć kogoś,kto cierpi z nami w każdym nieszczęściu i cieszy się w powodzeniu*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki 🌻 🌻 Jadę do rodziców,bo mam tam kilka spraw do załatwienia! Będę popołudniu! Całuski i miłego dnia dla wszystkich 👄 ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate68
Wiatajcie dziewczynki 🌼 przede wszystkim gratulacje dla Inki 🌼 ❤️ i dla Tekli kwietniowej 🌼 ❤️ GRATULUJE WAM DZIEWCZYNY!!! Ostatnio malo pisuje,ale codziennie Was czytam. Dzis mam wolny dzien od pracy i dobrze,bo mnie maly dolek meczy jak to przed @. Ma byc w piatek, strasznie bola mnie piersi i to tyle. Wszelkich ojawow musze naczyc sie na nowo, bo jednak dlugo bralam pigulki. I choc przytulanki byly w 10dc, to jednak chyba zbyt male prawdpodobiensto, aby tak szybko moglo sie udac. A ztymi bolami brzuszka we wczesnej ciazy to u mnie bylo tak, ze akurat bolal mnie tak, ze szybko kupowalam podpaski, bo bylam pewna, ze @ zaraz sie zacznie... Buziaki dziewczyny 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×