Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

dziś jest 10 dc ,9 dc rano były staranka ...tempka rano dziś 36,6 i poprzednie dni też ...ja dziewczyny już czuję ,że mam macice nabrzmiała,ale no to chyba juz siła persfazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmierz rano temperaturkę!!! Jeżeli będzie wyższa to znaczy że jest po owu, KOKO który to dzień cyklu. Napisz jeszcze raz np. 8 dc test neg - przytulanki, temp. 9 dc test pozyt- przytulanki 10 dc itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOKO no to musisz przyjechac do Gdańska bo Moni zarazila Cie swoimi objawami ciążowymi, ja też musze sie z nia spotkać, żeby oodala mi chociaż troszkę tych zdolności do odczuwania objawów ciążowych, bo ja nic nie czuje😭. Ale na to pewnie trzeba sobie zaslużyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko=> możesz truć. Ja doskonale wiem co czujesz, bo przechodziłam przez to. Cały czas się zadręczałam czy to był ten właściwy moment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOKO, nie ma takiej szansy żebyś czula macicę:) ona jest wielkości gruszki malej, a zacznie dawać o sobie znać kiedy jajeczko sie zagnieździ i zacznie produkowac hormony. STANOWCZO NA TO ZA WCZEŚNIE, ale jak będziesz tak sie męczyc to wywolasz wcześniej owu albo odwleczesz ja w nieskończoność. TYLKO SPOKÓJ CIĘ URATUJE 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8dc-test jaśniutka i cieeniutka kreseczka -bez przytulanek 9dc- testu nie robiłam rano tylko wieczorem ,ale nasikałam,że tak powiem i weszłam pod prysznic i po 10 gdzieś min wyrażna kreska , a staranka były 9-10 rano 10 dc - kreska też wyrażna ,ale jeszcze nie taka gruba jak testowa najgorsze ,że nie mam śluzu ,dlatego mnie to zmyliło ,bo postanowiłam sobie do pierwszego mometu ukazania się śluzu płodnego ,ale jeszcze go nie ma ...no i co o tym sądzicie a jeszcze jedno test pozytywny to jaka krecha?bo ja chyba żle odczytywałam te testy może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W moim ACON POZYTYWNY to dwie krechy takiego samego koloru albo ciemniejsza testowa. jeżeli kontrolna jest ciemna a testowa jaśniejsza i cieńsza to wynik jest negatywny. KOKO ja myslę, że mamsz jednak spory zapas przecież owu jeżeli będzie to dopiero jutro, a tempka jeszcze na to nie wskazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daily to tych samych testów używamy ACON LH ,wię ta druga była takiego koloru jak ta kontrolna (a ja pisałam wcześniej testowa ) ,ale trochę cieńsza ,choć mój M jak spojrzał to powiedział ,że jest jaśniejsza od kontrolnej ...oj jutro się dowiem tylko jak ja wytrzymam do wieczora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko=> jutro zmierzysz temp. i już będziesz coś wiedziała. A na którą idziesz na monitoring?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie dopiero ok 21,już się zastanawiam ,czy nie zadzwonić ,żeby mnie przyjął przed 13 zanim wszystkie pacjentki ,w końcu to 10 minut -cholera ,ale jestem egoistką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane śledzę Was cały dzień,ale musiałam trochę domowe prace nadgonić,bo się tego uzbierało. Teraz padam na twarz,więc też nie napiszę dużo. Koko zadzwoń do tego gina, przyjmie Cię tylko powiedz o co Ci chodzi,że o 21 to juz może byc po wszystkim!!!!! Kochane nie smućcie się!!!!! U nas dzisiaj była piękan pogoda,więc i nastrój inny!!!! Jutro pewno i u Was zawita słoneczko i Wasze buzie się rozjaśnią!!!!!!!!!!!!!! Całuski i spokojnej nocki. Jutro na kawce się spotkamy!!!! Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki, Jak ja dobrze wiem Koko, co przechodzisz, 2 tygodnie tez bylam tak zakręcona, że nie potrafiłam samodzielnie podjąc decyzji czy mam działac czy tez nie. Jak Ci się uda to idz do gin.o 13.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineczko = dzieki za wyjasnienia odnosnie monitoringu. Tylko mój gin. nie ma dopochwowego usg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Hej pobodka!!!! Dzień Dobry wszystkim! Jestem dziś pierwsza bo przez testowanie Janeczki dospac nie moglam..... Janeczko co u Ciebie??????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki Niestety nie mam dobrych wieści = test negatywny. Płakć mi sie chce i jakos tak straciłam zapał na przyszły cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem pierwsza:D tral lala:D zaraz tz na 10.00 ide znowu do lekarza z dziecmi:-o cholipcia juz 2 tyg mi choruja:(i dalej kaszel mokry jak wstana i odrywajacy..... Daily kochana ,ja wiem ze ty do mnie nie mówiłas(pisałas) z tym HUMOREM:)tylko ja sama sie zastanawiłałm nad (ch,h)i jakos tak nie wiem jak to sie stało i napisałam z błedem:P przyznam sie jestem słaba z oftografii;) mam nadzieje ze wybaczacie Mi czasem moje błedy;)ta kwiec daliy luzik wszystko ok,ja jak mówie zrozumiałam o czym pisałas z humorem;) 👄,teraz Was poczytam:D i czas kawkowy:) zapraszam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ineczko- jak się czujesz? Zaraż mnie dziewczynoo optymizmem, bo dzisiaj w serduchu mam dziurę.... idę do lekarza na 17 i musze porządnie pogadać, może jakies obserwacje jajeczka, tak chce to na 100 %. No i pewnie każe mi odstawić luteine i dostane ten zas....y okres :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooo nie ja tyle sobie pisałam a inka i janeczka były pierwsze:D 🖐️ kochane i jak janeczkaaaaaaaaaaaaaaaaaa:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny...:-) Ja juz wstałam, bo chce się wczesnie zabrac za porządki, kawke juz dopijam. Mam nadzieję, ze dzisiaj bedziecie w lepszych humorkach i wszystkie watpliwości wyjasnia sie na dobre...ja nmam taki sredni,bo po pierwsze maz mnie naciska zeby staranka, o ilie teraz nic nie wyszło przełozyc na lipiec, on woli żeby dziecko urodziło sie w cieplejszym okresie i chyba musi miec czas żeby się psychicznie przygotowac, hmmm tak myslę...a ja mu tłumaczę, ze i tak znim zajde w ciąże to moze minąc sporo czasu, bo to nie takie proste...no, czy mam rację?? Po drugie, moja babcia, która mnie wychowała, od wczoraj lezy w szpitalu z zapaleniem płuc i jest zle, oj zle....:-( Popłakałam siewczoraj, bo wiem, ze ona tej mojej córeczki juz ie zobaczy...jets taka słabiutka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janeczka👄🌻❤️,to dla Ciebie.......wiem,wiem ze najgorsze jest to rozczarowanie ,no ale zadreczac sie co jest to chyba jeszcze gorzej co ??? przynajmnie ja lubie szybko i konkretnie .... ale kazda z nas jest inna... nie wiem co powiedziec janeczk chyba ze czas na nastepna strategie w kwietniu......🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie................ nie rozumię tego.... Idź do lekarza niech Ci to wyjaśni. Smutno mi z tego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie janeczka wez ten test co wyszła kreseczka ,i niech lekarz cos sie wypowie w tej sprawie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tekla kwietniowa
witam dziewczynki, godzine temu zrobiłam test, ale piszę dopiero teraz bo musiałam ochłonąć... są dwie kreski... aż boję się cieszyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×