Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Daily=> no tak gdybać to można przez cały dzień, a i tak nie dowiemy się co i jak. To powiedz mi jak tam malutka Ala, jak Twoja siostra radzi sobie z karmieniem, jak nocki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tekla kwietniowa
daily wielkie dzięki :) tylko matrwię się aby to opóźnienie @ nie było spowodowane lekami. Ponieważ staram się o dzidzię jakiś rok a od 5 miechów biorę closibegyt. W tym cyklu brałam również Pregnyl (w 14 dc) a od 18 do 26 dnia cyklu brałam Duphaston. Potem odstawiłam i czekam na @, a jej nie ma. Mam nadzieję że jutrzejszy test wszystko wyjasni, najchętniej to zrobiłabym go już, w tej chwili, ale chyba to nie ma sensu, bo zalecane jest robienie testu z porannego moczu. Oby do jutra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Alą zero problemów, wszystko jak w zegarku, wczoraj mówila że chyba malutka będzie miala koleczki ale które dziecko ich nie ma. Tylko Kubuś glośno manifestuje swoja obecność, krzyczy np. Ala wyjdź z lóżeczka, to moja mama, oddaj cycusia...:) Moja Mama chciala wziąc mojego synka i Kubę na caly tydzień w tamtym tygodniu, ale moja siostra powiedziala, że Jakub ma sie przyzwyczaić do nowej sytuacji. Ali kupilam na swieta sweterek i sukieneczke na lato, jak zrobie zdjecia to WAM pokarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a dla Kubunia ogrooooooooooooooooooooooooooomny taktor, którym pewnie zaskarbie sobie jego milośc do końca życia. Super chlopczyk i tylko moje imie umie wymawiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę sie pobawić z Miśkiem bo już monopol rozlożyl , ale będę WAS podglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineczko powiedz mi kochana bo zżera mnie ciekawość o jakich imionach marzysz dla córeczki a o jakim dla synka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie , caly poprzedni tydzień byla u niej moja mama, wziela sobie tydzień urlopu, a teraz jest sama, ale ona jest takim typkiem ci nie narzeka i nawet jakby jej sie niebo na glowe walilo to i tak nie poprosi o pomoc. taka ZOSIA SAMOSIA w pozytywnym tego slowa znaczeniu. Chciala bym byc taka :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie jakos nie możemy dojść do kogo on jest podobny :). raz do nas czyli do Ani i do mnie a inym razem do Tomką (szwagra) i teściowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twojego szwagra nie widziałam, ale na tym zdjęciu gdzie Twoja siostra karmi malutką to podobieństwo jest bardzo duże :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt, że to zdjęcie jest z profilu, nie widać oczu, ale jak zobaczyłam małego to widziałam Twoją siostrę, więc chyba jednak do mamusi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała śpi na leżaczku i co chwilę mi się budzi. Bujam ją aby chociaż troszkę sobie pospała. Chyba dopiero wieczorem uda mi się coś porobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jest malą meteropatką i nagla zmiana pogody tak ja denerwuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że jednak to ząbki. Ma dopiero jednego. I zanim się wybił to też taka niespokojna była. Teraz widać już pod dziąsłem drugi. Mam nadzieję, że właśnie to jest przyczyną jej niepokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to pewnie ząbki :(. Mój synek znosil fatalnie ząbkowanie, każdy ząbek okupiony byl gorączka i conajmniej 3 nieprzespanymi nockami a Kubek wogóle żadnych objawów ząbkowania. Ja to mialam problem z ząbkami bo synek slinil sie od urodzenia a pani doktor nir podejrzewala że to ząbki, narobilismy mo badań a 01.05 na spacerku (12.05 kończyl 3 miesiące) zobaczylyśmy z moja mamą śliczną jedyneczkę na dole która jeszcze nie przebila dziąselka. I tylko wtedy nie gorączkowal potem to bylo ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisząc na kafeterii trzeba się
liczyć z tym, że wiele osób może to przeczytać. To jest ogólno dostępne forum i taka jest jego natura :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój maly zrezygnowal z monopolu i bawi sie w alfabet ufffffffffffffffffff....jakos chce mi sie dzisiaj odpocząć :), ale pewnie wieczorem rower mnie nie ominie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineczko jesteś jeszcze w pracy czy już w domku?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dali milo mi, ze teskinisz za mna... chociaz jedna mila wiadomosc dzisiejszego dnia :) gdybym mogla najchetniej chcialabym, zeby juz bylo jutro.. mam dzis humor jakiego dawno nie mailam gdybym mogla wszystkich bym pozagryzala, to pewnei \"wina\" mojej ulubienicy dzisiejszej...niestety, musze to zniesc, jutro powinno ustapic juz mam chwilke czasu nie wiem czy powinnam teraz wypic kawe czy zajac sie np praniem nawet takich kretynskich decyzji nie umiem dzis podjac....a te naprawde wazne dopiero mnie dzis czekaja.... dzieku daily za chcec przejecie moich trosk...ale nawet nie smiem Cie nimi obciazac. :D bylabym niedobra!!! ale jak juz czara goryczy u mnie sie przeleje to moze skorzystam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BEGA ku pokrzepieniu powiem Ci, że ja dzisiaj najchetniej to bym garami porzucala. Ciesze sie, że WAS mam i że moge sie czasami wyżalić :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beguś = nie martw sie jutro będzie lepiej:) ja to nie moge wyjśc z podziwu jaka ty zalatana jesteś i ile spraw masz na głowie:D ja tylko siedze i w tłuszcz obrastam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×