Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

ewelinka🖐️!!!! juz od mamy wróciłas:) a powiec jak Igorek??? i jak blizna??? czy sie napina czy w srodku tez z naia wporzadku???? i jak twoje dzieciaczki.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu Moni,aż boję się dopowiadać,żeby nie zapeszyć. Moje dzieci narazie zdrowe!!!! Ale jak długo, skoro tyle dzieci w przedszkolu kicha i kaszle no i na dodatek z antybiotykami mamy ich posyłają! Brak słów. No,ale narazie się trzymają!!!!!!!!!!!!!!!!!! Z moją blizną jak najbardziej w porządku,żadnych zmian ani wewnątrz (mój gin sprawdza za każdym razem usg dopochwowym) jak i na zewnątrz. Nic się nie napina nie naciąga i naprawdęnawet nie czuję że tam jest!!!!!! Igorek szaleje!!! Przeciąga się tak,że prawie mi skóra pęka. Myślę,że z nim OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Na prosbe Majki73 przesyłam pozdrowienia dla wszystkich i gratulacje dla Inki67. Tylko o niej doczytałam, ze \"zaskoczyla\". Sama osobiscie dołanczam sie do gratulcji 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczęta ja juz po wizycie no i niestety będzie syn ,pęcherzyka już nie było musiał pęknąć wczoraj .O ironio losu po co ja tyle liczyłam ,cudowałam ,testy robiłam i wszystko o dupę potłuc 😭 😭 😭 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko spokojnie ..... jeszcze musisz czekac czy wogóle doszło do zapłodnienia;) bo moze nie...... poczekamy zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni kochana znam swój organizm i swoje szczeście i jestem pewna ,ża na 1000 % będę w ciąży -już kupiłam sobie orzechy ,bo ponoć są dobre w 1 trymestrze -Inka kup też sobie ,bo wpływają na układ nerwowy dziecka ,ale trzeba jeść zwłaszca do 3 mc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziweczyny koko= moni ma racje jeszcze nic nie wiadomo ,nie martw sie na zapas,a jak będzie synuś to ja chętnie wezme:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko no nie wiem czy zaciazysz ??????zobacz ja w sama owulke i tez nic....roksanka koło owulki i w nia i tez nic....pokus ty nie bierz od koko tylko idz po test i sprawdz.....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj orzechy ,a Ja tak za bardzo nie lubie orzechów:-oale co sie nie robi dla zdrowia dzidzi;),ja mam juz kłucia jajnika,nie powiem ze czuje zapłodnienie no bo nie:P ale sobie jeden test strzele ,a co tam bede sobie załowac:D nie wiadomo moze sie udało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni= no ja właśnie chętnie synusia bym chciała i widzisz chyba też nic z tego:( zaczoł mnie boleć brzuch jak gotowałam obiad , potem zjadłam i poleżałam i troche sie uspokoiło ale na jak długo to niewiadomo,więc z testem musze sie wstrzymać ,bo będzie jak w tamtym mc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokuś a ty chcesz bawić odrazu dwoje -swoje i moje moni ja już mogę się przepisać do dolnej tabelki i choć wcześniej o tym marzyłam tak teraz chciałabym jeszcze miesiąc pozostać w górnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własciwie to sluzu w tym mc no troche było ,ale ból miałam ale tak chwilowy .....a zreszta antybiotyki brałam to tez chyba sie wtedy wszystko przesuwa ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni a ty kiedy masz termin @ i kiedy testujesz poczka -foczka ty zrób może ten test ,to też już orzechów będziesz mogła sobie pochrupać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poka jak zrobisz test to mozesz miec smutna :(, a tak to nadzieja:)ach....... koko gadasz no zobaczymy moze jakies slepe beda i nie trafia:P nie boj zaby bedzie dobrze :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko= ja wprawe mam do dzieci :D zawsze czyjeś bawie ,to i twojego też moge przybawić:D tylko gorzej jak zaczną obaj w nocy płakać....stereooooo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni a ja śluzu zero ,no i tak sobie w tym mc postanowiłam działać do 1 śluzu płodnego ,jeśli testów bym nie robiła to działałabym do dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na 12.04. ale wykozystam te testy co inka i zrobie w piatek lub sobote ,tez w 25-26dc spróbuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach koko ale skonczyłas prawie dobrze;) zobaczysz moze nie zaskoczysz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ja nie bardzo lubie orzechy bo do zębów włażą:D ale tak powaznie jak faktycznie nic nie będzie teraz to sie troche wnerwie:( bo działałam od 11dc -do 16dc chyba ze sie znowu coś przesuneło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poka ja stereo juz przerabiałam normalnie jestem zawiedziona i nie wiem i tak mi się nie chce nic robić , Boże ,ale to pewnie tak musiałobyć ,nie pisana mi córunia 😭 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poka ja stereo juz przerabiałam normalnie jestem zawiedziona i nie wiem i tak mi się nie chce nic robić , Boże ,ale to pewnie tak musiałobyć ,nie pisana mi córunia 😭 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko a na kiedy masz termin @????? nie rycz mi tu ;)bo to juz musztarda po obiedzie...... teraz czekamy......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja śluzu też nie widziałam:( więc też może być d..a:( moni= kupiłaś te testy co Inka?u mnie nie mają,ale nie pytałam czy mogą zamuwić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poka u mnie tez nie mieli ,ale zapytałam i czy mozna zamówic ,powiedziałam jakiej firmy i na jutro beda,moze u was tez tak mozna co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni niby 21.04 ,ale sadząc po owu to za 13 dni ,czyli koło 17-18 .04 no tak moni wiem ,że nic juz nie cofnę ,ale dziś mi jest ciążko,przepraszam,że marudzę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam babo marudz ile wlezie :) lepiej tobie bedzie .....szok przejdzie i bedzie dobrze zobaczysz:) a teraz marudz,marudz ja posłucham (czytam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez przypuszczam ze owulke miałam 13dc tak wiec od owulki powinna przyjsc 9.04.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie muszę się powoli oswajać z tą myślą :( :( :( idę dam tym synkom jedzonko i może zajrzę pożniej ,choć nie chcę wam marudzić i smęcić i psuć wam humorku,pa pa ,a jeszcze sobie na koniec 😭 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×