Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Gość Agula730
dzieki dali! Chyba będę uważac na męzusia:-)Musi zrozumieć, poniewaz sam chce dzidziusia. jutro zrobię sobie bete żeby mieć jasność co do mojego stanu. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka nie wiem Czy sie doczytalaś ale naszą \"biblią\" jest pozycja Wócika -\"CHŁOPIEC CZY DZIEWCZYNKA\". wszystkie nasze dzialania a propos konkretnej plci staramy sie podporządkować przemysleniom tego pana. Chociaż nie zawsze sie udaje i staramy sie już bardzo dlugo to nie poddajemy się. Ogólnie mówi sie, że po stosunku zapladniającym nie powinno sie wspólżyc bo dodatkowe bodźce np. orgazm moga spowodowac np. poronienie. Ale wogóle warto w tych tygodniach kiedy przypuszczamy że możemy byc w ciązy dbac o siebie. Bzzzzzzzzzzzzzzzzz znowu powie że sie mądrzę - ZLEWKA KONEWKA !!! Agulko dbaj os iebie a zobaczysz 2 kreseczki i poprawisz nam wszystkim humor i przywrócisz wiare tak jak wczoraj nasza INKA 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ronja to jakoś późno masz owu i krótka masz druga fazę cyklu???? Sylwia moja OPOKO, wyobraź sobie, że wieczorny test owu negatywny. Chyba rzeczywiście jestem po owu, ale dlaczego tempka mi nie skoczyla, jestem troche wyziebiona to fakt, latam z golą szyją i wogóle, może to jest przyczyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez się dziwie,pisałam wam o tym nawet... ale szczyt sluzu mam własnie tego 17 dnia, chociaz ból jajnika czuje wczesniej kilka dni,a temperatyra podnosi ise nieznacznie ale jednak własie 18 dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ale to jest jeszcze kwestia pory dnia, bo owu możesz miec w nocy albo rano a odpowiednio później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym cyklu mialam tak: od 14 dc czułam juz kłucie jajnika i bóle podbrzusza i tak do 17 dc 12 dc juz pojawia się sluz - 17 dc -szczyt sluzu - 13 dc temperatura 36, 9 14 dc do 17 dc 36, 8 18 dc 36, 9 19 dc 37, 0 20 dc 37, i macie dziewczyny jakas koncepcję??? no i te róznice temperatur sa naprawdę niewielkie...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daily=> może to jednak cykl bezowulacyjny. Ale wiesz tak sobie pomyślałam, że gdybym była na Twoim miejscu to jednak wolałabym w tym cyklu nie zajść, bo nie wiedziałabym co i jak i kiedy tak naprawdę zaszłam. Pewnie bym się tym zadręczała, że wcelowałam się w chłopca. Ale to tylko takie moje przemyślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuniu wyszlam z takiego samego zalożenia i to bylo gwoździem do mojej trumny. Mój mąż byl wściekly :(. chlopak wraca z pracy po 3 dniach a ja mówie nie dzialamy dzisiaj bo jest 18dc, oj uslyszalam, uslyszalam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia ja własnie tak się zadręczam i wogóle coraz bardziej boli mnie brzuch :( i powiedzcie ,że miałobyć inaczej ...tyle cykli owu miałam 14 dc ,a raz 16 dc ,a teraz nie wiem 10dc i akurat skończyłam na 9 dc ,aj ja to poprostu mam jakiegoś pecha :( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daily maleńka jest przesliczna ,bardzo podoba mi sie ostatnie zdjęcie ,zresztą Kubuś też przystojniaczek Beguś 😭 😭,widzisz o ironio ty cierpisz ,że nie zaszłaś ,a ja że pewnie zajdę za wczesnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia 8dc wieczorem była baardzo słaba ,więc 9dc nie robiłam tylko się staralismy a tymbardziej ,że nie miałam śluzu ,wczoraj wieczorem juz była mocna i dzis rano także mocna ,ale jeszcze nie była całkowicie gruba jak testowa ,ale czuje ,że owu sie zbliża nieubłaganie 😭 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko no to rzeczywiście jakoś dziwnie, a jak tempka. ja ten cykl wogóle zaliczam do dziwnych kolejny już chyba 6 albo nawet 7 dzień bolą mnie jajniki, delikatnie ale daja o sobie znać raz jeden raz drugi. Musze iść do gina, o teraz zaklul mnie delikatnie prawy :(. Kurcze robie sie nadwrażliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co dobrze ,że posprzątałam w tamtym tygodniu ,bo poprostu nic nie robię i jutro z pewnością też nic nie zepchnę ,bo nie mogę sobie miejsca znależć :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O KOKO też preferuje dzisiaj beksy, jedziemy więc na tym samym wózku 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko=> szkoda, że nie poprzestaluiście na tym dniu kiedy ona się pojawiła. Ale w sumie to pewnie byście się starali wieczorem, czyli nie aż taka duża różnica. Czyli staranka były wczoraj tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daily ja juz nie wiem co o tym sadzić ,ale to chyba poprostu miałam mieć syna i tyle :( ,normalnie płakać mi się chce ...tempka 36,6 cały czas ,zobaczę jak jutro ....po co tyle wyliczeń i to wszystko ,tak to mogłam już dawno być w ciąży i zaryzykować ,myślałam ,że da sie to wyliczyć ,ale nasze organizmy są nieprzewidywakne 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOKO to dla Ciebie wirtualny bukiecik na otarcie lez z nad polskiego morza 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia ale ja zawsze jak miałam cienką to się starałam ,bo tą cienką miałam zawsze 3-4 dni i tym się sugerowałam ,a tu dupa blada o Daily dziś moj nastrój wieczorny 😭 😭 😭 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko=> ja myślę, że Ty cały czas jesteś jeszcze przed owulacją!!! Nie denerwuj się. Jutro będziesz na monitoringu i zobaczysz co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tempka za niska, gdyby bylo po owu byla by wyższa, a jak byla wczoraj???? Koko jeszcze raz który jest dzisiaj dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko=> no sama widzisz, że może jeszcze to potrwać. A hormonki dobrze pracują i dlatego taka ciemniejsza kreseczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Daily ja juz nie wiem co myśleć :9 :( :( najgorsze ,że niczym się nie mogę zająć i dłuży mi się czas i cały czas się obserwuję i już nie mam siły 😭 (przepraszam ,że tak truje ale nie mam się do kogo wygadać w tym temacie ,mąż sądzi ,że tak miało być)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pocieszenie, ROKSANKO sorrki, zobacz Roksi już dwa cykle obstrzelala okolice owu, to nie byl poprostu jej czas, może teraz byl ten sprzyjacy moment i mala fasolka rośnie już w jej brzuszku. KOKO bądź spokojna. Zreszta ja chyba w lipcu to bylo mialam przytulanki w 16 i 17 dniu a owu jak byk byla w 18, jak widać i slychac w ziązy nie jestem :( a szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×